Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu "A" "Cupa Pinguinul Vesel" 21 Februarie 2015 - Bucuresti

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • nu stau sa ma mai chinui, sper ca fondul sonor suprapus acopera vocile si nu se intelege

    Comentariu


    • si un mic sample din concertul inceput la orele 21.30

      Comentariu


      • Secvente din timpul turneului, vizionare plăcuta!
        https://www.facebook.com/pages/Tenis...81358215226673
        "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
        George Bernard Shaw
        https://www.youtube.com/user/megan1RO

        Comentariu


        • Vreau sa multumesc si eu lui Gelu ptr ajutorul acordat cu organizarea la open si lui Pali ptr ajutorul acordat de fiecare daca cand l am solicitat.

          De asemenea acum la final vreau sa spun si care a fost ideea cu Gelu "organizator tehnic". I am propus chestia asta acum o luna, o luna si jumatate nu ca sa dau cuiva motive (diverse), sau ca sa dau cuiva peste nas, ba din contra ideea a fost sa aratam ca desi ne contram foarte des cand avem idei si opinii diferite, putem de asemenea sa si colaboram. Sper sa fie un prim semn spre normalitate, sa lasam toti de la noi si sa facem in continuare miscarea asta tot mai frumoasa, mai bine organizata. Multumesc!



          Postat în original de GeluBv Vezi post
          Clasament Open

          1 -- 4
          Petrescu Liviu - Pitesti
          David Dorin - Barlad
          Tomica Andrei - Bucuresti
          Calin Mihai - Barlad
          5 -- 8
          Balog Andreea - Arad
          Uta Adrian - Bucuresti
          Leorda Rares - Reghin
          Stanciu Alin - Calarasi
          9 -- 16
          Zamfir Ionel - Bucuresti
          Iancu George - Ploiesti
          Vranceanu Mihai - Bucuresti
          Panea Ovidiu - Bucuresti
          Bularda Iulian - Barlad
          Enciu Alexandru - Slobozia
          Fodoran Cosmin - Bucuresti
          Wischegg Robert - Galati
          17--24 - Loc 3 gr. sup
          Dumitrescu Cornel - Bucuresti
          Vladoiu Gelu - Brasov
          Tomica Silviu - Bucuresti
          Popescu Valentin - Bucuresti
          Cionoiu Cristian - Bucuresti
          Biro Attila - Miercurea Ciuc
          Popa Cristian - Bucuresti
          Aftenii Daniel - Bucuresti
          25--32 - Loc 4 gr.sup
          Filimon Bogdan - Bucuresti (1v)
          Popescu Ionut - Bucuresti (0v)
          Uratu Denisa - Craiova (0v)
          Dascalasu Viorel- Bucuresti (0v)
          Bocaniala Norocel - Bucuresti (0v)
          Mostovoi Andrei - Campina (0v)
          Nistor Iosif - Siculeni (0v)
          Banescu Dragos - Pitesti (0v)
          33 -- 2v gr.inf.
          Guceanu Raluca - Bucuresti
          34 -- 42 1v gr.inf.
          ON HO - Bucuresti
          Constantin Teodor - Bucuresti
          Dinicescu Ion - Pitesti
          Moise Mihai - Alexandria
          Dumitru Gheorghe - Bucuresti
          Bradatan Lenuta - Bucuresti
          Dumitru Traian - Bucuresti
          Istrate Andrei - Bucuresti
          Kiss Janos - Miercurea Ciuc
          43 -- 48 0v gr.inf.
          Dobre Titus - Bucuresti
          Munteanu Octavian - Tecuci
          Negoita Edward - Bucuresti
          Damian Ioana - Barlad
          Pata Andrei - Bucuresti
          Acsinte Oana - Bucuresti

          Pentru cei ce doresc sa-si calculeze punctele obtinute ii informez ca turneul OPEN a avut 433,48 puncte (adunate de la primii 16 participanti), deci impartite la 16 avem MEDIA 27,09

          Clasament Amatori

          1 -- 4
          Movileanu Darius - Targoviste
          Bucsan Romeo - Pitesti
          Sandu Stefan - Bucuresti
          Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
          5 -- 8
          Luta Petre - Bucuresti
          Ioana Costin - Campina
          Kaposta Victor - Arad
          Damian Alin - Campia Turzii
          9 -- 16
          Suditu Andrei - Campina
          Arion Costel - Marasesti
          Popescu George - Bucuresti
          Petrov Dan - Timisoara
          Rasnoveanu Daniel - Slobozia
          Sass Imre - Miercurea Ciuc
          Zarinschi Catalin - Galati
          Jaouir Khaled - Bucuresti
          17 -- 32
          Iordachi Adrian - Adjud
          Vlase Dorin - Adjud
          Mircea Ionel - Ploiesti
          Matei Razvan - Bucuresti
          Micuda Mihai - Bucuresti
          Ivan Sorin Ioan - Targoviste
          Acatrinei Lucian Marian - Roman
          Radu Constantin - Sibiu
          Lefter Costel - Galati
          Lazar Ion - Bucuresti
          Dena Corneliu - Giurgiu
          Negria Mihai - Bucuresti
          Dinu Gheorghe - Bucuresti
          Movileanu Flavius - Targoviste
          Stancalie Doru - Craiova
          Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
          33 -- 48 loc 3 gr.sup.
          Ivan Valentin - Campina
          Arabagiu Marius - Bucuresti
          Marin Adrian - Bucuresti
          Cristescu Cristian - Bucuresti
          Parvu Nicolae - Cornu
          Vestineanu Ionut - Slobozia
          Sarbu Dan - Ploiesti
          Baluta Silviu - Bucuresti
          Rosu Marius Lucian - Bucuresti
          Pop Alexandru - Campina
          Tache Petre - Bucuresti
          Zamfir Gicu - Bucuresti
          Tugui Florin - Breaza
          Bujor Dragos Alexandru - Bucuresti
          Sultan Valentin - Craiova
          Sorescu Gabriel - Pitesti
          49 -- 64 loc 4 gr.sup.
          Rusea Gheorghe - Breaza
          Papacu Bejoli - Bucuresti
          Silviu Niculae - Bucuresti
          Dumitrescu Mircea - Ploiesti
          Constantin Gabriela - Bucuresti
          Stanciu Stelian - Calarasi
          Viciu Dragos - Pitesti
          Margescu Bogdan - Campina
          Moraru Constantin - Bucuresti
          Camenita Cristian - Bucuresti
          Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
          Sersea Adrian - Bucuresti
          Ileanu Bogdan - Targu Jiu
          Sandescu Florin - Bucuresti
          Oprea Luca - Bucuresti
          Niculescu Daniel - Pitesti
          65 -- 66 2v gr.inf.
          Stolearenco Igor - Galati
          Carjan Dumitru - Bucuresti
          67 -- 84 1v gr.inf.
          Muresan Ioan - Galati
          Sorescu Mircea - Paulesti
          Hutanu Adrian - Slobozia
          Butan Marius - Stefanesti Arges
          Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
          Marian Bogdan - Ploiesti
          Gramaticu Sorin - Bucuresti
          Voin Doru - Bucuresti
          Enculescu Dan - Bucuresti
          Anescu Andu - Dragasani
          Visan Bogdan - Targoviste
          Ionita Alexandra - Bucuresti
          Bobi Mario Andrei - Bucuresti
          Ionascu Gabriel - Bucuresti
          Neicu Mihai - Breaza
          Banuta Dumitru - Ploiesti
          Pricop Dan - Bucuresti
          Hotca Ioan Ovidiu - Bucuresti
          85 -- 95 0v gr.inf.

          Velcea Cristina - Bucuresti
          Papp Otto - Bucuresti
          Nenciu Catalin - Bucuresti
          Constantin Sandu - Bucuresti
          Ciorgan Valeriu - Bucuresti
          Neagu Cristian - Slobozia
          Velicu Bogdan - Bucuresti
          Nicolae Bogdan Ionut - Bucuresti
          Dumitru Teodora - Craiova
          Calin Ion - Bucuresti
          Secu Laurentiu - Bucuresti


          Urmatorii au catigat un set de 3 mingi yasaka de 3 stele(30 seturi), un cuter profesional, o pereche sosete, 2 mansete



          ANESCU ANDU
          ARION cOSTEL
          CAMENITA CRISTIAN
          CARJAN DUMITRU
          CRISTESCU CRISTIAN
          DAMIAN ALIN
          DUMITRESCU MIRCEA
          GRAMATICU SORIN
          ILEANU BOGDAN
          IONASCU GABRIEL
          MARIAN BOGDAN
          MATEI RAZVAN
          MELNOVICI DANIEL
          MICUDA MIHAI
          MORARU CONSTANTIN
          MOVILEANU FLAVIUS
          NEGRIA MIHAI
          NICOLAE BOGDAN IONUT
          PAPP OTTO
          PETROV DAN
          POP ALEXANDRU
          RANOVEANU DANIEL
          SANDU STEFAN
          SARBU DAN
          SASS IMRE
          STANCIU STELIAN
          STOLERENCO IGOR
          SULTAN VALENTIN
          TACHE PETRE
          VAILE GELU IULIAN
          VESTINEANU IONUT
          VOIN DORU
          VLASE CIPRIAN




          Urmatorii au castigat set 3 mingi yasaka 3 stele(10 seturi), o pereche soseste, 2 mansete

          acsinte oana
          BIRO ATTILA
          DINICESCU ION
          DUMITRU TRAIAN
          IANCU GEORGE
          KIS JANOS
          MOISE MIHAI
          NISTOR IOSIF
          PANEA OVIDIU
          PATA ANDREI
          PETRESCU LIVIU
          STANCIU ALIN
          URATU DENISA
          BOCANIALA NOROCEL

          Comentariu

          Cine a citit topicul
          Procesare...
          X