Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 17.01.2015., Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Remarc acum si performanta notabila a trupei din Cristur,cu cei doi Attila:Vida,podium la un "A" in premiera daca nu ma insel:Szavuly cu superioare!Bravo Attila!
    I love table tennis !

    Comentariu


    • maestre, abia aștept să ne întâlnim... am ceva de la Szavuly bacsi și pentru tine!

      - - - Actualizat - - -

      Postat în original de marius1964 Vezi post
      Jos palaria pt Pali care s-a implicat activ pe toata perioada turneului pt a elimina timpii morti
      eu nici măcar nu mă pricep bine la chestiile astea de organizare, dar vă spun sincer că uneori am avut impresia că văd nu unul, ci 3 ”Pali” pe acolo!
      bravo, Pali, ai și din partea mea un DA!!! iar un bravo din partea unui troll să știi că ?nseamnă mult...

      Comentariu


      • Un turneu foarte bun din toate punctele de vedere. Cu siguranta vom reveni si la urmatoarele. Felicitari!

        Ultima parte a finalei de la amatori:

        Comentariu


        • Sferturi

          Comentariu


          • La Open clasamentul este gresit Andone Claudiu locul 3?? Sau poate a fost ziua dansului si a jucat direct in semifinale? Felicitari dom. Profesor am glumit sunteti tare si nu in ultimul rand felicitări organizatorilor si participantilor. P.S chiar imi doresc sa ajung la un concurs la Odorheiul Secuiesc.

            Comentariu


            • Grupe Superioare



              Comentariu


              • Grupe Superioare

















                Ultima editare de Corcoz Costin; 19.ian.2015, 01:21.

                Comentariu


                • Un turneu foarte bun.Bravo Gorgenyi Levente bravo Tokos Pal.(Csak igy tovabb!!!)

                  Comentariu


                  • Felicitari Gelu Vladoiu pentru rezultatul excelent, in conditiile unui turneu greu.

                    Comentariu


                    • Felicitări si Făgărășenilor care s au comportat meritoriu ,in special lui Marocico Marius care s a autodepasit!

                      Comentariu


                      • ,,Sincere Felicitari " -Nasului

                        Comentariu


                        • Postat în original de ivan catalin Vezi post
                          Felicitări si Făgărășenilor care s au comportat meritoriu ,in special lui Marocico Marius care s a autodepasit!
                          Intr-adevar Cataline,Marius reuseste sa stapaneasca tot mai bine iarba lui naravasa!Cat despre tine,progresul tau este remarcabil si se vede de la un turneu la altul.Felicitari voua si felicitari si lui Sorin pentru clasarea meritorie.Bravo Fagarasul!
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • Felicitari Gelu V. urmeaza podiumul!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X