Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

TURNEU A Oradea-Cupa Pingpongmania editia a X-a 24.01.2015 Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Lilian
    a răspuns
    Postat īn original de Lilian Vezi post
    Marius in gr.sup. am fost loc 3 . Noi 3 cu Robi am avut 1 victorie si sa facut depatajarea la seturi.Robi pe 2 cu +1 ,eu pe 3 cu -1 si tu pe 4 cu -5.Felicitari pentru turneul reusit.
    Nu vreau sa fiu foarte insistent si te rog sa ma ierti daca asa pare dar eu din cate am calculat cu Robi am iesit pe 3 in superioare.Daca nu stii cum se face departajarea uite aici un link .Eu unul m-am lamurit cum e cu departajarea.Felicitari inca odata si sper ca nu ma ciulesti intentionat pe unde ma prinzi.

tenisdemasa.ro/forum/showthread.phphttp://tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?7311-Departajare-concurenti?7311-Departajare-concurenti

Lasă un comentariu:

• Antal Denes
    a răspuns
    Felictari organizatorilor,participantilor si merituosilor premianti!

Lasă un comentariu:

• roman bogdan
    a răspuns
    Postat īn original de sofidoor Vezi post
    ......Victore aici ai dreptate 100%.........la un anumit moment termometrul salii arata 24,5 grade !!!!!!!!...........cred ca asta este unul din minusurile acestui turneu,,,,.....
    .....dar eu cred ca termometrul s-a incalzit in halul asta........din cauza lui Roman ........care a jucat ca un nebun,,,,,,.....a fost intr-o forma incredibila....

Tesutu adipos e devină, daca eram slab si eu ca Deian , gafaiam dupa 3 seturi , nu dupa fiecare minge

Lasă un comentariu:

• MariusBH
    a răspuns
    Postat īn original de Dan Universal Vezi post
    de la dej numai urari de bine ,turneu reusit , cu meciuri faine ,si echilibrate ,locatie eleganta ,si oaspeti primitori. voi revenii cu drag la oradea!! multumesc !

..........Dane .....sunt de acord cu tine......'.oaspetii au fost primitori'......dar gazdele si mai si.........
    "

Lasă un comentariu:

• MariusBH
    a răspuns
    Postat īn original de alandala Vezi post
    Felicitari Marius si echipa pentru (din nou) turneul reusit, asa cum ne-ai obisnuit deja. La fel felicitari castigatorilor de la ambele categorii si bine-nteles colegilor care s-au strans cu mic cu mare la acest turneu organizat de ZIUA UNIRII.
    Marius, pe cand turneul de veterani -de care mi-ai zis cand m-am inscris- si pe cand (tot am vrut sa te intreb la concurs, dar am uitat) pimul turneu de PingPong -cu palete de smirghel- din zona de vest, la care ai facut aluzie pe pagina turneului de la Bistrita?
    ..Dorule putintica rabdare..........daca am zis asa ceva,,,,,....sigur va avea loc.....cuvantul este cuvant..........sa gasim o data libera....

Lasă un comentariu:

• MariusBH
    a răspuns
    Postat īn original de victor.arad Vezi post
    Mariusica felicitari pt turneu..... putin cam cald in sala,bine macar ca am transpirat putin si am mai eliminat eu si roman bogdan din berile baute dar a fost foarte fain turneul, participare numeroasa, jucatori buni. Bravo Mocene pt meci, data viitoare poate imi iau revansa sa ne auzim sanatosi la sibiu
    ......Victore aici ai dreptate 100%.........la un anumit moment termometrul salii arata 24,5 grade !!!!!!!!...........cred ca asta este unul din minusurile acestui turneu,,,,.....
    .....dar eu cred ca termometrul s-a incalzit in halul asta........din cauza lui Roman ........care a jucat ca un nebun,,,,,,.....a fost intr-o forma incredibila....

Lasă un comentariu:

• alandala
    a răspuns
    Felicitari Marius si echipa pentru (din nou) turneul reusit, asa cum ne-ai obisnuit deja. La fel felicitari castigatorilor de la ambele categorii si bine-nteles colegilor care s-au strans cu mic cu mare la acest turneu organizat de ZIUA UNIRII.
    Marius, pe cand turneul de veterani -de care mi-ai zis cand m-am inscris- si pe cand (tot am vrut sa te intreb la concurs, dar am uitat) pimul turneu de PingPong -cu palete de smirghel- din zona de vest, la care ai facut aluzie pe pagina turneului de la Bistrita?

Lasă un comentariu:

• Dan Universal
    a răspuns
    de la dej numai urari de bine ,turneu reusit , cu meciuri faine ,si echilibrate ,locatie eleganta ,si oaspeti primitori. voi revenii cu drag la oradea!! multumesc !

Lasă un comentariu:

• victor.arad
    a răspuns
    Mariusica felicitari pt turneu..... putin cam cald in sala,bine macar ca am transpirat putin si am mai eliminat eu si roman bogdan din berile baute dar a fost foarte fain turneul, participare numeroasa, jucatori buni. Bravo Mocene pt meci, data viitoare poate imi iau revansa sa ne auzim sanatosi la sibiu

Lasă un comentariu:

• Lilian
    a răspuns
    Marius in gr.sup. am fost loc 3 . Noi 3 cu Robi am avut 1 victorie si sa facut depatajarea la seturi.Felicitari pentru turneul reusit.

Lasă un comentariu:

• roman bogdan
    a răspuns
    Nu puteam face alt gest , avānd in vedere ca a stat mai bine de 3 ore sa ma susțină, si sa ma arbitreze la meciurile cu colegii din Ungaria, ce sa fac , tr sa īnvăț sa țin scoru in ungareste))

Lasă un comentariu:

• MariusBH
    a răspuns
    Roman Bogdan face un gest foarte frumos si doneaza abonamentul castigat lui Ghile Ioan.

Lasă un comentariu:

• boby
    a răspuns

Lasă un comentariu:

• daviris
    a răspuns
    Un turneu reusit cu prieteni si intre prieteni deosebiti,intr-o atmosfera destinsa de sarbatoare(a fost ziua unirii,nu? ).Felicitari tuturorrganizator,laureati,participanti si spectatori.

Lasă un comentariu:

• ghitza
    a răspuns
    Felicitari Marius pt turneu,a fost ok din toate punctele...si felicitari la toti
    Sa ne vedem la cat mai multe turnee.
    Felicitari Bogdan

Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X