Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Cupa Prietenii zapezii?, Odorheiu Secuiesc, 15.02.2014.

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B "Cupa Prietenii zapezii?, Odorheiu Secuiesc, 15.02.2014.

    Denumirea turneului: "Cupa Prietenii zapezii”.
    Categoria turneului: "B", se joaca la gramada.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.
    Data: 15 februarie 2014.
    Numarul de mese: 10-12 (Butterfly ITTF, Joola ITTF, Andro ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.
    Ora de incepere: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    Sistemul de joc:
    - clasic (grupe inferioare, superioare, eliminatorii),
    - grupe inferioare de 6-7 jucatori - dupa locul in clasament, regula sarpelui;
    - stabilirea capilor de serie se face conform clasamentului AmaTur la zi;
    - grupe superioare de 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare) - se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara, dupa o schema aleatoare;
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti;
    - se va juca 3 din 5 seturi.
    Numarul maxim de jucatori: 84.
    (Se va deschide lista de asteptare numai daca se inscriu mai mult de 90 de persoane.)
    Taxa de participare: 20 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 10 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Taxa de 1 RON/participant (mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) va fi achitata de organizatori catre Amatur.
    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 14.02.2014, orele 20,00.
    Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora-limita.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat.
    Organizatori:
    Gorgenyi Levente: 0740766087
    Tokos Pal: 0742257995
    Parteneri si sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel, Primaria Municipiului Odorheiu Secuiesc si O.VE.CO S.R.L.

    Programul turneului:
    08.30 - 9.00 Inscrieri
    09.30 - 13.30 Grupe inferioare
    13.00 - 14.00 Masa de pranz*
    14.00 - 16.00 Grupe superioare
    16.00 - 18.00 Eliminatorii

    * Oferim posibilitatea comandarii mesei de pranz printr-o firma de catering. Astfel la inscriere se mai poate achita optional 10 ron, pret cu discount pentru doua feluri de mancare (ciorba de perisoare + snitel cu cartofi steak).
    Ultima editare de PaliHR; 14.feb.2014, 10:30.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Inscrieri & clasament:

    Inscrieri Open / Amatori - on 14/02/2014 at 20:59:11
    1. Farkas Gabor - Targu Mures - 11
    2. Lazaroiu Adrian - Targoviste - 36
    3. Zidar Victor - Reghin - 46
    4. Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc - 67
    5. Sipos Ferenc - Targu Mures - 75
    6. Denes Ferenc - Praid - 106
    7. Nistor Iosif - Siculeni - 132
    8. Padurariu Costel - Brasov - 144
    9. Predescu Levente - Miercurea Ciuc - 145
    10. Kantor Imre Zoltan - Reghin - 147
    11. Benyovski Bela - Sibiu - 178
    12. Popa Mircea - Brasov - 182
    13. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - 193
    14. Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc - 195
    15. Marin Floricel - Brasov - 197
    16. Kezdi Janos - Corund - 204
    17. Fancsali Kalman - Lunca de Sus - 228
    18. Janosi Attila - Targu Mures - 236
    19. Irsai Istvan - Targu Mures - 279
    20. Szakali Csaba - Miercurea Ciuc - 316
    21. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure - 324
    22. Ordog Zoltan - Reghin - 423
    23. Radu Constantin - Sibiu - 453
    24. Onet Nicolae - Sighisoara - 479
    25. Keresztes Zoltan - Gheorgheni - 525
    26. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni - 582
    27. Barabas Sandor - Toplita - 644
    28. Fazakas Attila - Toplita - 657
    29. Lapadat Eugen - Sighisoara - 723
    30. Motorga Dorin - Targu Mures - 739
    31. Lovasz Vilmos - Gheorgheni - 911
    32. Farkas Lorant - Miercurea Ciuc - 1021
    33. Fulop Balazs - Odorheiu Secuiesc - 1029
    34. Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc - 1050
    35. Movileanu Neculae - Brasov - 1177
    36. Todor Laszlo - Gheorgheni - 1193
    37. Vida Attila - Cristuru Secuiesc - 1210
    38. Peter Laszlo - Brasov - 1256
    39. Miklos Imre - Bradesti - 1310
    40. Sandulescu Adrian - Targu Mures - 1354
    41. Ilyes Tamas - Odorheiu Secuiesc - 1360
    42. Balazs Aron - Corund - 1367
    43. Lorinczi Bela - Gheorgheni - 1378
    44. Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc - 1442
    45. Losoncz Laszlo - Dealu - 1514
    46. Jozsa Gabor - Corund - 1557
    47. Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc - 1571
    48. Kacso Bence - Odorheiu Secuiesc - 1622
    49. Kolozsi Laszlo - Odorheiu Secuiesc - 1723
    50. Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc - 1770
    51. Todor Arpad - Cristuru Secuiesc - 1775
    52. Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc - 1884
    53. Bencze Ferko - Gheorgheni - 1948
    54. Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc - 1994
    55. Benedek Alex - Gheorgheni - 2237
    56. Colceriu Nicolae - Toplita - 2281
    57. Kolozsi Laszlo Jr - Odorheiu Secuiesc - 2315
    58. Movileanu Adrian - Brasov - 2489
    59. Moldovan Laszlo - Praid - 2675
    60. Suciu Florin - Targu Mures - nou
    61. Beke Csaba - Cristuru Secuiesc - nou
    62. Babics Tamas - Gheorgheni - nou
    63. Peter Nandor - Odorheiu Secuiesc - nou
    64. Hudusan Andreea - Targu Mures - joaca in afara concursului

    Clasament Open / Amatori
    1 - 4.
    Zidar Victor - Reghin
    Peter Nandor - Odorheiu Secuiesc (HR)
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    5 - 8.
    Ordog Zoltan - Reghin
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    9 - 16.
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Kolozsi Laszlo jr - Odorheiu Secuiesc
    Kezdi Janos - Corund
    Padurariu Costel - Brasov
    Fancsali Kalman – Lunca de Sus
    Denes Ferenc - Praid
    17 - 20.
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    21 - 30. loc 3 gr. sup.
    Nistori Iosif - Siculeni
    Losoncz Laszlo - Dealu
    Lapadat Eugen - Sighisoara
    Fazakas Attila - Toplita
    Popa Mircea - Brasov
    Benyovski Bela - Sibiu
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Radu Constantin - Sibiu
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    31 - 40. loc 4 gr. sup.
    Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc
    Laszlo Barna - Cristuru Secuiesc (HR)
    Barabas Sandor - Toplita
    Kolozsi Laszlo - Odorheiu Secuiesc
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Moldovan Laszlo - Praid
    Janosi Attila - Targu Mures
    Nagy Robert - Odorheiu Secuiesc
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    41 - 43. 2v gr. inf.
    Kacsó Bence - Odorheiu Secuiesc
    Beke Csaba - Cristuru Secuiesc (HR)
    Motorga Dorin - Targu Mures
    44 - 55. 1v gr. inf.
    Ilyes Tamas - Odorheiu Secuiesc
    Fulop Balazs - Odorheiu Secuiesc
    Peter Laszlo - Brasov
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Movileanu Neculae - Brasov (rog unificarea in clasament Neculae/1179+Neculai/2232)
    Colcer Nicolae - Toplita (rog modificare nume in clasament din Colceriu)
    Marin Floricel - Brasov
    Jozsa Gabor - Corund
    Todor Laszlo - Gheorgheni
    Mikos Imre - Bradesti
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    56 - 63. 0v gr. inf.
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Balazs Aron - Corund
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Movileanu Adrian - Brasov
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Bencze Ferko - Gheorgheni
    Suciu Florin - Targu Mures (HR)
    Babics Tamas – Gheorgheni (HR)
    -----------------------------------------
    Hudusan Andreea a jucat in afara concursului, avand 10 victorii din 10 (a pierdut 3 seturi in inferioare si unul in superioare.)
    Ultima editare de PaliHR; 17.feb.2014, 15:35.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Petho Mihaly - Racosul de Sus
      Cocean Valer - Baraolt
      Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
      Molnar Jozsef - Racosul de Sus
      Lorincz Laszlo - Aita Mare
      Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare
      Bardocz Szilard - Capeni
      Bocz Zsolt - Capeni
      Ultima editare de Barta Istvan-Zsolt; 30.ian.2014, 19:34.

      Comentariu


      • #4
        Kriszta Arpad Lorand-Sanpaul
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #5
          Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
          Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
          Miklos Imre - Bradesti
          Ultima editare de PaliHR; 30.ian.2014, 22:40.
          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
          Tel : 0742 257 995

          Comentariu


          • #6
            Dorin Motorga - Tg. Mures

            Comentariu


            • #7
              Vladoiu Gelu...Brasov
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #8
                Se inscriu Polotca Stefan (38 din Sangeorgiu de Padure si Denes Ferenc (10 din Praid

                Comentariu


                • #9
                  Din Reghin: Zidar Victor
                  Toncean Mircea
                  Kantor Imre- Zoltan
                  Sper sa ne ajute si vremea.
                  Ultima editare de Kantor Imre-Zoltan; 31.ian.2014, 10:54.

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
                    ...............
                    Sper sa ne ajute si vremea.
                    Omul a anuntat prin titulatura "CUPA PRIETENII ZAPEZII",...asa ca vorbiti din timp cu senilata sau cu 6x6. Scuzele vor fi numai prin inzapezire, NU prin renuntare!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #11
                      Predescu Levente din Miercurea Ciuc
                      BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                      FH: Andro Rasant Grip 1,9
                      BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                      Comentariu


                      • #12
                        Se inscrie Tamas Nagy Jeno ( 54 ) din Miercurea Ciuc.

                        Comentariu


                        • #13
                          Olah Olivér sf.gheorghe
                          POP CORNEL
                          LŐRINC JÓZSEF
                          SZASZ ERNŐ

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Brasov la gramada;
                            Marin Floricel
                            Popa Mircea
                            Antal Denes
                            Padurariu Costel

                            Comentariu


                            • #15
                              Melee !

                              - - - Actualizat - - -

                              Postat în original de Antal Denes Vezi post
                              Din Brasov la gramada;
                              Marin Floricel
                              Popa Mircea
                              Antal Denes
                              Padurariu Costel
                              Melee !

                              Comentariu


                              • #16
                                Tg Mures:Irsai Istvan Janosi Attila

                                Comentariu


                                • #17
                                  Onet Nicolae Tipser Gabriel Lapadat Eugen

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Multumiri pentru toti cei care s-au inscris deja in ianuarie

                                    Postat în original de tokosp Vezi post
                                    Inscrieri Amatori - on 31/01/2014 at 22:54:25
                                    1. Zidar Victor - Reghin - 44
                                    2. Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc - 54
                                    3. Tipser Gabriel - Sighisoara - 90
                                    4. Denes Ferenc - Praid - 108
                                    5. Vladoiu Gelu - Brasov - 113
                                    6. Padurariu Costel - Brasov - 142
                                    7. Predescu Levente - Miercurea Ciuc - 148
                                    8. Kantor Imre Zoltan - Reghin - 151
                                    9. Toncean Mircea - Reghin - 170
                                    10. Popa Mircea - Brasov - 183
                                    11. Antal Denes - Brasov - 184
                                    12. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - 193
                                    13. Marin Floricel - Brasov - 200
                                    14. Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe - 202
                                    15. Janosi Attila - Targu Mures - 235
                                    16. Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul - 248
                                    17. Olah Oliver - Sfantu Gheorghe - 269
                                    18. Irsai Istvan - Targu Mures - 281
                                    19. Petho Mihaly - Racosu de Sus - 291
                                    20. Cocean Valer - Baraolt - 293
                                    21. Szasz Erno - Sfantu Gheorghe - 335
                                    22. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure - 388
                                    23. Onet Nicolae - Sighisoara - 443
                                    24. Pop Cornel - Sfantu Gheorghe - 468
                                    25. Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare - 555
                                    26. Bardocz Szilard - Capeni - 583
                                    27. Lapadat Eugen - Sighisoara - 655
                                    28. Bartha Zsolt Attila - Aita Mare - 723
                                    29. Motorga Dorin - Targu Mures - 733
                                    30. Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc - 1004
                                    31. Bocz Zsolt - Capeni - 1114
                                    32. Miklos Imre - Bradesti - 1152
                                    33. Molnar Jozsef - Racosu de Sus - 1814
                                    34. Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc - 2019
                                    35. Lorincz Laszlo - Aita Mare - 2272
                                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                    Tel : 0742 257 995

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cojocaru Nicusor
                                      Saulea Bogdan
                                      Munteanu Doru
                                      Cu dizabilitati din Brasov.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Nistor Iosif din Siculeni si Biro Atila din m ciuc

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Kezdi Janos-Jozsa Gabor-Balazs Aron,Korond

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Farkas Gabor -Tg Mures
                                            blade:timo boll tamca 5000
                                            fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                                            bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Din Sibiu:
                                              Benyovski Bela 175
                                              Radu C-tin 448
                                              Cernejenco C-tin 854

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Bartha Levente-Attila - Szekelyudvarhely
                                                Bartha Fruzsina - Szekelyudvarhely

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Tg Mures: Sandulescu Adrian

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X