Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Targu Mures 13 septembrie 2014 O+A - CUPA TT CONCEPT - editia a-II-a

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A Targu Mures 13 septembrie 2014 O+A - CUPA TT CONCEPT - editia a-II-a

    TURNEU A Targu Mures 13 septembrie 2014 open - amatori - CUPA TT CONCEPT Targu Mures - editia a II-a
    LOCALITATEA: Targu Mures jud.Mures
    Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN + AMATORI
    DATA: 13 Septembrie 2014
    ORA: 9.00 - 9.30 AMATORI si 13 - 13.30 OPEN
    SALA: SALA TT Concept - Adial.
    ADRESA(Locatia)+INDICATII ACCES: Sala de sport din incinta Prodcomplex. Adresa: Str.Gh.Doja nr 177, Targu-Mures, Romania.
    https://www.google.com/maps/place/SC...14b01?hl=en-US

    Coordonate GPS:
    https://www.google.com/maps/place/46°31'28.7"N+24°32'15.7"E/(at)46.5246484,24.537685,15z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=en-US
    Parcarea este libera in fata salii.
    NR. MESE: 20 ITTF
    SPATIU DE JOC: hard.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - pana se termina
    PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 8:30(A) respectiv ora 13:00(O) !!!
    CATEGORIA AMATORI - Ora inceperii: 09:30
    CATEGORIA OPEN - Ora inceperii: 13:30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 120 amatori + 60 open
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare de 6 jucatori si se califica primii 4 + grupe superioare se califica primii 2 + eliminatorii; Grupele se vor intocmi in functie de media turneelor.
    Se va juca si finala mica.
    TAXA PARTICIPARE: - 25 lei / jucator + 15 lei / copil sub 14 ani (2 lei catre fond). Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare. Se va asigura apa si cafea. Bonus bere.

    + 5 lei masa pentru cei care doresc. Masa consta in Gulas cu salata si se va servi in incinta.

    MATERIALUL DE PREMIERE: Amatori si Open
    LOC 1 - Telefon mobil Samsung Galaxy S5 + cupa + medalie + diploma.
    LOC 2 - premiu in valoare de 200 ron + cupa + medalie + diploma.
    LOC 3 - premiu in valoare de 100 ron + cupa + medalie + diploma.
    LOC 4 - cupa + medalie + diploma.
    locurile 5-8 , medalie + diploma.
    Se va organiza o tombola pentru toti participantii.

    Premiul pentru locul I este oferit de firma Adial Electronic Targu Mures(sponsor principal), Adial Electronic – Service autorizat electronice si electrocasnice.
    Va fi prezenta cu stand de prezentare cu echipament sportiv firma Androgir Bucuresti , reprez.de dl. GELU POPESCU – Echipament sportiv si accesorii Donic si Xiom pentru tenis de masa .
    INSCRIEREA-RETRAGEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, telefonic pana vineri ora 20 (12 septembrie 2014). Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.Se va aplica regulamentul pentru cei care se inscriu si nu se prezinta la concurs.
    ORGANIZATORI: Andrei 0744503789, Ovidiu 0749332170
    cu sprijinul d-lor Kantor Imre Zoltan 0741908006 si Florin Apian.

    Va asteptam cu drag.
    Ultima editare de FlorinBN; 25.nov.2015, 10:25.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  • #2
    Clasament Open

    1 -- 4
    Simon Csaba - Targu Mures
    Litovcenco Gheorghe - Iasi
    Roman Iulian - Brasov
    Anca Octavian - Ludus
    5 -- 8
    Oroszlan Richard - Targu Mures
    Corbureanu Ioan - Medias
    Mathe Mihai - Ludus
    David Dorin - Barlad
    9 -- 16
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Fodor Adrian - Ludus
    Hudusan Andreea - Targu Mures
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Uta Adrian - Bucuresti
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Corcoz Costin - Focsani
    17 -- 18
    Nistor Dorel - Bistrita
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    19 -- 27 loc 3 gr.sup.
    Bularda Iulian - Barlad
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Florescu Eleodor - Deva
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Cretu Florin - Iasi
    Dragan Florin - Targu Mures
    28 -- 36 loc 4 gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Zidar Victor - Reghin
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Moldovan Ioan - Cluj Napoca
    Neamtu Adrian - Gherla
    Muresan Iulian - Victoria
    Daniel Istvan - Targu Mures
    Kun Attila - Targu Mures
    37 -- 3v gr.inf.
    Popa Radu - Deva
    38 -- 39 2v gr.inf.
    Tira Viorel - Bistrita
    Carpaci Alexandru - Ludus
    40 -- 47 1v gr.inf.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    David Madalina - Barlad
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Kiss Zoltan - Targu Mures
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    48 -- 55 0v gr.inf.
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Motoroiu Marcel - Dej
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Suciu Cristian - Dej
    Cseke Alexandru - Targu Mures
    Ceu Dragos - Targu Mures
    Sufletel Emil - Alba Iulia


    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    Andone Claudiu - Cugir
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Craciun Calin - Oradea
    5 -- 8
    Ciurca Sorin - Tarnaveni
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Puscas Arpad - Gherla
    Radu Serban - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Cotca Dacian - Oradea
    Fazakas Attila - Toplita
    Anita Dorel - Brasov
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Farkas Bence - Targu Mures
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    17 -- 32
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Miko Istvan - Targu Mures
    Camarasiu Tiberiu - Cluj Napoca
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Cocean Valer - Baraolt
    Kezdi Janos - Corund
    Pop Zoltan - Dej
    Denes Ferenc - Praid
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Bardocz Szilard - Capeni
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Grigore Alexandru - Campina
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    33 -- 40
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Nagy Endre - Reghin
    Barabas Sandor - Toplita
    Trifu Ioan - Bistrita
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    41 -- 60 loc 3 gr.sup.
    Radu Constantin - Sibiu
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Pop Danut - Dej
    Garaz Mircea - Bistrita
    Matei Dumitru - Deva
    Nicula Dumitru - Agnita
    Hodis Andrei - Gherla
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Dani Leo - Arad
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Mican Nicolae - Dej
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Ungvari Evelyn - Targu Mures
    61 -- 80 loc 4 gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    Somlea Darian - Cisnadie
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Benyovski Bela - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Veres Janos - Targu Mures
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Pacurar Cornel - Blaj
    Joldes Adrian - Bistrita
    Biro Istvan - Reghin
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Cernejenco Constantin - Sibiu
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Coroian Claudiu - Gherla
    Toader George - Agnita
    Samoila Florin - Sighisoara
    Muresan Codrean - Targu Mures
    Ujica Marin - Toplita
    81 -- 82 2v gr.inf.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Zavaski Ioan - Dej
    83 -- 99 1v gr.inf.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Ciky Cornel - Fagaras
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Zedler Iuliu - Blaj
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Maxim Cristian - Bistrita
    Buta Denisa - Tarnaveni
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Strugar Ioan - Deda
    Keszeg Lorand - Tarnaveni
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Adorjani Csilla - Targu Mures
    Fiscu Calin - Sibiu
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    100 -- 119 0v gr.inf.
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Eigel Csaba - Toplita
    Sabau Alex Aurelian - Tarnaveni
    Ghioc Stefan - Nasaud
    Crisan Romica - Agnita
    Damian Vasile - Nasaud
    Muresan Teodor - Toplita
    Simon Robert - Gheorgheni
    Daniel Istvan Sr - Targu Mures
    Teglas Andreea - Ludus
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Kovari Odon - Targu Mures
    Tornea Daniel - Toplita
    Szakacs Marius - Sanpaul
    Ambrus Szilard - Ludus
    Tanko Rudolf - Gheorgheni
    Gutu Bogdan - Targu Mures
    Bodan Iulia - Targu Mures


    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Inscrieri Open - on 12-Sep-14 at 17:15:01

    1. Roman Iulian, Brasov - 2 - 35.97 - O
    2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 42 - 32.49 - O
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 5 - 30.56 - O
    4. Litovcenco Gheorghe, Iasi - 458 - 30 - O
    5. Nistor Dorel, Bistrita - 16 - 29.89 - O
    6. Enciu Alexandru, Slobozia - 6 - 29.84 - OL
    7. Nascu Serban, Cluj Napoca - 15 - 29.53 - O
    8. Uta Adrian, Bucuresti - 24 - 28.38 - O
    9. Corcoz Costin, Focsani - 13 - 26.38 - O
    10. Mocean Dan, Cluj Napoca - 14 - 26.37 - O
    11. Stanciu Silviu, Calarasi - 58 - 26.2 - OL
    12. Hudusan Andreea, Targu Mures - 67 - 25.98 - OLF
    13. Apian Florin, Bistrita - 12 - 25.76 - O
    14. Simon Csaba, Targu Mures - 161 - 25.5 - O
    15. David Dorin, Barlad - 21 - 25.04 - O
    16. Mathe Mihai, Ludus - 1129 - 25 - OL
    17. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 27 - 23.75 - OJ
    18. Oroszlan Richard, Targu Mures - 341 - 23.25 - OJ
    19. Cretu Florin, Iasi - 718 - 23 - O
    20. Bularda Iulian, Barlad - 29 - 22.53 - O
    21. Zidar Victor, Reghin - 32 - 22.24 - O
    22. Simion Boby, Cluj Napoca - 45 - 22.02 - OH
    23. Sufletel Radu, Alba Iulia - 214 - 22 - OL
    24. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 47 - 21.8 - O
    25. Muntean Alin, Tarnaveni - 149 - 21.71 - O
    26. Tira Viorel, Bistrita - 150 - 21.43 - OW
    27. Popa Radu, Deva - 273 - 21.29 - O
    28. Florescu Eleodor, Deva - 258 - 21.23 - O
    29. Benyi Crinel, Tarnaveni - 784 - 20.5 - O
    30. Macarenco Mario, Bucuresti - 647 - 20.33 - OL
    31. Carpaci Alexandru, Ludus - 367 - 20.2 - OLW
    32. Moldovan Ioan, Cluj Napoca - 204 - 20.14 - OW
    33. Vlase Gheorghe, Slobozia - 117 - 19.42 - O
    34. Vladoiu Gelu, Brasov - 57 - 19.18 - OW
    35. David Madalina, Barlad - 68 - 18.73 - OLF
    36. Tipser Gabriel, Sighisoara - 189 - 18.34 - O
    37. Sipos Ferenc, Targu Mures - 81 - 18.26 - OW
    38. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 301 - 18.14 - O
    39. Dragan Florin, Targu Mures - 1373 - 18 - O
    40. Muresan Iulian, Victoria - 228 - 17.94 - A
    41. Kiss Zoltan, Targu Mures - 254 - 17 - A
    42. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 112 - 16.18 - A
    43. Zelariu Petru, Tarnaveni - 428 - 14.6 - A
    44. Neamtu Adrian, Gherla - 211 - 14.36 - A
    45. Motoroiu Marcel, Dej - 234 - 12.72 - AW
    46. Suciu Cristian, Dej - 466 - 11 - A
    47. Cseke Alexandru, Targu Mures - 756 - 10 - A
    48. Daniel Istvan, Targu Mures - 1177 - 10 - A
    49. Deaconu Alin, Deva - 1303 - 10 - A
    50. Sufletel Emil, Alba Iulia - 1780 - 10 - A
    51. Tarlea Adrian, Deva - 885 - 9.75 - A
    52. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 412 - 9.67 - A
    53. Ceu Dragos, Targu Mures - 1735 - 8 - A
    54. Fodor Adrian, Ludus - 3098 - 0 - O
    55. Anca Octavian, Ludus - nou - 0 - OL
    56. Corbureanu Ioan, Medias - nou - 0 - O
    57. Daniel Zsombor, Targu Mures - nou - 0 - M
    58. Kun Attila, Targu Mures - nou - 0 - O
    - - -
    - - -


    Inscrieri Amatori - on 12-Sep-14 at 20:16:42

    1. Irsai Istvan, Targu Mures - 176 - 17.88 - A
    2. Andone Claudiu, Cugir - 100 - 17.8 - A
    3. Pop Zoltan, Dej - 139 - 17.71 - A
    4. Parcalab Mihai, Bistrita - 442 - 17.5 - A
    5. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca - 550 - 17.5 - A
    6. Grigore Alexandru, Campina - 260 - 17.4 - A
    7. Fazakas Attila, Toplita - 298 - 17.33 - A
    8. Cocean Valer, Baraolt - 111 - 17.11 - A
    9. Denes Ferenc, Praid - 132 - 17.11 - A
    10. Vitan Vasile, Tarnaveni - 825 - 17 - A
    11. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 148 - 16.6 - A
    12. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei - 190 - 16.25 - AW
    13. Ciurca Sorin, Tarnaveni - 443 - 16.25 - A
    14. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 95 - 15.82 - A
    15. Farkas Bence, Targu Mures - 102 - 15.82 - AJ
    16. Puscas Arpad, Gherla - 179 - 15.73 - A
    17. Ifrosa Petru, Cluj Napoca - 615 - 15.67 - AH
    18. Nagy Endre, Reghin - 348 - 15.6 - A
    19. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 306 - 15.57 - A
    20. Kaposta Victor, Arad - 103 - 15.4 - A
    21. Pop Danut, Dej - 200 - 15.4 - A
    22. Trifu Ioan, Bistrita - 426 - 15.4 - A
    23. Mican Nicolae, Dej - 541 - 15.4 - A
    24. Vita Istvan, Reghin - 351 - 15.3 - A
    25. Craciun Calin, Oradea - 238 - 15.05 - A
    26. Stefan Andrei, Tarnaveni - 352 - 15 - A
    27. Radu Serban, Cluj Napoca - 584 - 15 - AW
    28. Muntean Silviu, Tarnaveni - 1005 - 15 - A
    29. Samoila Florin, Sighisoara - 1200 - 15 - A
    30. Groza Alexandru, Cisnadie - 266 - 14.83 - A
    31. Garaz Mircea, Bistrita - 225 - 14.73 - AW
    32. Kezdi Janos, Corund - 137 - 14.67 - A
    33. Cernejenco Constantin, Sibiu - 729 - 14.5 - A
    34. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 283 - 14.45 - A
    35. Muntean Mircea, Baia Mare - 297 - 14.33 - A
    36. Anita Dorel, Brasov - 268 - 14.2 - A
    37. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 263 - 14.13 - A
    38. Somlea Darian, Cisnadie - 155 - 14.11 - A
    39. Benyovski Bela, Sibiu - 289 - 13.95 - A
    40. Maerean Claudiu, Bistrita - 574 - 13.9 - A
    41. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 240 - 13.84 - AW
    42. Hodis Andrei, Gherla - 327 - 13.7 - A
    43. Barabas Sandor, Toplita - 392 - 13.67 - A
    44. Miko Istvan, Targu Mures - 858 - 13.67 - A
    45. Cotca Dacian, Oradea - 462 - 13.56 - A
    46. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 911 - 13.5 - A
    47. Nicula Dumitru, Agnita - 313 - 13.48 - AW
    48. Radu Constantin, Sibiu - 178 - 13.38 - AW
    49. Dani Leo, Arad - 371 - 13.33 - AH
    50. Biro Istvan, Reghin - 668 - 13.25 - A
    51. Bardocz Szilard, Capeni - 314 - 13.18 - A
    52. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 336 - 13 - AJ
    53. Veres Janos, Targu Mures - 410 - 13 - A
    54. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 767 - 13 - A
    55. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 361 - 12.88 - AH
    56. Negrean Ioan, Sibiu - 207 - 12.84 - A
    57. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 197 - 12.8 - A
    58. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 829 - 12.67 - A
    59. Scurtu Nicolae, Bistrita - 473 - 12.6 - AW
    60. Matei Dumitru, Deva - 309 - 12.51 - AW
    61. Lunca Razvan, Tarnaveni - 455 - 12.5 - AJ
    62. Bumbu Pavel, Razboieni - 456 - 12.14 - A
    63. Zoltan Tibor, Targu Mures - 570 - 11.71 - AW
    64. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 734 - 11.67 - AJF
    65. Spaller Tiberiu, Nasaud - 271 - 11.5 - A
    66. Toader George, Agnita - 880 - 11.5 - A
    67. Joldes Adrian, Bistrita - 644 - 11.25 - A
    68. Muresanu Alex, Sibiu - 382 - 11.05 - A
    69. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 431 - 11 - A
    70. Strugar Ioan, Deda - 992 - 10.67 - A
    71. Timaru Ilie, Ocna Sibiului - 358 - 10.65 - A
    72. Motorga Dorin, Targu Mures - 419 - 10.63 - A
    73. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 489 - 10.54 - A
    74. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 383 - 10.33 - A
    75. Onet Nicolae, Sighisoara - 528 - 10.33 - A
    76. Maxim Cristian, Bistrita - 746 - 10.33 - A
    77. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 529 - 10 - A
    78. Ujica Marin, Toplita - 1543 - 10 - A
    79. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 558 - 9.86 - A
    80. Pacurar Cornel, Blaj - 575 - 9.5 - A
    81. Galfi Levente, Cluj Napoca - 664 - 9.14 - A
    82. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 503 - 9.13 - A
    83. Sabau Mircea, Tarnaveni - 1077 - 9 - A
    84. Zavaski Ioan, Dej - 559 - 8.77 - A
    85. Ciky Cornel, Fagaras - 438 - 8.73 - AW
    86. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 805 - 8.4 - A
    87. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 601 - 8.14 - A
    88. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 761 - 8 - A
    89. Coroian Claudiu, Gherla - 834 - 8 - A
    90. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 690 - 7.86 - A
    91. Pralea Constantin, Alba Iulia - 446 - 7.56 - AW
    92. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 703 - 7.43 - A
    93. Szilagyi Bela, Targu Mures - 791 - 7.43 - A
    94. Sarcani Andrei, Targu Mures - 811 - 7.4 - A
    95. Barabas Claudiu, Bistrita - 692 - 7.33 - A
    96. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 931 - 7.33 - A
    97. Buta Denisa, Tarnaveni - 792 - 7.25 - AF
    98. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 716 - 7.14 - AJ
    99. Zedler Iuliu, Blaj - 593 - 7.05 - AW
    100. Keszeg Lorand, Tarnaveni - 1001 - 7 - A
    101. Eigel Csaba, Toplita - 1186 - 7 - A
    102. Fiscu Calin, Sibiu - 1478 - 7 - A
    103. Simon Robert, Gheorgheni - 1676 - 7 - A
    104. Kovari Odon, Targu Mures - 2137 - 7 - A
    105. Ghioc Stefan, Nasaud - 1359 - 6.33 - A
    106. Popa Dumitru Rares, Tarnaveni - 1482 - 6 - AJ
    107. Crisan Romica, Agnita - 1517 - 6 - A
    108. Teglas Andreea, Ludus - 1904 - 6 - AJF
    109. Tornea Daniel, Toplita - 2234 - 6 - A
    110. Sabau Alex Aurelian, Tarnaveni - 1223 - 5.67 - A
    111. Muresan Teodor, Toplita - 1559 - 5.5 - A
    112. Moldovan Flavia, Tarnaveni - 1124 - 5.33 - AJF
    113. Damian Vasile, Nasaud - 1523 - 5 - A
    114. Daniel Istvan Sr, Targu Mures - 1839 - 5 - A
    115. Todor Csaba, Gheorgheni - 1999 - 5 - A
    116. Cotoara Cornel, Targu Mures - 2489 - 5 - A
    117. Szakacs Marius, Sanpaul - 2641 - 0 - A
    118. Ambrus Szilard , Ludus - nou - 0 - A
    119. Tanko Rudolf, Gheorgheni - nou - 0 - A
    120. Heja Zoltan, Ditrau - nou - 0 - A
    --------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ripan Vasile, Targu Mures
    2. Muresan Codrean, Targu Mures
    3. Gutu Bogdan, Targu Mures
    4. Bucur Alin Adrian, Targu Mures
    5. Szep Tamas, Targu Mures
    6. Zsigmond Imre, Targu Mures
    Ultima editare de FlorinBN; 14.sep.2014, 10:21.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu la amatori: Sarcani Andrei - Targu Mures,
      Motorga Dorin - Targu Mures,
      Pelaghie Ioan - Targu Mures,
      Suciu Cristian - Baciu Cj,
      Ciurca Sorin - Tarnaveni,
      Ciurca Ovidiu - Targu Mures.
      Ultima editare de mandelafree; 28.aug.2014, 20:47.
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • #4
        Tutoveanu Razvan , Brasov , amatori
        Xiom Strato / Tenergy 05 fx

        Comentariu


        • #5
          Se inscriu din Tarnaveni la Amatori : Moldovan Cristian , Moldovan Alexandru , Moldovan Flavia , Buta Denisa si Vitan Vasile
          BL: Butterfly Timo Boll Forte
          BH: Butterfly Tenergy 80
          FH: Butterfly Tenergy 80

          Comentariu


          • #6
            Kriszta Arpad Lorand- Sanpaul-amatori
            Lorincz Ferenc Attila-Sanpaul-amatori
            Lemne: DHS Hurricane Long W997
            FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
            BH: DHS GoldArc 8

            Comentariu


            • #7
              din Tg Mures
              Szilagyi Bela
              Daniel Istvan
              Veres Janos
              Zoltan Tibor
              Irsai Istvan
              Miko Istvan amatori
              Sipos Ferenc
              Daniel Istvan jr open

              Comentariu


              • #8
                Tg Mures: Farkas Gabor - OPEN, Farkas Bence - AMATORI
                blade:timo boll tamca 5000
                fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                Comentariu


                • #9
                  se inscriu la amatori bumbu pavel si damian mircea -razboieni

                  Comentariu


                  • #10
                    Matei Dumitru - Deva - amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Maxim Valentin, Cluj , Open
                      Globe999 BS/ DHS Skyline II
                      TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
                      T05

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Campina la amatori : GRIGORE ALEXANDRU

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie la amatori Pacurar Cornel ,Blaj

                          Comentariu


                          • #14
                            Radu Serban-Amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Se înscrie CIKY Cornel-Făgăraș- Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X