Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Oradea-Cupa Pingpongmania editia a X-a 24.01.2015 Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Lilian
    a răspuns
    Postat în original de Lilian Vezi post
    Marius in gr.sup. am fost loc 3 . Noi 3 cu Robi am avut 1 victorie si sa facut depatajarea la seturi.Robi pe 2 cu +1 ,eu pe 3 cu -1 si tu pe 4 cu -5.Felicitari pentru turneul reusit.
    Nu vreau sa fiu foarte insistent si te rog sa ma ierti daca asa pare dar eu din cate am calculat cu Robi am iesit pe 3 in superioare.Daca nu stii cum se face departajarea uite aici un link .Eu unul m-am lamurit cum e cu departajarea.Felicitari inca odata si sper ca nu ma ciulesti intentionat pe unde ma prinzi.



    tenisdemasa.ro/forum/showthread.phphttp://tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?7311-Departajare-concurenti?7311-Departajare-concurenti

    Lasă un comentariu:


  • Antal Denes
    a răspuns
    Felictari organizatorilor,participantilor si merituosilor premianti!

    Lasă un comentariu:


  • roman bogdan
    a răspuns
    Postat în original de sofidoor Vezi post
    ......Victore aici ai dreptate 100%.........la un anumit moment termometrul salii arata 24,5 grade !!!!!!!!...........cred ca asta este unul din minusurile acestui turneu,,,,.....
    .....dar eu cred ca termometrul s-a incalzit in halul asta........din cauza lui Roman ........care a jucat ca un nebun,,,,,,.....a fost intr-o forma incredibila....

    Tesutu adipos e devină, daca eram slab si eu ca Deian , gafaiam dupa 3 seturi , nu dupa fiecare minge

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Postat în original de Dan Universal Vezi post
    de la dej numai urari de bine ,turneu reusit , cu meciuri faine ,si echilibrate ,locatie eleganta ,si oaspeti primitori. voi revenii cu drag la oradea!! multumesc !

    ..........Dane .....sunt de acord cu tine......'.oaspetii au fost primitori'......dar gazdele si mai si.........
    "

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Postat în original de alandala Vezi post
    Felicitari Marius si echipa pentru (din nou) turneul reusit, asa cum ne-ai obisnuit deja. La fel felicitari castigatorilor de la ambele categorii si bine-nteles colegilor care s-au strans cu mic cu mare la acest turneu organizat de ZIUA UNIRII.
    Marius, pe cand turneul de veterani -de care mi-ai zis cand m-am inscris- si pe cand (tot am vrut sa te intreb la concurs, dar am uitat) pimul turneu de PingPong -cu palete de smirghel- din zona de vest, la care ai facut aluzie pe pagina turneului de la Bistrița?
    ..Dorule putintica rabdare..........daca am zis asa ceva,,,,,....sigur va avea loc.....cuvantul este cuvant..........sa gasim o data libera....

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Postat în original de victor.arad Vezi post
    Mariusica felicitari pt turneu..... putin cam cald in sala,bine macar ca am transpirat putin si am mai eliminat eu si roman bogdan din berile baute dar a fost foarte fain turneul, participare numeroasa, jucatori buni. Bravo Mocene pt meci, data viitoare poate imi iau revansa sa ne auzim sanatosi la sibiu
    ......Victore aici ai dreptate 100%.........la un anumit moment termometrul salii arata 24,5 grade !!!!!!!!...........cred ca asta este unul din minusurile acestui turneu,,,,.....
    .....dar eu cred ca termometrul s-a incalzit in halul asta........din cauza lui Roman ........care a jucat ca un nebun,,,,,,.....a fost intr-o forma incredibila....

    Lasă un comentariu:


  • alandala
    a răspuns
    Felicitari Marius si echipa pentru (din nou) turneul reusit, asa cum ne-ai obisnuit deja. La fel felicitari castigatorilor de la ambele categorii si bine-nteles colegilor care s-au strans cu mic cu mare la acest turneu organizat de ZIUA UNIRII.
    Marius, pe cand turneul de veterani -de care mi-ai zis cand m-am inscris- si pe cand (tot am vrut sa te intreb la concurs, dar am uitat) pimul turneu de PingPong -cu palete de smirghel- din zona de vest, la care ai facut aluzie pe pagina turneului de la Bistrița?

    Lasă un comentariu:


  • DAN TT
    a răspuns
    de la dej numai urari de bine ,turneu reusit , cu meciuri faine ,si echilibrate ,locatie eleganta ,si oaspeti primitori. voi revenii cu drag la oradea!! multumesc !

    Lasă un comentariu:


  • victor.arad
    a răspuns
    Mariusica felicitari pt turneu..... putin cam cald in sala,bine macar ca am transpirat putin si am mai eliminat eu si roman bogdan din berile baute dar a fost foarte fain turneul, participare numeroasa, jucatori buni. Bravo Mocene pt meci, data viitoare poate imi iau revansa sa ne auzim sanatosi la sibiu

    Lasă un comentariu:


  • Lilian
    a răspuns
    Marius in gr.sup. am fost loc 3 . Noi 3 cu Robi am avut 1 victorie si sa facut depatajarea la seturi.Felicitari pentru turneul reusit.

    Lasă un comentariu:


  • roman bogdan
    a răspuns
    Nu puteam face alt gest , având in vedere ca a stat mai bine de 3 ore sa ma susțină, si sa ma arbitreze la meciurile cu colegii din Ungaria, ce sa fac , tr sa ?nvăț sa țin scoru in ungareste))

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Roman Bogdan face un gest foarte frumos si doneaza abonamentul castigat lui Ghile Ioan.

    Lasă un comentariu:


  • boby
    a răspuns
    https://www.youtube.com/watch?v=PGXH...ature=youtu.be

    Lasă un comentariu:


  • daviris
    a răspuns
    Un turneu reusit cu prieteni si intre prieteni deosebiti,intr-o atmosfera destinsa de sarbatoare(a fost ziua unirii,nu? ).Felicitari tuturorrganizator,laureati,participanti si spectatori.

    Lasă un comentariu:


  • ghitza
    a răspuns
    Felicitari Marius pt turneu,a fost ok din toate punctele...si felicitari la toti
    Sa ne vedem la cat mai multe turnee.
    Felicitari Bogdan

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns


    ...Boby are mult mai multe cadre(inclusiv filmari....)si daca le posteaza...promit sa-l iert pentru "semnatura"lasata cu paleta pe masa nr 11-stie el despre ce-i vorba.........

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    .....Poze amatori-premiere....



    ....Poze open premiere....

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    ..Vreau sa felicit toti participantii pentru spiritul de lupta si fair-playul de care au dat dovada....



    .p.s.Nu stim daca am reusit..dar stim sigur ca am facut tot ce ne-a stat in putinta ca acesti minunati amaturisti care au fost astazi oaspetii nostrii,sa se simta ca la ei acasa.Pe curand.
    p.s.s.Un turneu cu peste 100 de fanatici ai ping-pongului,care are loc in mijlocul iernii si mai ales de ziua Unirii...........nu putea fi decat un turneu exceptional din toate punctele de vedere,presarat cu de toate....intarzieri,nemotivati,inscrisi cu 5 minute de a incepe turneul,bucuria unor copii de a juca langa adulti experimentati,.....etc....

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Absentii nemotivati care incurca orice turneu,inclusiv in cazul nostru(intarziere de o ora cel putin):Stoica Ioan Florin, Lugoj, 3748 - 0 - A,Oprea Adrian, Lugoj, 3749 - 0 - A,Ticu Sorin, Lugoj, 1430 - 12 - A,Simon Gabor, Ungaria, 1246 - 11,5 - A

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Jeney Tamas - Ungaria
    Balogh Attila - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    5 -- 8
    Pop Danut - Dej
    Lacatis Ghita - Arad
    Szabo Istvan - Ungaria
    Birtalan Laszlo - Oradea
    9 -- 16
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    Ciublea Vichente - Oravita
    Codau Vlad - Oradea
    Neamț Doru - Arad
    Veres Francisc - Oravita
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Szabo Lajos - Ungaria
    17 -- 24
    Cotca Dacian - Oradea
    Dani Leo - Arad
    Ghile Ioan - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    Munteanu Sorin - Arad
    Toma Cristian - Oradea
    Badescu Alexandru - Oradea
    Jurje Alexandru - Oradea
    25 -- 36 loc 3 gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    Curpas Ioan - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Zavaski Ioan - Dej
    Chira Anghel - Baia Mare
    Sferlea Calin - Oradea
    Vela Gabriel - Caransebeș
    Nagy Iosif - Arad
    Tisza Iosif - Arad
    Kadar Jozsi - Oradea
    Melnicenco Benjamin - Timișoara
    Mustata Catalin - Oravita
    37 -- 48 loc 4 gr.sup.
    Sas Tibor - Oradea
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Boros Amalia - Oradea
    Cotrau Calin - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    Dan Daniel - Oradea
    Dem Ciprian - Oradea
    Buciuman Vlad - Oradea
    Bucurica Razvan - Oradea
    Zot Paul - Oradea
    Petrucz Istvan - Oradea
    Antal Alin - Marghita
    49 -- 2v gr.inf.
    Cotranta Marcel - Oradea
    50 -- 59 1v gr.inf.
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Hulea Calin - Alesd
    Vaida Octav - Oradea
    Pop Ioan - Timișoara
    Sferlea Alesia - Oradea
    Manciu Dan - Oradea
    Griga Vladimir - Oradea
    Serban Dorel-Radu - Gepiu
    Pop Raul - Gepiu
    Dejeu Alex - Oradea
    60 -- 70 0v gr.inf.
    Simon Gabor - Ungaria
    Ticu Sorin - Lugoj
    Badescu Marian - Brașov
    Lele Ioan - Magesti
    Pridon Teodor - Oradea
    Tagliaferro Enrico - Oradea
    Scorte Claudiu - Oradea
    Zbarcea Florian - Oradea
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Oprea Adrian - Lugoj
    Vancea Marius - Oradea
    Ultima editare de MariusBH; 25.ian.2015, 03:25.

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Postat în original de toni Vezi post
    Gergely - Sufletel: 3-1 nu 3-2
    Am corectat....ce interes aveam sa scriu 3-2 in loc de 3-1...?...asa mi s-a spus..de catre cei care au vazut meciul....pentru ca nu am putut urmari 4 meciuri in acelasi timp...

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Clasament Open

    1 -- 4
    Roman Bogdan - Arad
    Sorescu Deian - Resita
    Marinescu Razvan - Cluj Napoca
    Gergely Anton - Oradea
    5 -- 8
    Frant Nicusor - Resita
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Horvath Tibor - Oradea
    Sicoe Rodica - Cugir
    9 -- 12
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Avram Victor - Arad
    Birtalan Robert - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    13 -- 18 loc 3 gr.sup.
    Sferlea Marius - Oradea
    Pop Zoltan - Dej
    Spatariu Daniel - Arad
    Craciun Calin - Oradea
    Kovacs Ferenc - Ungaria
    Karacsonyi Emese - Oradea
    19 -- 24 loc 4 gr.sup.
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Mureșan Iulian - Cluj Napoca
    Aberle Ildiko - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Stir Gyorgy - Ungaria
    25 -- 27 2v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Prundaru Horia - Arad
    Kacso Norbert - Ungaria
    28 -- 31 1v gr.inf.
    Andrasi Zoltan - Ungaria
    Vaida Sorin - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Igna Gheorghe - Gepiu
    32 -- 37 0v gr.inf.
    Papp Dezso - Ungaria
    Popute Remus - Oradea
    Parfenie Constantin - Resita
    Popescu Cornel - Oradea
    Boros Marta - Ungaria
    Horvath Alexandru - Oradea

    Lasă un comentariu:


  • toni
    a răspuns
    Gergely - Sufletel: 3-1 nu 3-2

    Lasă un comentariu:


  • leo33
    a răspuns
    Felicitari organizatorilor!!! a fost un turneu frumos, si felicitari tuturor participantilor!!!


    si in primul rand vreau sa-l felicit pe Attila pentru locul 1. pt. Romania pt Oradea bine meritat!

    (cealalta persoana nu mai conteaza, nu este din tara noastra si sper sa ajunga odata la open)


    bravo Oradea, bravo si Szalai si Popa ,,, bravo tuturor jucatorilor!

    Lasă un comentariu:


  • MariusBH
    a răspuns
    Finala mica :Marinescu-Gergely:3-1

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X