Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

    care sunteti complexati de fetele frumoase, stati acasa linga neveste
    s-auzim de oameni mai buni; papapa

    Comentariu


    • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

      Decat sa va agiatti ca sifoanele pentru fustita Luminitei, mai bine ati vedea cati puteti sa castigati in fata ei, iar despre Stefan Rusu si bustul sau gol, mai bine l-ati felicita pentru victoria lui de sambata de la Oradea in finala cu Toth. In timp ce voi erati cu privirea aiurea, el a facut sa amuteasca intreaga sala.
      Succese mai departe amatorilor si urmariti mingile si nu fustitele.

      Comentariu


      • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

        La badminton, unde se face mult mai multa miscare pe verticala, sunt mai multe fustite decat sorturi la fete. Si nu se supara nimeni. Asa ca draga Luminita, pentru ca mie-mi place cum iti sta cu fustita, poti sa alegi dintre aceste modele Yonex, pe care le pot importa la comanda, pt tine.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

          Pai de ce nu spui asa Visco?
          Nu stiam ca la badminton e asa moda, ca azi jucam badminton nu tenis de masă!
          Sa fim seriosi toate au o masura, si masura e bunul simt al fiecaruia! Daca cel care se uita la fusta si nu la topspinul Luminitei pierde jocul, e vina lui si nu a fustitei, faptul ca fustita are sau nu ce cauta intr-o competitie de tenis de masă e problema Luminitei si ea le duce si pe cele bune si pe cele rele(vorbele).Credeti ca ea nu stia ce vorbe o sa-i iasa cand a ales fustita? Sigur stia si si-a asumat asta.Asa ca ochii la minge si mai mult antrenament!
          Blade-Darker speed 90
          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
          Bh- Testing

          Comentariu


          • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

            va rog sa incetati.
            niciun cuvint despre noile mese Joola aduse cu multi nervi din Germania cu doar 3 ore inainte de deschiderea oficiala a turneului?
            niciun cuvint daca cafeaua , sucul si apa au fost sufieciente?
            deloc despre aperitive sau sarmalele cu mamaliguta "ca la mama acasa"?
            deloc despre premii , cupe ?
            un singur post despre cistigatori?doar atit?
            nimic despre atmosfera creata ?
            nimic despre cei 2.260 ron strinsi din taxa si donati orfelinatului din localitate?
            citi din cei care au jucat la sala Popesti au remarcat copii imbracati cu tricouri albastre cu inscriptia Primaria Brazi, ca acestia nu zimbeau si erau tristi ? da erau citiva copii de la orfelinat .
            si voi discutati despre o fustita

            Comentariu


            • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

              P.s.
              "fustita" vine de la sute de km , joaca si cistiga . pentru a 2 oara a cistigat premiul de cea mai tehnica jucatoare.

              Comentariu


              • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                dado.Daniel ...cred ca nu te-ai uitat prea bine ..Luminita nu da topspin ...plesneste mingea DREPT
                Apropo..puneti si voi mai multe poze ..filmulete ceva...????????? thx
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                  Postat în original de Alex.C
                  dado.Daniel ...cred ca nu te-ai uitat prea bine ..Luminita nu da topspin ...plesneste mingea DREPT
                  Apropo..puneti si voi mai multe poze ..filmulete ceva...????????? thx
                  se rezolva miine.
                  azi a fost pauza de telefoane.
                  miine link-uri cu filmele si poze.ce sa fac . stau de impulsionat anchete .n-am somn pina cind.....stiti dvs.

                  Comentariu


                  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                    asa e nu m-am uitat atent, aveam joc si ma uitam din celalalt capat al salii, multumesc de informatie, pt. ca inca nu am jucat cu ea!Apropo de topspin si dat drept, tu ce parere ai, e mai eficient sa dai drept sau topspin? Spin vs. viteza?
                    Blade-Darker speed 90
                    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                    Bh- Testing

                    Comentariu


                    • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                      amandoua lovituri sunt eficiente....trebuie sa le folosesti in functie de adversarul tau ...nu pot sa spun ca una e mai eficienta ca cealalta....din taiat multi jucatori dau topspin...drept e mai greu sa dai ...depinde mult de ce lovituri are adversarul tau ...( parerea mea, ca nu sunt eu vreun profesor de tenis...)
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu


                      • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                        Despre Alex numai cuvinte de lauda si el stie asta,mai ales k eu il alint "caprioara mea" din cauza salturilor facute pt a reusi acele flip-uri.
                        Iar despre turneul de la Brazi la fel.Totul a fost excelent si pt a doua oara m-am simtit k acasa.Cu siguranta k voi reveni la Brazi cu cea mai mare placere chiar si in ciuda micilor neplaceri.
                        LUMINITA

                        Comentariu


                        • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                          sa mor eu daca stiam ca ma alinti " caprioara mea " ...poate ma alintzi asa in secret...
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                            Visco,iti multumesc f mult.Imi place prima fustita de sus,alba.Mi-ar placea daca poti sa imi comanzi una,dar inainte spune-mi cum este cu numerele.
                            LUMINITA

                            Comentariu


                            • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                              Hai Alex...de cateva ori bune te-am strigat asa prin sala.Ai si uitat?Chiar radeai...
                              LUMINITA

                              Comentariu


                              • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                Depinde si cum esti antrenat,si aici ma refer la cei care au facute antrenamente.Eu nu dau topspin pt k nu am fost antrenata sa dau.Pe mine Filimon m-a invata sa atac chiar si pe mingii f joase.Dar la un jucator cu iarba,antitopspin sau insider nu ai cum sa castigi daca nu dai topspin.
                                LUMINITA

                                Comentariu


                                • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                  Cat despre premii...bineinteles k acestea ne-au lasat cu gura cascata k si data trecuta in mai.Se pare k celor de la Brazi le place sa ne surprinda intr-un mod cat mai placut desigur.Eu sunt f incantata de ceasul meu
                                  LUMINITA

                                  Comentariu


                                  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                    rares ai grija ce iti doresti.am revenit
                                    nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                    Comentariu


                                    • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                      frate da ce e atata agitatie pe aici si eu nici macar nu am fost prezent.cine dracu e tenismenu asta de tulbura apele in halul asta?
                                      nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                      Comentariu


                                      • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                        Postat în original de Alex.C
                                        sa mor eu daca stiam ca ma alinti " caprioara mea " ...poate ma alintzi asa in secret...
                                        caprioara? poate bizon
                                        nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                        Comentariu


                                        • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                          Luminita la Galați mi-ai spus ca ai tricarbon(lemnul).Am o intrebare: merge cu tenergy? Ca de-abia le-am luat si n-as vrea sa renunt la ele!Am pus un post cu cumpararea de tricarbon, vreau sa-mi iau unul, am mai avut dar s-a desprins furnirul pe ambele fete(putin dar deranjant), si l-am vandut.Acum am balsa de la butterffly dar e prea lent si voi reveni la tricarbon. Sau ce alte fete ar merge? Sunt atacant, topspin si smash.
                                          Blade-Darker speed 90
                                          Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                          Bh- Testing

                                          Comentariu


                                          • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                            cosapewe....tare mult as vrea sa ne intalnim ...ca aici pe net ..esti cel mai tare in gura ...sau poate ne cunoastem deja...cine stie ...
                                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                            Comentariu


                                            • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                              mai dragalasilor cand va dezlitpiti buzele de pe fundul luminitei poate observati ca are dreptate baiatul ala ca intradevar chestia aia ca fusta e de fapt bentita.am vazut si eu pe net.macar daca nu mai gaseste material poate se ofera caprioara sa ii aduca mingiile ca tare greu ii este sa se aplece dupa ele.
                                              nu raspunsul este cel care lumineaza ci intrebarea

                                              Comentariu


                                              • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                                Am intr-adevar tricarbon,iar pe forhand eu joc cu tibhar volcano...ma simt super bine cu combinatia asta si stii k eu atac f mult si numai cu forhandul.Deci parerea mea este k poti incerca combinatia asta,este una f reusita.
                                                LUMINITA

                                                Comentariu


                                                • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                                  Postat în original de Luminita
                                                  Visco,iti multumesc f mult.Imi place prima fustita de sus,alba.Mi-ar placea daca poti sa imi comanzi una,dar inainte spune-mi cum este cu numerele.
                                                  Hai ma Luminta nu te mai agita ca e buna asta pe care o ai acum,astea propuse de Visco is rochii nu fuste

                                                  Comentariu


                                                  • Re: BRAZI TURNEU A 15 NOIEMBRIE 2008

                                                    ...
                                                    LUMINITA

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X