Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A PLOIESTI 07.06.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A PLOIESTI 07.06.2014

    TURNEU A Categorie Amatori + Open

    LOCALITATEA: PLOIESTI

    DATA: 7 iunie 2014

    SALA: SCOALA MIHAI EMINESCU


    ADRESA: str. BARCANESTI

    LA INTRAREA IN PLOIESTI DIN DIRECTIA BUCURESTI LA PRIMUL SENS GIRATORIU SE FACE DREAPTA SI APOI PRIMA Strada la STANGA

    https://www.google.ro/maps/(at)44.91...26.0374151,17z
    (VOM ATASA HARTA CU LOCATIA IN CEL MAI SCURT TIMP)


    LOGISTICA: 16-20 mese Donic Waldner 25 (aprobate ITTF) in functie de numarul de participanti se suplimenteaza numarul de mese pana la 20
    - mingi
    SPATIU DE JOC: conditii foarte bune
    - iluminat artificial


    TAXA de participare pentru ambele categorii este de: 25 lei - din care câte 2 lei cotizantie, se vireaza catre Amatur;
    - persoane cu dizabilitati fără taxă
    Se asigura - apa plata/minerala

    MATERIALE DE PREMIERE: cupe, diplome şi medalii - locurile 1-4


    I. AMATORI
    - numar maxim de participanti: - Amatori 112-140 in functie de numarul de participanti se suplimenteaza numarul de mese pana la 20
    IN ORDINEA INSRIERILOR
    ÎNSCRIERE - preferabil pe forum până la ora: 18:00 - Vineri 06.07.2014

    ORA: 09:00 Încep meciurile.

    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit, până la ora: 8:45
    - cei care întârzie sunt rugati sa confirme la telefon până la ora: 8:45
    - grupe inferioare (6-7 jucatori) - dupa MP Media Turneelor regula sarpelui
    - se joacă 3 seturi din 5
    - se califică primi 4
    - grupe superioare - se joacă 3 seturi din 5
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa Locul 1 Grupe Superioare, locurile 2 se trag la sorti ;

    II. OPEN
    - numar maxim de participanti: - maxim 60

    INSCRIERILE se fac pe forum, pana la data de 7 iunie orele 9:00
    In conditiile de locuri disponibile se fac inscrieri pana la orele 12 din ziua turneului;
    -reconfirmarea se face odata cu inscrierea si plata taxei ce are loc intre orele 12,30 -13,00
    ORA: 13:30 Încep meciurile.
    - grupe inferioare (6 jucatori) - dupa MP
    - se joacă 3 seturi din 5
    - se califică primi 4
    - grupe superioare - se joacă 3 seturi din 5
    - tabel eliminatoriu


    - Absentii nemotivati la turneu vor fi trecuti in evidentele AmaTur-ului, iar ce au deja doua absente nemotivate nu au drept de participare.

    ORGANIZATORI: - Mircea Dumitrescu - 0722658987
    Bozga Lucian - 0723062403
    Cu sprijinul domnului Dan Bodeanu


    Masa de pranz - PE BAZA DE COMANDA DIN 2 IN 2 ORE SE VOR LUA COMENZI PRET MENIU 10 LEI

    La turneu se vor gasi şi articole sportive pentru tenisul de masă
    Ultima editare de mike29; 29.mai.2014, 21:34.

  • #2
    ULtimele inscrieri

    Inscrieri Amatori - on 06.06.2014 at 23:12:47

    1. Pitac Ovidiu, Brasov, 187 - 17,79 - AW
    2. Dracea Gabriel, Sinaia, 150 - 17,53 - A
    3. Mos Florin, Filipesti Targ, 291 - 17,5 - AW
    4. Draganescu Viorel, Ploiesti, 313 - 17,37 - A
    5. Puiu Dragos, Urlati, 688 - 17 - A
    6. ON HO, Bucuresti, 110 - 16,63 - A
    7. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 142 - 16,26 - A
    8. Neculcea Alexandru, Moreni, 833 - 16,2 - A
    9. Ivan Valentin, Campina, 228 - 16,02 - A
    10. Antal Denes, Brasov, 184 - 15,83 - AW
    11. Marandici Adrian, Brasov, 257 - 15,83 - AW
    12. Tutoveanu Razvan, Brasov, 117 - 15,78 - AW
    13. Badulescu Rafael, Giurgiu, 641 - 15,78 - A
    14. Petrov Dan, Timisoara, 147 - 15,74 - A
    15. Coman Emil, Breaza, 407 - 15,53 - A
    16. Nitescu Horia, Ploiesti, 671 - 15,5 - A
    17. Bozga Razvan, Baicoi, 408 - 15,42 - A
    18. Dospinescu George, Bucuresti, 160 - 14,87 - AW
    19. Grama Mihai, Azuga, 339 - 14,8 - AW
    20. Pandele Ionel, Giurgiu, 946 - 14,55 - A
    21. Dragoi Andrei, Azuga, 889 - 14,5 - A
    22. Miron Andrei, Campina, 158 - 14,38 - A
    23. Dumitrescu Mircea, Ploiesti, 270 - 14,06 - A
    24. Dima Victor, Azuga, 454 - 13,97 - A
    25. Papacu Bejoli, Bucuresti, 239 - 12,16 - AW
    26. Manolache Simona, Ploiesti, 1184 - 12 - AF
    27. Cucu Cristin, Targoviste, 276 - 11,82 - AW
    28. Mahu Bogdan, Pascani, 350 - 11,62 - A
    29. Brulea Petre, Ploiesti, 258 - 11,56 - A
    30. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 360 - 11,54 - A
    31. Manta Viorel, Baicoi, 551 - 11,4 - A
    32. Popescu George, Bucuresti, 378 - 11,39 - A
    33. Matei Mirel, Brasov, 527 - 11,33 - A
    34. Banica Dan, Ploiesti, 434 - 11,13 - A
    35. Jianu Lucian, Sinaia, 581 - 10,93 - AW
    36. Dinu Adrian, Darmanesti, 330 - 10,89 - A
    37. Popescu Adrian, Valcanesti, 512 - 10,78 - A
    38. Diaconescu Lucian, Targoviste, 402 - 10,53 - A
    39. Marin Iulian, Campina, 592 - 10,16 - A
    40. Mihaila Robert, Breaza, 614 - 10 - AJ
    41. Balanescu Boby, Ploiesti, 872 - 10 - A
    42. Cojocaru Cornel, Ploiesti, 1418 - 10 - A
    43. Sarbu Alexandra, Ploiesti, 1104 - 9,5 - AF
    44. Mircea Ionel, Ploiesti, 508 - 9,29 - A
    45. Trandafir Radu Catalin, Bucuresti, 914 - 9,28 - A
    46. Pop Alexandru, Campina, 1421 - 9 - A
    47. Dima Nicu, Bucuresti, 443 - 8,99 - A
    48. Ion Cristian, Cocorasti, 456 - 8,86 - A
    49. David Stefan, Ploiesti, 1004 - 8,33 - AW
    50. Barbu Vasile, Brasov, 1165 - 8,07 - A
    51. Sarbu Dan, Ploiesti, 660 - 7,83 - AW
    52. Badulescu Mario, Giurgiu, 1280 - 7,33 - AJ
    53. Sorescu Mircea, Paulesti, 970 - 7,27 - A
    54. Dumitrescu Sorin, Brasov, 711 - 6,51 - A
    55. Bitoiu Horia, Azuga, 1476 - 6 - A
    56. Duma Gheorghe, Ploiesti, 1573 - 6 - A
    57. Cioraneanu Ovidiu, Ploiesti, 2291 - 6 - A
    58. Moise Alexandru, Ploiesti, 1291 - 5 - A
    59. Voinea Florin, Salciile, 1582 - 5 - A
    60. Topala Laurentiu, Ploiesti, 1899 - 5 - A
    61. Ciobanu Daniel, Ploiesti, 2868 - 0 - A
    62. Parapancea Dan, Ploiesti, nou - 0 - A
    63. Marian Bogdan, Ploiesti, nou - 0 - A
    64. Dragomir Petre, Ploiesti, nou - 0 - A
    65. Ionita Cristina, Targoviste, nou - 0 - A
    66. Ivanovici Adrian, Targoviste, nou - 0 - A
    67. Acsente Gheorghe, Ploiesti, nou - 0 - A
    68. Medea Florin, Salciile, nou - 0 - A
    69. Chiru Sorin, Salciile, nou - 0 - A
    70. Pascal Liviu, Urziceni, nou - 0 - A
    71. Satmar Sorin, Ploiesti, nou - 0 - A
    72. Sandu Danut, Ramnicu Valcea, nou - 0 - A
    73. Nedelcu Aliexandru, Baicoi, nou - 0 - A

    Inscrieri OPEN - on 06.06.2014 at 23:15:30

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 375 - 34,83 - O
    2. Uta Adrian, Bucuresti, 23 - 28,63 - O
    3. Zamfir Ionel, Bucuresti, 29 - 23,68 - O
    4. Tomica Andrei, Bucuresti, 63 - 22,63 - OJ
    5. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 35 - 22,3 - O
    6. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 39 - 22,27 - O
    7. Bozga Lucian, Baicoi, 88 - 22,24 - O
    8. Dinca Daniel, Bucuresti, 232 - 22,2 - OH
    9. Badea Daniel, Targoviste, 192 - 20,9 - O
    10. Mostovoi Andrei, Campina, 55 - 20,8 - OW
    11. Popescu Valentin, Bucuresti, 59 - 20,61 - O
    12. Suditu Andrei, Campina, 69 - 20,24 - O
    13. Miron Liviu, Campina, 52 - 19,73 - O
    14. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 226 - 19,29 - O
    15. Iancu George, Ploiesti, 218 - 18,83 - OW
    16. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 86 - 18,57 - OW
    17. Tomica Silviu, Bucuresti, 83 - 18,3 - O
    18. Laur Boro, Sinaia, 119 - 18,28 - O
    19. Chen Xue Jie, Timisoara, 111 - 18,04 - O
    20. Bruchiu Doru, Ploiesti, 547 - 17,33 - A
    21. Mihaila Nicolae, Breaza, 136 - 16,64 - A
    22. Dena Corneliu, Giurgiu, 148 - 14,51 - A
    23. Toma Dorin, Pitesti, 518 - 14,25 - AW
    24. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 1343 - 14 - A
    25. Ene Dragos, Ploiesti, 432 - 13,06 - A
    26. Fourichon Luc, Pitesti, 700 - 9,75 - A
    Ultima editare de mike29; 06.iun.2014, 22:58.

    Comentariu


    • #3
      rezervat clasament:

      Clasament Amatori

      1 -- 4
      Puiu Dragos - Urlati
      Miron Andrei - Campina
      Pitac Ovidiu - Brasov
      Mos Florin - Filipesti Targ
      5 -- 8
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Brulea Petre - Ploiesti
      Coman Emil - Breaza
      9 -- 16
      Petrov Dan - Timisoara
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      ON HO - Bucuresti
      Margescu Bogdan - Campina
      Draganescu Viorel - Ploiesti
      Ivan Valentin - Campina
      Marandici Adrian - Brasov
      Dospinescu George - Bucuresti
      17 -- 24
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Mahu Bogdan - Pascani
      Ion Cristian - Cocorasti
      Mircea Ionel - Ploiesti
      Dragoi Andrei - Azuga
      Pandele Ionel - Giurgiu
      Pop Alexandru - Campina
      Satmar Sorin - Ploiesti
      25 -- 36 loc 3 gr.sup.
      Dumitrescu Mircea - Ploiesti
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Grama Mihai - Azuga
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Popescu George - Bucuresti
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Bozga Razvan - Baicoi
      Dima Victor - Azuga
      Matei Mirel - Brasov
      Manta Viorel - Baicoi
      Neculcea Alexandru - Moreni
      Badulescu Mario - Giurgiu
      37 -- 48 loc 4 gr.sup.
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Banica Dan - Ploiesti
      Popescu Adrian - Valcanesti
      Jianu Lucian - Sinaia
      Marin Iulian - Campina
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Trandafir Radu Catalin - Bucuresti
      Manolache Simona - Ploiesti
      Bitoiu Horia - Azuga
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      Marian Bogdan - Ploiesti
      49 -- 50 2v gr.inf.
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Mihaila Robert - Breaza
      David Stefan - Ploiesti
      51 -- 62 1v gr.inf.
      Cucu Cristin - Targoviste
      Dima Nicu - Bucuresti
      Balanescu Boby - Ploiesti
      Sarbu Alexandra - Ploiesti
      Moise Alexandru - Ploiesti
      Cojocaru Cornel - Ploiesti
      Duma Gheorghe - Ploiesti
      Ciobanu Daniel - Ploiesti
      Ionita Corina - Targoviste
      Sandu Danut - Ramnicu Valcea
      Nedelcu Aliexandru - Baicoi
      63 -- 73 0v gr.inf.
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Barbu Vasile - Brasov
      Voinea Florin - Salciile
      Cioraneanu Ovidiu - Ploiesti
      Parapancea Dan - Ploiesti
      Dragomir Petre - Ploiesti
      Ivanovici Adrian - Targoviste
      Nedea Florin - Salciile
      Chiru Sorin - Salciile
      Pascal Liviu - Urziceni
      Marin Ion - Maneciu

      Clasament OPEN

      1 -- 4
      Postole Aurel - Buzau
      Uta Adrian - Bucuresti
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Mostovoi Andrei - Campina
      5 --8
      Lukasz Klimas - Ploiesti
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      9 --12
      Miron Liviu - Campina
      Suditu Andrei - Campina
      Tomica Silviu - Bucuresti
      Badea Daniel - Targoviste
      13 -- 16
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Tomica Andrei - Bucuresti
      Bozga Lucian - Baicoi
      Toma Dorin - Pitesti
      17 -- 3v
      Dena Corneliu - Giurgiu
      18 --20 2v
      Laur Boro - Sinaia
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Mihaila Nicolae - Breaza
      21 --23 1v
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Chen Xue Jie - Timisoara
      Fourichon Luc - Pitesti
      24 --26 0v
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      Ene Dragos - Ploiesti
      Tiosea Nicolae - Bucuresti
      Ultima editare de mike29; 08.iun.2014, 14:46.

      Comentariu


      • #4
        Brulea Petre -Ploiesti -amatori

        - - - Actualizat - - -

        Manta Viorel -Baicoi -amatori

        - - - Actualizat - - -

        David Stefan -Ploiesti -amatori

        Comentariu


        • #5
          Balanescu Boby, din Ploiesti - la Amatori
          Isacov Dan, din Ploiesti - la Amatori
          Cojocaru Cornel, din Ploiesti - la Amatori
          Parapancea Dan, din Ploiesti - la Amatori

          Comentariu


          • #6
            Marian Bogdan , din Ploiești - la Amatori
            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
            George Bernard Shaw
            https://www.youtube.com/user/megan1RO

            Comentariu


            • #7
              Sarbu Dan din Ploiesti - la Amatori

              Comentariu


              • #8
                Buna seara,se inscrie cu placere Mahu Bogdan din Pascani la amatori,multumesc frumos

                Comentariu


                • #9
                  Va asteptam cu drag

                  Comentariu


                  • #10
                    ovidiu cioraneanu din Ploiesti - la amatori

                    Postat în original de mike29 Vezi post
                    rezervat clasament:

                    Comentariu


                    • #11
                      Ivan Sorin Ioan la amatori din Targoviste
                      Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                      FH: Donic Bluefire JP 01 max
                      BH:Yasaka Rakza X max

                      Comentariu


                      • #12
                        Voinea Florin -Salciile -amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Neculcea Alexandru din Moreni la Amatori

                          Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Dragomir Petre Ploiesti amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Sorescu Mircea -Paulesti -amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X