Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A, Topoloveni, 10 ianuarie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Paun Daniel, Vasile Gelu, ambii la open - București

    Comentariu


    • #27
      Bucsan Romeo din Pitești,la Amatori.

      Comentariu


      • #28
        Lista de participanti actualizata in prima pagina a Turneului!
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #29
          Burlacu Dan din Craiova la amatori.
          Rudius

          Comentariu


          • #30
            Daca vine si Dan , atunci o sa vin si eu din Craiova la Open Răducan Bogdan

            Comentariu


            • #31
              La Open din București :
              -Filimon Bogdan
              -Boaca Valentin
              -Fodoran Cosmin
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu


              • #32
                Din Craiova la amatori Stancalie Doru.In functie de numarul de partcipanti este posibil sa înceapă ambele turnee dimineata?

                Comentariu


                • #33
                  Din Pitești la amatori :
                  Muntoiu Theodor
                  Muntoiu Gabriel

                  Comentariu


                  • #34
                    Amatori :
                    -Damian Ioana

                    Comentariu


                    • #35
                      Cocală Claudia Adriana - București (Open)
                      Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                      Comentariu


                      • #36
                        Doba Vasile - Pitești - Amatori

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de Fodoran Cosmin Vezi post
                          Amatori :
                          -Damian Ioana
                          In clasament avem Damian Ioana din Barlad. Este aceeasi persoana?
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • #38
                            PROPUNERE: Dat fiind faptul ca mai avem ceva timp pana cand toate mesele de joc vor beneficia de aceeasi lumina si nu vor fi mese mai bune sau mai rele d.p.d.v. al conditiilor de mediu, propun ca in momentul in care seful de grupa ia foaia, pixul si mingea, sa traga si un biletel in care este scris numarul mesei, numar pe care il va scrie pe foaia de concurs. Acest lucru este valabil pentru cazul in care numarul de grupe este egal cu numarul de mese.
                            In cazul in care numarul de mese este mai mare (de exemplu 2 grupe la 3 mese), biletele vor contine cate 3 numere (mese alaturate) si vor fi in dublu exemplar (pentru fiecare din cele 2 grupe).
                            In cazul in care numarul de mese este mai mic decat numarul de grupe (de exemplu sunt cu 5 grupe mai multe decat mese), in "urna" vor mai fi introduse si 5 bilete pe care vor fi scrise numerele de mese pentru grupele "netitulare".
                            Prin aceasta procedura se niveleaza oarecum sansele de a juca pe o masa mai buna pentru grupe indiferent de situarea lor pe lista. Dupa modul actual de functionare, primele 4 grupe si ultimile 4 prind mese la margine de sala, iar celelalte mai la mijloc in functie de situarea capilor de serie in lista de participanti.
                            Dupa parerea mea, ar fi ideal ca aceasta procedura sa se aplice la grupele inferioare, grupele superioare si open cand programul de open incepe mai tarziu.
                            Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                            FH: Butterfly - Dignics 80
                            BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                            Comentariu


                            • #39
                              Se retrage Stanescu Raluca, Pribeagu Claudiu.

                              Comentariu


                              • #40
                                Din Fagaras se înscriu Ivan Catalin ,Marocico Marius la amtori

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                  PROPUNERE: propun ca in momentul in care seful de grupa ia foaia, pixul si mingea, sa traga si un biletel in care este scris numarul mesei, numar pe care il va scrie pe foaia de concurs. .
                                  Daca vreti ,pot lipi numerele la mese in mod aleatoriu (imi este mai usor)
                                  T05-ALC-T05
                                  Adrian Gorum

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de kdt123 Vezi post
                                    Daca vreti ,pot lipi numerele la mese in mod aleatoriu (imi este mai usor)
                                    Mesele trebuie numerotate in ordine pentru orientarea rapida in teren. Altfel ar fi o miscare aleatorie a jucatorilor pt. a gasi masa cu un anumit numar.
                                    Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                    FH: Butterfly - Dignics 80
                                    BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Am glumit evident ,daca puneam numerele asa ,aranjam si mesele intr-un mod "labirint" ca sa fie mai hazliu !
                                      T05-ALC-T05
                                      Adrian Gorum

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Din Alba Iulia, la amatori, Pralea Constantin.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Datorita numarului mic de jucatori, ambele concursuri incep la ora 09.00!
                                          www.clubarena08.ro

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                                            PROPUNERE: Dat fiind faptul ca mai avem ceva timp pana cand toate mesele de joc vor beneficia de aceeasi lumina si nu vor fi mese mai bune sau mai rele d.p.d.v. al conditiilor de mediu, propun ca in momentul in care seful de grupa ia foaia, pixul si mingea, sa traga si un biletel in care este scris numarul mesei, numar pe care il va scrie pe foaia de concurs. Acest lucru este valabil pentru cazul in care numarul de grupe este egal cu numarul de mese.
                                            In cazul in care numarul de mese este mai mare (de exemplu 2 grupe la 3 mese), biletele vor contine cate 3 numere (mese alaturate) si vor fi in dublu exemplar (pentru fiecare din cele 2 grupe).
                                            In cazul in care numarul de mese este mai mic decat numarul de grupe (de exemplu sunt cu 5 grupe mai multe decat mese), in "urna" vor mai fi introduse si 5 bilete pe care vor fi scrise numerele de mese pentru grupele "netitulare".
                                            Prin aceasta procedura se niveleaza oarecum sansele de a juca pe o masa mai buna pentru grupe indiferent de situarea lor pe lista. Dupa modul actual de functionare, primele 4 grupe si ultimile 4 prind mese la margine de sala, iar celelalte mai la mijloc in functie de situarea capilor de serie in lista de participanti.
                                            Dupa parerea mea, ar fi ideal ca aceasta procedura sa se aplice la grupele inferioare, grupele superioare si open cand programul de open incepe mai tarziu.
                                            este foarte bine cum zice.ti dvs.de ce sa joc eu ,depinde unde ma repartizeaza la masa cu lumina f slaba(offf lucsi astia NU I-Am inteles niciodata,la fizica am lipsit)

                                            EDITAT ADMIN:
                                            Nu aveti nici o scuza pentru limbajul folosit! Am dat "nu-mi place" pentru asta si am cenzurat mesajul.
                                            Blade TESTE
                                            Fh TENERGY
                                            ​Bh IARBA UZATA

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Oricine are dreptul sa nu fie de acord cu mine si poate sa-mi dea "Nu-mi place mesajul". Mie mi se pare propunerea mea ca fiind o masura pentru a stinge unele nemultumiri ce apar dupa concurs in legatura cu conditiile de joc. Daca se introduce un factor aleator, nemultumitul poate da vina pe "ghinion"! Doar am intrat in epoca celui care s-a referit la o anumita situatie cu raspunsul halucinant GHINION!
                                              Nu e bine sa inflamam atmosfera cu termeni jignitori. Daca cineva nu are contraargumente, dar vrea sa dea "Nu-mi place mesajul" foarte bine, asa e democratic, nu trebuie sa avem toti aceeasi parere!
                                              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                              FH: Butterfly - Dignics 80
                                              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Dorin Toma -Pitești -OPEN

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Cu părere de rău se retrag Bularda Iulian și David Dorin.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Postat în original de adriannn Vezi post
                                                    este foarte bine cum zice.ti dvs.de ce sa joc eu ,depinde unde ma repartizeaza la masa cu lumina f slaba(offf lucsi astia NU I-Am inteles niciodata,la fizica am lipsit)

                                                    si cine o fi d-l gpopescu de acorda unlike.are dreptul?mars ma gunoiule de aici !!!!!!!!!!!!!!!!rog adm sa ia masuri.....
                                                    Nici nu a inceput anul competitional si se improsca cu mizerie. Turneele organizate de Sorin Botarca merita mai mult respect !!! Sorin este o gazda foarte ospitaliera si prin aceste cuvinte murdare il jigniti personal pe El. Cred ca ar fi mai sanatos pentru intreg circuitul Amatur cat si pentru acest concurs sa faceti o mobilizare mai mare si nu sa veniti cu tot felul de murdarii!!! Respectuos solicit toti participantii sa respecte organizatorii si sa accepte conditiile care li se ofera!!! Sunt probleme care nu se datoreaza organizatorilor si nu imputati aceste nereguli pe seama lor. Multumesc.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X