Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Oradea-Cupa Pingpongmania editia a X-a 24.01.2015 Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Absentii nemotivati care incurca orice turneu,inclusiv in cazul nostru(intarziere de o ora cel putin):Stoica Ioan Florin, Lugoj, 3748 - 0 - A,Oprea Adrian, Lugoj, 3749 - 0 - A,Ticu Sorin, Lugoj, 1430 - 12 - A,Simon Gabor, Ungaria, 1246 - 11,5 - A
    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

    Comentariu


    • ..Vreau sa felicit toti participantii pentru spiritul de lupta si fair-playul de care au dat dovada....



      .p.s.Nu stim daca am reusit..dar stim sigur ca am facut tot ce ne-a stat in putinta ca acesti minunati amaturisti care au fost astazi oaspetii nostrii,sa se simta ca la ei acasa.Pe curand.
      p.s.s.Un turneu cu peste 100 de fanatici ai ping-pongului,care are loc in mijlocul iernii si mai ales de ziua Unirii...........nu putea fi decat un turneu exceptional din toate punctele de vedere,presarat cu de toate....intarzieri,nemotivati,inscrisi cu 5 minute de a incepe turneul,bucuria unor copii de a juca langa adulti experimentati,.....etc....
      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

      Comentariu


      • .....Poze amatori-premiere....



        ....Poze open premiere....

        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

        Comentariu




        • ...Boby are mult mai multe cadre(inclusiv filmari....)si daca le posteaza...promit sa-l iert pentru "semnatura"lasata cu paleta pe masa nr 11-stie el despre ce-i vorba.........
          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

          Comentariu


          • Felicitari Marius pt turneu,a fost ok din toate punctele...si felicitari la toti
            Sa ne vedem la cat mai multe turnee.
            Felicitari Bogdan

            Comentariu


            • Un turneu reusit cu prieteni si intre prieteni deosebiti,intr-o atmosfera destinsa de sarbatoare(a fost ziua unirii,nu? ).Felicitari tuturorrganizator,laureati,participanti si spectatori.

              Comentariu


              • https://www.youtube.com/watch?v=PGXH...ature=youtu.be

                Comentariu


                • Roman Bogdan face un gest foarte frumos si doneaza abonamentul castigat lui Ghile Ioan.
                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                  Comentariu


                  • Nu puteam face alt gest , având in vedere ca a stat mai bine de 3 ore sa ma susțină, si sa ma arbitreze la meciurile cu colegii din Ungaria, ce sa fac , tr sa ?nvăț sa țin scoru in ungareste))
                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                    Comentariu


                    • Marius in gr.sup. am fost loc 3 . Noi 3 cu Robi am avut 1 victorie si sa facut depatajarea la seturi.Felicitari pentru turneul reusit.
                      ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                      Comentariu


                      • Mariusica felicitari pt turneu..... putin cam cald in sala,bine macar ca am transpirat putin si am mai eliminat eu si roman bogdan din berile baute dar a fost foarte fain turneul, participare numeroasa, jucatori buni. Bravo Mocene pt meci, data viitoare poate imi iau revansa sa ne auzim sanatosi la sibiu

                        Comentariu


                        • de la dej numai urari de bine ,turneu reusit , cu meciuri faine ,si echilibrate ,locatie eleganta ,si oaspeti primitori. voi revenii cu drag la oradea!! multumesc !
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • Felicitari Marius si echipa pentru (din nou) turneul reusit, asa cum ne-ai obisnuit deja. La fel felicitari castigatorilor de la ambele categorii si bine-nteles colegilor care s-au strans cu mic cu mare la acest turneu organizat de ZIUA UNIRII.
                            Marius, pe cand turneul de veterani -de care mi-ai zis cand m-am inscris- si pe cand (tot am vrut sa te intreb la concurs, dar am uitat) pimul turneu de PingPong -cu palete de smirghel- din zona de vest, la care ai facut aluzie pe pagina turneului de la Bistrița?

                            Comentariu


                            • Postat în original de victor.arad Vezi post
                              Mariusica felicitari pt turneu..... putin cam cald in sala,bine macar ca am transpirat putin si am mai eliminat eu si roman bogdan din berile baute dar a fost foarte fain turneul, participare numeroasa, jucatori buni. Bravo Mocene pt meci, data viitoare poate imi iau revansa sa ne auzim sanatosi la sibiu
                              ......Victore aici ai dreptate 100%.........la un anumit moment termometrul salii arata 24,5 grade !!!!!!!!...........cred ca asta este unul din minusurile acestui turneu,,,,.....
                              .....dar eu cred ca termometrul s-a incalzit in halul asta........din cauza lui Roman ........care a jucat ca un nebun,,,,,,.....a fost intr-o forma incredibila....
                              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                              Comentariu


                              • Postat în original de alandala Vezi post
                                Felicitari Marius si echipa pentru (din nou) turneul reusit, asa cum ne-ai obisnuit deja. La fel felicitari castigatorilor de la ambele categorii si bine-nteles colegilor care s-au strans cu mic cu mare la acest turneu organizat de ZIUA UNIRII.
                                Marius, pe cand turneul de veterani -de care mi-ai zis cand m-am inscris- si pe cand (tot am vrut sa te intreb la concurs, dar am uitat) pimul turneu de PingPong -cu palete de smirghel- din zona de vest, la care ai facut aluzie pe pagina turneului de la Bistrița?
                                ..Dorule putintica rabdare..........daca am zis asa ceva,,,,,....sigur va avea loc.....cuvantul este cuvant..........sa gasim o data libera....
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • Postat în original de Dan Universal Vezi post
                                  de la dej numai urari de bine ,turneu reusit , cu meciuri faine ,si echilibrate ,locatie eleganta ,si oaspeti primitori. voi revenii cu drag la oradea!! multumesc !

                                  ..........Dane .....sunt de acord cu tine......'.oaspetii au fost primitori'......dar gazdele si mai si.........
                                  "
                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de sofidoor Vezi post
                                    ......Victore aici ai dreptate 100%.........la un anumit moment termometrul salii arata 24,5 grade !!!!!!!!...........cred ca asta este unul din minusurile acestui turneu,,,,.....
                                    .....dar eu cred ca termometrul s-a incalzit in halul asta........din cauza lui Roman ........care a jucat ca un nebun,,,,,,.....a fost intr-o forma incredibila....

                                    Tesutu adipos e devină, daca eram slab si eu ca Deian , gafaiam dupa 3 seturi , nu dupa fiecare minge
                                    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                    Comentariu


                                    • Felictari organizatorilor,participantilor si merituosilor premianti!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Lilian Vezi post
                                        Marius in gr.sup. am fost loc 3 . Noi 3 cu Robi am avut 1 victorie si sa facut depatajarea la seturi.Robi pe 2 cu +1 ,eu pe 3 cu -1 si tu pe 4 cu -5.Felicitari pentru turneul reusit.
                                        Nu vreau sa fiu foarte insistent si te rog sa ma ierti daca asa pare dar eu din cate am calculat cu Robi am iesit pe 3 in superioare.Daca nu stii cum se face departajarea uite aici un link .Eu unul m-am lamurit cum e cu departajarea.Felicitari inca odata si sper ca nu ma ciulesti intentionat pe unde ma prinzi.



                                        tenisdemasa.ro/forum/showthread.phphttp://tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?7311-Departajare-concurenti?7311-Departajare-concurenti
                                        ?Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.? ? Eleanor Roosevelt

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X