Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 10 mai 2014

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 10 mai 2014

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 10 MAI
    EDITIA A VI-a
    LOCALITATEA: Reghin
    DATA: 10 mai 2014
    ORA: 09:00 (inscrierea se va efectua la ora 8:30 )
    TAXA : 25 Lei (2 lei/pers vor fi directionati catre fondul Amatur
    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)

    Indicatii de acces:
    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.

    NR MESE : 24
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare (dupa clasament) + grupe superioare + eliminatorii (locurile 1 dupa clasament, locurile 2 trag la sorti) - dupa sistemul 3 din 5
    NR. DE CAPI DE SERIE: conform clasamentului AmaTur din 28 apr 2014
    INSCRIERI: Pe forum sau telefonic pina vineri 9 mai ora 18.00
    MINGI : DONIC 3* - oferite gratuit prin amabilitatea domnului Gelu Popescu , Androgir Bucuresti

    MATERIALUL DE PREMIERE:
    AMATORI si OPEN :
    LOCUL I -€“ Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 250 RON
    LOCUL II -€“ Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 150 RON
    LOCURILE III-IV -€“ Cupa + diploma + 1 voucher in valoare de 100 RON
    LOCURILE V-VIII -€“ Cupe + diplome
    Locurile I si II ,atat la Amatori cat si la Open sunt acordate de catre Firma BUTTERFLY ROMANIA ,prin amabilitatea domnului RASVAN CRISAN - €“importator direct BUTTERFLY Butterfly Romania - Butterfly Romania
    Locurile III ,atat la Amatori cat si la Open sunt acordate de catre Firma Androgir Bucuresti ,prin amabilitatea domnului GELU POPESCU - €“importator direct XIOM si DONIC Echipament sportiv si accesorii Donic si Xiom pentru tenis de masa

    Se vor organiza 2 turnee:
    OPEN -€“ ORA DE INCEPERE 14:00 !!!
    participa jucatorii clasati pe primele 60 de locuri,cei cu media turneelor de minim 18p.,jucatorii legitimati in divizia B precum si jucatorii amatori cu MA 13-18 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN.
    AMATORI -€“ ORA DE INCEPERE 9:00
    Participa orice jucator amator cu media turneelor A mai mica decat 18.
    NR de jucatori : nelimitat

    MASA: (masa de dimineata si pranzul sunt incluse in taxa de participare)
    Dimineata: Produse de patiserie , mere , apa plata ,apa minerala , suc de mere
    (la discretie)
    Pranz:
    La fel ca si anul trecut ,vom organiza o "€œmasa campeneasca"€ acoperita ,astfel incat sa nu avem emotii cu vremea.
    Se vor pregati la ceaun 4 feluri de tocanite ardelenesti , urmand ca fiecare participant sa-si aleaga ce doreste sa serveasca in functie de preferinte.
    Se vor servi tocanite de miel ,vitel ,porc si copanele de pui.

    ORGANIZATORI:
    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Apian Florin
    Ultima editare de FlorinBN; 25.nov.2015, 10:25.

  • #2
    Rezervarile se fac direct la hotel!!
    Oferta de cazare:
    Hotel Marion Pādurea Rotundā*** - Reghin - Romania Hotel Marion Padurea Rotunda
    Tel/Fax: +40-265-512.232
    +40-265-512.775
    Camere duble : 50 lei ron pers/noapte (mic dejun inclus) .
    Pensiunea Casablanca
    404 Not Found
    0365 486 845 / 0788 214 627
    Camere duble : 60 ron pers/noapte (mic dejun inclus)
    Hotel Parc 2**
    Hotelul se afla la 1 minut de sala ,conditiile de cazare sunt acceptabile
    Sunt disponibile 4 camere duble si 3 camere triple.
    Pret 35 ron pers/noapte (mic dejun inclus)
    Tel 0265.521.396

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri Amatori - on 09-May-14 at 21:58:52

      1. Vladoiu Gelu, Brasov, 91 - 17.21 - AW
      2. Andone Claudiu, Cugir, 96 - 17.93 - A
      3. Denes Ferenc, Praid, 99 - 17.76 - A
      4. Nistor Iosif, Siculeni, 113 - 16.56 - A
      5. Kaposta Victor, Arad, 114 - 17.07 - A
      6. Tipser Gabriel, Sighisoara, 116 - 17.82 - A
      7. Puscas Arpad, Gherla, 120 - 17.04 - A
      8. Antal Denes, Brasov, 125 - 16.77 - AW
      9. Kezdi Janos, Corund, 126 - 16.37 - A
      10. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 135 - 15.34 - A
      11. Padurariu Costel, Brasov, 138 - 15.1 - A
      12. Farkas Bence, Targu Mures, 139 - 15.1 - AJ
      13. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 146 - 17.76 - AW
      14. Nica Ionut, Brasov, 154 - 17.34 - A
      15. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei, 164 - 17.56 - AW
      16. Popa Mircea, Brasov, 165 - 14.03 - AW
      17. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei, 166 - 13.96 - AW
      18. Janosi Attila, Targu Mures, 171 - 13.92 - A
      19. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 189 - 15.3 - A
      20. Toncean Mircea, Reghin, 191 - 15.08 - AW
      21. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 192 - 13.83 - A
      22. Ban Peter, Cluj Napoca, 195 - 13.95 - A
      23. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 196 - 13.6 - AW
      24. Garaz Mircea, Bistrita, 200 - 17.71 - AW
      25. Marin Floricel, Brasov, 202 - 14.04 - AW
      26. Nicula Dumitru, Agnita, 203 - 13.88 - AW
      27. Cocean Valer, Baraolt, 205 - 17.17 - A
      28. Benyovski Bela, Sibiu, 208 - 13.69 - A
      29. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 212 - 15.63 - A
      30. Radu Constantin, Sibiu, 213 - 14.56 - AW
      31. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 215 - 14.57 - A
      32. Pop Danut, Dej, 239 - 14.58 - A
      33. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 247 - 12.51 - A
      34. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 257 - 15.43 - A
      35. Neamtu Adrian, Gherla, 258 - 12.81 - A
      36. Ciobanu Daniel, Blaj, 260 - 12.41 - A
      37. Negrean Ioan, Sibiu, 265 - 11.93 - A
      38. Staicu Dan, Constanta, 267 - 14.19 - AW
      39. Kromek Iulian, Cugir, 285 - 15.31 - A
      40. Dan Andrei, Piatra Neamt, 303 - 13.77 - AW
      41. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 315 - 14.84 - A
      42. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 317 - 11.02 - AW
      43. Groza Florin, Cluj Napoca, 319 - 17.28 - A
      44. Spaller Tiberiu, Nasaud, 339 - 11.6 - A
      45. Matei Dumitru, Deva, 346 - 12 - AW
      46. Moldovan Doru, Dej, 365 - 13.84 - A
      47. Hodis Andrei, Gherla, 376 - 13.1 - A
      48. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 406 - 14 - A
      49. Ordog Zoltan, Reghin, 422 - 17.75 - A
      50. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 425 - 11.71 - A
      51. Dani Leo, Arad, 441 - 13.09 - AH
      52. Onet Nicolae, Sighisoara, 452 - 11 - A
      53. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 464 - 17.4 - A
      54. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 470 - 9.22 - A
      55. Bumbu Pavel, Razboieni, 473 - 13.29 - A
      56. Medve Mihai, Reghin, 475 - 11.21 - A
      57. Cristea Virgil, Cugir, 476 - 9.9 - A
      58. Pralea Constantin, Alba Iulia, 478 - 8.1 - AW
      59. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 491 - 12.33 - A
      60. Vass Alexander, Beclean, 502 - 10.5 - A
      61. Vass Sandor, Beclean, 504 - 8.9 - A
      62. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 514 - 11.29 - A
      63. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 517 - 15.08 - A
      64. Scurtu Nicolae, Bistrita, 518 - 12.04 - AW
      65. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 528 - 10.33 - A
      66. Dezso Attila, Dej, 541 - 11.8 - AW
      67. Botea Fabian, Hunedoara, 544 - 11.17 - A
      68. Stefan Andrei, Tarnaveni, 545 - 11 - A
      69. Damian Mircea, Razboieni, 551 - 10.14 - A
      70. Zedler Iuliu, Blaj, 554 - 7.16 - AW
      71. Decean Darian, Sibiu, 564 - 8.03 - A
      72. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 565 - 7.88 - A
      73. Parcalab Mihai, Bistrita, 573 - 16.8 - A
      74. Olah Remus, Arad, 576 - 12.8 - A
      75. Fazakas Attila, Toplita, 577 - 11.75 - A
      76. Suciu Iacob, Blaj, 592 - 6.33 - A
      77. Barabas Sandor, Toplita, 593 - 10 - A
      78. Motorga Dorin, Targu Mures, 603 - 8.43 - A
      79. Maxim Cristian, Bistrita, 619 - 11.43 - A
      80. Moldovan Iulia, Ludus, 632 - 14.75 - AF
      81. Lunca Razvan, Tarnaveni, 633 - 13 - AJ
      82. Munteanu Gheorghe, Piatra Neamt, 647 - 8.68 - A
      83. Mican Nicolae, Dej, 669 - 15.25 - A
      84. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 675 - 7.53 - A
      85. Zavalczki Ioan, Dej, 681 - 9.6 - A
      86. Radu Serban, Cluj Napoca, 689 - 16.5 - AW
      87. Nistor Szilard, Siculeni, 693 - 11.38 - A
      88. Ciublea Vichente, Oravita, 697 - 17 - A
      89. Maerean Claudiu, Bistrita, 715 - 13.53 - A
      90. David Cosmin, Hunedoara, 721 - 9.33 - A
      91. Nagy Endre, Reghin, 737 - 14.8 - A
      92. Cernejenco Constantin, Sibiu, 749 - 15 - A
      93. Murgu Ioan, Oravita, 750 - 15 - A
      94. Nagy Mihaly, Reghin, 756 - 10.38 - A
      95. Sarcani Andrei, Targu Mures, 757 - 6.53 - A
      96. Tarlea Adrian, Deva, 766 - 8.5 - A
      97. Ott Nistor Ioan, Nasaud, 769 - 17 - A
      98. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 783 - 7.2 - A
      99. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 785 - 6.57 - A
      100. Balmez Dorel, Oravita, 789 - 16.67 - A
      101. Galfi Levente, Cluj Napoca, 800 - 8.33 - A
      102. Buta Denisa, Tarnaveni, 802 - 8.25 - AF
      103. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 838 - 13.33 - A
      104. Veres Janos, Targu Mures, 841 - 11.5 - A
      105. Lita Daniel, Oravita, 842 - 11.33 - A
      106. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 846 - 6.86 - A
      107. Peter Laszlo, Brasov, 855 - 9.93 - A
      108. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 858 - 6.71 - AJ
      109. Roman Ovidiu, Bistrita, 878 - 10.75 - A
      110. Muresan Florin, Deva, 879 - 10.4 - A
      111. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 915 - 11.67 - AH
      112. Miklos Imre, Bradesti, 916 - 8.33 - A
      113. Opris Olivia, Ludus, 929 - 11 - AJF
      114. Trifu Ioan, Bistrita, 948 - 12 - A
      115. Zoltan Tibor, Targu Mures, 973 - 9.25 - AW
      116. Gligor George, Sibiu, 979 - 5.75 - A
      117. Flore Claudiu, Bistrita, 996 - 7 - A
      118. Coroian Claudiu, Gherla, 1008 - 6.25 - A
      119. Lungu Marius, Oravita, 1015 - 11.33 - A
      120. Benyi Crinel, Tarnaveni, 1034 - 13.5 - A
      121. Pacurar Cornel, Blaj, 1062 - 6.67 - A
      122. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 1064 - 6 - AJ
      123. Nagy Lorincz, Carei, 1100 - 13.8 - A
      124. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1111 - 7.67 - AJF
      125. Mihu Dorel, Medias, 1114 - 6.67 - A
      126. Dezso Lorand, Dej, 1121 - 14 - A
      127. Miko Istvan, Targu Mures, 1124 - 14 - A
      128. Zelariu Petru, Tarnaveni, 1137 - 13.5 - A
      129. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 1210 - 16 - A
      130. Socaciu Catalin, Tarnaveni, 1245 - 11.5 - A
      131. Vaduva Dan, Bistrita, 1287 - 5 - A
      132. Feraru Marius, Cluj Napoca, 1307 - 8.5 - A
      133. Szilagyi Bela, Targu Mures, 1353 - 6.67 - A
      134. Manitiu Florin, Sibiu, 1357 - 6 - A
      135. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 1427 - 7.5 - A
      136. Preda Sile, Focsani, 1459 - 8.5 - A
      137. Keszeg Lorand, Targu Mures, 1569 - 7.5 - A
      138. Sabau Mircea, Tarnaveni, 1731 - 12 - A
      139. Tima Bogdan, Alba Iulia, 1752 - 6 - A
      140. Ghioc Stefan, Nasaud, 1757 - 6 - A
      141. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 1761 - 6 - A
      142. Barsan Alexandru, Tarnaveni, 1795 - 11 - AJ
      143. Iliescu Lucian, Toplita, 1815 - 5 - A
      144. Colcer Nicolae, Toplita, 1960 - 5 - A
      145. Suciu Florin, Targu Mures, 2077 - 5 - A
      146. Ungvari Evelyn, Targu Mures, 2078 - 5 - AJF
      147. Ilies Cosmin, Turda, 2601 - 5 - A
      148. Oltean Dragos, Turda, 2602 - 5 - A
      149. Babics Tamas, Gheorgheni, 2983 - 0 - A
      150. Panta Darius, Medias, 2987 - 0 - A
      151. Menyhart Attila, Reghin, 3036 - 0 - A
      152. Boeriu Cezara, Targu Mures, 3083 - 0 - AJF
      153. Cristian Ioan, Reghin, nou - 0 - A
      154. Adorjani Csilla, Targu Mures, nou - 0 - AF
      155. Sabau Alex Aurelian, Tarnaveni, nou - 0 - A
      156. Mark Gyorgy, Reghin, nou - 0 - A
      157. Ujica Marin, Toplita, nou - 0 - A
      158. Ceu Dragos, Targu Mures, nou - 0 - A
      159. Avram Rares, Targu Mures, nou - 0 - A
      160. Stef Alexandru, Tarnaveni, nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 09.mai.2014, 20:59.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Open - on 09-May-14 at 20:11:04

        1. Roman Iulian, Brasov, 3 - 36.51 - O
        2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 35.2 - O
        3. Frant Nicusor, Resita, 7 - 28.87 - O
        4. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 28.65 - O
        5. Apian Florin, Bistrita, 11 - 27.08 - O
        6. Mocean Dan, Cluj Napoca, 13 - 25.91 - O
        7. Corcoz Costin, Focsani, 18 - 25.64 - O
        8. Nistor Dorel, Bistrita, 21 - 28.39 - O
        9. Leorda Rares, Reghin, 22 - 25.54 - O
        10. Nascu Serban, Cluj Napoca, 23 - 28.1 - O
        11. Nemaciuc Mihai, Suceava, 24 - 23.44 - O
        12. Morosanu Vasile, Suceava, 26 - 24.2 - OW
        13. Carpovici Boris, Falticeni, 29 - 23.66 - OW
        14. Mosneagu Marius, Falticeni, 32 - 26.13 - O
        15. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 38 - 22.65 - OJ
        16. Zidar Victor, Reghin, 49 - 21.38 - O
        17. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 56 - 20.89 - OW
        18. Petrescu Liviu, Pitesti, 57 - 27.71 - OW
        19. Avram Victor, Arad, 62 - 25.16 - O
        20. Simion Boby, Cluj Napoca, 64 - 20.02 - OH
        21. Govoreanu Florin, Cisnadie, 70 - 22.36 - O
        22. Sipos Ferenc, Targu Mures, 75 - 18.97 - OW
        23. Florescu Eleodor, Deva, 78 - 23.03 - O
        24. Meszar Razvan, Arad, 82 - 18.32 - O
        25. Migea Cornel, Sibiu, 86 - 20.96 - O
        26. Pizlaru Ionel, Focsani, 88 - 19.73 - O
        27. Sferlea Marius, Oradea, 105 - 18.3 - O
        28. Muntean Alin, Tarnaveni, 132 - 23.09 - O
        29. Miron Mihai, Cluj Napoca, 144 - 18.5 - OH
        30. Sofian Corneliu, Suceava, 178 - 13.76 - AW
        31. Mustocea Andrei, Petrila, 184 - 19.39 - O
        32. Pop Cosmin, Turda, 197 - 22.14 - O
        33. Curut Gabriel, Timisoara, 199 - 18.58 - O
        34. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 211 - 18.4 - OLF
        35. Popa Radu, Deva, 237 - 22.14 - O
        36. Marian Florin, Reghin, 238 - 14.68 - A
        37. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 249 - 20.77 - O
        38. Avram Gabriel, Radauti, 251 - 16.2 - A
        39. Kiss Zoltan, Targu Mures, 266 - 18.63 - O
        40. Marian Calin, Reghin, 275 - 12.14 - A
        41. Stanciu Silviu, Petrila, 301 - 18.58 - O
        42. Parfenie Constantin, Resita, 304 - 11.15 - AW
        43. Stancu Tiberiu, Deva, 305 - 18.29 - OW
        44. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 318 - 19.8 - O
        45. Zbancu Leo, Deva, 350 - 23.3 - O
        46. Catinean Vasile, Petrila, 370 - 18.07 - O
        47. Toporas Cosmin, Suceava, 418 - 15.68 - A
        48. Poleac Aurelian, Cluj Napoca, 446 - 16.5 - A
        49. Put Gabriel, Oravita, 448 - 23.33 - O
        50. Simon Csaba, Targu Mures, 471 - 28.67 - O
        51. Opris Dora, Ludus, 529 - 19 - OJF
        52. Oroszlan Richard, Targu Mures, 596 - 17.5 - A
        53. Creinicean Liviu, Oravita, 617 - 17.67 - A
        54. Muresan Iulian, Victoria, 676 - 22.9 - O
        55. Bendris Nicu, Targu Mures, 751 - 14.47 - A
        56. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc, 887 - 18 - O
        57. Cseke Alexandru, Targu Mures, 1568 - 7.5 - A
        Ultima editare de FlorinBN; 09.mai.2014, 19:11.
        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table


        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

        Comentariu


        • #5
          Clasament Open

          1 -- 4
          Roman Iulian - Brasov
          Gogu Gabriel - Cluj Napoca
          Nistor Dorel - Bistrita
          Nemaciuc Mihai - Suceava
          5 -- 8
          Zbancu Leo - Deva
          Petrescu Liviu - Pitesti
          Leorda Rares - Reghin
          Frant Nicusor - Resita
          9 -- 16
          Morosanu Vasile - Suceava
          Mocean Dan - Cluj Napoca
          Cozma Catalin - Falticeni
          Farcas Vlad - Cluj Napoca
          Put Gabriel - Oravita
          Mosneagu Marius - Falticeni
          Nascu Serban - Cluj Napoca
          Apian Florin - Bistrita
          17 -- 18
          Corcoz Costin - Focsani
          Mustocea Andrei - Petrila
          19 -- 27 loc 3 gr.sup.
          Carpovici Boris - Falticeni
          Zidar Victor - Reghin
          Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
          Govoreanu Florin - Cisnadie
          Migea Cornel - Sibiu
          Pop Cosmin - Turda
          Grosan Nicu - Piatra Neamt
          Catinean Vasile - Petrila
          Muresan Iulian - Victoria
          28 -- 36 loc 4 gr.sup.
          Simion Boby - Cluj Napoca
          Florescu Eleodor - Deva
          Curut Gabriel - Timisoara
          Popa Radu - Deva
          Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
          Stanciu Silviu - Petrila
          Simon Csaba - Targu Mures
          Opris Dora - Ludus
          Oroszlan Richard - Targu Mures
          37 -- 3v gr.inf.
          Pizlaru Ionel - Focsani
          38 -- 39 2v gr.inf.
          Silveira Alexandra - Cluj Napoca
          Marian Florin - Reghin
          40 -- 47 1v gr.inf.
          Sipos Ferenc - Targu Mures
          Meszar Razvan - Arad
          Sferlea Marius - Oradea
          Muntean Alin - Tarnaveni
          Miron Mihai - Cluj Napoca
          Avram Gabriel - Radauti
          Toporas Cosmin - Suceava
          Poleac Aurelian - Cluj Napoca
          48 -- 56 0v gr.inf.
          Sofian Corneliu - Suceava
          Kiss Zoltan - Targu Mures
          Marian Calin - Reghin
          Parfenie Constantin - Resita
          Stancu Tiberiu - Deva
          Creinicean Liviu - Oravita
          Bendris Nicu - Targu Mures
          Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
          Cseke Alexandru - Targu Mures




          Clasament Amatori

          1 -- 4
          Benyi Crinel - Tarnaveni
          Andone Claudiu - Cugir
          Baciu Gabriel - Tarnaveni
          Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
          5 -- 8
          Moldovan Iulia - Ludus
          Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
          Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
          Padurariu Costel - Brasov
          9 -- 16
          Cocean Valer - Baraolt
          Radu Serban - Cluj Napoca
          Nica Ionut - Brasov
          Fazakas Attila - Toplita
          Popa Mircea - Brasov
          Dezso Lorand - Dej
          Lungu Marius - Oravita
          Mican Nicolae - Dej
          17 -- 32
          Fancsali Kalman - Lunca de Sus
          Tipser Gabriel - Sighisoara
          Keresztes Zoltan - Gheorgheni
          Petho Mihaly - Racosu de Sus
          Barabas Sandor - Toplita
          Puscas Arpad - Gherla
          Farkas Bence - Targu Mures
          Nistor Iosif - Siculeni
          Ciublea Vichente - Oravita
          Ciurca Sorin - Tarnaveni
          Ordog Zoltan - Reghin
          Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
          Vladoiu Gelu - Brasov
          Pop Danut - Dej
          Neamtu Adrian - Gherla
          Parcalab Mihai - Bistrita
          33 -- 48
          Toncean Mircea - Reghin
          Marin Floricel - Brasov
          Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
          Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
          Ciobanu Daniel - Blaj
          Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
          Dani Leo - Arad
          Botea Fabian - Hunedoara
          Cernejenco Constantin - Sibiu
          Ott Nistor Ioan - Nasaud
          Balmez Dorel - Oravita
          Veres Janos - Targu Mures
          Zoltan Tibor - Targu Mures
          Nagy Lorincz - Carei
          Zelariu Petru - Tarnaveni
          Simon Levente - Targu Mures
          49 -- 72 loc 3 gr.sup.
          Denes Ferenc - Praid
          Kaposta Victor - Arad
          Antal Denes - Brasov
          Kezdi Janos - Corund
          Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
          Garaz Mircea - Bistrita
          Nicula Dumitru - Agnita
          Negrean Ioan - Sibiu
          Staicu Dan - Constanta
          Imecs Attila - Miercurea Ciuc
          Groza Florin - Cluj Napoca
          Matei Dumitru - Deva
          Moldovan Doru - Dej
          Anitei Marcel - Cluj Napoca
          Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
          Scurtu Nicolae - Bistrita
          Sava Petru - Cluj Napoca
          Stefan Andrei - Tarnaveni
          Maerean Claudiu - Bistrita
          Nagy Endre - Reghin
          Galfi Levente - Cluj Napoca
          Peter Laszlo - Brasov
          Trifu Ioan - Bistrita
          Miko Istvan - Targu Mures
          73 -- 96 loc 4 gr.sup.
          Janosi Attila - Targu Mures
          Kantor Imre Zoltan - Reghin
          Ban Peter - Cluj Napoca
          Radu Constantin - Sibiu
          Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
          Kromek Iulian - Cugir
          Dan Andrei - Piatra Neamt
          Hodis Andrei - Gherla
          Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
          Medve Mihai - Reghin
          Vass Sandor - Beclean
          Moldovan Alexandru - Tarnaveni
          Damian Mircea - Razboieni
          Olah Remus - Arad
          Zavalczki Ioan - Dej
          Nistor Szilard - Siculeni
          David Cosmin - Hunedoara
          Murgu Ioan - Oravita
          Tarlea Adrian - Deva
          Roman Ovidiu - Bistrita
          Muresan Dorel - Cluj Napoca
          Pacurar Cornel - Blaj
          Feraru Marius - Cluj Napoca
          Sabau Gheorghe - Tarnaveni
          97 -- 100 3v gr.inf.
          Teleki Zsolt - Cluj Napoca
          Moldovan Cristian - Tarnaveni
          Dabacan Dorin - Tarnaveni
          Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
          101 -- 113 2v gr.inf.
          Benyovski Bela - Sibiu
          Spaller Tiberiu - Nasaud
          Bumbu Pavel - Razboieni
          Decean Darian - Sibiu
          Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
          Maxim Cristian - Bistrita
          Munteanu Gheorghe - Piatra Neamt
          Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
          Gligor George - Sibiu
          Coroian Claudiu - Gherla
          Mihu Dorel - Medias
          Vaduva Dan - Bistrita
          Szilagyi Bela - Targu Mures
          114 -- 135 1v gr.inf.
          Onet Nicolae - Sighisoara
          Cristea Virgil - Cugir
          Vass Alexander - Beclean
          Dezso Attila - Dej
          Zedler Iuliu - Blaj
          Suciu Iacob - Blaj
          Motorga Dorin - Targu Mures
          Lunca Razvan - Tarnaveni
          Ciurca Ovidiu - Targu Mures
          Nagy Mihaly - Reghin
          Sarcani Andrei - Targu Mures
          Buta Denisa - Tarnaveni
          Lita Daniel - Oravita
          Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
          Opris Olivia - Ludus
          Flore Claudiu - Bistrita
          Preda Sile - Focsani
          Iliescu Lucian - Toplita
          Ungvari Evelyn - Targu Mures
          Adorjani Csilla - Targu Mures
          Ceu Dragos - Targu Mures
          Avram Rares - Targu Mures
          136 -- 155 0v gr.inf.
          Pralea Constantin - Alba Iulia
          Lovasz Vilmos - Gheorgheni
          Csiki Sandor - Cluj Napoca
          Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
          Miklos Imre - Bradesti
          Moldovan Flavia - Tarnaveni
          Manitiu Florin - Sibiu
          Geodescu Cosmin - Cluj Napoca
          Keszeg Lorand - Targu Mures
          Sabau Mircea - Tarnaveni
          Tima Bogdan - Alba Iulia
          Ghioc Stefan - Nasaud
          Ilies Cosmin - Turda
          Oltean Dragos - Turda
          Babics Tamas - Gheorgheni
          Menyhart Attila - Reghin
          Boeriu Cezara - Targu Mures
          Sabau Alex Aurelian - Tarnaveni
          Mark Gyorgy - Reghin
          Stef Alexandru - Tarnaveni

          Absenti nemotivati:

          Colcer Nicolae - Toplita
          Ujica Marin - Toplita
          Barsan Alexandru - Tarnaveni
          Socaciu Catalin - Tarnaveni
          Muresan Florin - Deva
          Panta Darius - Medias
          Suciu Florin - Targu Mures
          Ultima editare de FlorinBN; 11.mai.2014, 19:54.

          Comentariu


          • #6
            Antohi Ioan,Florea Vasile , Tintas Pavel , Tintas Adrian -Sighetu Marmatiei ,amatori
            Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
            http://www.tenismasa.ro/

            Comentariu


            • #7
              Vatra Dornei - open

              Hagatis Andrei
              Marcu Vasile
              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
              BH : Tenergy 05Fx
              FH : Tenergy 05Fx

              Comentariu


              • #8
                damian alin amatori

                - - - Actualizat - - -

                damian mircea amatori

                Comentariu


                • #9
                  Mocean Dan - Cluj - Open

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Reghin la amatori:
                    Marian Florin
                    Marian Calin
                    Medve Mihai
                    Biro Istvan
                    Ordog Zoltan
                    Vita Istvan
                    Nagy Mihaly
                    Nagy Endre
                    Cimpean Ioan
                    Cristian Ioan
                    Lupescu Nicolae

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Bistrita la amatori:

                      Maxim Cristian
                      Maerean Claudiu

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Nasaud la amatori:
                        Spaller Tiberiu
                        Damian Vasile
                        Ghioc Stefan
                        Oltean Dorel
                        Ott Nistor Ioan
                        Roman Ovidiu

                        Comentariu


                        • #13
                          Anitei Marcel cluj amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Tamas KORABIAN-CLUJ-amatori
                            Razvan MORAR-CLUJ-amatori
                            Adrian PASCU-CLUJ-open
                            Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                            Comentariu


                            • #15
                              Kriszta Arpad Lorand, Kulcsar Lorand si Lorincz Ferenc Attila din Sanpaul la amatori!
                              Lemne: DHS Hurricane Long W997
                              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                              BH: DHS GoldArc 8

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X