Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Arad "Memorial Eugen Roman" editia a-III-a 29.03.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Roman Bogdan ...Arad...open
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de GeluBv Vezi post
      Roman Bogdan ...Arad...open
      multumesc))))))
      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

      Comentariu


      • #78
        Curuț Gabriel, Timișoara ? Open

        Comentariu


        • #79
          Gelu, de ce m-ai sters din capul listei? Doar i-am spus lui Bogdan de acum o luna sa ma inscrie la concursul lui, ceea ce a si facut
          Ca sa fiu sigur ca am locul asigurat, ma mai iscriu inca o data, acum si pe forum!

          Gabi Gogu, Cluj-Napoca, Open

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de gabi.gogu Vezi post
            Gelu, de ce m-ai sters din capul listei? Doar i-am spus lui Bogdan de acum o luna sa ma inscrie la concursul lui, ceea ce a si facut
            Ca sa fiu sigur ca am locul asigurat, ma mai iscriu inca o data, acum si pe forum!

            Gabi Gogu, Cluj-Napoca, Open
            Prima data am facut lista dupa Bogdan,...am numarat jucatorii de pe forum si erau cu cinci mai putini decat in lista, ...l-am sunat pe Bogdan si l-am intrebat daca a inscris pe coneva (direct) in lista fara sa-l treaca pe forum (asa cum se procedeaza).
            A zis ca NU, motiv pt care l-am inscris si pe el.
            La tine m-am gandit mult, ba chiar l-am sunat iarasi pe Bogdan, care cică ma suna imediat (ieri), si pt ca am vz ca esti activ in acest post, si totusi nu erai inscris, am zis sa fac listele asa cum ies din forum.

            Stiam ca pana la urma te inscri...pt asta te trec in cap de lista
            Succes!

            PS. Bogdane, doua cupe la Cluj...
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #81
              Bogdane , eu apar in clasament in 2 locuri , in primul loc cu numele corect SZIVERY CU 44 puncte si al doilea loc este (1596) in care numele e greșit Sivery cu 14 puncte , poate sa verifice cineva si sa corecteze aceasta eroare (sigur nu mai cineva cu numele asta , iar daca s-a greșit cu punctele sa le treacă unde trebuie ) , multumesc anticipat

              Comentariu


              • #82
                Sabin Neiconi - Hateg - Amatori
                Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                Comentariu


                • #83
                  O sa-l rog pe Florin Apian sa remedieze problema
                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                  Comentariu


                  • #84
                    Din Arad:

                    Bulibasa Tiberiu
                    Tamas Alin
                    Mirza Sorin

                    toti la amatori
                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                    Comentariu


                    • #85
                      Rozenfeld Cristian-Cluj-amatori
                      LEMN:MAZE(Old Tag)
                      Fh:TEN. 05
                      Bh:,TEN. 05

                      Comentariu


                      • #86
                        Sferlea Marius-open....Oradea
                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                        Comentariu


                        • #87
                          Arad: Cozmi Alin - amatori
                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                          Comentariu


                          • #88
                            Purcaru Nasta open

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de Natasha Vezi post
                              Purcaru Nasta open
                              Hopa !... vin profesionistii Te asteptam cu drag si , atentie cu ce tricou te imbraci

                              Comentariu


                              • #90
                                Muntean Patriciu-OPen Arad

                                Comentariu


                                • #91
                                  Andone Claudiu - amatori
                                  4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Ignuta Sebastian-amatori-voiteg

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de &1c Vezi post
                                      Andone Claudiu - amatori
                                      Speram sa picati in grupa cu unul dintre ,,chinezii`` mei-...sa mai invete ceva...

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Din Orastie
                                        Serban Marian-nou amatori

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Silveira Alexandra-Open-Cluj
                                          LEMN:MAZE(Old Tag)
                                          Fh:TEN. 05
                                          Bh:,TEN. 05

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                            Arad: Cozmi Alin - amatori
                                            Bogdane, vezi ca pe Alin l-ai anuntat la Amatori si pe lista este inscris la Open.
                                            Postat în original de GeluBv Vezi post
                                            Inscrieri OPEN - on 3/17/2014 at 8:00:37 PM
                                            38. Ciucioiu Dorin - Timișoara - 624
                                            39. Cozmi Alin - Arad - 771
                                            40. Tincu Catalin - Hunedoara - 892
                                            41. Prundaru Horia - Arad - 991...

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Bogdan anul trecut lovitura a lipsit si podeaua a ramas intacta !
                                              Sper ca anul asta nu o sa menajezi iar podeaua...
                                              Sau daca vrei sa menajezi podeaua spune din timp ca sa avem motiv sa ne retragem in cunostinta de cauza ( sala inchiriata, podeaua scumpa . ..)

                                              Macar de bunsimt sa stim daca mergem soferi sau pasageri in masini!
                                              Ultima editare de D.D.; 17.mar.2014, 22:04.

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de alandala Vezi post
                                                Bogdane, vezi ca pe Alin l-ai anuntat la Amatori si pe lista este inscris la Open.
                                                Se rezolva. Multumesc!
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Eu ceva de emotii voi pune pe masa))))))) acuma depinde de tine)) vii la distractie sau vi lajoc
                                                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                                    DENUMIRE TURNEU: Cupa "Memorial EUGEN ROMAN".
                                                    CATEGORIE TURNEU: AMATuR A, open + amatori.
                                                    LOCALITATE: Arad.
                                                    LOCATIA: Sala Polivalenta Arad.
                                                    DATA: 29 martie 2014.
                                                    ORGANIZATORI: Directia Judeteana de Tineret si Sport Arad, si Clubul Sportiv Municipal Arad.
                                                    ORA: 08:30 prezenta la sala, ora 10:00 inceperea turneului.
                                                    NR. MESE: 20-24 aprobate ITTF.
                                                    SPATIUL DE JOC: excelent
                                                    TIMPUL ALOCAT: nelimitat.
                                                    NR MAXIM JUCATORI: 144 AMATORI / 72 OPEN
                                                    TAXA PARTICIPARE:
                                                    - adulti: 25 RON.( 2LEI/JUC VOR FI DIRECTIONATI CATRE CONTUL AMATUR)
                                                    - copiii sub 14 ani: 10 RON.
                                                    - persoanele cu dizabilitati locomotorii beneficiaza de intrare gratuita.
                                                    SISTEM DE JOC:
                                                    AMATORI – maxim 24 grupe inferioare de cate 6, se califica primii 4, din superioare primii 2, apoi eliminatoriu
                                                    OPEN – maxim 12 grupe inferioare de cate 6, se califica primii 4, din superioare primii 2, apoi eliminatoriu

                                                    MATERIALUL DE PREMIERE:

                                                    LOC 1 - cupa + medalie + diploma + 1.000 ron
                                                    LOC 2 - cupa + medalie + diploma + 500 ron
                                                    LOC 3 - cupa + medalie + diploma + 250 ron

                                                    Premiile in valoare totala de 3500 lei sunt oferite de S.C SPORT LINE STORE S.R.L www.adidasi-haine.ro


                                                    SE ASIGURA: apa minerala, cafea ,si nelipsita TUICA "LOVITURA SI PODEAUA".
                                                    Jucatorii care vor dori sa comande pranzul sau o pizza, vor avea la dispozitie pliante de la firme de catering din Arad.

                                                    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Pe forum sau telefonic , rog seriozitate, cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte pe forum.

                                                    INDICATII ACCES:
                                                    1. De la Deva, de pe DN7 se intra in oras, iar la coborarea primului pod se face prima la stanga si se merge circa 100m pana la sala.
                                                    2. De la Oradea, de pe DN79 se intra in oras iar la coborarea primului pod se merge inainte pana la primul sens giratoriu, unde se va face la stanga si veti tine directia inainte, iar la circa 1 km pe partea dreapta este sala.

                                                    RELATII ORGANIZATORI: Roman Bogdan 0746.056.622 si Meszar Razvan 0757.337.834

                                                    VA ASTEPTAM CU DRAG!!!

                                                    INSCRIERILE SE OPRESC IN 28 martie LA ORA 22.00
                                                    Anul trecut nelipsita a lipsit cu desavarsire.
                                                    Sau a fost sublima ca nimeni nu a vazuto nimeni nu a mirosito dar sper ca a fost primita!

                                                    - - - Updated - - -

                                                    Si anul trecut era turneu A+!

                                                    - - - Updated - - -

                                                    SA FIE PRIMITA DACA ZICETI CA A FOST DATA si BOGDAPROSTE!

                                                    - - - Updated - - -

                                                    Poate am avut eu un moment de ratacire si tocmai aunci o venit lovitura!!!!
                                                    Ultima editare de D.D.; 17.mar.2014, 22:59.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X