Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa MEDISTOM -ed a IV-a Radauti-18.10.2014-Turneu B -Open+Amatur+Copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa MEDISTOM -ed a IV-a Radauti-18.10.2014-Turneu B -Open+Amatur+Copii

    Inscrieri Amatori - on 17.10.2014 at 21:30:33

    1. Duceac Catalin, Botosani, 121 - 17,18 - A
    2. Chirap Dan, Gura Humorului, 125 - 16,78 - A
    3. Corneanu Sorin, Botosani, 129 - 15,03 - A
    4. Colesniuc Romeo, Botosani, 148 - 15,24 - AW
    5. Avram Gabriel, Radauti, 163 - 16,53 - A
    6. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 164 - 15,11 - A
    7. Sofian Corneliu, Suceava, 173 - 13,67 - AW
    8. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 188 - 17,8 - A
    9. Toporas Cosmin, Suceava, 203 - 16,53 - A
    10. Ungureanu Adrian, Suceava, 240 - 15,74 - AJ
    11. Vlaisan Vasile, Vicovu De Jos, 253 - 14,88 - A
    12. Volostiuc Marius, Suceava, 263 - 15,05 - A
    13. Salavastru Petru, Botosani, 272 - 10,6 - AW
    14. Mironescu Adrian, Botosani, 284 - 14,28 - A
    15. Popescu Mihai Sorin, Straja, 289 - 16,29 - A
    16. Firu Marian, Vatra Dornei, 337 - 14,97 - A
    17. Lucic Corneliu, Suceava, 353 - 10,96 - AW
    18. Robu Valentin, Botosani, 384 - 10,71 - AW
    19. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 385 - 16,4 - A
    20. Rosca Niculai, Galanesti, 406 - 16,2 - A
    21. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 507 - 12,4 - A
    22. Hetriuc Petrica, Suceava, 516 - 11,14 - A
    23. Vaculisteanu Ionut, Suceava, 552 - 13,5 - A
    24. Rosca Adela, Galanesti, 559 - 12 - AF
    25. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei, 622 - 9,83 - A
    26. Balan Constantin, Suceava, 667 - 9,33 - A
    27. Rosca Mihai, Galanesti, 694 - 8,6 - AJ
    28. Rosca Nicolae, Galanesti, 700 - 9,5 - A
    29. Ungureanu Florin, Suceava, 742 - 11,67 - A
    30. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 746 - 7,17 - A
    31. Purdila Dan, Falticeni, 763 - 17,5 - A
    32. Ianos Valentin, Suceava, 827 - 8,25 - A
    33. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 890 - 11,5 - AF
    34. Munteanu Silviu, Suceava, 891 - 11 - A
    35. Ursescu Iuliu, Radauti, 915 - 14,5 - A
    36. Majeru Gabriel, Radauti, 924 - 9,5 - A
    37. Georgescu Cristi, Radauti, 927 - 7,75 - A
    38. Foca Stefan, Radauti, 1023 - 9 - AJ
    39. Cojocaru Adrian, Suceava, 1259 - 11 - A
    40. Florea Ionut, Vatra Dornei, 1264 - 8,5 - A
    41. Mihalea Lucian, Suceava, 1445 - 7 - A
    42. Plamada Victor, Vicovu de Sus, 1449 - 6 - A
    43. Albu Constantin, Suceava, 1489 - 0 - A
    44. Gora Madalin, Radauti, 1519 - 5 - A
    45. Zaharie Ramona, Radauti, 1556 - 4 - AF
    46. Popescu Adrian, Radauti, 1835 - 0 - A
    47. Gafitescu Andrei, Radauti, 1893 - 4 - AJ
    48. Puha Vasile, Bilca, 1974 - 5 - A
    49. Juravle Florin, Suceava, 2050 - 0 - A
    50. Romascan Victor, Patrauti, 2113 - 7 - A
    51. Barbalata Lorin, Suceava, 2336 - 0 - A
    52. Ursescu Silviu, Radauti, 2461 - 5 - A
    53. Arhip Sorin, Suceava, 2479 - 5 - A
    54. Husarciuc Beniamin, Suceava, 2482 - 5 - A
    55. Nimigean Florin, Radauti, 2614 - 0 - A
    56. Andronic Ioan, Suceava, 2942 - 0 - A
    57. Pintescu Catalin, Galanesti, nou - 0 - A
    58. Voiasciuc Daniel, Tibeni, nou - 0 - A
    59. Macovei Bogdan, Suceava, nou - 0 - A


    Inscrieri OPEN - on 16.10.2014 at 19:09:49-dupa MP-



    1. Roman Iulian, Brasov, 2 - 36,13 - OL
    2. Mosneagu Marius, Falticeni, 25 - 27,71 - OL
    3. Morosanu Vasile, Suceava, 21 - 25,48 - OW
    4. Tiganas Mihai, Radauti, 66 - 25,03 - O
    5. Cozma Catalin, Falticeni, 23 - 24,64 - OLW
    6. Orza Catalin, Suceava, 688 - 24,5 - O
    7. Nemaciuc Mihai, Suceava, 29 - 24,34 - OJ
    8. Carpovici Boris, Falticeni, 85 - 23,18 - OLW
    9. Ilies Ioan, Radauti, 157 - 23 - O
    10. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 65 - 21,93 - O
    11. Nemtoi Gabriel, Suceava, 659 - 21,5 - O
    12. Ursulean Florin, Straja, 103 - 21,2 - O
    13. Ursulean Vasile, Straja, 124 - 20,98 - O
    14. Rusti Catalin, Suceava, 277 - 20,4 - O
    15. Polocoser Cristian, Suceava, 249 - 18 - O
    16. Ursan Viorel, Radauti, 604 - 15,25 - A


    Inscrieri Copii cl I-IV - on 17.10.2014 at 21:34:01

    1. Rosca Mihai, Galanesti, 694 - 8,6 - AJ
    2. Cojocaru Stefan, Suceava, 1082 - 9 - AJ
    3. Grosu Alexandru, Botosani, 1131 - 7 - AJ
    4. Botezatu Ioana, Vatra Dornei, 1606 - 0 - AJF
    5. Badale Iulia, Vatra Dornei, 1680 - 0 - AJF
    6. Vlad Teodor, Vatra Dornei, 1681 - 0 - AJ
    7. Racolta Nicolae, Vatra Dornei, 1688 - 0 - AJ
    8. Vieru Teodora, Vatra Dornei, 1818 - 0 - AJF
    9. Sestac Stefana, Vatra Dornei, 1839 - 0 - AJF
    10. Boiarinof Andra, Vatra Dornei, 2020 - 0 - AJF
    11. Sfaca Cristina, Vatra Dornei, 2989 - 0 - AJF
    12. Tereja David, Vatra Dornei, 2990 - 0 - AJ
    13. Aursulesei David, Botosani, 3047 - 0 - AJ
    14. Macovei Emanuela, Vatra Dornei, 3523 - 0 - AJF
    15. Vornicu Catalina, Vatra Dornei, nou - 0 - A


    Inscrieri Copii cls V-VII - on 17.10.2014 at 21:40:51

    1. Farkas Bence, Targu Mures, 105 - 16,08 - AJ
    2. Ungureanu Adrian, Suceava, 240 - 15,74 - AJ
    3. Halip Rares, Botosani, 632 - 12,6 - AJ
    4. Apalamarita Mara, Vatra Dornei, 864 - 5,5 - AJF
    5. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 993 - 7,5 - AJF
    6. Majeru Adrian, Radauti, 1067 - 7,5 - AJ
    7. Foca Ciprian, Radauti, 1128 - 8 - AJ
    8. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei, 1558 - 0 - AJF
    9. Ciobanu Tudor, Suceava, 1601 - 4 - AJ
    10. Boicu Anda, Vatra Dornei, 1678 - 0 - AJF
    11. Sestac Silviu, Vatra Dornei, 2659 - 0 - AJ
    12. Mihaila Ionut, Bilca, nou - 0 - A
    13. Biserica Loredana, Suceava, nou - 0 - A
    14. Horga Alexandru, Suceava, nou - 0 - A
    15. Cibotariu Andrei, Suceava, nou - 0 - A
    Ultima editare de cata_60; 17.oct.2014, 20:41.
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    - Cupa Medistom editia III- Open+Amatori+Copii ?Turneu B 18.10.2014 Sponsor principal domnul Doctor Pomohaci Dorel-
    Turneul se va desfasura pe 4 categorii de varsta open+amatori+copii cl.I-IV si cl.V-VII.
    Competitia va avea o desfasurare putin diferita fata de tiparul uzual al turneelor noastre,in sensul ca semifinalele si finalele la cele 4 cat. de varsta vor avea loc duminica 19.10.2014 orele 1430-SCOALA GENERALA NR.5 RADAUTI.
    Este un efort in plus pentru cei care vor ajunge in acea faza a competitiei efort care va fi recompensat din plin prin premiile acordate.S-a recurs la acest sistem intrucat duminica vor participa oficialitati locale,sponsori,mass-media.
    Detalii organizatorice:

    Turneul va incepe sambata 18.10.2014 SCOALA GENERALA NR.5 din RADAUTI.
    Cat. Amatori orele 0930-1000
    Cat. Open orele 1330-1400
    Se vor juca grupe inferioare,superioare,eliminatorii totul 3 din 5.
    Numar maxim de participant 56 Amatori-24 Open
    Turneul de copii se va desfasura la Scoala Gen. Nr. 5 se va desfasura duminica 19.10.2014 incepand cu ora 1000 la SCOALA GENERALA NR.5 RADAUTI
    Se vor juca grupe inferioare,superioare,eliminatorii 2 din 3
    Nr. de mese 9 ? DONIC SI JOOLA
    Organizatorii vor pune la dispozitie: apa,sandwich-uri,cafele,,dulciuri.

    Taxa de inscriere:
    Adulti - 20 lei
    Copii - 10 lei
    Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.

    Materiale de premiere:
    Open+Amatori
    Premii in valoare de 2.500 de lei + alte premii din partea sponsorilor.
    Loc 1-4 cupe si diplome
    Loc 5-8 medalii si diplome
    Copii:
    Premii surpriza si alte premii:
    Loc 1-4 cupe si diplome
    Loc 5-8 medalii si diplome

    Inscrierea participantilor:Obligatoriu pe forum,telefonic pana vineri 17.10.2014 orele 2200.Cei care se inscriu si nu pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.
    Organizatori:
    Tiganas Mihai tel.:0741128310
    Cozma Catalin tel.: 0744544610

    Este primul meu post,nu stiu daca suna cum trebuieste

    Comentariu


    • #3
      Hasna Cosmin- open

      Comentariu


      • #4
        Hagatis Andrei - Open
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Gora Madalin Radauti amatori

          Comentariu


          • #6
            Din Vatra Dornei la amatori MARCU VASILE , GEORGIU DRAGOS , BOICU GABRIEL ,BOICU LIVIU ,
            La copii clasele I-IV;RACOLTA NICOLAE,SFACA CRISTINA,MACOVEI EMANUELA,BOTEZATU IOANA,VORNICU CATALINA,SESTAC STEFANA,VLAD TEODOR,TEREJA DAVID,BOIARINOF ANDRA,BADALE IULIA,
            La copiii clasele V-VIII-;APALAMARITA MARA ;BUTNARU MADALINA;DRANCA ANA MARIA;SESTAC SILVIU;BOICU ANDA
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              La clasele V-VIII se inscrie Ungureanu Adrian
              Bl: Butterfly Timo Boll Spirit
              BH:Joola RHYZM-P
              FH: Butterfly Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Duceac Catalin-amatori Botosani

                Comentariu


                • #9
                  Mihai Nemaciuc - open - Suceava
                  Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                  Bh: Tenergy 64
                  Fh: Tenergy 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Firu Marian Vatra Dornei - amatori
                    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                    BH : Tenergy 05Fx
                    FH : Tenergy 05Fx

                    Comentariu


                    • #11
                      Din straja popescu mihai sorin amatori
                      Blade:Hurricane King
                      FH: Tenergy 64
                      BH: Xiom sigma pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Suceava: Husarciuc Beniamin, amatori
                        Patrauti: Romascan Victor, amatori.
                        Lemn Animus VULCANUS, Andro Rasanter R50.

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Radauti: Iliesi Ioan -open si poate poate reusesc sa ajung si eu,Avram Gabriel-amatori
                          Blade: Balsa Carbo x5
                          FH : Sriver G3 Fx
                          BH : Sriver G3 Fx

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de tiganasu mihai Vezi post
                            - [B][SIZE=2]Cupa Medistom editia III- Open+Amatori+Copii ?Turneu B 18.10.2014 .........

                            Este primul meu post,nu stiu daca suna cum trebuieste
                            Misule,mai trebuie acordat basul si la al doilea post suna si mai bine.

                            Comentariu


                            • #15
                              Suna bineeee....! ...Va fi bineeee...!

                              Ursulenii la open
                              Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                              FH: Tenergy 05 FX
                              BH: Tenergy 05 FX

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X