Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

    linkuri poze:
    15112008178.jpg - http://fbx.ro/mcv3ri8z61ozmq7f
    15112008179.jpg - http://fbx.ro/h4qz2phm92vznnkb
    15112008179.jpg - http://fbx.ro/emp88yszkrt319q9
    15112008180.jpg - http://fbx.ro/lhxti1eaotid3t64
    15112008181.jpg - http://fbx.ro/gh9045m3kzjuqhl1
    15112008182.jpg - http://fbx.ro/15r66onck2f7tcaq
    15112008183.jpg - http://fbx.ro/cmuguwwwlqz2r4bm
    linkuri video:
    15112008022.mp4 - http://fbx.ro/fiz3aaus3g4pmx79
    15112008019.mp4 - http://fbx.ro/d512j9uesh1inke4
    15112008020.mp4 - http://fbx.ro/oem9xxo8tljy9bsj
    15112008021.mp4 - http://fbx.ro/gygi9vxqq4h1exfb
    Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
    Fh: Xiom Omega II euro black
    Bh: Xiom Omega I euro max red
    Glue: Xiom i-bond
    http://www.okclub.lx.ro

    Comentariu


    • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

      Cine spunea ca jocurile cu un ierbar nu sunt spectaculoase? Pai... ne cam stim evolutiile!
      Am asistat sambata,insa, la un meci cu totul deosebit, o semifinala intre doi jucatori buni si cerebrali, unul ofensiv convins, celalalt ierbar nonconformist. Daca pe cel de-al doilea il stim cu totii, este Rares, pe primul il stiam doar cativa: George Iancu din Ploiești.
      Mingiile super liftate, plasate milimetric in colturile mesei, urmate de topspinuri in forta trimise de Iancu, primeau raspunsuri otravite de paleta lui Rares, urmate de murmurul privitorilor, iar acele mingii pe care le stim cu totii, trimise de Rares razant cu fileul, care mai intotdeauna nu se mai intorc, erau urmate de finalizari devastatoare din partea lui Iancu, in explozia de uimire a spectatorilor.
      Dupa primul set, castigat de Rares, au urmat doua seturi castigate greu de Iancu, dupa care a inceput un recital incredibil de mingii razante ale lui Rares, net dupa net, un set intreg de neturi, care pentru multi din noi ar fi insemnat nervi, tipete, gemete, lamentari sau aruncarea paletei, de la Georgica nu scoteau decat un zambet larg, de parca el ar fi castigat punctul; se stergea de sudoare si o lua de la capat. Era un dialog nefiresc, zambetul tot mai larg al lui Iancu, in fata fatei tot mai posomorate a lui Rares, care nu-si dorea sa castige astfel punctul... Fair Play total! A fost un fel de Golgota a atacantului in fata aparatorului.
      Ultimul set, la fel de echilibrat, a creat un suspans total, mingii muncite indelung si finalizari incredibile, aproape fiecare schimb creand mici capodopere. Castigatorul si-a meritat locul in finala, desi daca celalalt ar fi fost castigatorul as fi spus la fel.
      A fost un joc in care ca organizator, am propus ca, daca invingatorul merita finala, invinsul merita titlul de cel mai tehnic jucator al turneului.
      A urmat finala, in care Iancu a dat totul, a muncit pentru fiecare punct, mingii lungi si frumoase, dar in care forta de joc si viteza de reactie si de executie a lui Alex si-a spus cuvantul, castigatorul aratand o valoare la nivel de superliga. Felicitari Alex, felicitari George, felicitari, Rares.

      Comentariu


      • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

        poate posteaza sa vedem si noi din ce s-a filmat macar in fazele finale ceva meciuri... de la organizatori sau care au ceva filmat..
        ..cei care am fost nevoiti sa plecam mai devreme sau cei care nu au fost prezenti
        Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
        Fh: Xiom Omega II euro black
        Bh: Xiom Omega I euro max red
        Glue: Xiom i-bond
        http://www.okclub.lx.ro

        Comentariu


        • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

          fotografii

          Comentariu


          • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

            Postat în original de primariabrazi
            fotografii
            LUMINITA

            Comentariu


            • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

              doar o poza?
              LUMINITA

              Comentariu


              • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                Postat în original de Luminita
                doar o poza?
                sunt prea mari. si redimensionate se vad naspa

                Comentariu


                • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                  marian 023 cum ai facut de ai postat pozele in format mare ( adica normal)?

                  Comentariu


                  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                    am apasat quote...v-am raspuns private la intrebare
                    LUMINITA

                    Comentariu


                    • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                      Postat în original de primariabrazi
                      marian 023 cum ai facut de ai postat pozele in format mare ( adica normal)?
                      Le-am editat in programul Acdsee 9 program de vazut si editare imagini .."photo manager''(are o, optiune de editare ''resize'' si poti modifica rezolutia de ex. de la 2000 si ceva la 1024 si ocupa spatiu mai putin astfel iar calitatea e aprox la fel).. , daca nu te descurci trimite-mi pe mail si le editez eu: marianpuiu2005(at)yahoo.com
                      Blade: Tibhar Samsonov Alpha FL
                      Fh: Xiom Omega II euro black
                      Bh: Xiom Omega I euro max red
                      Glue: Xiom i-bond
                      http://www.okclub.lx.ro

                      Comentariu


                      • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                        acuma lasand supararea cu masina deoparte despre concurs numai de bine cu exceptia vanatorilor de recompense bineinteles care vor mereu sa se inscrie la amatori cand de fapt au suficient loc la open.cred ca puteam sa fac mai multe progrese dar mi-a distras atentia si cred ca nu numai mie imitatia aia de fusta a luminitei.sunt curios chiar nu se mai gaseau macar 2-3 cm din materialul respectiv?sau cine stie ce material o fi?chiar stie cineva?

                        Comentariu


                        • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                          nu se putea sa nu se ia tenismenu de cineva ...
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                            Postat în original de Alex.C
                            nu se putea sa nu se ia tenismenu de cineva ...
                            Tenismenu asta e mic copil pe langa cosapewe
                            Chiar, unde o fi cosapewe?

                            Comentariu


                            • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                              Postat în original de tenismenu
                              acuma lasand supararea cu masina deoparte despre concurs numai de bine cu exceptia vanatorilor de recompense bineinteles care vor mereu sa se inscrie la amatori cand de fapt au suficient loc la open.cred ca puteam sa fac mai multe progrese dar mi-a distras atentia si cred ca nu numai mie imitatia aia de fusta a luminitei.sunt curios chiar nu se mai gaseau macar 2-3 cm din materialul respectiv?sau cine stie ce material o fi?chiar stie cineva?
                              Propun,la concursurile viitoare,daca se va constata de catre organizatori ca materialul din care e confectionata fustita dsoarei Maritanu este "frictionless",aceasta (adica fustita) sa fie indepartata din concurs.Doamne-ajuta
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                mda,am impresia k de fapt nu "fustita" mea deranjeaza dar ati gasit un motiv sa ma atacati.cu siguranta nu datorita "fustitei"castig meciurile,iar cine vine acolo sa joace tenis si intra la masa sa ma bata nu tine cont k am "fustita".in orice caz,aceea "fustita" cum ii spuneti voi este una speciala te denis,cumparata dintr-un magazin de articole sportive.asta am gasit,asta am cumparat.problema este k indiferent daca am jucat cu fusta sau pantaloni s-au facut afirmatii.si daca va deranjeaza atat de tare echipamentul meu,astept pareri si opinii despre cum ar trebui sa ma echipez la un concurs astfel incat sa fie comod si sa nu mor de cald.sunt deschisa la orice parere si astept sfaturi...
                                LUMINITA

                                Comentariu


                                • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                  inca ceva?cine este tenismenu?sa isi spuna pe nume sa stiu si eu cu cine vorbesc.iar faptul k puteai sa faci mai mult dar nu ai facut din cauza mea nu este nici pe departe adevarat.as putea sa spun si eu k nu am castigat nu stiu ce meci din cauza k mi s-a distras atentia de catre barbatii din jurul meu care se schimba de tricouri in sala si raman la bustul gol in loc sa se duca in vestiar,k d asta avem vestiare separat fetele de baieti.dar eu nu m-am plans niciodata de acest lucru....deci,care este problemaîși de ce eu ma pot concentra numai la meci in conditiile in care am in jur de 10 barbati in preajma la bustul gol,sau chiar unul care joaca cu mine la bustul gol,iar tu tenismenu nu te poti concentra?eu nu am jucat nici la bsutul gol,nici dezbracata...fii dragut si fa-ma sa inteleg ce te deranjeaza de fapt.multumesc
                                  LUMINITA

                                  Comentariu


                                  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                    Comentariu


                                    • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                      Comentariu


                                      • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                        dau si eu cu parerea,o persoana de sex feminin are dreptul sa joace in fusta,deci fusta domnisoarei luminita este valabila si in concursurile intern si international.sa vedeti ce fusta are si jucatoarea de cluj?sau un alt ex.rusu stefan cand joaca in bustul gol nu va deranjeaza?mai lasati chestiile cu fusta sau cu bustul gol.sint probleme si mai grave cand un jucator nu stie ce este un fair play asta e o problema foarte grava in circuitul amator,se injura ca in codru si de............a si nici nu dau mana dupa meci.problema asta trebuie exculasa din tenis de masă amatur.

                                        Comentariu


                                        • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                          Stim ca Luminita e o fata sexy ,dar daca in timpul jocului ne concentram la fustita ei si nu asupra jocului atunci clar nu o sa castigam.Oricum ea joaca bine .Era o reclama ceva de genul NU CONTEAZA IMAGINEA ,BEA SPRITE! deci mai bine ne antrenam
                                          Xi En Ting-X828
                                          Pryde 30
                                          Calibra LT Sound

                                          Comentariu


                                          • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                            Lumi... astia sint invidiosi maaa...
                                            Ei te plac , si nu stiu cum sa faca , atit , iarta-i lumi ca nu stiu ce fac !
                                            Pune si tu o o cojoaca pina in pamint si joaca asa !
                                            Dupa ce ca avem citeva fete in circuit va mai luati si de ele , daca stau bine sa ma gindesc e cam singura care vine pe la competitii , in loc sa apreciati asta ii faceti mici observatii , eeee...
                                            Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
                                            Fete de palete tenis de masa
                                            TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

                                            Comentariu


                                            • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                              Mda .... v-ati gasit sa va luati de Luminita. Daca arata bine care e problema ? Tin minte ca la primul concurs la care am vazut-o toti, dar absolut toti care aveau camere filmau la masa ei.
                                              Vedem destule la televizor care nu arata la fel de bine dar ard de nerabdare sa se arata cat mai goale pe sticla.
                                              Si ca tot s-a facut o paralela ..... dpdv regulamentar fusta e ok, in schimb jucatul la bustul gol nu.
                                              Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                                              FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                                              BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                                              Comentariu


                                              • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                                Postat în original de rflash
                                                Mda .... Tin minte ca la primul concurs la care am vazut-o toti, dar absolut toti care aveau camere filmau la masa ei.
                                                Asa-i, inca i-s dator lui Bogdan Trifu cu un dvd cu primul lui meci contra ei.
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                                  nu am nici o treaba cu fustele , dar parca, subliniez, parca, la televizor(la concursuri) fetele nu au fusta, au sort, la tenis de camp au fusta!Asta pt. cel care a zis ca e regulamentar!
                                                  Blade-Darker speed 90
                                                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                                  Bh- Testing

                                                  Comentariu


                                                  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X