Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Cupa ,, Vaii Mureșului" - Deda, jud.Mureș, 19.07.2014 editia a IV a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de mateidumitru Vezi post
    A fost...,dar s-a terminat. Ce pacat !...Dar au ramas oamenii. Deci, va mai fi.
    Asta-i latura sensibila a lui nea Titi.
    Mai are una.
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

    Comentariu


    • Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
      S-au gasit 3 prosoape si o bluza de trening.
      Daca nu gresesc, Ciurca Sorin nu-si gasea un prosop dupa finala.

      Comentariu


      • Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
        https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
        Va rog sa aveti o viata frumoasa.

        Comentariu


        • Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

          Comentariu


          • Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

            Comentariu


            • Un cadou pentru organizator:


              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

              Comentariu


              • Multumesc pt. filmari.

                Comentariu


                • Multumim organizatorilor si bucatarilor,ne-am simțit f.bine.R.CRISTIAN
                  LEMN:MAZE(Old Tag)
                  Fh:TEN. 05
                  Bh:,TEN. 05

                  Comentariu


                  • Un turneu foarte frumos, cu meciuri tare grele si echilibrate, atmosfera minunata!!! Felicitari organizatorilor, participantilor, multumesc "antrenorilor" (stiu ei cine sunt!!!). O sa revin cu drag la Deda. PS: eu mi-am gasit prosopul.

                    Comentariu


                    • [QUOTE=Dan Universal;218621]bravooo DEJ FELICITARI POP ZOLTAN AI FOST LA UN PAS DE FINALA !! DATA VIITOARE SIGUR VEI JUCA FINALA! .......

                      Si uite Dane ca ai avut dreptate; a jucat finala la Gura Humorului, dupa o saptamana. Si ce MECI !!! Ce revenire !!! Condus la GH cu 2-0 la seturi si 10-5 in seturile 3 si 4 Zoli a revenit si a egalat la 2, dar din pacate n-a mai avut "suflu" si a perdut decisivul, spre usurarea adversarului sau, care avea un morcov ....
                      Fain turneul de la Deda.
                      Bravo Zoli ! Bravo Sorin ! Felicitari pentru accederea in semifinala si finala, castigata in sfarsit gratie unui joc inteligent, cu mult "spin".
                      O adevarata performanta, la un pas de semifinala, realizata de prietenul Polotca Stefan, cu carea am avut onoarea sa "pierd" in inferioare. Cat despre Bencze Farcas, ca sa mai zic? A mai facut o victima ... (adica eu). E dat naibii pustiul ! Majoritatea meciurilor din grupa inferioara le-a castigat cu 3-2 dupa ce a fost condus. In finala turneului de copii de la Gura Humorului a facut acelasi meci, rapandu-i trofeul adversarului dupa ce acesta avea 2-0 la seturi si 11-10 in decisiv ... Tare pustiul ! (aschia nu sare departe de copac, iar Gobi este un jucator de temut).
                      O sa revin cu fotografii ...

                      - - - Actualizat - - -

                      Da, era sa uit, luat de val... In semifinala de la Deda, jucata cu Sorin Ciurca, Zoli a avut meciul in mina, dar a pierdut cu 3-2 dupa ce in decisiv conducea cu 9-7, pe mana lui ... Cred ca i-a fost teama de ... finala !! S-a revansat insa o saptamana mai tarziu... Imi zicea si el, necajit, ca trebuie sa castige turneul urmator. Ambitie mare !

                      - - - Actualizat - - -

                      Iata si fotografiile promise, cu scuze pentru intarziere ...


                      - - - Actualizat - - -



                      - - - Actualizat - - -

                      si mai am ...

                      Comentariu


                      • Baga mare,fratello!Nu-mi dau seama inca cine a castigat "turneul" de pe terasa caci il vad doar pe unul dintre "finalisti"....sa fie oare Marcel Anitei castigatorul?!?!
                        I love table tennis !

                        Comentariu


                        • Postat în original de csabazedler Vezi post
                          Baga mare,fratello!Nu-mi dau seama inca cine a castigat "turneul" de pe terasa caci il vad doar pe unul dintre "finalisti"....sa fie oare Marcel Anitei castigatorul?!?!
                          Nu cred ca s-a putut delibera ca a fost o "competitie"foarte stransa cu multi campioni.

                          Comentariu


                          • Da, am ramas dator cu ultimele poze de la Deda ... Inca mai sunt multe, cam de 2-3 sesiuni de postari.


                            Ei, in urmatoarea ve-ti vedea semifinalistii si finalistii la amatori, premierea, precum si Festivalul traditiilor de la Rastolnita. Putintica rabdare !

                            Comentariu


                            • Marcel a fost numai finalist, dupa cum am vazut. Mi se pare ca Mircea a castigat la sectiunea respectiva (competitia a fost organizata in sistem "open", insa amatorii era foarte bineveniti si cu sanse reale la castig, nu cum se intampla de obicei in sala de joc), insa nu pot sa confirm pe deplin, participand numai vreo 15 minute la lucrari.

                              Atmosfera de la aceasta cea de a treia sectiune a fost superba, ca si in celelalte doua...

                              Postat în original de csabazedler Vezi post
                              Baga mare,fratello!Nu-mi dau seama inca cine a castigat "turneul" de pe terasa caci il vad doar pe unul dintre "finalisti"....sa fie oare Marcel Anitei castigatorul?!?!
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu


                              • Din pacate nu mai am rabdare si timp sa le selectez, asa ca le bag la gramada, cu scuze pentru cele mai neclare sau nereusite ...




                                Gata !
                                O zi buna tuturor amaturistilor !

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X