Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Bistrita - 28 feb 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A - Bistrita - 28 feb 2015

    LOCALITATEA: Bistrita
    DATA: Sambata 28 februarie 2015
    ORA: 08.00 - 09.20 - inscrieri, la 09.30 incep meciurile.
    SALA de tenis de masa "Gheorghe Bozga"
    ADRESA: str. Parcului, coordonate 47°07'55'' // 24°30'13'' (in parc, langa super-marketul LIDL, stadionul Gloria, Sala Polivalenta)

    LOGISTICA: 20 mese Butterfly, Tibhar si Donic;
    - mingi Donic Coach in grupe, Bty*** in eliminatorii;

    TAXA: 25 ron - din care cate 2 ron se vireaza catre Amatur;
    - copii 10 ron;
    - doamne/domnisoare 10 ron;
    - persoane cu dizabilitati 0 ron;

    Se asigura apa plata/minerala, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE: cupe, medalii si diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8

    La turneu va fi prezent Rasvan Crisan cu un stand de produse Butterfly al firmei TT-Shop.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana vineri 27 feb ora 18.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea jucatorilor care figureaza cu absente in clasamentul general;
    - daca va exista o lista de asteptare, jucatorii care s-au retras in ultima zi la turneele din 2014 (organizate la Bistrita si Dej) vor fi trecuti automat pe aceasta lista; - se amana treaba asta pentru turneele viitoare;

    SISTEMUL DE JOC:
    - doua turnee, open si amatori, vor incepe la aceeasi ora (09.30);
    - numar maxim de participanti: Amatori - 112, Open - 48
    - grupe inferioare (4 jucatori, cate doua grupe pe o masa) - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, dupa o schema aleatoare - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 se trag la sorti (se vor putea intalni doar in finala cu locurile 1 corespondente din grupele superioare).

    ORGANIZATORI: Apian Florin - 0748 143566, Nistor Dorel - 0740 511665

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    Ultima editare de FlorinBN; 17.feb.2015, 18:39.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  • #2
    Inscrieri - Bistrita 28 feb 2015

    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Open / Amatori
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inferioare Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inferioare Amatori
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Superioare Amatori
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Superioare Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Amatori
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Finala - Open
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Semifinale/Finala - Amatori

    Inscrieri Open - on 26-Feb-15 at 11:23:48

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 8 - 30.65 - O
    2. Mosneagu Marius, Falticeni - 16 - 28.32 - OL
    3. Nistor Dorel, Bistrita - 27 - 27.64 - O
    4. Sicoe Rodica, Cugir - 37 - 26.67 - OFW
    5. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 17 - 26.23 - O
    6. Farkas Gabor, Targu Mures - 20 - 25.84 - O
    7. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 1057 - 25 - O
    8. Mocean Dan, Cluj Napoca - 22 - 24.97 - O
    9. Morosanu Vasile, Suceava - 33 - 24.36 - OW
    10. Apian Florin, Bistrita - 34 - 23.6 - O
    11. Sufletel Radu, Alba Iulia - 44 - 23.32 - OL
    12. Cozma Catalin, Falticeni - 40 - 23.22 - OLW
    13. Zidar Victor, Reghin - 45 - 22.68 - O
    14. Simion Boby, Cluj Napoca - 38 - 22.42 - OH
    15. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei - 129 - 22.03 - O
    16. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 50 - 22 - O
    17. Ilies Ioan, Radauti - 113 - 21.98 - O
    18. Subcinski Alexandru, Suceava - 242 - 21.29 - O
    19. Pop Zoltan, Dej - 85 - 21.02 - O
    20. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 72 - 20.94 - O
    21. Andone Claudiu, Cugir - 77 - 20.84 - O
    22. Birtalan Robert, Oradea - 86 - 20.73 - O
    23. Fazakas Attila, Toplita - 73 - 20.46 - O
    24. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei - 381 - 20 - O
    25. Catricicau Adrian, Baia Mare - 298 - 19.71 - O
    26. ON HO, Bucuresti - 69 - 19.53 - O
    27. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 157 - 19.43 - OW
    28. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 55 - 19.34 - OW
    29. Tira Viorel, Bistrita - 238 - 19.29 - OW
    30. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 63 - 19 - O
    31. Irsai Istvan, Targu Mures - 147 - 18.75 - O
    32. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei - 504 - 18.75 - O
    33. Nistor Iosif, Siculeni - 90 - 18.44 - O
    34. Ciure Alin, Baia Mare - 322 - 18.43 - O
    35. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 181 - 18.05 - O
    36. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 78 - 17.63 - A
    37. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 96 - 17.12 - A
    38. Purdila Dan, Falticeni - 698 - 16.33 - A
    39. Toporas Cosmin, Suceava - 253 - 15.4 - A
    40. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 270 - 13.26 - A
    41. Ticala Vasile Jr, Viseu - 764 - 12.67 - A
    42. Galban Calin, Viseu - 876 - 12.33 - AJ
    43. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 452 - 11.63 - AJF
    44. Aberle Ildiko, Oradea - 350 - 11.36 - AF
    45. Losoncz Laszlo, Dealu - 586 - 11.28 - A
    46. Ticala Vasile, Viseu - 1017 - 11 - A
    47. Ciascai Alin, Baia Mare - 3056 - 0 - O
    48. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ban Peter, Cluj Napoca - - -
    2. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - - -
    3. Dumitru Ioan, Bistrita - - -
    4. Muresan Iulian, Cluj Napoca - - -
    5. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - - -
    6. Daneliuc Gabi, Sibiu - - -


    Inscrieri Amatori - on 27-Feb-15 at 17:27:23

    1. Puscas Arpad, Gherla - 310 - 17.86 - A
    2. Parcalab Mihai, Bistrita - 406 - 17.8 - A
    3. Denes Ferenc, Praid - 125 - 17.76 - AW
    4. Rosca Niculai, Galanesti - 301 - 17.67 - A
    5. Marian Florin, Reghin - 130 - 17.38 - A
    6. Farkas Bence, Targu Mures - 89 - 17.29 - AJ
    7. Birtalan Laszlo, Oradea - 98 - 17.26 - A
    8. Rusin Iaroslav, Ucraina - 997 - 17 - A
    9. Beica Florin, Gherla - 294 - 16.7 - A
    10. Colesniuc Romeo, Botosani - 107 - 16.48 - AW
    11. Vita Istvan, Reghin - 263 - 16.33 - A
    12. Volostiuc Marius, Suceava - 191 - 16.07 - A
    13. Firu Marian, Vatra Dornei - 267 - 15.85 - A
    14. Barabas Sandor, Toplita - 142 - 15.82 - A
    15. Curpas Ioan, Oradea - 207 - 15.75 - AW
    16. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 136 - 15.7 - A
    17. Pop Danut, Dej - 124 - 15.4 - A
    18. Corneanu Sorin, Botosani - 135 - 15.36 - A
    19. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 370 - 15.14 - A
    20. Somlea Darian, Cisnadie - 160 - 15.04 - A
    21. Chesei Lucian, Baia Mare - 1238 - 15 - A
    22. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 170 - 14.88 - AH
    23. Maerean Claudiu, Bistrita - 463 - 14.6 - A
    24. Hodis Andrei, Gherla - 441 - 14.43 - A
    25. Sofian Corneliu, Suceava - 156 - 14.4 - AW
    26. Kezdi Janos, Corund - 177 - 14.36 - A
    27. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 275 - 14 - A
    28. Tira Ioan, Bistrita - 998 - 14 - A
    29. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 199 - 13.36 - A
    30. Bercea Marius, Somcuta Mare - 758 - 13.25 - A
    31. Moldovan Doru, Dej - 356 - 13.2 - A
    32. Vass Alexander, Beclean - 466 - 12.86 - A
    33. Matei Dumitru, Deva - 231 - 12.85 - AW
    34. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 390 - 12.83 - A
    35. Muresanu Alex, Sibiu - 353 - 12.7 - A
    36. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 265 - 12.6 - A
    37. Scurtu Nicolae, Bistrita - 483 - 12.5 - AW
    38. Janosi Attila, Targu Mures - 316 - 12.44 - A
    39. Cont Cosmin, Gherla - 524 - 12.07 - A
    40. Ghile Ioan, Oradea - 396 - 12.05 - A
    41. Dragan Mihai, Bistrita - 517 - 11.83 - A
    42. Roman Ovidiu, Nasaud - 421 - 11.75 - A
    43. Grecu Gheorghe, Bistrita - 525 - 11.71 - AW
    44. Medve Mihai, Reghin - 568 - 11.67 - A
    45. Marian Calin, Reghin - 526 - 11.51 - A
    46. Modarco Daniel, Ucraina - 1244 - 11.5 - A
    47. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 845 - 11.33 - A
    48. Garaz Mircea, Bistrita - 559 - 11.3 - AW
    49. Rosca Adela, Galanesti - 587 - 11.2 - AF
    50. Istrate Adrian, Bistrita - 846 - 11 - A
    51. Iovdi Gheorghe, Ucraina - 1693 - 11 - A
    52. Corocaescu Cristian, Suceava - 527 - 10.93 - A
    53. Spaller Tiberiu, Nasaud - 323 - 10.78 - A
    54. Decean Darian, Sibiu - 461 - 10.75 - A
    55. Joldes Adrian, Bistrita - 652 - 10.6 - A
    56. Bumbu Pavel, Razboieni - 399 - 10.56 - A
    57. Lucic Corneliu, Suceava - 305 - 10.51 - AW
    58. Cristea Virgil, Cugir - 415 - 10.33 - A
    59. Motorga Dorin, Targu Mures - 428 - 10 - A
    60. Maxim Cristian, Bistrita - 837 - 10 - A
    61. Robu Valentin, Botosani - 403 - 9.82 - AW
    62. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 576 - 9.71 - A
    63. Galfi Levente, Cluj Napoca - 723 - 9.5 - AW
    64. Zavaski Ioan, Dej - 501 - 9.43 - A
    65. Rosca Nicolae, Galanesti - 674 - 9.2 - A
    66. Popa Gheorghe, Aiud - 1275 - 9 - A
    67. Barabas Claudiu, Bistrita - 535 - 8.88 - A
    68. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 528 - 8.75 - A
    69. Ujica Marin, Toplita - 908 - 8.55 - A
    70. Sutu Dorel, Bistrita - 1090 - 8.5 - A
    71. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 1137 - 8.5 - A
    72. Rosca Mihai, Galanesti - 706 - 8.4 - AJ
    73. Fulop Attila, Aiud - 983 - 8.33 - A
    74. Iliescu Lucian, Toplita - 1191 - 8.33 - A
    75. Pralea Constantin, Alba Iulia - 439 - 8.25 - AW
    76. Covalcic Paula, Baia Mare - 818 - 8.2 - AF
    77. Vass Sandor, Beclean - 571 - 8.18 - A
    78. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 636 - 8.14 - A
    79. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 638 - 8 - A
    80. Campean Ionut, Viseu - 1035 - 8 - A
    81. Vajda Erno, Reghin - 1192 - 8 - A
    82. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 924 - 7.8 - A
    83. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 871 - 7.67 - AJF
    84. Spermezan Dorel, Nasaud - 1509 - 7.5 - A
    85. Flore Claudiu, Bistrita - 852 - 7.2 - A
    86. Sarcani Andrei, Targu Mures - 1120 - 7 - A
    87. Cazacu Florin, Vatra Dornei - 1337 - 7 - A
    88. Dirlea Ioan, Aiud - 1583 - 7 - AH
    89. Torok Zoltan, Cluj Napoca - 2051 - 7 - A
    90. Andreka Sebastian, Baia Mare - 2057 - 7 - A
    91. Vaduva Dan, Bistrita - 1038 - 6.75 - AW
    92. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1007 - 6.67 - A
    93. Colcer Nicolae, Toplita - 1199 - 6.4 - A
    94. Tanko Rudolf, Gheorgheni - 2200 - 6 - A
    95. Maksutovici Gelcu, Cluj Napoca - 1148 - 5.75 - A
    96. Naiba Dragos, Cluj Napoca - 1257 - 5.75 - A
    97. Todor Csaba, Gheorgheni - 1372 - 5.33 - A
    98. Damian Vasile, Nasaud - 1170 - 5.25 - A
    99. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 899 - 5.2 - AF
    100. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei - 1457 - 5 - A
    101. Savu Nicolae, Bistrita - 1514 - 5 - A
    102. Derzsi Lorand, Targu Mures - 1804 - 5 - A
    103. Singeorzan Cornel, Bistrita - 1485 - 0 - A
    104. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei - 1649 - 0 - AJF
    105. Pop Eugen, Bistrita - 2464 - 0 - AW
    106. Luca Eugen, Aiud - 2467 - 0 - A
    107. Turdean Ionut, Bistrita - 2719 - 0 - A
    108. Koloman Todor, Dej - 2765 - 0 - A
    109. Lupescu Nicolae, Reghin - 3644 - 0 - A
    110. Tegzes Robert, Gheorgheni - nou - 0 - A
    111. Albert Csenge Lila, Cluj Napoca - nou - 0 - A
    112. Mal Calin, Baia Mare - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca - - -
    2. Grigor Fabian, Viseu - - -
    3. Vita Emil, Toplita - - -
    4. Kocsis Laszlo, Toplita - - -
    5. Fulop Laszlo, Targu Mures - - -
    6. Trandafir Vasile, Targu Mures - - -
    7. Puscas Iosif, Gherla - - -
    8. Lunca Razvan, Tarnaveni - - -
    9. Bizau Ioan, Baia Mare - - -
    10. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
    11. Simionca Grigore, Bistrita - - -
    12. Bernat Nicolae, Targu Mures - - -
    13. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei - - -
    14. Calauz Horatiu, Baia Mare - - -
    15. Avram Gabriel, Radauti - - -
    Ultima editare de FlorinBN; 01.mar.2015, 17:48.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Se inscriu la amatori:
      Mihaly Eva si Zakarias Szabolcs din Odorheiu Secuiesc si Kezdi Janos din Corund.
      Se inscriu la open:
      Bartha Fruzsina si Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Din Reghin: Kantor Imre Zoltan la amatori, Zidar Victor la open.
        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
        Tel : 0742 257 995

        Comentariu


        • #5
          Ciurca Sorin - Tarnaveni - Open
          Sarcani Andrei, Ciurca Ovidiu - Targu Mures - Amatori.
          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

          Comentariu


          • #6
            La amatori din Reghin:
            Marian Florin
            Marian Calin
            Vita Istvan
            Medve Mihai
            Biro Istvan
            Nagy Mihaly
            Vajda Erno
            Lupescu Nicolae

            Comentariu


            • #7
              La Open se inscriu din Viseu:
              Galban Calin
              Ticala Vasile
              Ticala Vasile JR
              Iar la amatori tot din Viseu se inscrie:
              Campean Ionut
              “Sometimes I win, sometimes I learn”

              Comentariu


              • #8
                Se inscrie Derzsi Lorand din Targu Mures.

                Comentariu


                • #9
                  se inscrie Pop Zoltan din Dej la Open si Pop Danut,Moldovan Doru,Zavaski Ioan din Dej la Amatori.

                  Comentariu


                  • #10
                    Dragan Mihai - amatori - Bistrita

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Denes Ferenc din Praid - la open.

                      Comentariu


                      • #12
                        La amatori Vaduva Dan, Barabas Claudiu, Scurtu Nicolae, Savu Nicolae, Joldes Adrian toti din Bistrita.
                        Nittaku violin​T80 / Baracuda

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Gheorgheni la amatori:
                          Keresztes Zoltán
                          Tegzes Róbert
                          Tódor Csaba
                          Lovász Vilmos
                          Lőrinczi Béla
                          Tankó Rudolf

                          Comentariu


                          • #14
                            Predescu Levente din M-Ciuc la amatori
                            BL: Der Materialspezialist Revolution All+
                            FH: Andro Rasant Grip 1,9
                            BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

                            Comentariu


                            • #15
                              se inscriu luca eugen ,fulop attila, dirlea ioan si popa gheorghe din aiud si bumbu pavel razboieni

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X