Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" Arad "Memorial Eugen Roman" editia a-III-a 29.03.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pai premiile nu cred ca sunt rele daca are cine sa le ofere dar trebuie folosite in alt scop mai bun si mai eficient ,,, adica sa nu se ofere premii doar la primii 3... de ce sa primeasca tot timpul aceiasi persoane doar ei primii cei din pe locul 1.2.3....? care de cele mai multe ori ei sunt in frunte si se stie cine sunt aceste personae asa in mare parte.... si sa fie de la locul 1. pana la locul 10... si asa fiecare primeste cate ceva si la Amatori si de la Opan... si asa nu mai sunt discutii ( nu am nimic cu cei care sunt in frunte, barvo lor )



    Sau o alta varinata cea mai plauzibila pt.mine si sunt sigur ca si pt.cei mai mulți dintre noi,,, vad ca vin jucatori de peste tot si daca s ar putea as folosi primiile acestea in a face cinste cu mancare,suc ect. ca doar este un sport care ai nevoie de enregie si asa toata lumea va fi multumita ca doar o data pe an este "Memorial Eugen Roman" la Arad, cred ca aceste intalniri trebuie sa fie ocazii de prietenie,si bucurie uni cu alti, ca pana la urma cu acest lucru ramanem in minte si in suflet cu amintiri frumoase de la un concurs... ca doar noi majoritatea care venim la un concurs asa ceva cautam mai putin ne gandim noi la banii sau la premii, noi venim sa simtim bine si sa ne mai vedem uni cu altii si sa ne facem prieteni noi...
    Ultima editare de leo33; 26.mar.2014, 08:08.

    Comentariu


    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
      Oare de ce se intimpla ,, greseli " de-astea, doar cind se joaca pe bani ?!
      Pentru ca banii e ochii dracului,mincatiasi.(vorba rominului)

      Comentariu


      • Asta este invatatura de minte pt mine, de acum in colo ofer wouchere, sa nu mai fie discutii si polemici
        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

        Comentariu


        • Postat în original de razvan arad Vezi post
          Daca doriti eu fac o adresa catre CSM Arad si va transmite un raspuns oficial ca sa nu mai acuzati pe nimeni!!!!Doriti?

          Probabil este este o greseala la federatie, deoarece toate victoriile lui Radu au fost inregistrate pe numele lui Patriciu. Toti stim ca a jucat Radu, dar Radu nu apare nicaieri in clasament. Numai Patriciu.
          Nu am facut decat sa constat aceasta eroare. Voi stiti mai bine acolo la Arad cum sa faceti sa iasa turneul cat mai bine.
          Iar daca vrea, CSM Arad poate trimite adresa catre FRTM, pentru corectare, nu e treaba noastra.
          Ultima editare de Dan2; 26.mar.2014, 10:15.

          Comentariu


          • Postat în original de nickis Vezi post
            nicu smeureanu - amatori
            L-am trecut la Ramnicu Valcea...NOU
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Tincu Catalin , Mihnea Pasare , Sabin Neiconi, Bogdan Mandru - toti se retrag
              Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
              Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

              Comentariu


              • Stai linistit, Gelu, am verificat si eu in clasament, e nou. + si eu cred ca este din Ramnicu Valcea.

                Postat în original de GeluBv Vezi post
                L-am trecut la Ramnicu Valcea...NOU
                Ultima editare de PaliHR; 26.mar.2014, 15:41.
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                  Asta este invatatura de minte pt mine, de acum in colo ofer wouchere, sa nu mai fie discutii si polemici
                  Tot aia e.

                  Comentariu


                  • Postat în original de tokosp Vezi post
                    Stai linistit, Gelu, am verificat si eu in clasament, e nou. + si eu vred ca este din Ramnicu Valcea.
                    Gelu, a remarcat bine ca este nou, probabil ca a intrerupt un an,...

                    Comentariu


                    • Din Arad:

                      Novanc Flavius- 2523
                      Dulmin Daniela- 2134
                      Botco Vinesiu Adrian- 3249
                      Dragomir Alexandru- NOU
                      Covaciu Emanuel- NOU

                      toti la amatori
                      Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                      FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                      BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                      Comentariu


                      • Se retrage: Diaconu Dan - hunedoara
                        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                        Comentariu


                        • Iaru Horatiu - se retrage
                          Cu parare de rau trebuie sa ma retrag.
                          Zhang Jike
                          05
                          05FX

                          Comentariu


                          • Din Hateg : Brandus Vasile - amatori ; Se reinscrie Sabin Neiconi la categoria amatori . Imi cer scuze pt eventuale incoveniente
                            Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                            Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                            Comentariu


                            • Se retrage Birtalan Robert - open
                              Abrazive Scule Sudura
                              Echipamente pemtru Profesionisti
                              https://.abrazive-scule.ro

                              Comentariu


                              • Se inscriu din Dr. Tr. Severin, la amatori:
                                Pirlea Claudiu
                                Lucian Sirbu

                                Comentariu


                                • Se retrage Ignuta Sebastian-Voiteg-amatori

                                  Comentariu


                                  • Buna seara sunt Muntean Patriciu.am jucat la CSM Arad pana in anul 2012, ultimul meci l-am avut in mai 2012 in Divizia A si de atunci nu am mai avut nicio activitate sportiva in tara sau strainatate.Prin acest mesaj doresc sa imi exprim dorinta de a juca in circuitul Amatur la Memorialul Eugen Roman din 29.03.2014.va multumesc frumos.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Muntean Patriciu Vezi post
                                      Buna seara sunt Muntean Patriciu.am jucat la CSM Arad pana in anul 2012, ultimul meci l-am avut in mai 2012 in Divizia A si de atunci nu am mai avut nicio activitate sportiva in tara sau strainatate.Prin acest mesaj doresc sa imi exprim dorinta de a juca in circuitul Amatur la Memorialul Eugen Roman din 29.03.2014.va multumesc frumos.
                                      Va salut! Regulamentul va permite intrarea in acest circuit. BINE ATI VENIT!
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Dupa inscrieri trebuia sa fie un turneu A+!
                                        Poate mai trebuie lucrat un pic la regulament ....

                                        Comentariu


                                        • Din Serbia:

                                          Brane Cvetkovic- OPEN NOU
                                          Maric Zeliko- OPEN NOU
                                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                          Comentariu


                                          • Din arad se inscrie la amatori Hant Alexandru
                                            .

                                            Comentariu


                                            • Se retrage Olaru Teodor... probleme cu serviciul

                                              Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
                                              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

                                              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

                                              Comentariu


                                              • Referitor la postarile despre mine.......

                                                Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                                                Gelu, a remarcat bine ca este nou, probabil ca a intrerupt un an,...
                                                DA,SUNT NOU DIN PUNCT DE VEDERE AL NEPARTICIPARII MELE ......DE DOI ANI NU AM AMI PARTICIPAT IN CIRCUIT.......DAR, PARTICIPARE AM AVUT IN CIRCUIT PINA IN 2011......SERVICIUL NU MI-A DAT POSIBILITATE SA MAI JOC.........ACUM, ESTE O EXCEPTIE... FIICA MEA LOCUIESTE IN ARAD SI AM IMBINAT PLACERILE rima...sa-mi vad fiica si a doua dragoste tenisul de masa.........
                                                O ZI FRUMOASA,........

                                                Comentariu


                                                • Kov?cs Ferenc - open - Ungaria - 412

                                                  Comentariu


                                                  • Actualizare inscrieri in prima pagina
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X