Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A CUPA DORNEI 2014 ,VATRA DORNEI 28 -29.06.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    eu spun ca e bine open separat si amatori separat.asa noi amatorii mai avem sanse.dar asta e doar parerea mea.oricum va fi un concurs f frumos.

    Comentariu


    • #77
      daca nu aveti de ales si eventual la fata locului se va stabili ca se va amesteca openul cu amatorii,puteti lua in calcul varianta organizarii unui turneu de consolare pentru cei ce nu trec de grupele inferioare,asta e parerea mea,nu o luati in considerare neaparat,era o idee...sa ne vedem sanatosi la Dorna,unde e aer curat de munte care da o pofta extraordinara de tenis de masă

      Comentariu


      • #78
        se retrage AROS ISTVAN din Toplita

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de marcu vasile Vezi post
          Este posibilitatea ca in cazul in care sa nu se inscrie la OPEN cei 36 de jucatori sa putem inscrie la amatori
          Pana acum sau inscris numai 14 deci sa vedem ce urmeaza si s-ar mai putea oferi locuri ptr. inca 10-12 jucatori la amatori sa vedem eu sunt bucuros ptr. toti ce care vor sa vina
          VA ASTEPT CU BRATELE DESCHISE
          Luati in calcul posibilitatea ca open-istii sa joace intre ei fiecare cu fiecare (daca nu vor veni intr-un numar mai mare).
          Sunt amatori care fac deplasarea incepand de astazi si nu e bine sa interveniti cu modificari de organizare in ultima zi. Daca doresc sa mai prinda ceva experienta au posibilitatea sa se mute la open.
          In alta ordine de idei, daca se va juca la gramada, multi dintre amatori nu vor avea sansa sa treaca nici de inferioare... asa ca...

          Respect.

          - - - Actualizat - - -

          Postat în original de Nicu Constantin Vezi post

          Apropo, astazi la orele 18 la Iași, Palas Mall, vine campioana noastra Elisabeta Samara pentru un meci demonstrativ si pentru popularizarea acestui minunat sport in randul copiilor.
          Adevarata demonstratie ! Atat fetele cat si baietii ne-au aratat cam ce inseamna ping-pong !
          Personal am reusit sa fiu castigator de doua ori, o data sa vad live ceva ce nu vezi in fiecare zi si a doua, fotografia cu doua mari campioane.

          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_0884.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,8 KB 
ID:	771022
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • #80
            Postat în original de sorin_client Vezi post
            Luati in calcul posibilitatea ca open-istii sa joace intre ei fiecare cu fiecare (daca nu vor veni intr-un numar mai mare).
            Sunt amatori care fac deplasarea incepand de astazi si nu e bine sa interveniti cu modificari de organizare in ultima zi. Daca doresc sa mai prinda ceva experienta au posibilitatea sa se mute la open.
            In alta ordine de idei, daca se va juca la gramada, multi dintre amatori nu vor avea sansa sa treaca nici de inferioare... asa ca...

            Respect.

            - - - Actualizat - - -



            Adevarata demonstratie ! Atat fetele cat si baietii ne-au aratat cam ce inseamna ping-pong !
            Personal am reusit sa fiu castigator de doua ori, o data sa vad live ceva ce nu vezi in fiecare zi si a doua, fotografia cu doua mari campioane.

            [ATTACH=CONFIG]8029[/ATTACH]
            Si eu consider, ca cea mai buna varianta de desfasurare a concursului este pe doua categorii open si amatori.
            Sa lasam categoriile asa cum sunt pentru a nu lua din bucuria concursului celor de la amatori.

            In alta ordine de idei o fotografie deosebit de frumoasa la fel cum a fost si demonstratia de ieri.

            Comentariu


            • #81
              Se inscrie: Vilcu Catalin, Iași, amatori. Va multumesc! Succes celor care organizeaza acest concurs!
              Blade: Timo Boll Spirit
              Fh:Tibhar Genius 2.0
              Bh:Tibhar Genius 2.0
              materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

              Comentariu


              • #82
                Constantinescu Bogdan, C-lung Moldovenesc -amatori.

                Comentariu


                • #83
                  Se inscriu de la Baisesti:
                  Blanariu Dionisie cl.I-IV
                  Blanariu Ioan cl.V-VIII
                  Mult succes tuturor si sa ne gasim cat mai sanatosi!

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de sorin_client Vezi post
                    Luati in calcul posibilitatea ca open-istii sa joace intre ei fiecare cu fiecare (daca nu vor veni intr-un numar mai mare).
                    Sunt amatori care fac deplasarea incepand de astazi si nu e bine sa interveniti cu modificari de organizare in ultima zi. Daca doresc sa mai prinda ceva experienta au posibilitatea sa se mute la open.
                    In alta ordine de idei, daca se va juca la gramada, multi dintre amatori nu vor avea sansa sa treaca nici de inferioare... asa ca...

                    Respect.
                    Am spus ca nu cred sa amestec catg. CONCLUZIE DEFINITIVA NU VOI AMESTECA CATEGORIILE
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de sorin_client Vezi post
                      adevarata demonstratie ! Atat fetele cat si baietii ne-au aratat cam ce inseamna ping-pong !
                      Personal am reusit sa fiu castigator de doua ori, o data sa vad live ceva ce nu vezi in fiecare zi si a doua, fotografia cu doua mari campioane.
                      fericitule !!!

                      Comentariu


                      • #86
                        Grupe inferioare Amatori

                        1. Chirap Dan, Suciu Cristian, Fazakas Attila, Butnaru Madalina, Halip Rares
                        2. Corneanu Sorin, Morosan Marian, Albu Catalin, Nemaciuc Ovidiu, Busuioc Bogdan, Tipu Vlad
                        3. Farkas Bence, Mahu Bogdan, Barabas Sandor, Balan Constantin, Calenciuc Dumitru, Boicu Liviu
                        4. Avram Gabriel, Muntean Mircea, Ungureanu Adrian, Corneanu Gabriel, Marcean Ovidiu, Eigel Csaba
                        5. Sofian Corneliu, Mironescu Adrian, Pralea Constantin, Boicu Gabriel, Ianos Valentin, Ipate Giovani
                        6. Colesniuc Romeo, Volostiuc Marius, Apalamarita Mara, Hetriuc Petrica, Filip Gerald, Sumanaru Catalin
                        7. Toporas Cosmin, Birtalan Laszlo, Robu Valentin, Cocea Catalin, Odochean Razvan, Stefan Alexandru Daniel
                        8. Vlaisan Vasile, Salavastru Petru, Volosciuc Tiberiu, Gasner Paul, Constantinescu Bogdan, Mureșan Teodor
                        9. Serban Liviu, Firu Marian, Lucic Corneliu, Nicu Constantin, Precu Sergiu, Anton Radu
                        10. Subcinski Alexandru, Georgiu Dragos, Iacob Gabriel, Zamfirache Ioan, Ursulean Daniel, Valcu Catalin

                        Grupe inferioare Open

                        1. Farkas Gabor, Balauca Cornel, Marcu Vasile, Ursulean Florin, Duceac Catalin, Popescu Mihai Sorin, Axinte Bogdan
                        2. Tiganas Mihai, Hagatis Andrei, Onufrei Ciprian, Meszar Razvan, Hasna Cosmin, Ursulean Vasile, Vilcu Adrian

                        Turneul a inceput la ora 10.00 fara absente nemotivate !!!!
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • #87
                          La open:

                          Finala mica: Farkas - Tiganas Mihai

                          Finala mare: Onufrei Ciprian - Hasna Cosmin

                          Multumesc dlui Marcu pentru organizarea de top a acestui turneu! Mare OM!
                          Blade: Timo Boll Spirit
                          Fh:Tibhar Genius 2.0
                          Bh:Tibhar Genius 2.0
                          materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

                          Comentariu


                          • #88
                            Mulțumim pentru turneu! Excelenta organizare, ospitalitatea desăv?rșita, meciuri foarte disputate. Mulțumim dlor Vasile, Emi și Dan.

                            Ultima editare de macocco; 28.iun.2014, 17:18.
                            TB ZLF & T05/T05FX

                            Comentariu


                            • #89
                              Din Suceava venim sa jucam la 5-8 cu Cojocaru Stefan si Vida Stefana, la incepatori cu Duzinschi Dragos. Multumesc.

                              Comentariu


                              • #90
                                Dragii mei o sa va rog sa ne intelegeti in legatura cu clasamentul.Acesta v-a fi afisat maine ,
                                VREAU SA VA MULTUMESC LA TOTI PENTRU ZIUA FERICITA PE CARE MI-ATI DARUITO.
                                VA MAI ASTEPT LA VATRA DORNEI SI CU ALTE OCAZI
                                VA IMBRATISEAZA CU DRAG AL DUMNEAVOASTRA PRIETEN
                                Blade . PHOTINO
                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                Comentariu


                                • #91
                                  Un concurs reusit, nota 10 organizatorilor. Si noi multumim Vasile pentru atmosfera deosebita in care ne-ai asteptat!!!!!!!!

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    foarte frumos concursul.m-am simtiti superb.Doamnule Marcu Vasile sunteti un om cu adevarat foarte deosebit.o sa revin cu foarte mult drag la Vatra Dornei.un concurs foarte reusit.un concurs foarte greu,cu jucatori foarte buni.imi pare rau Domnu Marcu ca nu am mai putut sta la poza...dar trebuia sa plec.Felicitari!

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Un concurs la care m-am simtit cu adevarat bine la "prietenul" Vasile.).Ma bucur mult ca am avut posibilitatea sa particip la acest turneu care s-a desfasurat ireprosabil din punctul meu de vedere.Multumiri si celorlalti implicati care au contribuit si au facut posibila aceasta actiune.
                                      Prezentata domnului Dan Chirap s-a simtit din plin,lucru de remarcat prin cursivitate cat si prin buna desfasurare a concursului.
                                      De apreciat ajutorul domnului EMI,atat ca logistica,materiale de premiere...Nu trebuie uitate nici preturile foarte atractive de la articolele sportive care intr-adevar au suportat reduceri consistente.Va asteptam si pe viitor sa ne fiti alaturi daca veti avea posibilitatea.RESPECT.

                                      Cu stima,
                                      Cornel Balauca

                                      LE-Revin cu poze ceva mai tarziu.

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Mulțumesc organizatorilor pentru eforturile depuse, care au avut ca rezultat acest concurs reusit. Sper ca dl. Marcu sa găsească sprijin din partea autorităților locale pentru întreținerea si accesul la aceasta sala si sa ne ofere ocazia sa revenim la concursuri organizate de dumnealui.
                                        Numai bine!

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Felicitari pentru un concurs deosebit . Ne-am simtit foarte bine si ne bucuram ca am avut ocazia sa participam la un concurs de asa mare calitate. Felicitari d-lui Marcu Vasile si celor care l-au ajutat , felicitari jucatorilor si asteptam viitoarele concursuri!
                                          Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                          Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                          Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Postat în original de Catalin Albu Vezi post
                                            foarte frumos concursul.m-am simtiti superb.Doamnule Marcu Vasile sunteti un om cu adevarat foarte deosebit.o sa revin cu foarte mult drag la Vatra Dornei.un concurs foarte reusit.un concurs foarte greu,cu jucatori foarte buni.imi pare rau Domnu Marcu ca nu am mai putut sta la poza...dar trebuia sa plec.Felicitari!
                                            Cataline,tie ti-a trebuit un an ca sa-ti dai seama ce fel de om este domnul Marcu Vasile?un om deosebit se cunoaste dupa primul gest si primul cuvant rostit,este un om extraordinar,tin sa-l si felicit pentru efortul depus pentru ca noi cei cu mingea de celuloid,un concurs dealtfel deosebit,cu jucatori foarte buni la toate grupele,care au fost foarte echilibrate,mult fair-play si voie buna,felicitari tuturor,doamne ajuta

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Poze,poze si iar poze...

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Bv. Sandu

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Un turneu frumos, cu multi prieteni si cu un comitet de organizare de exceptie. felicitari tuturor organizatorilor, jucatorilor, antrenorilor si insotitorilor. Un plua mare pentru Vasile Marcu, prietenul nostru al tuturor !
                                                  Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                                                  FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                                                  BH : Spinlord Sternenfall OX

                                                  Comentariu


                                                  • Un concurs cu jucatori de foarte buna calitate, la fel ca si organizarea.
                                                    Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor!
                                                    Vom reveni cu deosebita placere.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X