Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Sibiu - Cupa "EMI-TT & Aria Sport" - 04 Octombrie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Dragomir Paul-Sibiu-Amatori.Succes participantilor!

    Comentariu


    • Cucu Cristin - Targoviște - amatori

      Comentariu


      • Datorită faptului că lista de așteptare la Amatori este destul de mare
        organizatorii

        Mureșanu Alex

        Filea Adonis

        se retrag pentru a putea participa alți jucători.

        spor la antrenamente

        lista amatori actualizată pe prima pagină

        Comentariu


        • Vin si eu Anitei marcel ......amatori

          - - - Actualizat - - -

          Bunicu,bunicule ,,,spunene o poveste��

          - - - Actualizat - - -

          Toate ca toate,,sănătate sa fie avem o viata,,nasterea căsătoria si moartea ....care dumnezeul nostru ni le da sa fie intrun ceas bun...Doamne ajuta ..Sa ne vedem intr-un ceas bun...La Cluj pa 29 noiembrie..

          - - - Actualizat - - -

          A sultanu,,, sultan rămâne si .

          Comentariu


          • Postat în original de Mitzi Vezi post
            Se retrage:
            Mitzea Alexandru Sibiu
            știi ceva? să vii la lansare, chiar dacă nu joci!

            Comentariu


            • Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
              Datorită faptului că lista de așteptare la Amatori este destul de mare
              organizatorii

              Mureșanu Alex

              Filea Adonis

              se retrag pentru a putea participa alți jucători.

              spor la antrenamente

              lista amatori actualizată pe prima pagină
              Un gest frumos dar din pacate ati fericit doar 2 participanti.Daca ati introduce sistemul cu grupele de 4 jucatori in inferioare si 2 grupe pe masa ati ferici inca 24 de jucatori,iar avantajele acestora am obosit deja sa le mai explic(la 3 grupe de 4 pe o masa se joaca 18 meciuri si sunt 12 jucatori iar la o grupa de 7 se joaca 21 de meciuri si sunt 7 jucatori)(mai multi jucatori,mai multe meciuri per persoana,durata mult mai scurta ,si mult mai multe dispute intre jucatori de nivele apropiate.)

              Adonis are deja programul pregatit pentru acest sistem,iar pt mine ramane inca o nebuloasa de ce exista atat frica de a introduce un sistem ce functioneaza peste tot in lume cu eficienta maxima,timp de desfasurare scurt,in detrimentul acestor turnee obositoare extrem de lungi si incarcate din ce in ce mai mult de stres,limitare de locuri,mese,spatiu si multe alte dezavantaje.

              Cu drag EMI

              Comentariu


              • Turneu A Sibiu - Cupa "EMI-TT & Aria Sport" - 04 Octombrie 2014

                Postat în original de adimucu Vezi post
                știi ceva? să vii la lansare, chiar dacă nu joci!
                Trebuie sa spargem sticla de sampanie !

                Comentariu


                • ?nseamnă că avem nevoie de un om „căpos”... că eu la mine-n cap n-o sparg

                  Comentariu


                  • Teica Radu...Tg Jiu...open
                    Gitman Laurentiu...Tg Jiu...open
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Stefan Andrei - Târnaveni - amatori

                      ... la rugamintea d-lui Ciky din Târnaveni ...
                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                      Comentariu


                      • bună seara...

                        sunt bucuros de parcă aș fi câștigat la loto.

                        ?mi dați voie vă rog, domnule Mureșan Alex, să fac lansarea cărții la turneu la ARIA?
                        nu cum am scris dincolo, ci simplu, doar eu și câteva prostii pe care le voi spune.
                        poate facem și o poză frumoasă de grup, chiar mai repede, să nu plece oamenii acasă între timp.

                        Comentariu


                        • Se inscrie Denes Ferenc la amatori.

                          Comentariu


                          • Pffff! Păi dacă-i așa e tac?mul complet. Domnule Ferenc, vă rog veniți la Sibiu și dacă nu veți juca. Plăcerea mare va fi a mea, iar surpriza mare va fi a dumneavoastră, garantez!!!

                            Comentariu


                            • Se retrage din Târnaveni, Vitan Vasile - Open.

                              Comentariu


                              • Tarau Vasile -BV - amator

                                Comentariu


                                • Din Resita se retrage Parfenie Constantin

                                  Comentariu


                                  • Se retrage din lista de asteptare Dospinescu George - Amatori - București

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                                      Se retrage din lista de asteptare Dospinescu George - Amatori - București

                                      stima domnule..sa te retragi din lista de asteptare e ceva ce rar mai vezi..
                                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                      Pe spate: Tenergy 80
                                      Pe fata.: Tenergy 64

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de denesferi Vezi post
                                        Denes Ferenc
                                        sper ca din Praid

                                        liste actualizate prima pagină
                                        Ultima editare de Alex Muresanu; 28.sep.2014, 23:24.

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
                                          sper ca din Praid

                                          liste actualizate prima pagină
                                          Da, din Praid.

                                          Comentariu


                                          • Se retrag Chibulcutean Ioan si Chibulcutean Bogdan din Târnaveni. Va doresc un turneu reusit!

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de adimucu Vezi post
                                              bună seara...

                                              sunt bucuros de parcă aș fi câștigat la loto.

                                              ?mi dați voie vă rog, domnule Mureșan Alex, să fac lansarea cărții la turneu la ARIA?
                                              nu cum am scris dincolo, ci simplu, doar eu și câteva prostii pe care le voi spune.
                                              poate facem și o poză frumoasă de grup, chiar mai repede, să nu plece oamenii acasă între timp.
                                              Da,d-le Adi Mucu sunt de acord.Maine te rog sa-mi dai un telefon sa discutam detalii.
                                              Alex Mureșanu

                                              Comentariu


                                              • Stimati pasionati ai tenisului de masa.Pentru faptul ca ,am vazut si constatat faptul, ca sunt doritori multi pentru turneul organizat in frumoasa noastra sala ,organizatorii au decis sa suplimenteze locurile de la sectiunea Amatori.Drept urmare ,inca 12 persoane vor intra pe tabloul principal ,si vom avea grupe inferioare de 7.Va multumim si speram ca ,cu aceasta decizie sa multumim o parte din jucatorii de pe lista de asteptare.
                                                Cu respect ,
                                                Echipa Aria Sport TDM.

                                                Comentariu


                                                • foarte fain.

                                                  e de apreciat chestia asta. un organizator care acționează în spiritul competiției.
                                                  mai ales că înainte de asta s-a și retras de pe listă, împreună cu co-organizatorul.

                                                  să mai spună cineva că nu merită să vină la Sibiu...

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
                                                    Stimati pasionati ai tenisului de masa.Pentru faptul ca ,am vazut si constatat faptul, ca sunt doritori multi pentru turneul organizat in frumoasa noastra sala ,organizatorii au decis sa suplimenteze locurile de la sectiunea Amatori.Drept urmare ,inca 12 persoane vor intra pe tabloul principal ,si vom avea grupe inferioare de 7.Va multumim si speram ca ,cu aceasta decizie sa multumim o parte din jucatorii de pe lista de asteptare.
                                                    Cu respect ,
                                                    Echipa Aria Sport TDM.
                                                    Ghinion de nesansa, cand te gandesti ca m-am retras cand eram eram pe locul 10 in lista de asteptare... C'est la vie!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X