Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Bistrita - 01 mar 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - Bistrita - 01 mar 2014

    LOCALITATEA: Bistrita
    DATA: Sambata 01 martie 2014
    ORA: 08.30 - 09.30 - inscrieri, la 10.00 incep meciurile.
    SALA de tenis de masa "Gheorghe Bozga"
    ADRESA: str. Parcului, coordonate 47°07'55'' // 24°30'13'' (in parc, langa super-marketul LIDL, stadionul Gloria, Sala Polivalenta)

    LOGISTICA: 20 mese Butterfly, Tibhar si Donic;
    - mingi Donic Coach in grupe, Bty*** in eliminatorii;
    SPATIU DE JOC: conditii foarte bune
    TAXA: 25 RON (pentru copii 5 ron, persoane cu dizabilitati 0 ron) - din care cate 2 ron/cotizant se vireaza catre Amatur;
    Se asigura apa plata/minerala, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE: cupe si diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8

    La turneu va fi prezent Rasvan Crisan cu un stand de produse Butterfly al firmei TT-Shop.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - preferabil pe forum pana vineri 28 feb ora 20.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;

    ORGANIZATORI: Apian Florin - 0748 143566, Nistor Dorel - 0740 511665

    SISTEMUL DE JOC:
    - doua turnee, open si amatori, vor incepe la aceeasi ora (10.00);
    - numar maxim de participanti: Amatori - 98, Open - 42
    - grupe inferioare (6-7 jucatori) - dupa clasament, regula sarpelui, cu ceva modificari unde este cazul (primii 2 favoriti din grupe nu se schimba);
    - grupe superioare (4 jucatori) - se vor selecta aleator cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa clasament, locurile 2 se trag la sorti (se vor putea intalni doar in finala cu locurile 1 corespondente din grupele superioare).

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    Ultima editare de FlorinBN; 28.feb.2014, 19:50.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri Open - on 28-Feb-14 at 21:41:22

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 11 - 27.96 - O
    2. Sipos Nandor, Targu Mures, 12 - 27.5 - OL
    3. Apian Florin, Bistrita, 13 - 26.7 - O
    4. Sicoe Rodica, Cugir, 14 - 27.09 - OF
    5. Nascu Serban, Cluj Napoca, 15 - 28.57 - O
    6. Cozma Catalin, Falticeni, 19 - 23.16 - OW
    7. Nistor Dorel, Bistrita, 22 - 26.72 - O
    8. Mocean Dan, Cluj Napoca, 27 - 23.25 - O
    9. Carpovici Boris, Falticeni, 31 - 23.36 - OW
    10. Mosneagu Marius, Falticeni, 36 - 25.8 - O
    11. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 37 - 23.04 - O
    12. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 38 - 23.08 - O
    13. Nemaciuc Mihai, Suceava, 40 - 22.74 - O
    14. Morosanu Vasile, Suceava, 48 - 22.12 - OW
    15. Zidar Victor, Reghin, 54 - 20.98 - O
    16. Simion Boby, Cluj Napoca, 56 - 20.38 - OH
    17. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 57 - 20.13 - OJ
    18. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 60 - 18.51 - O
    19. Ursulean Florin, Straja, 61 - 21.49 - O
    20. Tiganas Mihai, Radauti, 64 - 24.45 - O
    21. Meszar Razvan, Arad, 69 - 17.93 - A
    22. Ursulean Vasile, Straja, 71 - 20.9 - O
    23. Denes Ferenc, Praid, 119 - 18.16 - O
    24. Ban Peter, Cluj Napoca, 147 - 15.19 - A
    25. Popescu Mihai Sorin, Straja, 151 - 18.84 - OJ
    26. Tira Viorel, Bistrita, 157 - 18.6 - OW
    27. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei, 159 - 17.56 - AW
    28. Andone Claudiu, Cugir, 164 - 15.99 - A
    29. Matei Dumitru, Deva, 220 - 13.06 - AW
    30. Kiss Zoltan, Targu Mures, 268 - 17.88 - A
    31. Hasna Cosmin, Straja, 286 - 19.34 - OJ
    32. Ursan Viorel, Radauti, 379 - 19.12 - O
    33. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 389 - 22.15 - O
    34. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei, 454 - 20.73 - O
    35. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 517 - 17.9 - A
    36. Parcalab Mihai, Bistrita, 726 - 15.2 - A
    37. Galfi Tibor, Targu Mures, 1331 - 20 - O

    Inscrieri Amatori - on 28-Feb-14 at 21:41:49

    1. Sipos Ferenc, Targu Mures, 78 - 17.83 - AW
    2. Puscas Arpad, Gherla, 130 - 16.24 - A
    3. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 137 - 15.13 - A
    4. Sofian Corneliu, Suceava, 138 - 14.59 - AW
    5. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 140 - 15.85 - A
    6. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 141 - 14.66 - AW
    7. Catricicau Adrian, Baia Mare, 144 - 15.46 - A
    8. Nistor Iosif, Siculeni, 145 - 14.92 - A
    9. Kaposta Victor, Arad, 146 - 15.35 - A
    10. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 154 - 14.51 - A
    11. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 165 - 14.67 - A
    12. Muntean Mircea, Baia Mare, 190 - 13.89 - A
    13. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 192 - 13.6 - A
    14. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 195 - 15.13 - A
    15. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 202 - 13.27 - A
    16. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 203 - 17.69 - AW
    17. Vlaisan Vasile, Vicovu De Jos, 204 - 15.63 - A
    18. Pop Danut, Dej, 207 - 15.36 - A
    19. Kezdi Janos, Corund, 211 - 14.81 - A
    20. Avram Gabriel, Radauti, 213 - 16.7 - A
    21. Pop Zoltan, Dej, 217 - 14.63 - A
    22. Groza Florin, Cluj Napoca, 219 - 16.78 - A
    23. Firu Marian, Vatra Dornei, 240 - 13.81 - AJ
    24. Ilies Ioan, Radauti, 250 - 17.9 - A
    25. Janosi Attila, Targu Mures, 256 - 13.23 - A
    26. Spaller Tiberiu, Nasaud, 267 - 11.4 - A
    27. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 270 - 14.05 - A
    28. Beica Florin, Gherla, 283 - 14.54 - A
    29. Marian Calin, Reghin, 298 - 12.8 - A
    30. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 309 - 13.29 - A
    31. Grecu Gheorghe, Bistrita, 313 - 11.02 - AW
    32. Vita Istvan, Reghin, 335 - 15.3 - A
    33. Neamtu Adrian, Gherla, 336 - 12.39 - A
    34. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 345 - 13.81 - A
    35. Moldovan Doru, Dej, 350 - 13.71 - A
    36. Pralea Constantin, Alba Iulia, 401 - 9.42 - A
    37. Palamaru Emil, Vatra Dornei, 404 - 10.11 - A
    38. Suciu Cristian, Dej, 408 - 12.71 - A
    39. Hodis Andrei, Gherla, 432 - 11.26 - A
    40. Morosan Marian, Suceava, 434 - 8.22 - A
    41. Bercea Marius, Somcuta Mare, 455 - 14.28 - A
    42. Ciure Alin, Baia Mare, 478 - 16.75 - A
    43. Vass Alexander, Beclean, 479 - 11 - A
    44. Medve Mihai, Reghin, 504 - 11.78 - A
    45. Vass Sandor, Beclean, 507 - 8.01 - A
    46. Dragan Mihai, Bistrita, 558 - 15 - A
    47. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 562 - 13 - A
    48. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, 581 - 9.83 - A
    49. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 607 - 13 - A
    50. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 624 - 12 - A
    51. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 626 - 10.8 - AJF
    52. Ticala Sorin, Aiud, 631 - 9.1 - A
    53. Apalamarita Mara, Vatra Dornei, 665 - 10.2 - AJF
    54. Nagy Endre, Reghin, 672 - 16.47 - A
    55. Scurtu Nicolae, Bistrita, 679 - 11.4 - AW
    56. Muresan Adrian, Gherla, 696 - 7 - A
    57. Maxim Cristian, Bistrita, 700 - 11.9 - A
    58. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 703 - 7.29 - AJ
    59. Comsa Dan, Sibiu, 722 - 9.25 - A
    60. Maerean Claudiu, Bistrita, 743 - 14.3 - A
    61. Motorga Dorin, Targu Mures, 747 - 7.2 - A
    62. Covalcic Paula, Baia Mare, 755 - 10.5 - AF
    63. Racolta Nicolae, Vatra Dornei, 775 - 10.33 - AJ
    64. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 793 - 7.14 - AJ
    65. Nagy Mihaly, Reghin, 828 - 10.98 - A
    66. Fulop Attila, Aiud, 847 - 7.33 - A
    67. Buta Denisa, Tarnaveni, 869 - 8.33 - AF
    68. Bajko Karoly, Gheorgheni, 956 - 7.33 - A
    69. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 957 - 7.33 - A
    70. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 958 - 6.8 - A
    71. Naiba Dragos, Cluj Napoca, 982 - 5.84 - A
    72. Popa Gheorghe, Aiud, 1006 - 11.33 - A
    73. Zavalczki Ioan, Dej, 1023 - 10.5 - A
    74. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1026 - 8.25 - A
    75. Dumitru Ioan, Bistrita, 1049 - 13 - A
    76. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 1104 - 6.33 - A
    77. Dirlea Ioan, Aiud, 1105 - 5.8 - A
    78. Istrate Adrian, Bistrita, 1122 - 8 - A
    79. Maksutovici Gelcu, Cluj Napoca, 1152 - 5 - A
    80. Veres Janos, Targu Mures, 1187 - 12.5 - A
    81. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 1200 - 5 - AJ
    82. Capota Gugu, Bistrita, 1213 - 12 - AW
    83. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 1259 - 16 - A
    84. Coroian Claudiu, Gherla, 1284 - 6 - A
    85. Sutu Dorel, Bistrita, 1290 - 0 - A
    86. Losoncz Laszlo, Dealu, 1309 - 9 - A
    87. Barabas Claudiu, Bistrita, 1338 - 14 - A
    88. Zoltan Tibor, Targu Mures, 1351 - 10 - A
    89. Vaduva Dan, Bistrita, 1488 - 0 - A
    90. Flore Claudiu, Bistrita, 1599 - 0 - A
    91. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1824 - 8 - A
    92. Roman Ovidiu, Bistrita, 1927 - 5 - A
    93. Szilagyi Bela, Targu Mures, 2042 - 8 - A
    94. Hoha Cristian, Bistrita, 2380 - 0 - A
    95. Suciu Florin, Targu Mures, 3175 - 0 - A
    96. Damian Vasile, Nasaud, nou - 0 - A
    97. Ott Nistor Ioan, Nasaud, nou - 0 - A
    98. Tira Ioan, Bistrita, nou - 0 - A
    Ultima editare de FlorinBN; 02.mar.2014, 00:01.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1 -- 4
      Nascu Serban - Cluj Napoca
      Farkas Gabor - Targu Mures
      Hurloi Vlad - Bistrita
      Nistor Dorel - Bistrita
      5 -- 8
      Tiganas Mihai - Radauti
      Cozma Catalin - Falticeni
      Mosneagu Marius - Falticeni
      Nemaciuc Mihai - Suceava
      9 -- 12
      Mocean Dan - Cluj Napoca
      Morosanu Vasile - Suceava
      Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
      Galfi Tibor - Targu Mures
      13 -- 18 loc 3 gr.sup.
      Carpovici Boris - Falticeni
      Maxim Valentin - Cluj Napoca
      Simion Boby - Cluj Napoca
      Ursulean Florin - Straja
      Meszar Razvan - Arad
      Moldovan Liviu - Sighetu Marmatiei
      19 -- 24 loc 4 gr.sup.
      Sipos Nandor - Targu Mures
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      Ursulean Vasile - Straja
      Tira Viorel - Bistrita
      Kiss Zoltan - Targu Mures
      Toma Darius - Bistrita
      25 -- 5v gr.inf.
      Sicoe Rodica - Cugir - retrasa
      26 -- 27 3v gr.inf.
      Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      Andone Claudiu - Cugir - retras
      28 -- 30 2v gr.inf.
      Apian Florin - Bistrita
      Farcas Vlad - Cluj Napoca
      Parcalab Mihai - Bistrita
      31 -- 37 1v gr.inf.
      Zidar Victor - Reghin
      Denes Ferenc - Praid
      Ban Peter - Cluj Napoca
      Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
      Hasna Cosmin - Straja
      Ursan Viorel - Radauti
      Gros Eduard - Bistrita
      38 -- 41 0v gr.inf.
      Popescu Mihai Sorin - Straja
      Matei Dumitru - Deva
      Gheorghe Marian - Gura Humorului
      Cocinschi Emanuel - Bistrita



      Clasament Amatori

      1 -- 4
      Ilies Ioan - Radauti
      Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
      Iaru Horatiu - Cluj Napoca
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      5 -- 8
      Puscas Arpad - Gherla
      Dumitru Ioan - Bistrita
      Ott Nistor Ioan - Nasaud
      Ciure Alin - Baia Mare
      9 -- 16
      Pop Zoltan - Dej
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Muntean Mircea - Baia Mare
      Nistor Iosif - Siculeni
      Suciu Cristian - Dej
      Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
      Vlaisan Vasile - Vicovu De Jos
      Vita Istvan - Reghin
      17 -- 28
      Sipos Ferenc - Targu Mures
      Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
      Catricicau Adrian - Baia Mare
      Predescu Levente - Miercurea Ciuc
      Kezdi Janos - Corund
      Avram Gabriel - Radauti
      Groza Florin - Cluj Napoca
      Beica Florin - Gherla
      Hodis Andrei - Gherla
      Keresztes Zoltan - Gheorgheni
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Tira Ioan - Bistrita
      29 -- 42 loc 3 gr.sup.
      Kaposta Victor - Arad
      Georgiu Dragos - Vatra Dornei
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      Pop Danut - Dej
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Marian Calin - Reghin
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Moldovan Doru - Dej
      Dragan Mihai - Bistrita
      Nagy Endre - Reghin
      Maerean Claudiu - Bistrita
      Zavalczki Ioan - Dej
      Galfi Levente - Cluj Napoca
      Roman Ovidiu - Bistrita
      43 -- 56 loc 4 gr.sup.
      Kantor Imre Zoltan - Reghin
      Sofian Corneliu - Suceava
      Janosi Attila - Targu Mures
      Spaller Tiberiu - Nasaud
      Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
      Grecu Gheorghe - Bistrita
      Bercea Marius - Somcuta Mare
      Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
      Maxim Cristian - Bistrita
      Fulop Attila - Aiud
      Popa Gheorghe - Aiud
      Istrate Adrian - Bistrita
      Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
      Losoncz Laszlo - Dealu
      57 -- 3v gr.inf.
      Veres Janos - Targu Mures
      58 -- 69 2v gr.inf.
      Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
      Anitei Marcel - Cluj Napoca
      Neamtu Adrian - Gherla
      Medve Mihai - Reghin
      Vass Sandor - Beclean
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Scurtu Nicolae - Bistrita
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Nagy Mihaly - Reghin
      Buta Denisa - Tarnaveni
      Barabas Claudiu - Bistrita
      Zoltan Tibor - Targu Mures
      70 -- 85 1v gr.inf.
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Palamaru Emil - Vatra Dornei
      Vass Alexander - Beclean
      Comsa Dan - Sibiu
      Covalcic Paula - Baia Mare
      Bajko Karoly - Gheorgheni
      Lovasz Vilmos - Gheorgheni
      Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
      Naiba Dragos - Cluj Napoca
      Csiki Sandor - Cluj Napoca
      Dirlea Ioan - Aiud
      Moldovan Cristian - Tarnaveni
      Flore Claudiu - Bistrita
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Szilagyi Bela - Targu Mures
      Hoha Cristian - Bistrita
      86 -- 98 0v gr.inf.
      Morosan Marian - Suceava
      Ticala Sorin - Aiud
      Apalamarita Mara - Vatra Dornei
      Muresan Adrian - Gherla
      Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
      Susciuc Anastasia - Vatra Dornei
      Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
      Coroian Claudiu - Gherla
      Sutu Dorel - Bistrita
      Vaduva Dan - Bistrita
      Suciu Florin - Targu Mures
      Damian Vasile - Nasaud
      Hriniuc Marius - Bistrita
      Ultima editare de FlorinBN; 02.mar.2014, 00:02.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Hagatis Andrei - Vatra Dornei - open
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Dragan Mihai - Bistrita - amatori

          Comentariu


          • #6
            Din Reghin la OPEN: Zidar Victor
            AMATORI:
            Toncean Mircea
            Kantor Imre-Zoltan

            Comentariu


            • #7
              Boby Simion-Cluj-open

              Comentariu


              • #8
                Vaduva Dan - Bistrita - Amatori

                Comentariu


                • #9
                  Din Sibiu,Muresanu Alex-amatori.

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Odorheiu Secuiesc la amatori: Tokos Pal.
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #11
                      Gelcu Maksutovici (din Cluj-Napoca) - amatori
                      Lemn:Xiom Zeta
                      Fete:MX-P

                      Comentariu


                      • #12
                        Florea Vasile
                        Tintas Adrian
                        la amatori ,Sighetu Marmatiei.
                        Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
                        http://www.tenismasa.ro/

                        Comentariu


                        • #13
                          Maxim Valentin,
                          Cluj,
                          Open
                          Globe999 BS/ DHS Skyline II
                          TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
                          T05

                          Comentariu


                          • #14
                            Din VATRA DORNEI;MARCU VASILE-OPEN ; PALAMARU EMIL -AMATORI;GEORGIU DRAGOS-AMATORI
                            Blade . PHOTINO
                            Fh. Tibhar ev. Mx-p
                            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                            Comentariu


                            • #15
                              TIRA VI0OREL BISTRITA open

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X