Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A PLOIESTI 07.06.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo Ovidiu si Andrei M...
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Postat în original de Dan2 Vezi post
      Finala amatoriȘ

      Puiu Dragos - Miron Andrei 1-0 2-0 3-0

      PUIU DRAGOS - Urlati
      Felicitari Dragos Puiu !!! Un adevarat talent!
      Am anticipat bine.
      Ultima editare de Marian Bogdan; 07.iun.2014, 19:27.
      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw

      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

      Comentariu


      • Finala

        Uta Adrian - Postole Aurel

        SET1 3-6 4-8 7-10 8-10 8-11 0-1
        SET2 0-2 2-2 4-2 6-2 6-4 8-4 11-4 1-1
        SET3 1-2 3-2 6-4 8-4 10-6 11-6 2-1
        SET4 0-3 0-6 4-10 4-11 2-2
        SET5 0-0 3-5 5-5 5-7 5-8 7-9 7-10 7-11


        Castigatorul turneuluiȘ POSTOLE AUREL - Buzău
        Ultima editare de Dan2; 07.iun.2014, 19:39.

        Comentariu


        • Felicitari castigatorilor si mai ales lui Puiu Dragos ! Se pare ca este un nume predestinat sa castige , dupa ce Puiu Marin a castigat turneul A+ de la București , un alt Puiu Dragos a castigat turneul A de la Ploiești la amtori ! Care va fi urmatorul PUI castigator ??
          Felicitari si organizatorilor chiar daca am avut parte si de sauna gratis , dar acestea au fost conditiile de joc ce sa-i faci .
          Blade: XIOM Feel ZX3
          Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
          Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

          Comentariu


          • Vechea garda Ovidiu si Florin au cedat in fata mai tinerilor Dragos si Andrei felicitari !

            Comentariu


            • Postat în original de Antal Denes Vezi post
              Vechea garda Ovidiu si Florin au cedat in fata mai tinerilor Dragos si Andrei felicitari !
              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
              George Bernard Shaw

              https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


              https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

              Comentariu


              • Clasament OPEN

                1 -- 4
                Postole Aurel - Buzău
                Uta Adrian - București
                Dinca Daniel - București
                Mostovoi Andrei - Campina
                5 --8
                Lukasz Klimas - Ploiești
                Zamfir Ionel - București
                Popescu Valentin - București
                Lazaroiu Adrian - Targoviște
                9 --12
                Miron Liviu - Campina
                Suditu Andrei - Campina
                Tomica Silviu - București
                Badea Daniel - Targoviște
                13 -- 16
                Vranceanu Mihai - București
                Tomica Andrei - București
                Bozga Lucian - Baicoi
                Toma Dorin - Pitești
                17 -- 3v
                Dena Corneliu - Giurgiu
                18 --20 2v
                Laur Boro - Sinaia
                Dascalasu Viorel - București
                Mihaila Nicolae - Breaza
                21 --23 1v
                Panaitescu Stefan - Izvoarele
                Chen Xue Jie - Timișoara
                Fourichon Luc - Pitești
                24 --26 0v
                Bodeanu Dan - București
                Ene Dragos - Ploiești
                Tiosea Nicolae - București
                Ultima editare de Dan2; 08.iun.2014, 07:58.

                Comentariu


                • Felicitari organizatorilor, castigatorilor si nu in ultimul rand fiului meu, Miron Andrei, pentru locul castigat Campina isi arata valoarea!!!

                  Comentariu


                  • Un turneu "misto" !
                    Singura problema pe care am avut-o a fost caldura din sala , in rest totul ok. Felicitari tuturor acelora care sprijina aceasta miscare sportiva, dar in aceeasi masura felicit pe toti impatimitii acestui sport !
                    Sa ne revedem sanatosi la urmatorul turneu!

                    Comentariu


                    • Cateva imagini

                      BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                      Blade: Huieson V1 ALL+
                      FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                      Comentariu


                      • Mihaila Nicolae are 2 victorii in inferioare iar in clasament apare cu o victorie.

                        Comentariu


                        • Feliciteri Mircea, Luci si Dan ,fainut turneul,pacat ca nu ma lasat coasta rupta sa joc mai mult poate imi trageam si eu o halba mica de bere din cupele voastre

                          - - - Actualizat - - -

                          Postat în original de dantim Vezi post
                          Feliciteri Mircea, Luci si Dan ,fainut turneul,pacat ca nu ma lasat coasta rupta sa joc mai mult poate imi trageam si eu o halba mica de bere din cupele voastre
                          Felicitari(de la coasta mi se trage nu de la b...

                          Comentariu


                          • Mi-am permis sa le repun din nou ca sa se vada

                            Mi-am permis sa le repun din nou sa se vada ceva din acele poze daca nu e bine rog sa se stearga
                            Aceste poze sunt cele de mai sus postate de bunul nostru coleg Marian Bogdan





                            Postat în original de Marian Bogdan

                            Cateva foto

                            BH: Donic Bluestorm Z1 Turbo
                            Blade: Huieson V1 ALL+
                            FH: Donic Bluestorm Z1 Turbo

                            Comentariu


                            • si un pic de film...
                              https://www.youtube.com/watch?v=o6F2...ature=youtu.be
                              Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                              Comentariu


                              • Un turneu foarte frumos.
                                Felicitari Mircea, Luci si dl. Bodeanu pentru organizare.
                                Felicitari Puiu Dragos pentru castigarea turneului.
                                Nu in ultimul rand felicitari pentru toti participantii de la turneu, asta arata ca acest sport are din ce in ce mai multi adepti.
                                P.S. Poate dl. Tutoveanu are amabilitatea de a posta cateva poze?

                                Comentariu


                                • SI POZE....
                                  Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                  Comentariu


                                  • felicitari participantilor,invinsilor si invingatorilor,dar in mod special organizatorilor,

                                    Comentariu


                                    • Miron Andrei are 15 ani,ma bucur ca am reusit sa scot un campion! Spre"bucuria" multora,un ierbar pe sufletul meu!

                                      Comentariu


                                      • Multumiri pentru organizatorii acestui turneu: Mircea Dumitrescu, Lucian Bozga , Dan Bodeanu.
                                        Felicitari tuturor participantilor la turneu!

                                        PS
                                        Personal, apreciez in mod deosebit participarea sportivilor din Dâmbovița, pe care am avut placerea sa-i cunosc mai mult!
                                        Ivan Sorin, daca nu te "incurcai" in iarba lui Petrica Brulea sunt sigur ca jucai in semifinale!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de mironliviu Vezi post
                                          Miron Andrei are 15 ani,ma bucur ca am reusit sa scot un campion! Spre"bucuria" multora,un ierbar pe sufletul meu!
                                          Ca ori ce elev silitor,Andrei trebuie sa-si depaseasca profesorul,mai ales ca are pe cine urma!
                                          Felicitari tata si fiu!
                                          La cat mai multe trofee!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Dan12 Vezi post
                                            Multumiri pentru organizatorii acestui turneu: Mircea Dumitrescu, Lucian Bozga , Dan Bodeanu.
                                            Felicitari tuturor participantilor la turneu!

                                            PS
                                            Personal, apreciez in mod deosebit participarea sportivilor din Dâmbovița, pe care am avut placerea sa-i cunosc mai mult!
                                            Ivan Sorin, daca nu te "incurcai" in iarba lui Petrica Brulea sunt sigur ca jucai in semifinale!
                                            Nu Ivan Sorin s-a "incurcat" in iarba lui Petrica Brulea ci eu, Mircea Ionel din Ploiești.
                                            Oricum am facut o partida mult mai buna decat in inferioare.
                                            Felicitari Petrica pentru evolutia de ieri si sper sa imi acorzi cat mai curand revansa intr-un meci oficial.
                                            Sa ne vedem sanatosi la urmatorul concurs!
                                            P.S. Felicitari d-lui Tutoveanu pentru meciurile de 5 seturi din superioare!

                                            Comentariu


                                            • Petrica (Brulea) 3-1 cu prietenul meu Marandici (jucator de open), bravo, bravo, bravo Petrica!...ce i-ai facut, l-ai incheiat la sireturi?
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • Petrica s-a ridicat mult!

                                                Comentariu


                                                • Va multumim pt. participare. In speranta ca v-ati simtit bine si nu ati eliminat toata apa din organism (la sauna), ma bucur ca am petrecut sambata impreuna. Felicitari lui Puiu Dragos lui Postole Aurel lui Uta Adrian,DINCA DANIEL si mereu tinerilor Mostovoi, Pitac si Mos Florin.
                                                  Felicitari "echipei" MIRON cu un pusti care o sa-si intreaca tatal,. Liviule o sa-ti creasca parul de mandrie!!!!
                                                  Va multumim.

                                                  Comentariu


                                                  • Cine a pierdut ieri la concurs o paleta, este rugat sa sune la 0722.658.987

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X