Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A-Cupa "'WHY NOT'' editia a 2-a-- ROMAN- 08.02.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cu toate greutatile antampinate a fost un concurs reusit felicitari domnule cozma multumim sponsorilor

    Comentariu


    • Un sambure de adevar a anticipat domnul Ursulean Vasile la inscriere.100 de euro au ajuns la Straja,dar la alt destinatar.Cu aceasta ocazie ,tin sa-l felicit sincer pe stangaciul Hasna Cosmin pentru performanta de a castiga concursul de amatori si de a aduce trofeul in judetul Suceava,merit cu atat mai mare pentru el,cu cat a invins jucatori mult mai bine cotati decat el, atat din Suceava,cat si din alte judete.Din cate stiu eu ,Madalina adversara din finala, a jucat mult timp la open.Progresul tenisistic inregistrat de Cosmin in ultimul timp,este cu totul remarcabil.Mult succes in continuare.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • A fost un concurs de un nivel valoric ridicat multi favoriti (la ambele categorii) nereusind sa acceada in fazele superioare.
        Un minus a fost lumina din sala,desi toate sursele functionau numarul de lucsi era destul de mic,din motive de economie probabil(acest lucru nu poate fi imutat organizatorilor ,desigur)
        Multumim dlui Petenchi pentru gazduire si pt premiile generoase oferite .
        Felicitari castigatorilor,multumim tuturor participantilor,va asteptam la anul
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • De la Comănești baietii s-au simtit bine.
          Cine a trecut pe linga grupul nostru poate sa confirme.
          Tre sa multumesc personal - M. ion-sofer+bucatar,B.Bianca-bucatar,I.Adrian-paharnic,N.Florin-sponsor,A.Constantin-antrenor,F.Dan-enterteiner si binenteles celor doua simpatice sustinatoare.
          p.s. Bulubasa Nicusor-este de la Comanasti-va rog sa modificati.
          Felicitari ,la mai multe concursuri PEȚE.
          Blade: Xiom Strato
          FH: Tenergy 05
          BH: Tenergy 05

          Comentariu


          • Felicitari organizatorilor pentru acest concurs, felicitari castigatorilor pentru performanta atinsa si munca depusa , echipa de la Bacău va reveni cu mult drag la Roman

            Comentariu


            • ceva filmulete cu meciurile mai importante puteti uploada? Sa vedem si noi, care nu am putut veni, cum au decurs lucrurile..
              Nittaku Acoustic
              FH - Xiom Omega V Tour
              BH - Xiom Omega V Tour

              Comentariu


              • un turneu destul de reusit.
                Blade:Andro Fibercomp
                Fh:Butterfly Bryce fx
                Bh:Joola Badman Reloaded ox

                Comentariu


                • A fost un concurs exelent si foarte bine organizat.. Felicitari tuturor participantilor si echipei din Suceava.

                  Comentariu


                  • revenim la Roman,felicitari tuturor,doamne ajuta

                    Comentariu


                    • Dupa acest turneu nu am ramas in cap cu problemele legate de lumina sau condens...ci cu meciurile cu jucatorii foarte buni cu care am jucat, mi-a placut enorm si sunt sigur ca am avut de castigat prin meciurile jucate
                      Toate cele bune
                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                      BH : Tenergy 05Fx
                      FH : Tenergy 05Fx

                      Comentariu


                      • Postat în original de Bianca Florentina Vezi post
                        Felicitari organizatorilor pentru acest concurs, felicitari castigatorilor pentru performanta atinsa si munca depusa , echipa de la Bacău va reveni cu mult drag la Roman


                        Trimis de pe al meu C5303 folosind Tapatalk
                        Blade: Xiom Strato
                        FH: Tenergy 05
                        BH: Tenergy 05

                        Comentariu


                        • Felicitari tuturor!... in mod special finalistilor Cosmin si Madalina.
                          Bravo Cosmin! Ai reprezentat Straja cu cinste. Tine-o tot asa!




                          - - - Actualizat - - -



                          - - - Actualizat - - -

                          uuoooaaauuuuu....

                          - - - Actualizat - - -



                          - - - Actualizat - - -

                          Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                          FH: Tenergy 05 FX
                          BH: Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Postat în original de cata_60 Vezi post
                            A fost un concurs de un nivel valoric ridicat multi favoriti (la ambele categorii) nereusind sa acceada in fazele superioare.
                            Un minus a fost lumina din sala,desi toate sursele functionau numarul de lucsi era destul de mic,din motive de economie probabil(acest lucru nu poate fi imutat organizatorilor ,desigur)
                            Multumim dlui Petenchi pentru gazduire si pt premiile generoase oferite .
                            Felicitari castigatorilor,multumim tuturor participantilor,va asteptam la anul
                            Facind o imagine de ansamblu asupra ultimelor turnee din Moldova,analizind feedback-uril de pe posturi,si fiind prezent la citeva evenimente din aceasta zona, pot afirma sincer ca este una dintre cele mai unite comunitati de tenis de masă din Amatur,si asta ma refer la toata zona,incepind cu Vatra Dornei,Gura Humorului ,Rădăuți, Botoșani,Suceava,Birlad ,Roman,Fălticeni,(Iași),Focșani, si Bacău unde turneele reusite se tin lant.O comunitate destul de mica dar prezenta in nr mare la aproape toate turneele,oare datorita implicarii si colaborarii organizatorilor care au reusit atragerea unor sponsori substantiali,au reusit sa se sprijine unul pe altul sa puna la dispozitia jucatorilor o logistica buna si o fluenta in desfasurarea competitiilor.
                            In cartile de istorie Moldova lui Stefan Cel Mare era descrisa ca patria unui neam puternic si unit,si la bine si la rau,si se pare ca urmasii lui ii duc acest renume mai departe.Felicitari dragi moldoveni.
                            Si cum ne-am obisnuit cu deviza HAI AI NOSTRI
                            Cu drag EMI

                            Comentariu


                            • Postat în original de Bianca Florentina Vezi post
                              Felicitari organizatorilor pentru acest concurs, felicitari castigatorilor pentru performanta atinsa si munca depusa , echipa de la Bacău va reveni cu mult drag la Roman
                              Ma bucur enorm ca la acest concurs am avut onoarea sa stau de vorba cu prietenii de la BACAU.Va felicit dragilor pentru reprezentatia pe care ati afisato ptr. curajul de care dati dovada de a aduce cu voi la concursuri pe cei mici pe viitorul nostru.Domnule antrenor am vazut jocul frumos a copiilor a fost o mangaiere a privirilor mele si o bucurie totodata ca viitorul tenisului de masa este asigurat.Sa incercam pe cat de mult posibil sa aducem cu noi in concursuri si valorile mici ,as face o propunere ca in organizarea concursurilor celor mari sa fie bagate optional daca nu obligatorii si concursuri ptr. cei mici separat.O masa doua rezervate celor mici nu ar incurca pe nimeni.Am avea ce vedea sunt sigur.(vezi organizarea de la G.HUMORULUI unde de cate ori s-a putut cei mici au avut unde juca).
                              VA DORESC UN VIITOR STRALUCIT CELOR MICI SI VOUA MULT SUCCES INCONTINUARE.Va saluta cu drag acelas MARCU.

                              SALUT TOTODATA PE TOTI COLEGII SI PRIETENII CU CARE M-AM INTALNIT SI VA DORESC MULTA SANATATE SI SUCCES
                              Blade . PHOTINO
                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                              Comentariu


                              • Felicitari Edi , mai greu a fost primul turneu A, de acum poate devine traditie si venim in fiecare an.Ne-am simtit excelent chiar daca de data asta nu am avut performante deosebite .Cu drag Bianca , Sebi, Ticu ,Puiu impreuna cu intreaga echipa.

                                Comentariu


                                • Felicitari organizatorilor pentru efortul depus si conditiile oferite. Vom reveni cu placere anul viitor.

                                  Nicu Constantin

                                  Comentariu


                                  • Calaul si victima

                                    Din ciclul "Primim la redactie":
                                    Postat în original de Dan Andrei
                                    P.S.: Titlul apartine fotografului.
                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                    Comentariu


                                    • Ghici cine e victima si cine călăul (vz.rezultatele)

                                      Comentariu


                                      • [QUOTE=cata_60;197663]A fost un concurs de un nivel valoric ridicat multi favoriti (la ambele categorii) nereusind sa acceada in fazele superioare.(...)"

                                        Cataline, cred ca ai vrut sa spui ceva de genul: " A fost un nivel valoric ridicat unde cu concursul unor favoriti, alti favoriti n-au reusit sa acceada in fazele superioare " . Mi-a placut exprimarea, oricum.

                                        In alta ordine de idei, multe meciuri foarte disputate si foarte fumoase. Multumiri organizatorilor si sponsorilor, pentru organizare si premii. Felicitari castigatorilor !
                                        Eu, unul, n-am simtit condensul, insa am simtit din plin - cel putin seara - lumina obscura.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de cata_60 Vezi post
                                          Loc 3 gr sup:
                                          ...
                                          Vlase Ciprian-Adjud
                                          Vlase Ciprian este acelasi cu Vlase Dorin din cls general? Candva asa era, deci cum sa-l trec in clasament?
                                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                          Comentariu


                                          • I-am dat un tel lui Costin sa ma lamureasca.Prenumele lui Vlase e Dorin-Ciprian.E3xista un singur jucator in Adjud cu numele Vlase.Trece-l cum stii,daca el va avea vreo preferinta asupra unuia din cele doua prenume te va contacta probabil.
                                            Te-a rugat Costin sa citesti MP ul pe care ti l-a trimis
                                            of all the things i lost i miss my mind the most

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X