Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A de ANIVERSARE - KING PONG Oradea- 01 februarie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara! Intradevar aveti dreptate: ati castigat la 3-2 impotriva lui Diheli Mihaly (insa in coloana victorii era scris un " 0 v" de catre jucatori)! Imi cer scuze!
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Link-ul pentru descarcarea pozelor a fost trimis la toti jucatorii care ne-au comunicat adrese de e-mail.
      Cei care au lasat un numar de telefon, o sa trimitem in cat mai scurt timp sms cu link-ul de descarcare.
      Daca cineva mai e interesat, rog sa-mi trimita un e-mail la adresa: kingpong.oradea(at)yahoo.com.
      Poze superreusite, multumim pentru Photoline Studio!
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • A fost un turneu frumos, cu meciuri palpitante si totodata, solicitante, cu jucatori buni atat din partea de nord si de vest a tarii, cat si din Ungaria!
        Organizatorii au fost ospitalieri, iar conditiile din sala de joc au fost bune: spatiu mare la masa de joc, lumnina (doar) artificiala si puternica, pardoseala pe care nu se aluneca deloc! Intr-un cuvant, conditii deosebite de joc, care sa-ti ofere toate premizele unui tenis de masă placut...
        Un singur neajuns, si doar pentru openisti: a inceput destul de tarziu turneul pt. cei de la Open (ora 15), si astfel am ajuns sa terminam finala la ora 00.30 (!), iar acasa am ajuns la ora 4 (duminica dimineata).

        Cu mare placere voi reveni la concursurile organizate de King Pong Oradea

        Comentariu


        • Postat în original de gabi.gogu Vezi post
          A fost un turneu frumos, cu meciuri palpitante si totodata, solicitante, cu jucatori buni atat din partea de nord si de vest a tarii, cat si din Ungaria!
          Organizatorii au fost ospitalieri, iar conditiile din sala de joc au fost bune: spatiu mare la masa de joc, lumnina (doar) artificiala si puternica, pardoseala pe care nu se aluneca deloc! Intr-un cuvant, conditii deosebite de joc, care sa-ti ofere toate premizele unui tenis de masă placut...
          Un singur neajuns, si doar pentru openisti: a inceput destul de tarziu turneul pt. cei de la Open (ora 15), si astfel am ajuns sa terminam finala la ora 00.30 (!), iar acasa am ajuns la ora 4 (duminica dimineata).

          Cu mare placere voi reveni la concursurile organizate de King Pong Oradea
          Ma bucur mult ca ati fost multumit! Altadata o sa incepem mai repede Open-ul, daca e un numar asa mare de open-isti!
          Ma simt onorat ca v-ati prezentat intr-un numar asa mare jucatori de top!
          Chiar am fost martori la lupte adevarate intre campioni. Tot respectul pentru performanta dovedita, asta spun fiind si eu poli-sportiv!
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Felicitari domnului Andone pentru calificarea in grupele superioare la open.
            Desi a avut o adevarata ,,grupa a mortii'',a reusit o calificare istorica in superioare

            Comentariu


            • Postat în original de adi.crainic Vezi post
              Felicitari domnului Andone pentru calificarea in grupele superioare la open.
              Desi a avut o adevarata ,,grupa a mortii'',a reusit o calificare istorica in superioare
              Da-mi voie sa te contrazic referitor la cele afirmate mai sus.Domnul Parfenie Constantin din Resita ,cu care am avut placerea sa joc,este un jucator modest chiar si pentru un amator,de aceea invingandu-l pe cel de-al 5 jucator de pe tabelul din grupa sa,a ajuns pe pozitia a-4-a,loc ce-i da dreptul sa se califice in grupa superioara.Mai are mult de muncit pana la o adevarata calificare ”istorica”in grupele superioare la Open.
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • Postat în original de adi.crainic Vezi post
                Felicitari domnului Andone pentru calificarea in grupele superioare la open.
                Desi a avut o adevarata ,,grupa a mortii'',a reusit o calificare istorica in superioare
                Lasa c-o sa te vad eu pe tine ce faci la open... !?

                - - - Actualizat - - -

                Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                Da-mi voie sa te contrazic referitor la cele afirmate mai sus.Domnul Parfenie Constantin din Resita ,cu care am avut placerea sa joc,este un jucator modest chiar si pentru un amator,de aceea invingandu-l pe cel de-al 5 jucator de pe tabelul din grupa sa,a ajuns pe pozitia a-4-a,loc ce-i da dreptul sa se califice in grupa superioara.Mai are mult de muncit pana la o adevarata calificare ”istorica”in grupele superioare la Open.
                Domnu Doctor, te rog nu mai pune sare pe rana, ca ustura rau

                Comentariu


                • Cam asa este eu unu confirm ca am fost cu Clau in grupa, nu a fost grupa cum a spus Adi, dar si-a meritat pe deplin calificarea
                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                  Comentariu


                  • Postat în original de axel Vezi post
                    Bravo Edy si Bogdan...amatorii aradeni sunt de neegalat, sper ca din campioni la amatori n-o sa devenim ciuca bataii la open, si sa demonstram si la open ca nu degeaba noi (aradenii) am dominat zona de vest si nu numai la categoria amatori in 2013...Edy, tre sa predai ștafeta altui aradean amator, iar noi sa intram incet incet in cusca cu leii (open)
                    mersi! Sa speram ca o sa face fata si in cusca leilor.
                    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                    Comentariu


                    • Istoria va retine doar izbanda nu si conditiile in care a fost realizata.
                      Steaua a castigat Cupa Campionilor in 1986 avand doar doi adversari redutabili-Anderlecht si Barcelona.

                      Comentariu


                      • Postat în original de King Pong Oradea Vezi post
                        Link-ul pentru descarcarea pozelor a fost trimis la toti jucatorii care ne-au comunicat adrese de e-mail.
                        Cei care au lasat un numar de telefon, o sa trimitem in cat mai scurt timp sms cu link-ul de descarcare.
                        Daca cineva mai e interesat, rog sa-mi trimita un e-mail la adresa: kingpong.oradea(at)yahoo.com.
                        Poze superreusite, multumim pentru Photoline Studio!
                        Mersi pentru poze, au fost foarte reusite, am primit link-ul pe mail.
                        Eventual in legatura cu link-ul pentru descarcarea pozelor, nu ar fi mai simplu sa-l postati si aici? Ca participantii care au cont pe forum - sau eventual si cei care nu au participat, poate sunt curiosi sa vada poze cu concursul - sa-l poata accesa direct din aceasta pagina.

                        Comentariu


                        • Postat în original de alandala Vezi post
                          Mersi pentru poze, au fost foarte reusite, am primit link-ul pe mail.
                          Eventual in legatura cu link-ul pentru descarcarea pozelor, nu ar fi mai simplu sa-l postati si aici? Ca participantii care au cont pe forum - sau eventual si cei care nu au participat, poate sunt curiosi sa vada poze cu concursul - sa-l poata accesa direct din aceasta pagina.
                          Buna!
                          Din punctul meu de vedere e ok. Acesta e link-ul: http://we.tl/hvIYX2vkmc
                          Cu mailul vroiam ca cei care folosesc mai des mail-ul sa aiba acces mai rapid!
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Postat în original de adi.crainic Vezi post
                            Istoria va retine doar izbanda nu si conditiile in care a fost realizata.
                            Steaua a castigat Cupa Campionilor in 1986 avand doar doi adversari redutabili-Anderlecht si Barcelona.
                            ...domnul Crainic, mesajul meu catre dv e simpla...NE VEDEM LA OPEN...numai bine
                            Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                            Lume multa, oameni putini...

                            Comentariu


                            • Acceptam si critica .,BECOUSE we louve table tenis ,

                              - - - Actualizat - - -

                              castigatorul amatur a jucat cu lemn levi .HM levi

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X