Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneul Campionilor "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

    TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
    LOCALITATEA: SF. GheorgheDATA: 06 decembrie 2014
    INSCRIERI: Pe forum ;- ultima inscriere/ retragere, joi 4 dec, ora 21.00
    SISTEMUL DE JOC: grupe inf. + grupe sup. si eliminatorii- 3 din 5
    TAXA PARTICIPARE de 35 Lei, din care 3 lei catre AmaTur
    CAPII DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur ;
    ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 20,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.Pe forum se afiseaza dimineata.;
    Total nr. mese (open + amatori) 40, in doua sali;
    Alimente (fara plata): Dimineata: apa plata , cafea, sandwich.
    TURNEUL PENTRU AMATORI
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00 (decernarea premiilor AmaTuR 2014) 9,30 (meciurile)
    FESTIVITATEA DE PREMIERE "CAMPION AMATUR" SE VA FACE DIMINEATA INAINTE DE TURNEU!!!
    LOC DE DESFASURARE : Sala Polivalenta (partial+ sala sport alaturata) din Sf. Gheorghe,Str. Vanatorilor , jud. Covasna
    Loc de parcare: chiar langa sala;
    NUMAR PARTICIPANTI AMATORI 190, inscriere/prioritate, in ordinea locului ocupat in clasament, plus 2 wild-card;
    NR MESE (amatori): 24 mese
    Desfasurare: 32 grupe de sase, se califica primii patru, 32 gr sup, se califica primii doi, tablou elim de 64
    Taxa va fi incasata de capul de serie si transmisa organizatorilor dupa inceperea jocurilor;
    Dimineta, inainte de inceperea meciurilor se decerneaza premiile AmaTur 2014, si anume:
    Primul openist si primul amator din fiecare judet (Clasament 01-12-2014). Daca un "amator" este clasat in fatza unui openist , acesta din urma nu intra in categoria campionilor judeteni.
    Competitia va incepe la ora 9,30 pt gr. inf. : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    - Se ofera cupe, diplome pentru primii 4 clasati, diplome pentru locurile 5-8 ;


    TURNEUL OPEN
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,30
    LOC DE DESFASURARE: Sala Polivalenta din Sf. Gheorghe;
    NUMAR DE PARTICIPANTI OPEN 142 Inscrieri in ordinea clasamentului ;in prima faza se ia in calcul numai open-ul. In cazul in care raman locuri se pot ocupa de amatorii cei mai bine clasati, plus 2 wild-card
    Mese de joc: 14 mese tip JOOLA ;
    mesele, despartitoarele sunt asigurate de Dl. Beltechi Dumitru (Emi TT).
    Desfasurare: 24 grupe de cate 6, se califica primii 4 ; 24 grupe superioare de 4, se califica primii 2; eliminatorii de 64.
    - Se ofera cupe, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pentru loc 5-8;

    ALTE INFORMATII, VALABILE PENTRU AMBELE CATEGORII:
    -Eventualele
    -Bye-uri se acorda celor mai bine clasati din ziua turneului in ordinea grupelor superioare. Locurile 2 trag la sort, din urne diferite astfel incat sa se evite intalnirea celor ce au jucat in aceiasi grupa superioara.
    -In functie de timp, se poate decide pe loc daca locurile 2 din superioare mai trag la sort sau se aseaza automat/program;
    -Schema de joc dintre inferioare si superioare este 1 - 9 - 7 - 12.


    CAZARE: Pensiuni pentru cazare
    Iata cateva adrese pentru cazare
    Hotel Castel - Vila Boierului | Ramnicu Valcea
    Link
    Pensiunea Bordas - Home
    Home
    Link
    Szabadidokalauz háromszék
    Mai sunt locuri de cazare la Palatul Copiilor (25 lei/zi/pers), camere cu 5-7 paturi, baia comuna (45 locuri)

    1.snitel piept pui

    cu piure de cartofi
    salata de varza prospata

    2.ceafa porc la gratar
    piure de cartofi
    salata de varza proaspata

    3.cotlet de porc la gratar
    cartofi natur
    salata de varza proaspata

    meniul costa 17 leisi restaurantul este alaturi (50 de metri de sala)

    rog toti participantii sa-si exprime dorinta la inscriere, optiunea pentru meniul pe care doresc (daca este cazul si vor meniu)
    meniul 1 sau 2 sau 3


    INDICATII ACCES:
    1.DIN DIRECTIA BRASOV se ia spre Bacau - SFANTU GHEORGHE E574 dupa chichis E578 cand ajungeti in Sfantu Gheorghe se vine pe drumul principal treceti de podul deasupra raului Olt pana la semafor acolo mergeti tot inainte; mergeti pe drumul principal pe ruta unde merg autobuzele sus in cartierul simeria; sala se afla langa Stadionul "SZABO KATI" SI SPITALUL JUDETEAN
    2. DIN DIRECTIA BACAU se ia spre Tg.Secuiesc, dupa Tg.Secuiesc se ia directia Brasov E574 dupa MOACSA se ia DJ 13 e spre Sfantu Gheorghe intrati in oras dupa o trecere de cale ferata semaforizata mergeti tot inainte pana ajungeti la un sens giratoriu acolo virati la dreapta si treceti de podul deasupra raului Olt mergeti inainte pana la semafor acolo tot inainte si mergeti pe drumul principal catre cartierul Simeria; sala se afla langa Stadionul "SZABO KATI" SI SPITALUL JUDETEAN
    3. DIN DIRECTIA SIGHISOARA se ia directia Brasov E60 pana la Brasov si de acolo se ia ca la punctul 1.(exista si o varianta mai scurta din Feldioara se ia spre Haghig sau Sfantu aceleasi indicator dupa Haghig spre Valcele din Valcele spre Sfantu Gheorghe in Sfantu mergeti spre centru la semafor luati stanga langa biserica catolica si veniti sus in cartierul simeria cum venit in sus o sa vedeti Spitalul Judetean in stanga si dupa spital sala se afla in dreapta)
    4.DIN DIRECTIA MIERCUREA CIUC se ia in directia Brasov Sfantu Gheorghe E578 cum intrati in Sfantu Gheorghe veniti drept inainte pe langa o fabrica de confectii care se afla in dreapta(nu mergeti pe varianta tirurilor) mergeti pe indicatorul centru ;mergeti pe strada Ciucului pana la capat unde luati la stanga mergeti pe drumul principal pana treceti de un semafor care sambata nu functioneaza : dupa semafor inainte luati prima strada la dreapta mergeti inainte ajungeti in Centru mergeti pe drumul principal unde merg autobuzele langa biserica catolica o luati in sus spre cartierul simeria in stanga o sa vedeti Spitalul Judetean mergeti pe drumul principal si in dreapta o sa vedeti stadionul "SZABO KATI" langa stadion se afla si sala cealalta.

    In speranta ca firmele specializate doresc sa participe la acest eveniment , avem rugamintea sa ne sprijine in completarea materialelor necesare ce se adreseaza atat Campionilor AmaTuR cat si celorlalti participanti (tombola)

    Pana in prezent sau oferit trei dintre cunoscutii nostri sponsori si anume:

    -Emi TT- Joola ofera 45 buc Tricou (Campion AmaTuR 2014) participa si cu logistica necesara echiparii unei sali.(din cele doua)
    - Dl. Crisan - Butterfly ofera 45 buc Tricou (Campion AmaTuR 2014)
    -Dl. Gelu - AndroGir- ofera 120 mingi Donic***, ce vor fii puse in joc la turneu.
    -Horia-Viva Sport- ofera materiale tombola (enumerate la postul 530)


    Organizatori locali: Oliver Olah(0744331777) , Teodor Simon, Gelu Vladoiu (0722 315757 )
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca(0723336455) si Cozma Catalin (0744544610)
    Ultima editare de marcelgiosan; 06.nov.2018, 07:51.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    Desfasurarea Turneului Final

    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe inferioare Amatori
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe superioare Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe superioare Amatori
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Calificati in eliminatorii - Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Calificati in eliminatorii - Amatori
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Eliminatorii Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Amatori
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Semifinale - Open
    Postat în original de GeluBv Vezi post
    Clasament Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Semifinale - Amatori
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Amatori
    Poze

    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014 - Comunitatea pasionatilor de tenis de masa - mihais mioveni

    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014 - Comunitatea pasionatilor de tenis de masa - kux

    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014 - Comunitatea pasionatilor de tenis de masa - pribeagu - mai multe posturi

    Postat în original de kux Vezi post
    Concursul de amatori....
    Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Turneul Final Amatur 2014 Sf. Gheorghe in imagini
    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014 - Comunitatea pasionatilor de tenis de masa - iuliu zedler

    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014 - Comunitatea pasionatilor de tenis de masa - mihais mioveni

    Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
    o secventa din Finala OPEN : Litovcenco Gheorghe – Lukasz Klimas 3-1
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Cronică de familie!
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Semifinala Amatori: Marcu Vasile - Bacanu Paulian
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Finala Amatori TF: Marcu Vasile - Ciobanu Gabriel
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Festivitate de premiere Amatori
    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014 - Comunitatea pasionatilor de tenis de masa - boby

    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Ion Marius - Zamfir Ionel
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Ion Marius - Gogu Gabriel
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Lukasz Klimas - Boaca Valentin
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Balog Andreea - Roman Iulian
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Finala Open: Litovcenco Gheorghe - Lukasz Klimas
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Festivitate de premiere Open
    Postat în original de marius1964 Vezi post
    ... instantanee de la acest TF ...
    Ultima editare de FlorinBN; 09.dec.2014, 18:26.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      CLASAMENT OPEN
      1 -- 4
      Litovcenco Gheorghe - Iasi
      Lukasz Klimas - Ploiesti
      Gogu Gabriel - Cluj Napoca
      Balog Andreea - Arad
      5 -- 8
      Popa Cristian - Bucuresti
      Stanciu Silviu - Calarasi
      Kocsis Balazs - Sfantu Gheorghe
      Roman Iulian - Brasov
      9 -- 16
      Uta Adrian - Bucuresti
      Boaca Valentin - Bucuresti
      Ion Marius - Braila
      Fodoran Cosmin - Bucuresti
      Nascu Serban - Cluj Napoca
      Calin Mihai - Barlad
      Vardi Dan - Ramnicu Valcea
      Enciu Alexandru - Slobozia
      17 -- 32
      David Dorin - Barlad
      Leorda Rares - Reghin
      Aron Darie - Sibiu
      Put Gabriel - Oravita
      Bogdan Cristian - Amarastii de Sus
      Lazaroiu Adrian - Targoviste
      Farcas Vlad - Cluj Napoca
      Morosanu Vasile - Suceava
      Sicoe Rodica - Cugir
      Cruceru Sergiu - Targu Jiu
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Curut Gabriel - Timisoara
      Aga Alexandru - Botosani
      Sorescu Deian - Resita
      Sterea Viorel - Constanta
      Roman Bogdan - Arad
      33 -- 38
      Petrescu Liviu - Pitesti
      Bularda Iulian - Barlad
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Aftenii Daniel - Bucuresti
      Bocaniala Norocel - Galati
      Stanciu Alin - Calarasi
      39 -- 2v gr.sup.
      Tomica Silviu - Bucuresti
      40 -- 57 1v gr.sup.
      Toma Florin - Pitesti
      Corcoz Costin - Focsani
      Mocean Dan - Cluj Napoca
      Tomica Andrei - Bucuresti
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Fratea Aurel - Constanta
      Onufrei Ciprian - Botosani
      Hagatis Andrei - Vatra Dornei
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Maxim Valentin - Cluj Napoca
      Toma Iulian - Braila
      Carpovici Boris - Falticeni
      Ursulean Vasile - Straja
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Macovei Liviu - Brasov
      Paun Daniel - Bucuresti
      Tecuschi Dan - Brasov
      Ditu Daniel - Onesti
      58 -- 76 0v gr.sup.
      Cozma Catalin - Falticeni
      Apian Florin - Bistrita
      Simion Boby - Cluj Napoca
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
      Wischegg Robert - Galati
      Dumbrava Daniel - Focsani
      Mostovoi Andrei - Campina
      Nica Ionut - Brasov
      Avram Victor - Arad
      Badea Daniel - Targoviste
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Anita Dorel - Brasov
      Leolea Andrei - Constanta
      Zedler Csaba - Agnita
      Florescu Eleodor - Deva
      Biro Attila - Miercurea Ciuc
      Dragoi Andrei - Azuga
      Stanciulescu Bogdan - Brasov
      77 -- 80 2v gr.inf.
      Grosan Nicu - Piatra Neamt
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Raducan Bogdan - Craiova
      Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
      81 -- 94 1v gr.inf.
      Vladoiu Gelu - Brasov
      Vranceanu Mihai - Bucuresti
      Hutanu Alin - Brasov
      Zidar Victor - Reghin
      Andone Claudiu - Cugir
      Moldovan Cristian - Tarnaveni
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Migea Cornel - Sibiu
      Muresan Iulian - Cluj Napoca
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Iordaniu Aurel - Panciu
      Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
      Totpal Marius - Busteni
      Cristovici Viorel - Tecuci
      95 -- 110 0v gr.inf.
      Nistor Iosif - Siculeni
      Sferlea Marius - Oradea
      Filimon Bogdan - Bucuresti
      Silveira Alexandra - Cluj Napoca
      Kantor Imre Zoltan - Reghin
      Ene Dragos - Ploiesti
      Dinicescu Ion - Pitesti
      Beltechi Dumitru - Victoria
      Butnar Bogdan - Brasov
      Suciu Iacob - Blaj
      Losoncz Laszlo - Dealu
      Filea Adonis - Sibiu
      Muscan Ioan - Sibiu
      Rosu Dan - Brasov
      Chiriac Felician - Mangalia
      Carpovici Sergiu - Falticeni

      Clasament Amatori

      1 -- 4
      Marcu Vasile - Vatra Dornei
      Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
      Bacanu Paulian - Brasov
      Fazakas Attila - Toplita
      5 -- 8
      Banescu Dragos - Pitesti
      Cocean Valer - Baraolt
      Nitu Victor - Slobozia
      Groza Alexandru - Cisnadie
      9 -- 16
      Rus Andrei - Brasov
      Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
      Beches Andrei - Sibiu
      Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
      Neamt Doru - Arad
      Laur Boro - Sinaia
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Nistor Florin - Comanesti
      17 -- 32
      Muresan Dorel - Cluj Napoca
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Bobarnac Gheorghe - Bacau
      Mironescu Adrian - Botosani
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      Vladu Nicolae - Pitesti
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      ON HO - Bucuresti
      Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
      Constantinovici Ciprian - Liteni
      Miron Mihai - Cluj Napoca
      Suciu Cristian - Dej
      Craciun Calin - Oradea
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Istrate Samir - Arad
      Zelenciuc Serghei - Slobozia
      33 -- 64
      Kezdi Janos - Corund
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Ciobanu Daniel - Blaj
      Pitac Ovidiu - Brasov
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Marin Floricel - Brasov
      Mircea Ionel - Ploiesti
      Rojnita Sebastian - Bacau
      Kaposta Victor - Arad
      Coman Emil - Breaza
      Cotca Dacian - Oradea
      Denes Ferenc - Praid
      Grigore Alexandru - Campina
      Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
      Martz Sebastian - Comanesti
      Lefter Costel - Galati
      Creinicean Liviu - Oravita
      Botirca Sorin - Topoloveni
      Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
      Mos Florin - Filipesti Targ
      Kromek Iulian - Cugir
      Bodin Ion - Tecuci
      Stancalie Doru - Craiova
      Panaite Ionel - Mangalia
      Ciublea Vichente - Oravita
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Florea Gigi - Galati
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      Lungu Marius - Oravita
      Marandici Adrian - Brasov
      Iaru Horatiu - Cluj Napoca
      Barabas Sandor - Toplita
      65 -- 68 2v gr.sup.
      Miron Liviu - Campina
      Farkas Bence - Targu Mures
      Mahu Bogdan - Pascani
      Mihalescu Dinu - Timisoara
      69 -- 103 1v gr.sup.
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Padurariu Costel - Brasov
      Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
      Avram Gabriel - Radauti
      Radu Constantin - Sibiu
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Jaouir Khaled - Bucuresti
      Brulea Petre - Ploiesti
      Stoica Mihai - Mioveni
      Ivan Catalin - Fagaras
      Marian Florin - Reghin
      Bucsan Romeo - Pitesti
      Dospinescu George - Bucuresti
      Dumitrescu Mircea - Ploiesti
      Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      Negrean Ioan - Sibiu
      Barac Marius - Sibiu
      Staicu Dan - Constanta
      Pribeagu Claudiu - Pitesti
      Codreanu Laurentiu - Buzau
      Ban Peter - Cluj Napoca
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Ticu Dorin - Bacau
      Curpas Ioan - Oradea
      Bratescu Adrian - Targoviste
      Grama Mihai - Azuga
      Vita Istvan - Reghin
      Anitei Marcel - Cluj Napoca
      Teleki Zsolt - Cluj Napoca
      Lacatis Ghita - Arad
      Damian Mircea - Razboieni
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Rada Florin - Pitesti
      Tarau Vasile - Brasov
      104 -- 128 0v gr.sup.
      Darmaz Ion - Targoviste
      Petrov Dan - Timisoara
      Arion Costel - Marasesti
      Avram Nicolae - Nedelea
      Somlea Darian - Cisnadie
      Antal Denes - Brasov
      Sofian Corneliu - Suceava
      Popa Mircea - Brasov
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Ivan Valentin - Campina
      Serban Liviu - Onesti
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Boata Edgar - Arad
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Constantin Gabriela - Bucuresti
      Bardocz Szilard - Capeni
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Morosan Marian - Suceava
      Muresanu Alex - Sibiu
      Mihalcea Dumitru - Slobozia
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Movileanu Flavius - Targoviste
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Florea Marian - Targoviste
      Stamate Eduard - Tecuci
      129 -- 139 2v gr.inf.
      Predescu Levente - Miercurea Ciuc
      Chetronie Liviu - Tecuci
      Stanciu Stelian - Calarasi
      Murgu Ioan - Oravita
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Timaru Ilie - Ocna Sibiului
      Trocan Alexa - Mioveni
      Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
      Cristea Virgil - Cugir
      Bumbu Pavel - Razboieni
      Matei Dumitru - Deva
      140 -- 163 1v gr.inf.
      Tutoveanu Razvan - Brasov
      Dragos Florin - Brasov
      Pop Danut - Dej
      Cucu Cristin - Targoviste
      Ionica Maria - Pitesti
      Salavastru Petru - Botosani
      Silviu Niculae - Bucuresti
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Motoroiu Marcel - Dej
      Dani Leo - Arad
      Stolearenco Igor - Galati
      Lucic Corneliu - Suceava
      Ion Cristian - Cocorasti
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Bodea Vasile - Panciu
      Dima Victor - Azuga
      Aberle Ildiko - Oradea
      Marian Calin - Reghin
      Puiulet Iosif - Agnita
      David Cosmin - Hunedoara
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Marocico Marius - Fagaras
      Pal Attila - Sfantu Gheorghe
      164 -- 191 0v gr.inf.
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Socaci Sorin - Panciu
      Giosan Marcel - Galati
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Nicula Dumitru - Agnita
      Presura Marin - Slobozia
      Spaller Tiberiu - Nasaud
      Ciky Cornel - Fagaras
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Parvu Nicolae - Cornu
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Butan Marius - Stefanesti Arges
      Ene Diana - Pitesti
      Stanescu Raluca - Pitesti
      Rizea Cristina - Pitesti
      Banu Nicolae - Ocna Sibiului
      Lolea Toma - Fagaras
      Zedler Iuliu - Blaj
      Popa Cristian - Victoria
      Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Strugar Ioan - Deda
      Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
      Botian Radu - Sibiu
      Manitiu Florin - Sibiu
      Peter Laszlo - Brasov
      Damian Ioana - Barlad
      Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe


      Inscrieri Open - on 05-Dec-14 at 22:05:36

      1. Sterea Viorel, Constanta - 34 - 39.43 - OL
      2. Roman Iulian, Brasov - 2 - 36.13 - OL
      3. Lukasz Klimas, Ploiesti - 4 - 32.78 - O
      4. Litovcenco Gheorghe, Iasi - 302 - 31.75 - OL
      5. Petrescu Liviu, Pitesti - 3 - 31.46 - OW
      6. Sorescu Deian, Resita - 8 - 31.1 - OL
      7. Enciu Alexandru, Slobozia - 9 - 30.46 - OL
      8. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 12 - 29.93 - O
      9. Ion Marius, Braila - 35 - 29.66 - OL
      10. Toma Florin, Pitesti - 6 - 29.47 - OW
      11. David Dorin, Barlad - 10 - 29.4 - OL
      12. Vardi Dan, Ramnicu Valcea - 13 - 29.32 - OLW
      13. Uta Adrian, Bucuresti - 11 - 28.9 - O
      14. Boaca Valentin, Bucuresti - 40 - 28.8 - OL
      15. Roman Bogdan, Arad - 93 - 28.6 - O
      16. Balog Andreea, Arad - 936 - 28 - OF
      17. Kocsis Balazs, Sfantu Gheorghe - 1078 - 28 - OL
      18. Calin Mihai, Barlad - 15 - 27.88 - OL
      19. Nascu Serban, Cluj Napoca - 26 - 27.35 - O
      20. Sicoe Rodica, Cugir - 50 - 27.33 - OF
      21. Popa Cristian, Bucuresti - 17 - 27.18 - O
      22. Leorda Rares, Reghin - 21 - 26.96 - O
      23. Corcoz Costin, Focsani - 16 - 26.95 - O
      24. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 490 - 26.33 - O
      25. Morosanu Vasile, Suceava - 19 - 25.48 - OW
      26. Aga Alexandru, Botosani - 96 - 25 - O
      27. Bogdan Cristian, Amarastii de Sus - 441 - 25 - OLJ
      28. Stanciu Silviu, Calarasi - 39 - 24.93 - OL
      29. Tecuschi Dan, Brasov - 250 - 24.84 - OW
      30. Mocean Dan, Cluj Napoca - 20 - 24.67 - O
      31. Cruceru Sergiu, Targu Jiu - 48 - 24.51 - O
      32. Fodoran Cosmin, Bucuresti - 767 - 24.5 - O
      33. Cozma Catalin, Falticeni - 24 - 24.18 - OLW
      34. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 22 - 24.02 - OJ
      35. Zamfir Ionel, Bucuresti - 23 - 23.95 - O
      36. Avram Victor, Arad - 72 - 23.86 - O
      37. Apian Florin, Bistrita - 25 - 23.84 - O
      38. Tomica Andrei, Bucuresti - 33 - 23.82 - OJ
      39. Wischegg Robert, Galati - 53 - 23.68 - O
      40. Put Gabriel, Oravita - 58 - 23.6 - O
      41. Macovei Liviu, Brasov - 178 - 23.6 - O
      42. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 31 - 23.42 - O
      43. Carpovici Boris, Falticeni - 125 - 23.4 - OLW
      44. Motoroi Costin, Bucuresti - 51 - 23.11 - OL
      45. Ditu Daniel, Onesti - 1212 - 23 - O
      46. Bocaniala Norocel, Galati - 62 - 22.89 - OL
      47. Govoreanu Florin, Cisnadie - 32 - 22.82 - O
      48. Bularda Iulian, Barlad - 28 - 22.7 - OL
      49. Onufrei Ciprian, Botosani - 55 - 22.51 - O
      50. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 46 - 22.47 - OW
      51. Badea Daniel, Targoviste - 99 - 22.08 - O
      52. Sufletel Radu, Alba Iulia - 149 - 21.9 - OL
      53. Zidar Victor, Reghin - 57 - 21.82 - O
      54. Popescu Valentin, Bucuresti - 42 - 21.49 - O
      55. Daneliuc Gabi, Sibiu - 425 - 21.33 - O
      56. Stanciu Alin, Calarasi - 70 - 21.31 - OJ
      57. Curut Gabriel, Timisoara - 64 - 21.24 - O
      58. Vranceanu Mihai, Bucuresti - 47 - 21.2 - O
      59. Dinca Daniel, Bucuresti - 69 - 21.2 - OH
      60. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 68 - 21.16 - O
      61. Simion Boby, Cluj Napoca - 41 - 21.13 - OH
      62. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 81 - 20.91 - O
      63. Florescu Eleodor, Deva - 204 - 20.91 - O
      64. Grosan Nicu, Piatra Neamt - 66 - 20.78 - O
      65. Aftenii Daniel, Bucuresti - 54 - 20.56 - O
      66. Raducan Bogdan, Craiova - 391 - 20.5 - O
      67. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 337 - 20.4 - O
      68. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 397 - 20.15 - O
      69. Vladoiu Gelu, Brasov - 44 - 20.12 - OW
      70. Iordaniu Aurel, Panciu - 214 - 20 - O
      71. Cristovici Viorel, Tecuci - 1005 - 20 - O
      72. Ursulean Vasile, Straja - 129 - 19.85 - O
      73. Silveira Alexandra, Cluj Napoca - 181 - 19.53 - OLF
      74. Paun Daniel, Bucuresti - 182 - 19.29 - O
      75. Toma Iulian, Braila - 122 - 19.18 - OW
      76. Dumbrava Daniel, Focsani - 60 - 19.09 - O
      77. Migea Cornel, Sibiu - 132 - 19.08 - O
      78. Andone Claudiu, Cugir - 87 - 19.02 - O
      79. Hutanu Alin, Brasov - 56 - 19 - O
      80. Mostovoi Andrei, Campina - 63 - 18.88 - OW
      81. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 90 - 18.87 - OJ
      82. Aron Darie, Sibiu - 128 - 18.83 - O
      83. Dracea Gabriel, Sinaia - 108 - 18.62 - O
      84. Zedler Csaba, Agnita - 175 - 18.49 - OW
      85. Fratea Aurel, Constanta - 52 - 18.47 - OW
      86. Nica Ionut, Brasov - 65 - 18.45 - O
      87. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 986 - 18.4 - O
      88. Nistor Iosif, Siculeni - 82 - 18.06 - O
      89. Anita Dorel, Brasov - 109 - 17.87 - A
      90. Muresan Iulian, Cluj Napoca - 183 - 17.83 - A
      91. Tomica Silviu, Bucuresti - 76 - 17.33 - A
      92. Vlase Gheorghe, Slobozia - 194 - 17.27 - A
      93. Mihaila Nicolae, Breaza - 84 - 17.07 - A
      94. Munteanu Octavian, Tecuci - 98 - 16.5 - AW
      95. Dragoi Andrei, Azuga - 700 - 16.5 - A
      96. Filimon Bogdan, Bucuresti - 142 - 16.3 - A
      97. Sferlea Marius, Oradea - 86 - 16.24 - A
      98. Leolea Andrei, Constanta - 173 - 16 - AW
      99. Rosu Dan, Brasov - 1243 - 16 - A
      100. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 893 - 15.5 - A
      101. Beltechi Dumitru, Victoria - 606 - 14.15 - A
      102. Dinicescu Ion, Pitesti - 332 - 13.7 - AW
      103. Totpal Marius, Busteni - 631 - 13.35 - A
      104. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 273 - 12.47 - A
      105. Ene Dragos, Ploiesti - 323 - 11.58 - A
      106. Filea Adonis, Sibiu - 712 - 11.33 - A
      107. Losoncz Laszlo, Dealu - 674 - 10.2 - A
      108. Butnar Bogdan, Brasov - 655 - 8.64 - A
      109. Muscan Ioan, Sibiu - 831 - 7.25 - A
      110. Suciu Iacob, Blaj - 665 - 6.83 - A
      111. Motoianu Maria, Mangalia - 1705 - 5 - AF
      112. Chiriac Felician, Mangalia - 1940 - 5 - A
      113. Chiurtu Viorel, Mangalia - 1941 - 5 - A
      114. Carpovici Sergiu, Falticeni - 3273 - 0 - A
      Ultima editare de GeluBv; 07.dec.2014, 08:01.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri Amatori - MP - on 05-Dec-14 at 10:10:42

        1. Banescu Dragos, Pitesti - 67 - 17.98 - A
        2. Fazakas Attila, Toplita - 215 - 17.98 - A
        3. Micuda Mihai, Bucuresti - 401 - 17.9 - A
        4. Miron Mihai, Cluj Napoca - 152 - 17.89 - AH
        5. Codreanu Laurentiu, Buzau - 240 - 17.87 - A
        6. Miron Liviu, Campina - 61 - 17.85 - A
        7. ON HO, Bucuresti - 85 - 17.84 - A
        8. Chirap Dan, Gura Humorului - 110 - 17.78 - A
        9. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 133 - 17.71 - A
        10. Denes Ferenc, Praid - 115 - 17.67 - A
        11. Botirca Sorin, Topoloveni - 202 - 17.66 - A
        12. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 156 - 17.6 - A
        13. Panaite Ionel, Mangalia - 271 - 17.6 - A
        14. Rosu Gabriel, Comanesti - 443 - 17.6 - A
        15. Mos Florin, Filipesti Targ - 258 - 17.57 - AW
        16. Grigore Alexandru, Campina - 216 - 17.53 - A
        17. Craciun Calin, Oradea - 191 - 17.43 - A
        18. Boata Edgar, Arad - 236 - 17.29 - A
        19. Creinicean Liviu, Oravita - 150 - 17.24 - A
        20. Nitu Victor, Slobozia - 203 - 17.23 - A
        21. Ciublea Vichente, Oravita - 259 - 17.2 - A
        22. Bodin Ion, Tecuci - 91 - 17.16 - AW
        23. Rus Andrei, Brasov - 435 - 17 - AW
        24. Marian Florin, Reghin - 186 - 16.95 - A
        25. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 113 - 16.89 - A
        26. Avram Gabriel, Radauti - 145 - 16.87 - A
        27. Cocean Valer, Baraolt - 127 - 16.78 - A
        28. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 136 - 16.78 - A
        29. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 153 - 16.78 - AW
        30. Laur Boro, Sinaia - 167 - 16.78 - A
        31. Darmaz Ion, Targoviste - 94 - 16.6 - AW
        32. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 83 - 16.52 - A
        33. Farkas Bence, Targu Mures - 95 - 16.48 - AJ
        34. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 141 - 16.44 - AW
        35. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 88 - 16.43 - AW
        36. Trocan Nicolae, Mioveni - 89 - 16.42 - AW
        37. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 159 - 16.09 - A
        38. Arion Costel, Marasesti - 130 - 15.87 - A
        39. Ivan Catalin, Fagaras - 179 - 15.83 - A
        40. Mihalcea Dumitru, Slobozia - 353 - 15.8 - A
        41. Kaposta Victor, Arad - 124 - 15.73 - A
        42. Petrov Dan, Timisoara - 117 - 15.62 - A
        43. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei - 290 - 15.57 - AW
        44. Panaitescu Stefan, Izvoarele - 170 - 15.55 - AW
        45. Padurariu Costel, Brasov - 118 - 15.54 - A
        46. Mihalescu Dinu, Timisoara - 256 - 15.53 - A
        47. Birtalan Laszlo, Oradea - 241 - 15.5 - A
        48. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 662 - 15.5 - A
        49. Antal Denes, Brasov - 146 - 15.4 - AW
        50. Neamt Doru, Arad - 298 - 15.29 - AW
        51. Pop Danut, Dej - 221 - 15.25 - A
        52. David Madalina, Barlad - 111 - 15.24 - ALF
        53. Vladu Nicolae, Pitesti - 206 - 15.2 - AW
        54. Bacanu Paulian, Brasov - 220 - 15.17 - A
        55. Cotca Dacian, Oradea - 213 - 15.16 - A
        56. Marandici Adrian, Brasov - 291 - 15.08 - AW
        57. Vestineanu Ionut, Slobozia - 336 - 15.07 - A
        58. Tutoveanu Razvan, Brasov - 207 - 15.05 - AW
        59. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 277 - 15 - AH
        60. Coman Emil, Breaza - 392 - 14.97 - A
        61. Dani Leo, Arad - 329 - 14.95 - AH
        62. Ivan Valentin, Campina - 217 - 14.89 - A
        63. Chetronie Liviu, Tecuci - 199 - 14.87 - A
        64. Bucsan Romeo, Pitesti - 187 - 14.85 - AW
        65. Pitac Ovidiu, Brasov - 253 - 14.8 - AW
        66. Murgu Ioan, Oravita - 278 - 14.8 - A
        67. Curpas Ioan, Oradea - 299 - 14.8 - AW
        68. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 237 - 14.78 - A
        69. Bratescu Adrian, Targoviste - 312 - 14.77 - AW
        70. Colesniuc Romeo, Botosani - 163 - 14.74 - AW
        71. Groza Alexandru, Cisnadie - 272 - 14.7 - A
        72. Rojnita Sebastian, Bacau - 200 - 14.67 - A
        73. Mironescu Adrian, Botosani - 279 - 14.65 - A
        74. Vita Istvan, Reghin - 378 - 14.63 - A
        75. Popa Mircea, Brasov - 171 - 14.6 - AW
        76. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 509 - 14.6 - A
        77. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 388 - 14.57 - A
        78. Somlea Darian, Cisnadie - 138 - 14.56 - A
        79. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 160 - 14.5 - A
        80. Constantinovici Ciprian, Liteni - 560 - 14.48 - A
        81. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 280 - 14.44 - A
        82. Jaouir Khaled, Bucuresti - 164 - 14.42 - AW
        83. Ciobanu Daniel, Blaj - 227 - 14.4 - A
        84. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 375 - 14.4 - A
        85. Stancalie Doru, Craiova - 305 - 14.38 - A
        86. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 238 - 14.36 - A
        87. Bardocz Szilard, Capeni - 313 - 14.34 - A
        88. Sofian Corneliu, Suceava - 161 - 14.31 - AW
        89. Lefter Costel, Galati - 140 - 14.27 - AW
        90. Avram Nicolae, Nedelea - 131 - 14.2 - A
        91. Ispas Victor, Turnu Magurele - 314 - 14.17 - AW
        92. Kezdi Janos, Corund - 155 - 14.13 - A
        93. Staicu Dan, Constanta - 231 - 14.11 - AW
        94. Barabas Sandor, Toplita - 355 - 14.09 - A
        95. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 310 - 14.08 - A
        96. Ionica Maria, Pitesti - 248 - 13.97 - AJF
        97. Pribeagu Claudiu, Pitesti - 239 - 13.96 - A
        98. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 176 - 13.84 - A
        99. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti - 195 - 13.84 - A
        100. Radu Constantin, Sibiu - 148 - 13.82 - AW
        101. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 345 - 13.71 - A
        102. Lungu Marius, Oravita - 522 - 13.67 - A
        103. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 262 - 13.62 - AW
        104. Brulea Petre, Ploiesti - 165 - 13.6 - A
        105. Dima Victor, Azuga - 493 - 13.52 - A
        106. Grama Mihai, Azuga - 360 - 13.43 - AW
        107. Nistor Florin, Comanesti - 398 - 13.43 - A
        108. Stoica Mihai, Mioveni - 174 - 13.25 - AW
        109. Ticu Dorin, Bacau - 267 - 13.24 - A
        110. Dragos Florin, Brasov - 208 - 13.18 - A
        111. Ban Peter, Cluj Napoca - 249 - 13.18 - A
        112. Rusea Gheorghe, Breaza - 188 - 13.15 - A
        113. Florea Marian, Targoviste - 452 - 13.12 - A
        114. Negrean Ioan, Sibiu - 209 - 13.04 - A
        115. Istrate Samir, Arad - 477 - 13 - A
        116. Mahu Bogdan, Pascani - 210 - 12.92 - A
        117. Beches Andrei, Sibiu - 301 - 12.9 - A
        118. Trocan Alexa, Mioveni - 457 - 12.83 - AF
        119. Socaci Sorin, Panciu - 228 - 12.82 - A
        120. Rada Florin, Pitesti - 503 - 12.8 - A
        121. Dospinescu George, Bucuresti - 189 - 12.75 - AW
        122. Serban Liviu, Onesti - 222 - 12.71 - A
        123. Martz Sebastian, Comanesti - 516 - 12.67 - A
        124. Kromek Iulian, Cugir - 366 - 12.63 - A
        125. Lacatis Ghita, Arad - 412 - 12.57 - A
        126. Barac Marius, Sibiu - 223 - 12.5 - AW
        127. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 383 - 12.48 - A
        128. Ursulescu Ioan, Bacau - 235 - 12.44 - AW
        129. Suciu Cristian, Dej - 433 - 12.29 - A
        130. Florea Gigi, Galati - 437 - 12.27 - AW
        131. Stanciu Stelian, Calarasi - 263 - 12.26 - A
        132. Matei Dumitru, Deva - 269 - 12.22 - AW
        133. Movileanu Flavius, Targoviste - 384 - 12.2 - AW
        134. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 478 - 12.17 - AJF
        135. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 472 - 12.14 - A
        136. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 306 - 12.13 - A
        137. Stamate Eduard, Tecuci - 458 - 12.07 - A
        138. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 407 - 12 - A
        139. Muresanu Alex, Sibiu - 350 - 11.93 - A
        140. Cucu Cristin, Targoviste - 229 - 11.75 - AW
        141. Persa Florin, Sfantu Gheorghe - 735 - 11.75 - A
        142. Constantin Gabriela, Bucuresti - 282 - 11.69 - AFH
        143. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 283 - 11.68 - AW
        144. Silviu Niculae, Bucuresti - 284 - 11.62 - A
        145. Bodea Vasile, Panciu - 483 - 11.54 - A
        146. Spaller Tiberiu, Nasaud - 340 - 11.53 - A
        147. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 218 - 11.45 - A
        148. David Cosmin, Hunedoara - 574 - 11.43 - A
        149. Motoroiu Marcel, Dej - 324 - 11.4 - AW
        150. Lolea Toma, Fagaras - 579 - 11.4 - A
        151. Diaconescu Lucian, Targoviste - 245 - 11.38 - A
        152. Sava Sinel, Focsani - 292 - 11.38 - A
        153. Puiulet Iosif, Agnita - 551 - 11.36 - A
        154. Marin Floricel, Brasov - 351 - 11.33 - AW
        155. Marian Calin, Reghin - 527 - 11.29 - A
        156. Timaru Ilie, Ocna Sibiului - 307 - 11.24 - A
        157. Mircea Ionel, Ploiesti - 274 - 11.2 - A
        158. Salavastru Petru, Botosani - 254 - 11.15 - AW
        159. Presura Marin, Slobozia - 326 - 11.06 - A
        160. Damian Mircea, Razboieni - 415 - 10.88 - A
        161. Dinu Adrian, Darmanesti - 296 - 10.73 - A
        162. Lucic Corneliu, Suceava - 357 - 10.73 - AW
        163. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 519 - 10.73 - A
        164. Corocaescu Cristian, Suceava - 609 - 10.72 - A
        165. Bumbu Pavel, Razboieni - 523 - 10.71 - A
        166. Giosan Marcel, Galati - 286 - 10.7 - A
        167. Tarau Vasile, Brasov - 544 - 10.4 - A
        168. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 403 - 10.33 - A
        169. Aberle Ildiko, Oradea - 505 - 10.29 - AF
        170. Stolearenco Igor, Galati - 341 - 10.16 - A
        171. Peter Laszlo, Brasov - 742 - 10.1 - A
        172. Parvu Nicolae, Cornu - 429 - 10.08 - A
        173. Morosan Marian, Suceava - 346 - 9.98 - A
        174. Cristea Virgil, Cugir - 485 - 9.93 - A
        175. Strugar Ioan, Deda - 650 - 9.71 - A
        176. Stanescu Raluca, Pitesti - 497 - 9.69 - AJF
        177. Ion Cristian, Cocorasti - 467 - 9.54 - A
        178. Popa Cristian, Victoria - 589 - 9.27 - A
        179. Butan Marius, Stefanesti Arges - 455 - 9.15 - AW
        180. Ciky Cornel, Fagaras - 396 - 9.04 - AW
        181. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 599 - 8.86 - A
        182. Marocico Marius, Fagaras - 623 - 8.67 - A
        183. Pralea Constantin, Alba Iulia - 430 - 8.28 - AW
        184. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges - 676 - 8.08 - A
        185. Zedler Iuliu, Blaj - 582 - 7.8 - AW
        186. Botian Radu, Sibiu - 677 - 7.5 - A
        187. Dumitrescu Sorin, Brasov - 602 - 7.3 - A
        188. Rizea Cristina, Pitesti - 513 - 7.08 - AJF
        189. Manitiu Florin, Sibiu - 708 - 7 - A
        190. Ene Diana, Pitesti - 474 - 6.91 - AF
        -----------------------------------------
        Lista de asteptare:
        191. Palaghita Remus, Onesti - 748 - 15.8 - AW
        192. Kondort Dan, Sibiu - 791 - 6.17 - A
        193. Buta Denisa, Tarnaveni - 798 - 7.75 - AF
        194. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 806 - 11 - A
        195. Tanu Mihai, Tecuci - 815 - 11.93 - A
        196. Nagy Mihaly, Reghin - 820 - 10 - A
        197. Bitoiu Horia, Azuga - 821 - 7.75 - A
        198. Muscan Ioan, Sibiu - 831 - 7.25 - A
        199. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 857 - 12.5 - A
        200. Eftimie Adrian, Agnita - 900 - 9 - AW
        201. Mitrofan Petrica, Brasov - 905 - 7.5 - A
        202. Lorincz Laszlo, Aita Mare - 931 - 7.15 - A
        203. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 973 - 12.7 - A
        204. Damian Ioana, Barlad - 977 - 11.33 - AF
        205. Ujica Marin, Toplita - 997 - 9.07 - A
        206. Eigel Csaba, Toplita - 1046 - 6.75 - A
        207. Carjan Dumitru, Bucuresti - 1230 - 7.5 - A
        208. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe - 1309 - 14 - A
        209. Mako Richard, Sfantu Gheorghe - 1353 - 8 - AJ
        210. Barbu Vasile, Brasov - 1364 - 5.7 - A
        211. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe - 1532 - 6 - AJF
        212. Tornea Daniel, Toplita - 1638 - 6 - A
        213. Aros Istvan, Toplita - 1927 - 8 - A
        214. Aird Peter, United Kingdom - 2543 - 0 - A
        215. Vitos Istvan, Miercurea Ciuc - 2953 - 0 - A
        216. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe - 3493 - 0 - A
        Ultima editare de FlorinBN; 05.dec.2014, 09:11.
        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

        Rule no.1 - The ball must reach the table
        Rule no.2 - The ball will return on the table


        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

        Comentariu


        • #5
          Mocean Dan -Cluj -Open
          Ultima editare de FlorinBN; 25.nov.2014, 08:42.

          Comentariu


          • #6
            Hagatis Andrei - open
            Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
            BH : Tenergy 05Fx
            FH : Tenergy 05Fx

            Comentariu


            • #7
              Kriszta Arpad Lorand-Sanpaul-amatori
              Lemne: DHS Hurricane Long W997
              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
              BH: DHS GoldArc 8

              Comentariu


              • #8
                Din Brasov la amatori;
                Marin Floricel
                Popa Mircea
                Antal Denes
                Padurariu Costel

                Comentariu


                • #9
                  Din VATRA DORNEI la amatur-MARCU VASILE , GEORGIU DRAGOS ,FIRU MARIAN
                  Pentru meniu nr.1
                  Ultima editare de marcu vasile; 06.nov.2014, 18:51.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Tarau Vasile - BV - Amator

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Arad:
                      Balog Andreea la OPEN,
                      Kaposta Victor la AMATOR.

                      Comentariu


                      • #12
                        Muntean Mircea Baia Mare amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Stanciu Silviu, Stanciu Alin-open
                          Stanciu Stelian-amatori.
                          Ultima editare de stanciusilviu; 13.nov.2014, 08:10.
                          Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 FX - 2,1 BH : Nitakku Beautry-2,0

                          Comentariu


                          • #14
                            Muscan Ioan - Sibiu - Amatori

                            MUltumesc

                            Comentariu


                            • #15
                              Munteanu Octavian Tecuci open
                              Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X