Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Arad "Memorial Eugen Roman" editia a-III-a 29.03.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • numai joc de 2 ani delok nu ai vaz la seniori ca am 0 pct dar acuma ma reapuc la cluj din div b ca e club nou dar numai joc si nu stiu ce l-ar deranja pe gogu sa joace cu cnv mai bun..?normal ca te stiu roman ca am jucat si la arad cand te-ai accidentat la genunchi daca mai sti..:P dar eu asa stiam ca ai voie sa joci daca nu ai jucat 2 ani

    Comentariu


    • Asa o sa se intimple totdeauna, cind se vor promite premii..Cel mai sanatos este sa nu se mai acorde niciodata premii, ca doar nu suntem profesionisti.

      Comentariu


      • Postat în original de Rares95 Vezi post
        numai joc de 2 ani delok nu ai vaz la seniori ca am 0 pct dar acuma ma reapuc la cluj din div b ca e club nou dar numai joc si nu stiu ce l-ar deranja pe gogu sa joace cu cnv mai bun..?normal ca te stiu roman ca am jucat si la arad cand te-ai accidentat la genunchi daca mai sti..:P dar eu asa stiam ca ai voie sa joci daca nu ai jucat 2 ani
        Daca este asa eu cred ca se indeplinesc conditiile ca acest jucator sa participe la Open.Ar fi frumos ca veteranii din Amatur de la Open...care castiga 80-90% din turnee sa aiba o ..nuca mai tare de spart......eu unul nu cred ca le este frica de concurenta ..mai tanara..si mai nelinistita..
        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu


        • Baiatul(Galatan)are dreptate....regulamentul nu este la fel pt. toata lumea?!?El si fratele lui nu mai joaca de 2 ani,probabil ca si-au bagat carantina la federatie(care tine 2 ani)deoarece Bistrița n-or fi vrut sa le acorde dezlegarile...nu sunt sportivi care sa nu-si fi gasit echipa pina acum dar,revenind la regulamentele Amatour,acesti baieti ar avea dreptul sa joace.....O zi excelenta!!!

          Comentariu


          • Postat în original de Rares95 Vezi post
            numai joc de 2 ani delok nu ai vaz la seniori ca am 0 pct dar acuma ma reapuc la cluj din div b ca e club nou dar numai joc si nu stiu ce l-ar deranja pe gogu sa joace cu cnv mai bun..?normal ca te stiu roman ca am jucat si la arad cand te-ai accidentat la genunchi daca mai sti..:P dar eu asa stiam ca ai voie sa joci daca nu ai jucat 2 ani
            Tinere Galatan, in primul rand nu am manifestat faptul ca nu vreau sa joc cu cei mai buni ca mine, inclusiv cu tine, ci am spus ca ar fi indicat sa nu se acorde premii in bani.
            In al doilea rand, pt. tine, datorita diferentei, cel putin, a varstei dintre noi doi, ar fi indicat sa te adresezi mai respectuos...

            Din punctul meu de vedere, chiar as fi bucuros de jucatori proaspeti la Open, atata timp cat este respectat Regulamentul Amatur in vigoare!
            Deci, esti bine-venit din partea mea in Amatur!

            Comentariu


            • Postat în original de gabi.gogu Vezi post
              Tinere Galatan, in primul rand nu am manifestat faptul ca nu vreau sa joc cu cei mai buni ca mine, inclusiv cu tine, ci am spus ca ar fi indicat sa nu se acorde premii in bani.
              In al doilea rand, pt. tine, datorita diferentei, cel putin, a varstei dintre noi doi, ar fi indicat sa te adresezi mai respectuos...

              Din punctul meu de vedere, chiar as fi bucuros de jucatori proaspeti la Open, atata timp cat este respectat Regulamentul Amatur in vigoare!
              Deci, esti bine-venit din partea mea in Amatur!

              stiu acolo mam exprimat gresit..imi cer scuze ca nu vam spus D.Gogu

              Comentariu


              • se inscrie si Lulciuc Dumitru la Amatori TIMISOARA

                Comentariu


                • Din Deva
                  Szakacs Bella -open

                  Comentariu


                  • Marisca Darius-Amatori
                    Arad

                    Comentariu


                    • Florin Matusan din Timișoara, la amatori.

                      Comentariu


                      • Alex Cristian - amatori -Arad- nou

                        Comentariu


                        • Din Caransebeș se inscrie la amatori Mureșan Ovidiu-multumesc!

                          Comentariu


                          • Din Satu Mare: Suciu Costel- NOU
                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                            Comentariu


                            • mi-am facut autentificare

                              Comentariu


                              • Ne bucuram , la turnee veti fi inscris 'Tiberius din Cetatea Devei' ? Poate nu toata lumea stie cum va cheama, desi eu am o banuiala ca sunteti Stancu Tiberiu.
                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • Postat în original de tiberius Vezi post
                                  mi-am facut autentificare
                                  Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Ne bucuram , la turnee veti fi inscris 'Tiberius din Cetatea Devei' ? Poate nu toata lumea stie cum va cheama, desi eu am o banuiala ca sunteti Stancu Tiberiu.
                                  Deocamdata il trec cu vederea...oricum lista actualiza o fac imediat dupa ce se modifica clasamentul, posibil astazi sau maine dupa cate am inteles de la Florin.
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • ROG COLEGII DIN TARA FITI PUTIN ATENTI UNDE VA INSCRIETI, CONSULTATI CLASAMENTUL SA VA VERIFICATI MEDIA
                                    ASADAR:

                                    MITRACHE- ESTE LA OPEN MEDIA18
                                    GLISA MIREL- ESTE LA OPEN MEDIA 24

                                    au fost inscrisi la amatori
                                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                      ROG COLEGII DIN TARA FITI PUTIN ATENTI UNDE VA INSCRIETI, CONSULTATI CLASAMENTUL SA VA VERIFICATI MEDIA
                                      ASADAR:

                                      MITRACHE- ESTE LA OPEN MEDIA18
                                      GLISA MIREL- ESTE LA OPEN MEDIA 24

                                      au fost inscrisi la amatori
                                      Am actualizat! Nu scapa nimeni cu media 18^ la amatori. Dupa actualizare, posibil schimbari de categorie....
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Din Simeria: Barbu Tiberiu- amatori
                                        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                        Comentariu


                                        • Din Alba Iulia: Tima Bogdan - amatori
                                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                          Comentariu


                                          • Din Satu Mare: Botezan Damian- amatori NOU
                                            Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                            FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                            BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                            Comentariu


                                            • care dintre Timisorenii mei poate sa ma duca si pe mine pana la Arad ?
                                              multumesc anticipat!!

                                              Comentariu


                                              • Boata Edgar -Arad Open
                                                FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                                Comentariu


                                                • Silviu Oneasa si Gabriel Puscas - Amatori - Hateg
                                                  Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                                  Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                                  Comentariu


                                                  • se inscrie la amatori Pop Zoltan din Dej.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X