Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Memorialul Paneth Farkas editia a V-a Cluj Napoca 20 septembrie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Memorialul Paneth Farkas editia a V-a Cluj Napoca 20 septembrie 2014

    LOCALITATEA:CLUJ-NAPOCA jud.CLUJ
    Turneu se va desfasura la 2 categorii OPEN + AMATUR
    DATA: 20 SEPTEMBRIE 2014
    ORA: 09.00
    SALA:SALA DE SPORT GHEORGHE ROMAN categotia amator si
    SALA VASILE GELLERIU categoria open din parcul sportiv prof.dr.IULIU HATIEGANU(fosta Victor Babes)
    ADRESA+INDICATII ACCES: Linga sala sporturilor+piscina olimpica
    STRADA SE NUMESTE STR.PANDURILOR
    NR. MESE: 20 amator+ 8 open
    SPATIU DE JOC: excelent
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - pana se termina
    NUMARUL DE JUCATORI ADMISI: 140 amator + 56 open
    TAXA PARTICIPARE: 25 ron , copii 10 ron si persoanele cu dizabilitati sint scutiti de taxa, taxa de 2 lei vor fii trimisi catre amatur.
    MATERIALUL DE PREMIERE: cupe loc.1-2-3-4 OPEN+AMATORI si diplome loc 1-8
    SE VA ASIGURA APA SI CAFEA
    SISTEMUL DE JOC:
    Sistemul clasic, cu grupe inferioare, grupe superioare si eliminatoriu, (seturi 3 din 5).
    grupe inferioare de 6-7 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, dupa schema 1534 la Open si 1947 la Amatori - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti
    - se vor putea intalni doar in finala cu locurile 1 corespondente din superioare.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR - pe forum pana vineri 19 sept. ora 18.00 in ordinea clasamentului la zi, la Open au prioritate jucatorii cu MP>=18
    ORGANIZATORI:TOTH LASZLO tel.0749-136110

    LA ORA 9.30-9.45 un mic moment nu mai mult de 5 minute o CEREMONIA CE SE VA DESFASURA IN MEMORIA CELUI CEA FOST FARKAS PANETH. CEA MAI INALTA DISTINCTIE A ACESTUI SPORT ITTF MERIT AWARD.
    http://s2.postimg.cc/pz609k52x/4_1.jpg
    1917-2009
    65 de ani de activitate ca antrenor si jucator
    ca jucator -vice campion mondial 1936
    -guiness record- mingea jucata continuu 1936
    ca antrenor -16 titluri mondiale,33 titluri europene,56 titluri de campion national(jucatori),5 titluri cupa campionilor europei
    regizorul Steven Spielberg a realizat un film despre viata sa
    1951-titlul de antrenor emerit
    1936-a fost decorat cu medalia meritul cultural pentru sport clasa a II-a
    1993-ITTF MERIT AWARD
    2000- medalia national pentru sport clasa a III-a


    Sponsorii acestui turneu sint Butterfly reprezentat prin Razvan Crisan , Androgir reprezentat prin Gelu & Irina si Joola reprezentat prin Emi
    Ultima editare de toth laszlo; 31.aug.2014, 07:02.

  • #2
    se inscriu la amatori bumbu pavel si damian mircea -razboieni

    Comentariu


    • #3
      Kriszta Arpad Lorand- Sanpaul-amatori
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Cotca Dacian Oradea amatori

        Comentariu


        • #5
          Tintas Cristian - amatori

          Comentariu


          • #6
            Vin si eu, asa ceva nu pot sa ratez.
            Lemn:Levi Off Fh:Xiom Vega Def,Bh: Xiom Vega LPO
            http://www.tenismasa.ro/

            Comentariu


            • #7
              Flore Claudiu - Bistrita - Amatori
              FH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS

              Comentariu


              • #8
                Inscrieri Open - on 16.09.2014 at 22:05:04

                1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 6 - 29,65 - O
                2. Sorescu Deian, Resita, 8 - 29,7 - O
                3. Toma Florin, Pitesti, 9 - 28,02 - OW
                4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 12 - 26,53 - O
                5. Nascu Serban, Cluj Napoca, 20 - 28,35 - O
                6. Frant Nicusor, Resita, 30 - 26,07 - O
                7. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 31 - 23,58 - OJ
                8. Sicoe Rodica, Cugir, 43 - 28,58 - OF
                9. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 44 - 21,34 - O
                10. Simion Boby, Cluj Napoca, 49 - 21,85 - OH
                11. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 51 - 21,6 - O
                12. Put Gabriel, Oravita, 63 - 23,82 - O
                13. Hudusan Andreea, Targu Mures, 66 - 25,48 - OLF
                14. Fratea Aurel, Constanta, 71 - 19,18 - OW
                15. Andone Claudiu, Cugir, 102 - 18,24 - O
                16. Simon Csaba, Targu Mures, 104 - 27,71 - O
                17. Birtalan Robert, Oradea, 128 - 20,26 - O
                18. Miron Mihai, Cluj Napoca, 131 - 17,56 - AH
                19. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 133 - 15,73 - A
                20. Creinicean Liviu, Oravita, 134 - 18,13 - O
                21. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 143 - 21,03 - OLF
                22. Sufletel Radu, Alba Iulia, 211 - 22,29 - OL
                23. Moldovan Ioan, Cluj Napoca, 212 - 19,86 - OW
                24. Szalay Liviu, Oradea, 238 - 18,29 - O
                25. Motoroiu Marcel, Dej, 247 - 12,22 - AW
                26. Spaller Tiberiu, Nasaud, 275 - 11,5 - A
                27. Popa Radu, Deva, 283 - 21,14 - O
                28. Carpaci Alexandru, Ludus, 291 - 20 - OLW
                29. Parvu Nicolae, Resita, 295 - 25 - O
                30. Crainic Adrian, Orastie, 317 - 18,86 - O
                31. Pop Cosmin, Turda, 328 - 20,17 - O
                32. Rusu Stefan, Cluj Napoca, 344 - 26,25 - OW
                33. Pascu Adrian, Cluj Napoca, 353 - 14,05 - A
                34. Opris Dora, Ludus, 367 - 17 - AF
                35. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei, 404 - 20,8 - O
                36. Parfenie Constantin, Resita, 425 - 10,48 - AW
                37. Suciu Cristian, Dej, 528 - 10 - A
                38. Benyi Crinel, Tarnaveni, 665 - 18,33 - O
                39. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 722 - 18 - O
                40. Mathe Mihai, Ludus, 735 - 26,5 - OL
                41. Hidisan Lucian, Campia Turzii, 939 - 18 - O
                42. Anca Octavian, Ludus, 969 - 34 - O
                43. Corbureanu Ioan, Medias, 1083 - 28 - O
                44. Manzat Dan, Cluj Napoca, 1133 - 21 - O
                45. Fodor Adrian, Ludus, 1147 - 25 - O
                46. Makszin Dacian, Cluj Napoca, 1187 - 19 - OH
                47. Nechiti Dumitru, Nasaud, 1906 - 9 - A
                48. Sufletel Gelu, Alba Iulia, nou - 0 - A




                Inscrieri Amator - on 16.09.2014 at 22:05:26

                1. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 94 - 17,02 - A
                2. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 99 - 17,12 - AW
                3. Kaposta Victor, Arad, 110 - 15,23 - A
                4. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 113 - 16,54 - A
                5. Denes Ferenc, Praid, 132 - 17,11 - A
                6. Pop Zoltan, Dej, 135 - 17,93 - A
                7. Kezdi Janos, Corund, 146 - 14,42 - A
                8. Somlea Darian, Cisnadie, 160 - 13,93 - A
                9. Puscas Arpad, Gherla, 180 - 15,96 - A
                10. Ban Peter, Cluj Napoca, 195 - 12,98 - A
                11. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei, 199 - 14,86 - A
                12. Pop Danut, Dej, 210 - 14,62 - A
                13. Craciun Calin, Oradea, 213 - 15,68 - A
                14. Garaz Mircea, Bistrita, 218 - 14,42 - AW
                15. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 219 - 13,92 - A
                16. Catricicau Adrian, Baia Mare, 239 - 16,68 - A
                17. Beica Florin, Gherla, 246 - 15,36 - A
                18. Groza Alexandru, Cisnadie, 251 - 15,33 - A
                19. Birtalan Laszlo, Oradea, 252 - 14,75 - A
                20. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 273 - 13,67 - A
                21. Ciublea Vichente, Oravita, 299 - 16,66 - A
                22. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 307 - 13,38 - AJ
                23. Muntean Mircea, Baia Mare, 309 - 14,2 - A
                24. Ciure Alin, Baia Mare, 319 - 17,43 - A
                25. Cotca Dacian, Oradea, 327 - 14,26 - A
                26. Moldovan Doru, Dej, 329 - 13,7 - A
                27. Kromek Iulian, Cugir, 341 - 13,25 - A
                28. Stefan Andrei, Tarnaveni, 346 - 15,67 - A
                29. Matei Dumitru, Deva, 348 - 11,84 - AW
                30. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 354 - 13,5 - AH
                31. Hodis Andrei, Gherla, 356 - 13,2 - A
                32. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 362 - 17,2 - A
                33. Parcalab Mihai, Bistrita, 366 - 17,8 - A
                34. Trifu Ioan, Bistrita, 380 - 15,17 - A
                35. Dragan Mihai, Bistrita, 382 - 12,75 - A
                36. Groza Florin, Cluj Napoca, 388 - 17,14 - A
                37. Murgu Ioan, Oravita, 389 - 13,34 - A
                38. Dani Leo, Arad, 399 - 12,95 - AH
                39. Grecu Gheorghe, Bistrita, 402 - 10,29 - AW
                40. Roman Ovidiu, Nasaud, 408 - 12,63 - A
                41. Muresanu Alex, Sibiu, 410 - 10,8 - A
                42. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 436 - 11,25 - A
                43. Sas Tibor, Oradea, 446 - 11,67 - A
                44. Damian Mircea, Razboieni, 447 - 10,38 - A
                45. Pralea Constantin, Alba Iulia, 457 - 7,65 - AW
                46. Motorga Dorin, Targu Mures, 463 - 10,13 - A
                47. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 465 - 17,2 - A
                48. Sava Petru, Cluj Napoca, 470 - 15,4 - A
                49. Vass Sandor, Beclean, 473 - 8,84 - A
                50. Bumbu Pavel, Razboieni, 481 - 12 - A
                51. Anitei Marcel, Cluj Napoca, 482 - 11,43 - A
                52. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 484 - 10,48 - A
                53. Mican Nicolae, Dej, 490 - 14,83 - A
                54. Maerean Claudiu, Bistrita, 491 - 14,32 - A
                55. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 502 - 10,57 - A
                56. Moldovan Iulia, Ludus, 525 - 15,4 - AF
                57. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei, 526 - 11,05 - A
                58. Dezso Lorand, Dej, 534 - 16,2 - A
                59. Horvath Mircea, Orastie, 545 - 10 - A
                60. Zavaski Ioan, Dej, 547 - 8,8 - A
                61. Vass Alexander, Beclean, 550 - 11 - A
                62. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 553 - 14,75 - AH
                63. Dezso Attila, Dej, 555 - 11,28 - AW
                64. David Cosmin, Hunedoara, 583 - 10,86 - A
                65. Joldes Adrian, Bistrita, 593 - 11 - A
                66. Decean Darian, Sibiu, 594 - 9,14 - A
                67. Bercea Marius, Somcuta Mare, 597 - 14,25 - A
                68. Feraru Marius, Cluj Napoca, 599 - 9,57 - A
                69. Cont Cosmin, Gherla, 603 - 11,68 - A
                70. Barabas Claudiu, Bistrita, 619 - 8 - A
                71. Nutiu Mihai, Oradea, 679 - 13 - A
                72. Maxim Cristian, Bistrita, 682 - 9,75 - A
                73. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 694 - 7,86 - A
                74. Lungu Marius, Oravita, 726 - 13,5 - A
                75. Flore Claudiu, Bistrita, 757 - 7,2 - A
                76. Ilia Ion, Oravita, 768 - 16,67 - A
                77. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 779 - 8 - A
                78. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 782 - 6,43 - A
                79. Chira Anghel, Baia Mare, 787 - 10,75 - A
                80. Opris Olivia, Ludus, 847 - 8,8 - AF
                81. Pantis Dan, Cluj Napoca, 850 - 7,75 - A
                82. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 857 - 9,5 - A
                83. Tintas Cristian, Sighetu Marmatiei, 858 - 8,6 - A
                84. Purcaru Nasta, Cluj Napoca, 877 - 15,5 - ALF
                85. Istrate Adrian, Bistrita, 884 - 10 - A
                86. Strugar Ioan, Deda, 896 - 10 - A
                87. Naiba Dragos, Cluj Napoca, 900 - 5,67 - A
                88. Dobai Istvan, Cluj Napoca, 910 - 6,35 - A
                89. Muresan Adrian, Gherla, 912 - 5,86 - A
                90. Veres Francisc, Oravita, 930 - 11,5 - A
                91. Precup Tudor, Cluj Napoca, 940 - 15 - A
                92. Chira Lucian, Baia Mare, 948 - 8,25 - A
                93. Torok Zoltan, Cluj Napoca, 956 - 11,67 - A
                94. Pop Mihail, Cluj Napoca, 967 - 7,33 - A
                95. Costin Cristian, Cluj Napoca, 980 - 10 - A
                96. Zdrenghea Mircea, Orastie, 996 - 9,33 - A
                97. Vari Bela, Cluj Napoca, 1004 - 13,5 - AW
                98. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 1017 - 5,5 - AJF
                99. Hriscu Florentina, Cluj Napoca, 1039 - 6,33 - AFH
                100. Tintas Pavel, Sighetu Marmatiei, 1078 - 6 - AW
                101. Maksutovici Gelcu, Cluj Napoca, 1129 - 5 - A
                102. Preda Giani, Cluj Napoca, 1156 - 10,5 - A
                103. Ghioc Stefan, Nasaud, 1174 - 6,25 - A
                104. Demeter Attila, Campia Turzii, 1197 - 12 - A
                105. Balas Radu, Cluj Napoca, 1245 - 5,75 - A
                106. Geodescu Cosmin, Cluj Napoca, 1275 - 5,33 - A
                107. Blaga Mihai, Cluj Napoca, 1294 - 10,5 - A
                108. Sasaran Mircea, Cluj Napoca, 1310 - 5,67 - AW
                109. Damian Vasile, Nasaud, 1311 - 5,25 - A
                110. Vana Florin, Turda, 1339 - 10 - A
                111. Heder Andrei, Sighetu Marmatiei, 1458 - 7,7 - AW
                112. Secelean Marcel, Arad, 1467 - 5,67 - A
                113. Sirbu Lucian, Drobeta Tr Severin, 1535 - 7 - A
                114. Pop Daniel, Cluj Napoca, 1545 - 5 - AJ
                115. Dobre Constantin, Cluj Napoca, 1583 - 5 - A
                116. Puscasu Vlad, Cluj Napoca, 1658 - 12 - A
                117. Tornea Daniel, Toplita, 1707 - 6 - A
                118. Pantis Vlad, Cluj Napoca, 1759 - 7 - A
                119. Turburan Ion, Resita, 1894 - 0 - A
                120. Petrut Ioan, Bistrita, 1928 - 5 - A
                121. Suciu Cristian, Baciu CJ, 2010 - 5 - A
                122. Egri Mihai, Cluj Napoca, 2016 - 5 - AH
                123. Bartus Bogdan, Campia Turzii, 2107 - 7 - A
                124. Luparu Razvan, Campia Turzii, 2433 - 5 - A
                125. Dobai Robert, Cluj Napoca, 2442 - 5 - A
                126. Miron Delia, Cluj Napoca, 2444 - 5 - AFH
                127. Tarasescu Victor, Cluj Napoca, 2447 - 5 - A
                128. Bartos Vlad, Cluj Napoca, 3249 - 0 - A
                129. Prodan Daniel, Campia Turzii, nou - 0 - A
                130. Onati Marius, Cluj Napoca, nou - 0 - A
                131. Jan Albert, Suedia, nou - 0 - A
                132. Fineas Bob Raul, Oltenita, nou - 0 - A
                133. Chis Bogdan, Cluj Napoca, nou - 0 - A
                134. Popa Dumitru Rares, Tarnaveni, nou - 0 - A
                135. Puscas Iosif, Gherla, nou - 0 - A
                136. Scott Andrei, California, nou - 0 - A
                137. Bucur Alin, Targu Mures, nou - 0 - A
                138. Radulescu Eugeniu, Turda, nou - 0 - A
                139. Tzuli Alin, Cluj Napoca, nou - 0 - A
                140. Parjol Rares, Cluj Napoca, nou - 0 - A
                --------------------------------------
                Lista de asteptare:
                1. Cotrau Calin, Oradea
                2. Bedo Attila, Cluj Napoca
                3. Damian Alin, Campia Turzii
                4. Catuna Marcel, Cluj Napoca
                5. Palfi Ferencz, Cluj Napoca
                6. Tigaroi Florin, Cluj Napoca
                7. Chifor Alin, Cluj Napoca
                8. Tigara David, Cluj Napoca
                9. Brad Ionut, Cluj Napoca


                Clasament Open

                1 -- 4
                Sorescu Deian - Resita
                Toma Florin - Pitesti
                Gogu Gabriel - Cluj Napoca
                Simion Boby - Cluj Napoca
                5 -- 8
                Nascu Serban - Cluj Napoca
                Zbancu Leo - Deva
                Put Gabriel - Oravita
                Frant Nicusor - Resita
                9 -- 16
                Andone Claudiu - Cugir
                Sufletel Radu - Alba Iulia
                Silveira Alexandra - Cluj Napoca
                Manzat Dan - Cluj Napoca
                Birtalan Robert - Oradea
                Hudusan Andreea - Targu Mures
                Maxim Valentin - Cluj Napoca
                Florescu Eleodor - Deva
                19 -- 23 loc 3 gr.sup.
                Mocean Dan - Cluj Napoca
                Popa Radu - Deva
                Pop Cosmin - Turda
                Mathe Mihai - Ludus
                Hidisan Lucian - Campia Turzii
                24 -- 28 loc 4 gr.sup.
                Farcas Vlad - Cluj Napoca
                Hagatis Andrei - Vatra Dornei
                Moldovan Ioan - Cluj Napoca
                Carpaci Alexandru - Ludus
                Sufletel Emil - Alba Iulia
                29 -- 33 0v gr.inf.
                Tarlea Adrian - Deva
                Creinicean Liviu - Oravita
                Motoroiu Marcel - Dej
                Opris Dora - Ludus
                Parfenie Constantin - Resita

                Clasament Amator

                1 -- 4
                Catricicau Adrian - Baia Mare
                Murgu Ioan - Oravita
                Moldovan Cristian - Tarnaveni
                Groza Florin - Cluj Napoca
                5 -- 8
                Marcu Vasile - Vatra Dornei
                Ciublea Vichente - Oravita
                Iaru Horatiu - Cluj Napoca
                Vass Alexander - Beclean
                9 -- 16
                Kaposta Victor - Arad
                Muntean Mircea - Baia Mare
                Anitei Marcel - Cluj Napoca
                Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
                Scott Andrei - California
                Beica Florin - Gherla
                Craciun Calin - Oradea
                Puscas Arpad - Gherla
                17 -- 32
                Suciu Cristian - Dej
                Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
                Maerean Claudiu - Bistrita
                Ciure Alin - Baia Mare
                Demeter Attila - Campia Turzii
                Lungu Marius - Oravita
                Purcaru Nasta - Cluj Napoca
                Turburan Ion - Resita
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Horvath Mircea - Orastie
                Ilia Ion - Oravita
                Dani Leo - Arad
                Pop Danut - Dej
                Cotca Dacian - Oradea
                Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
                Pelaghie Ioan - Targu Mures
                33 -- 36
                Ban Peter - Cluj Napoca
                Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
                Matei Dumitru - Deva
                Ifrosa Petru - Cluj Napoca
                37 -- 54 loc 3 gr.sup.
                Garaz Mircea - Bistrita
                Firu Marian - Vatra Dornei
                Moldovan Doru - Dej
                Kromek Iulian - Cugir
                Hodis Andrei - Gherla
                Teleki Zsolt - Cluj Napoca
                Sas Tibor - Oradea
                Damian Mircea - Razboieni
                Sava Petru - Cluj Napoca
                Bumbu Pavel - Razboieni
                Zavaski Ioan - Dej
                Cont Cosmin - Gherla
                Maxim Cristian - Bistrita
                Istrate Adrian - Bistrita
                Strugar Ioan - Deda
                Veres Francisc - Oravita
                Precup Tudor - Cluj Napoca
                Sirbu Lucian - Drobeta Tr Severin
                55 -- 72 loc 4 gr.sup.
                Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
                Muresan Dorel - Cluj Napoca
                Grecu Gheorghe - Bistrita
                Pralea Constantin - Alba Iulia
                Motorga Dorin - Targu Mures
                Joldes Adrian - Bistrita
                Barabas Claudiu - Bistrita
                Lita Daniel - Oravita
                Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
                Chira Anghel - Baia Mare
                Pantis Dan - Cluj Napoca
                Turbas Gelu - Cluj Napoca
                Tintas Cristian - Sighetu Marmatiei
                Chira Lucian - Baia Mare
                Costin Cristian - Cluj Napoca
                Secelean Marcel - Arad
                Puscasu Vlad - Cluj Napoca
                Tigara David - Cluj Napoca
                73 -- 2v gr.inf.
                Feraru Marius - Cluj Napoca
                74 -- 90 1v gr.inf.
                Vass Sandor - Beclean
                Adorjani Csilla - Targu Mures
                Maksutovici Gelcu - Cluj Napoca
                Heder Andrei - Sighetu Marmatiei
                Pop Daniel - Cluj Napoca
                Ambrus Szilard - Ludus
                Palfi Ferencz - Cluj Napoca
                Luparu Razvan - Campia Turzii
                Chifor Alin - Cluj Napoca
                Tarasescu Victor - Cluj Napoca
                Prodan Daniel - Campia Turzii
                Jan Albert - Suedia
                Bucur Alin - Targu Mures
                Radulescu Eugeniu - Turda
                Brad Ionut - Cluj Napoca
                Bartus Bogdan - Campia Turzii
                Varga Miklos - Campia Turzii
                91 -- 106 0v gr.inf.
                Naiba Dragos - Cluj Napoca
                Dobai Istvan - Cluj Napoca
                Pop Mihail - Cluj Napoca
                Hriscu Florentina - Cluj Napoca
                Tintas Pavel - Sighetu Marmatiei
                Preda Giani - Cluj Napoca
                Balas Radu - Cluj Napoca
                Geodescu Cosmin - Cluj Napoca
                Sasaran Mircea - Cluj Napoca
                Egri Mihai - Cluj Napoca
                Catuna Marcel - Cluj Napoca
                Dobai Robert - Cluj Napoca
                Teglas Andreea - Ludus
                Miron Delia - Cluj Napoca
                Fodor Iosif - Cluj Napoca
                Chis Bogdan- Cluj Napoca
                Ultima editare de toth laszlo; 23.sep.2014, 09:35.

                Comentariu


                • #9
                  Gabi Gogu, Open

                  Comentariu


                  • #10
                    Maxim Valentin, open
                    Naiba Dragos si Iaru Horatiu , Amatori
                    Globe999 BS/ DHS Skyline II
                    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
                    T05

                    Comentariu


                    • #11
                      Gelcu Maksutovici - amatori
                      Lemn:Xiom Zeta
                      Fete:MX-P

                      Comentariu


                      • #12
                        Mocean Dan-Open

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscriu la amatori urmatorii jucatori din Viseu:
                          Galban Calin
                          Ticala Vasile
                          Ticala Vasile jr
                          Andreica Iulian
                          Campean Ionut
                          Blaga Gheorghe
                          Buga Raul
                          “Sometimes I win, sometimes I learn”

                          Comentariu


                          • #14
                            Matei Dumitru - Deva - amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Cu voia dumneavoastra, ultimul inscris de pe prima pagina: Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc, la amatori.
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X