Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - MEDIAS - 05 aprilie 2014 - editia a VI-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - MEDIAS - 05 aprilie 2014 - editia a VI-a

    LOCALITATEA: Medias - jud. SIBIU
    DATA: 5 APRILIE 2014
    SALA: Sala de Sport a Clubului de Tenis de Masa ROMGAZ Medias
    ADRESA: Str. GRAVORILOR, Nr 6 (langa fabrica de sticla Vitrometan si sediul ROMGAZ)

    LOGISTICA: 12 mese aprobate ITTF
    CONDITII DE JOC: Foarte bune
    TAXA: 25 RON (din care cate 2 ron se vireaza in contul Amatur)
    - se asigura apa minerala
    PREMII: Cupe, diplome locurile 1-4, diplome si medalii loc. 5-8

    CATEGORIA AMATORI - Ora inceperii: 09.30 - inscrieri pana la ora 09.15
    CATEGORIA OPEN - Ora inceperii: 14.30 - inscrieri pana la 14.15
    NUMAR MAXIM JUCATORI: 78 amatori, 36 open
    SISTEM DE JOC: inferioare de cate 6 (7), superioare de cate 4, eliminatorii (cu 2 calificati din superioare)... dupa regulamentul si clasamentul AMATuR din data de 25 martie.

    INSCRIERI: Pe forum pana vineri ora 19, la sala doar in limita locurilor disponibile.
    ORGANIZATORI: Temelie Dragos - 0745/703622, Apian Florin

    CAZARE: Vila Flora (50 ron cu mic dejun... http://www.vila-flora.ro) - pentru rezervari va rugam sa-l contactati pe dl. Dragos !

    La turneu va fi prezent standul magazinului www.VivaSportShop.ro care va asigura mingile de joc.
    Pentru doritori va exista un stand cu produse de patiserie, cafea si diferite bauturi la preturi minime.

    VA RUGAM SA ANUNTATI LA TIMP EVENTUALELE RETRAGERI - mai ales in cazul in care se va face o lista de asteptare.
    Ultima editare de FlorinBN; 24.mar.2014, 11:02.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Antal Denes - Brasov
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    5 -- 8
    Nistor Iosif - Siculeni
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Radu Constantin - Sibiu
    9 -- 16
    Marin Floricel - Brasov
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Barac Marius - Sibiu
    Miko Istvan - Targu Mures
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Farkas Bence - Targu Mures
    17 -- 24
    Zedler Csaba - Agnita
    Nicula Dumitru - Agnita
    Janosi Attila - Targu Mures
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Cernejenco Constantin - Sibiu
    25 -- 36 loc 3 gr.sup.
    Somlea Darian - Cisnadie
    Puiulet Iosif - Agnita
    Nechita Alexandru - Agnita
    Cristea Virgil - Cugir
    Muresanu Alex - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Simonis Marius - Cisnadie
    Veres Janos - Targu Mures
    Ratiu Valer - Sibiu
    Sutoris Cornel - Medias
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    37 -- 48 loc 4 gr.sup.
    Benyovski Bela - Sibiu
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Beches Andrei - Sibiu
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Comsa Dan - Sibiu
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Toader George - Agnita
    David Cosmin - Hunedoara
    Rebegel Bogdan - Agnita
    Socaciu Catalin - Tarnaveni
    Oanta Florin - Tarnaveni
    49 -- 51 3v gr.inf.
    Dordea Lucian - Medias
    Popa Paul - Sibiu
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    52 -- 55 2v gr.inf.
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Pacurar Cornel - Blaj
    Neamtu Tiberius - Medias
    56 -- 68 1v gr.inf.
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Ciky Cornel - Fagaras
    Zedler Iuliu - Blaj
    Suciu Iacob - Blaj
    Movileanu Neculae - Brasov
    Dragoiu Catalin - Agnita
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Mihu Dorel - Medias
    Morar Razvan - Cluj Napoca
    Vanga Adrian - Cisnadie
    Manitiu Florin - Sibiu
    Keszeg Lorand - Tarnaveni
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    69 -- 79 0v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Csiki Sandor - Cluj Napoca
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Gligor George - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Movileanu Adrian - Brasov
    Moga Liviu - Medias
    Niculescu Marin - Bucuresti




    Inscrieri Amatori - on 04-Apr-14 at 22:11:19

    1. Zedler Csaba, Agnita, 100 - 16.31 - AW
    2. Nistor Iosif, Siculeni, 128 - 15.65 - A
    3. Antal Denes, Brasov, 137 - 16.07 - AW
    4. Farkas Bence, Targu Mures, 152 - 14.6 - AJ
    5. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 154 - 14.63 - A
    6. Nicula Dumitru, Agnita, 179 - 14.08 - AW
    7. Somlea Darian, Cisnadie, 181 - 13.72 - A
    8. Popa Mircea, Brasov, 197 - 13.3 - AW
    9. Marin Floricel, Brasov, 199 - 13.95 - AW
    10. Benyovski Bela, Sibiu, 202 - 13.49 - A
    11. Janosi Attila, Targu Mures, 216 - 13.11 - A
    12. Barac Marius, Sibiu, 243 - 12.17 - AW
    13. Negrean Ioan, Sibiu, 259 - 11.93 - A
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 266 - 12.21 - A
    15. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 292 - 14.43 - A
    16. Ciucur Laurentiu, Sibiu, 309 - 12.49 - A
    17. Radu Constantin, Sibiu, 316 - 13.86 - AW
    18. Matei Dumitru, Deva, 322 - 12.44 - AW
    19. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 326 - 14.53 - A
    20. Groza Alexandru, Cisnadie, 340 - 12.74 - A
    21. Puiulet Iosif, Agnita, 346 - 11.4 - A
    22. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 363 - 13.59 - A
    23. Pralea Constantin, Alba Iulia, 398 - 9.6 - AW
    24. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 416 - 11.31 - A
    25. Nechita Alexandru, Agnita, 451 - 11.33 - A
    26. Ciky Cornel, Fagaras, 487 - 8.31 - AW
    27. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 507 - 11.67 - A
    28. Muresanu Alex, Sibiu, 523 - 10.37 - A
    29. Beches Andrei, Sibiu, 526 - 13.05 - A
    30. Zedler Iuliu, Blaj, 540 - 7.27 - AW
    31. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 575 - 10.2 - AJ
    32. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 586 - 15.5 - A
    33. Suciu Iacob, Blaj, 592 - 6.11 - A
    34. Motorga Dorin, Targu Mures, 630 - 7.71 - A
    35. Comsa Dan, Sibiu, 649 - 8.8 - A
    36. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 660 - 8.33 - A
    37. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 676 - 7.57 - AJ
    38. Rosianu Nicolae, Sibiu, 715 - 7.03 - A
    39. Dordea Lucian, Medias, 719 - 12.67 - A
    40. Botian Radu, Sibiu, 726 - 7.2 - A
    41. Lunca Razvan, Tarnaveni, 753 - 12.67 - AJ
    42. Stefan Andrei, Tarnaveni, 759 - 9.5 - A
    43. Movileanu Neculae, Brasov, 763 - 7.8 - A
    44. Dragoiu Catalin, Agnita, 829 - 6.75 - A
    45. Lacatus Elisei, Agnita, 840 - 11 - A
    46. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 845 - 6.83 - A
    47. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 863 - 6.6 - A
    48. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 877 - 6.29 - AJ
    49. Cernejenco Constantin, Sibiu, 897 - 16 - A
    50. Toader George, Agnita, 901 - 8 - A
    51. David Cosmin, Hunedoara, 936 - 9.5 - A
    52. Rebegel Bogdan, Agnita, 988 - 6 - A
    53. Simonis Marius, Cisnadie, 991 - 14 - A
    54. Veres Janos, Targu Mures, 992 - 11.33 - A
    55. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 1036 - 6 - AJ
    56. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1049 - 9 - AJF
    57. Gligor George, Sibiu, 1094 - 6 - A
    58. Zoltan Tibor, Targu Mures, 1108 - 9.33 - AW
    59. Kondort Dan, Sibiu, 1127 - 6 - A
    60. Pacurar Cornel, Blaj, 1206 - 6 - A
    61. Mihu Dorel, Medias, 1260 - 6.5 - A
    62. Vanga Adrian, Cisnadie, 1363 - 8 - A
    63. Dragomir Mitica, Sibiu, 1371 - 0 - A
    64. Ratiu Valer, Sibiu, 1511 - 0 - A
    65. Sutoris Cornel, Medias, 1513 - 0 - A
    66. Sabau Aurel, Tarnaveni, 1554 - 7.5 - A
    67. Szilagyi Bela, Targu Mures, 1555 - 7.5 - A
    68. Manitiu Florin, Sibiu, 1673 - 5 - A
    69. Movileanu Adrian, Brasov, 1675 - 5 - A
    70. Miko Istvan, Targu Mures, 1705 - 12 - A
    71. Keszeg Lorand, Tarnaveni, 1988 - 8 - A
    72. Moga Liviu, Medias, 1992 - 8 - A
    73. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 2073 - 0 - A
    74. Neamtu Tiberius, Medias, 2359 - 0 - A
    75. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 2568 - 5 - A
    76. Niculescu Marin, Bucuresti, 3084 - 0 - A
    77. Sabau Mircea, Tarnaveni, nou - 0 - A
    78. Oanta Florin, Tarnaveni, nou - 0 - A
    --------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Morar Razvan, Cluj Napoca
    2. Cristea Virgil, Cugir
    3. Popa Paul, Sibiu
    4. Cojocaru Nicusor, Brasov
    5. Pelaghie Ioan, Targu Mures
    6. Kromek Iulian, Cugir
    7. Onet Nicolae, Sighisoara
    8. Lapadat Eugen, Sighisoara
    9. Iaru Horatiu, Cluj Napoca
    10. Dani Leo, Arad
    11. Botea Fabian, Hunedoara
    Ultima editare de FlorinBN; 05.apr.2014, 21:47.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1 -- 4
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Sicoe Rodica - Cugir
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Nascu Serban - Cluj Napoca
      5 -- 8
      Muntean Alin - Tarnaveni
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Farkas Gabor - Targu Mures
      Apian Florin - Bistrita
      9 -- 12
      Mocean Dan - Cluj Napoca
      Farcas Vlad - Cluj Napoca
      Barbu Dan - Ramnicu Valcea
      Mustocea Andrei - Petrila
      13 -- 18 loc 3 gr.sup.
      Maxim Valentin - Cluj Napoca
      Sipos Ferenc - Targu Mures
      Andone Claudiu - Cugir
      Migea Cornel - Sibiu
      Daneliuc Gabi - Sibiu
      Stanciu Silviu - Petrila
      19 -- 24 loc 4 gr.sup.
      Simion Boby - Cluj Napoca
      Mitzea Alexandru - Sibiu
      Cruceru Sergiu - Targu Jiu
      Aron Darie - Sibiu
      Stoica Mihai - Mioveni
      Irsai Istvan - Targu Mures
      25 -- 2v gr.inf.
      Poleac Aurelian - Cluj Napoca
      26 -- 30 1v gr.inf.
      Ban Peter - Cluj Napoca
      Marian Florin - Reghin
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Benyi Crinel - Tarnaveni
      Dinicescu Ion - Pitesti
      31 -- 35 0v gr.inf.
      Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
      Marian Calin - Reghin
      Iancu Sorin - Sibiu
      Fourichon Luc - Pitesti
      Todarcea Ioan - Sibiu

      Absent nemotivat:
      Sandulescu Adrian - Targu Mures



      Inscrieri Open - on 04-Apr-14 at 21:37:51

      1. Farkas Gabor, Targu Mures, 10 - 27.85 - O
      2. Apian Florin, Bistrita, 11 - 26.25 - O
      3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 16 - 25.27 - O
      4. Nascu Serban, Cluj Napoca, 20 - 28.4 - O
      5. Sicoe Rodica, Cugir, 25 - 27.23 - OF
      6. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 32 - 23.54 - O
      7. Simion Boby, Cluj Napoca, 52 - 21.29 - OH
      8. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 53 - 21.37 - OJ
      9. Mitzea Alexandru, Sibiu, 66 - 18.84 - O
      10. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 69 - 22.68 - O
      11. Govoreanu Florin, Cisnadie, 75 - 21.4 - O
      12. Sipos Ferenc, Targu Mures, 80 - 18.06 - OW
      13. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 89 - 20.58 - O
      14. Andone Claudiu, Cugir, 99 - 17.33 - A
      15. Aron Darie, Sibiu, 108 - 18.9 - O
      16. Migea Cornel, Sibiu, 121 - 20.81 - O
      17. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei, 133 - 19.06 - OW
      18. Muntean Alin, Tarnaveni, 141 - 20.96 - O
      19. Petrescu Liviu, Pitesti, 149 - 26.6 - OW
      20. Ban Peter, Cluj Napoca, 156 - 15.45 - A
      21. Stoica Mihai, Mioveni, 219 - 12.75 - AW
      22. Marian Calin, Reghin, 258 - 12.71 - A
      23. Marian Florin, Reghin, 296 - 15.06 - A
      24. Irsai Istvan, Targu Mures, 321 - 18.84 - O
      25. Birtalan Laszlo, Oradea, 353 - 15.71 - A
      26. Mustocea Andrei, Petrila, 361 - 18.85 - O
      27. Daneliuc Gabi, Sibiu, 417 - 22.33 - O
      28. Iancu Sorin, Sibiu, 450 - 18 - O
      29. Stanciu Silviu, Petrila, 503 - 22.17 - O
      30. Fourichon Luc, Pitesti, 563 - 8.31 - A
      31. Poleac Aurelian, Cluj Napoca, 567 - 14.8 - A
      32. Todarcea Ioan, Sibiu, 623 - 15 - A
      33. Sufletel Radu, Alba Iulia, 729 - 22.5 - OL
      34. Benyi Crinel, Tarnaveni, 807 - 20 - O
      35. Dinicescu Ion, Pitesti, 915 - 10.5 - AW
      36. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1183 - 18 - O
      Ultima editare de FlorinBN; 05.apr.2014, 22:44.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Se inscriu la amatori:
        Chibulcutean Ioan
        Chibulcutean Bogdan
        Dabacan Dorin
        Keszeg Lorand
        Sabau Mircea
        Sabau Aurel
        Sabau Gheorghe
        Muntean Alin - open
        toti din Tarnaveni

        Moga Liviu - amatori din Medias
        Ultima editare de neluchibu; 24.mar.2014, 10:40.

        Comentariu


        • #5
          La Amatori:
          Benyoski Bela Sibiu loc 189
          Radu C-tin Sibiu loc 401
          Negrean Ioan Cisnadie loc 286
          Somlea Darian loc 183

          La Open:
          Mitzea Alexandru loc 62

          Comentariu


          • #6
            Farcas Vlad - Cluj - Open
            BLADE Viscaria FL
            FH Tibhar Evolution MX-P
            BH Tibhar Evolution MX-P

            Comentariu


            • #7
              CIKY Cornel din Fagaras- Amatori
              BOTIAN Radu din SIBIU- Amatori

              Comentariu


              • #8
                Maxim Valentin, Open
                Globe999 BS/ DHS Skyline II
                TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
                T05

                Comentariu


                • #9
                  Ma inscriu si eu, Kaposta Victor - Arad - amator.


                  Sent from my iPad using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Darie Aron - Sibiu - Open
                    Butterfly Michael Maze Arylate
                    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

                    Comentariu


                    • #11
                      marin niculescu ilfov popesti leordeni

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Brasov la amatori
                        Marin Floricel
                        Popa Mircea
                        Antal Denes
                        Padurariu Costel

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Agnita se inscriu la Amatori:
                          Zedler Csaba
                          Nicula Dumitru
                          Puiulet Iosif
                          Eftimie Adrian
                          Oancea Paul
                          Nechita Alexandru
                          Dragoiu Catalin
                          Rebegel Bogdan
                          Toader George
                          Lacatus Elisei
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • #14
                            David Cosmin - Hunedoara, la amatori.
                            Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                            Comentariu


                            • #15
                              Muresan Andrei - Sibiu - Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X