Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A-Cupa "'WHY NOT'' editia a 2-a-- ROMAN- 08.02.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A-Cupa "'WHY NOT'' editia a 2-a-- ROMAN- 08.02.2014

    Cupa "WHY NOT" editia a 2-a ROMAN sambata 08.02.2014

    INFORMATII GENERALE
    - Loc de desfasurare: Sala de sport a Colegiului"'Miron Costin''(sala tip Nastase cu tribune),str Stefan cel Mare nr 268.
    Locatia e situata pe E 85 la aprox 1km de la intrarea dinspre Suceava,Iasi,langa Auto Moldova
    -Nr mese:2o mese,Donic,Butterfly,PIV
    -Mingi de concurs: DONIC 3* puse la dispozitie de catre firma ANDROGIR SRL,(Gelu si Irina Popescu) care va fi
    prezenta la acest turneu cu un stand bine pus la punct de articole t.d.m
    -Taxa de concurs:25 lei adultii,10 lei copii sub 14 ani.Se va directiona suma de 2lei/pers catre fondul Amatur conform Regulament Amatur 2014
    -Facilitati asigurate de organiztori;apa,cafea,.O firMA de catering va sta la dispozitia dvs pt a prelua eventualele comenzi
    -Pentru operativitate am rugamintea sa va inscrieti telefonic sau pe forum pana in preziua concursului,vineri 07.02.2014 orele 21.Inscrieri la sala vom face doar in limita locurilor disponibile.Va multumim de intelegere
    DESFASURAREA CONCURSULUI
    SISTEMUL DE JOC
    Se vor organiza doua concursuri separate,Open si Amatori
    Ambele concursuri vor incepe la orele 10.00
    .Dorim sa facem in asa fel ca amatorii sa nu aiba pauza de 2-3 ore intre superioare si inferioare ,acesta este singurul motiv pentru care nu anuntam inca ora de incepere a concursului openistilor
    La ambele concursuri se vor juca grupe inferioare si superioare +eliminatorii,toate meciurile 3 din 5.Asezarea in grupele inferioare se va face dupa clasament , gr sup aleatorii iar eliminatoriile in urma tragerii la sorti
    Grupele inferioare vor fi afisate vineri seara in preziua concursului.Inscrierile la sala in ziua concursului se vor face doar in limia locurilor disponibile

    PREMII
    OPEN
    LOC 1-100 EURO
    LOC 2-50 EURO
    LOC 3-20EURO

    AMATORI
    LOC 1-100EURO
    LOC 2-50 EURO
    LOC 3-20 EURO

    Premiile sunt oferite de dl Edi Petenchi
    Sponsorii concursului sunt :Androgir SRL si Whynot SRL
    ORGANIZATORI
    PETENCHI EDUARD ajutat de Baisanu Paul
    COZMA CATALIN(0744544610)
    Mltumim dlui Sebi Rojnita din Bacau pentru amabilitatea cu care pune la dispozitie mese pentru acest concurs
    Ultima editare de cata_60; 06.feb.2014, 12:55.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    CLASAMENT AMATORI

    1.Hasna Cosmin-Straja
    2.David Madalina-Barlad

    3-4
    Rusti Catalin-Suceava
    Ilies Ioan-Radauti

    5-8
    Avram Gabriel-Radauti
    Bobarnac Gheorghe-Bacau
    Bodin Ion-Tecuci
    Constantinovici Ciprian-Liteni

    9-16
    Duceac Catalin-Botosani
    Axinte Bogdan-Iasi
    Vlaisan Vasile-Vicov
    Munteanu Ion-Comanesti
    Rosu Gabriel-Comanesti
    On Ho-Bucuresti
    Aldea Iulian-Falticeni
    Barsa Ion-Bacau

    17-32
    Corneanu Sorin-Botosani
    Grosan Nicu-Piatra Neamt
    Subcinski Alexandru-Suceava
    Polocoser Cristian-Suceava
    Petenchi Edmond-Roman(org)
    Chetrone Liviu-Tecuci
    Lungu Cristian-Bacau
    Georgiu Dragos-Vatra Dornei
    Socaci Sorin-Panciu
    Golai Gheorghe-Piatra Neamt
    Baisan Paul-Roman(org)
    Carnu Eugen jr.-Bacau
    Marola Mihai-Bacau
    Bulubasa Nicusor-Comanesti
    Vasiliu Dan-Panciu
    Sofian Corneliu-Suceava

    Loc 3 gr sup:
    Rusu Radu-Falticeni
    Grapin Florin-Roman
    Munteanu Silviu-Suceava
    Alexiu Andrei-Falticeni
    Halip Rares-Botosani
    Filip Dan-Comanesti
    Martz Sebastian-Comanesti
    Vlase Ciprian-Adjud
    Mahu Bogdan-Pascani
    Dan Andrei-Piatra Neamt
    Poturu Ion-Pascani
    Ursulescu Ioan-Bacau
    Anastasiu Constantin-Comanesti
    Ciubotaru Ioan-Preutesti
    Nistor Florin-Comanesti
    Munteanu Ocavian-Tecuci

    Loc 4 gr.sup
    Turcu Viorel-Piatra Neamt
    Marola Dan-Bacau
    Aldea Nelu-Falticeni
    Munteanu Gheorghe-Piatra Neamt
    Berbece Bianca-Bacau
    Munteanu Sorin-Bacau
    Corocaescu Cristian-Suceava
    Iordachi Adrian-Adjud
    Filip Gerald-Iasi
    Dicu Mircea-Vaslui
    Chitimus Cristi-Roman
    Volostiuc Marius-Suceava
    Rojnita Sebastin-Bacau
    Zamfiroaia Sorin-Dolhestii Mari
    Nitu Bogdan-Piatra Neamt
    Gasner Paul-Iasi
    Balan Alexandru-Iasi
    Grapina Costel-Roman

    3 vict gr inf
    Palamaru Emil-Vatra Dornei
    Gatea Marius-Piatra Neamt
    Chiriac Petru-Roman
    Salavastru Petru-Botosani
    Bordianu Bogdan-Falticeni
    Blanar Marian-Baisesti
    Nicu Constantin-Iasi
    Hariuc Costica-Vaslui

    2vict gr inf
    Apostol Lucian-Iasi
    Serban Liviu-Onesti
    Jipa Costica -Iasi
    Purcileanu Liviu-Piatra Neamt
    Adam Iosif-Roman
    Iacob Gabriel-Iasi
    Ghiurea Viorel-Piatra Neamt
    Ungureanu Petrica-Roman
    Gurgu Fabian-Halaucesti
    Dicu Mircea-Vaslui
    Bodea Vasile-Panciu

    1vict gr inf
    Beresoaie Cristi-Roman
    Cocea Catalin-Iasi
    Fechita Liviu-Roman
    Valeanu Cosmin-Bacau
    Valeanu Vlad-Bacau
    Carnu Eugen-Bacau
    Ticu Dorin-Bacau
    Blanariu Dionisie-Baisesti
    Tofan Marius-Piatra Neamt
    Robu Mihai-Mogosesti
    Donisa Viorel-Roman
    Secara Gheorghe-Roman
    Popa Bogdan-Bucuresti
    Todireanu Vasile-Roman
    Berila Radu-Roman
    Morosan Marian-Suceava
    Blanariu Ioan-Baisesti

    0 vict gr inf
    Balint Iulian-Roman
    Grosu Alexandru-Botosani
    Aldea Andrei-Roman
    Duman Iulian-Halaucesti
    Cretu Cristian-Piatra Neamt
    Istrate Alexandru-Roman
    Virga Arva Paul-Pascani
    Antal Denis-Roman
    Pintilie Alin-Roman
    Rojnita Sebastian jr-Bacau
    Dicu Vlad-Vaslui
    Mihalasi Ionut-Baisesti

    NEMOTIVATI
    Busuioc George-Piatra Neamt
    Paduret Catalin-Panciu
    Oruc Cahit-Roman



    CLASAMENT OPEN

    1.Litovcenco Gheorghe-Iasi
    2.Mosneagu Marius-Falticeni

    3-4
    Cozma Catalin-Falticeni(org)
    Carpovici Boris-Falticeni

    5-8
    Calin Mihai-Barlad
    David Dorin-Barlad
    Bularda Iulian-Barlad
    Nemaciuc Mihai-Suceava

    Loc 3 gr sup
    Morosanu Vasile-Suceava
    Pizlaru Ionel-Focsani
    Onufrei Ciprian-Botosani
    Surdu Marcel-Iasi

    Loc 4 gr sup
    Balauca Cornel-Botosani
    Radu Costica-Galati
    Hagatis Andrei-Vatra Dornei
    Corcoz Costin-Focsani

    3vict gr inf
    Onisei Florin-Iasi
    Ursan Viorel-Radauti

    2vict gr inf
    Popescu Mihai Sorin-Straja
    Tiganisteanu Adrian-Bacau
    Tiganas Mihai-Radauti
    Ursulean Vasile-Straja
    Aga Alexandru-Botosani

    1vict gr inf
    Baiu Costel-Baia Mare
    Capusa Bogdan-Bacau
    Babonea Claudiu-Iasi
    Bujoreanu Neculai-Falticeni
    Ursulean Florin-Straja
    Sengoz Mehmet-Botosani

    0vict gr inf
    Marcu Vasile-Vatra Dornei
    Ultima editare de cata_60; 09.feb.2014, 14:39.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #3
      Inscriu pe Florin pentru 100 de euro iar eu ma multumesc si cu 50...
      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
      FH: Tenergy 05 FX
      BH: Tenergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Se inscrie la AMATORI - POPA BOGDAN - BUCURESTI

        Comentariu


        • #5
          Polocoser Cristian --Suceava --Amatori

          Comentariu


          • #6
            Din Bacau se inscriu la amatori Marola Mihai si Marola Dan
            Blade:Andro Fibercomp
            Fh:Butterfly Bryce fx
            Bh:Joola Badman Reloaded ox

            Comentariu


            • #7
              din botosani la amatori popescu doru viorel 488 amatur si alexandru liviu 549 amatur.

              Postat în original de florin alin Vezi post
              Din Bacau se inscriu la amatori Marola Mihai si Marola Dan

              Comentariu


              • #8
                iuhuuuu. Albu Catalin din pascani la Amatori.

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Catalin Albu Vezi post
                  iuhuuuu. Albu Catalin din pascani la Amator
                  cred ca ne vedem acolo
                  Blade:Andro Fibercomp
                  Fh:Butterfly Bryce fx
                  Bh:Joola Badman Reloaded ox

                  Comentariu


                  • #10
                    seara buna oameni buni,se inscrie cu mare placere Mahu Bogdan din Pascani la amatori,multumesc frumos

                    Comentariu


                    • #11
                      Mihai Nemaciuc - Suceava. Open
                      Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                      Bh: Tenergy 64
                      Fh: Tenergy 05

                      Comentariu


                      • #12
                        Corocaescu Cristian-Suceava se inscrie la amatori
                        Blade: Butterfly Timo Boll Alc
                        FH: tenergy 05
                        BH: tenergy 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de coro Vezi post
                          Corocaescu Cristian-Suceava se inscrie la amatori
                          poate acum chiar jucam
                          - - - Actualizat - - -
                          Marola Mihai nu e nou
                          e pe vreo 1600
                          - - - Actualizat - - -
                          si nici Albu Catalin nu e nou
                          Blade:Andro Fibercomp
                          Fh:Butterfly Bryce fx
                          Bh:Joola Badman Reloaded ox

                          Comentariu


                          • #14
                            Popa bogdan din bucuresti nu din timisoara

                            Comentariu


                            • #15
                              ok..S-a corectat
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X