Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A - RM. VILCEA - 14 martie 2015

Adună
X
Adună
Utilizatori activi care vizualizează acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A - RM. VILCEA - 14 martie 2015

    LOCATIA: Sala de sport a Sc gen nr. 9 Anton Pann
    ADRESA: Str Lucian Blaga Nr. 3 cartier OSTROVENI – Rm Vilcea; Parcarea masinilor se poate face in curtea scolii.
    INDICATII DE ACCES: se recomanda evitarea centrului orasului, unde sunt reparatii si strazi blocate
    -din directia Pitesti: la Peco Boromir, se face stinga catre Dragasani, si la primul sens giratoriu, dreapta, pe Bd. Dem Radulescu. La al treilea sens giratoriu se face dreapta, si la 50m pe partea stinga se afla scoala
    - din directia Sibiu: se recomanda ocolirea orasului pe varianta spre Pitesti, pina la Peco Boromir, se face dreapta spre Dragasani si la primul sens giratoriu dreapta pe Bd Dem Radulescu. La al treilea sens giratoriu se face dreapta, si la 50m pe partea stinga se afla scoala
    - din directia Dragasani si Tg Jiu: se intra pe varianta spre Pitesti, si la primul sens giratoriu se face stinga pe Bd Dem Radulescu. La al treilea sens giratoriu se face dreapta, si la 50m pe partea stinga se afla scoala.

    DATA: simbata 14 martie 2015
    LOGISTICA: 20 mese (ITTF approved)
    TAXA PARTICIPARE: 25 lei/jucator (2 lei/jucator merg la fondul Amatur)
    Se asigura apa plata si mingii de joc
    PREMII: CUPE + MEDALII + DIPLOME pentru primii 4 de la AMATORI si OPEN

    ORGANIZARE TURNEU: AMATORI + OPEN
    AMATORI: participa orice jucator cu media < 18
    Ora de incepere 9:30 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 8:30 – 9:00)
    Numar maxim de participant: 116 + 4 Wild Card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    OPEN: participa jucatorii legitimati in div B, jucatorii cu MP>18, precum si jucatori cu MP<18, ( sunt rugati sa-si anunte optiunea de a juca la OPEN)
    Ora de incepere: 14.00 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 13:00 – 13:30)
    Numar maxim de participant: 58 + 2 Wild card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 (7) jucatori – se califica primii 4
    - Grupe superioare de 3(4) jucatori – se califica primii 2
    - Eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare se va face dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR
    - pe forum pana joi 13 martie ora 20.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;

    ORGANIZATORI: Toma Florin : 0748.20.47.33 ; Sorin Botirca - 0723.33.64.55

    FIRMA EMI-TT, reprezentata de D-l Dumitru Beltechi va fi prezenta cu standuri bogate in echipamente sportive specifice.

    Va asteptam cu drag!
    Ultima editare de florin toma; 13.mar.2015, 12:28.

  • #2
    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Ionica Maria - Pitesti
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Moise Mihai - Alexandria
    5 -- 8
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Matei Dumitru - Deva
    Bratescu Adrian - Targoviste
    9-16
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    Doba Vasile - Pitesti
    Zavricescu Geo - Curtea de Arges
    Comsa Dan - Sibiu
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Negrean Ioan - Sibiu
    Ciuca Iulian - Dragasani
    Pribeagu Claudiu
    17 -- 32
    Somlea Darian - Cisnadie
    Iordache Marian - Dragasani
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Androne Daniel - Petrila
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Stanescu Raluca - Pitesti
    Beches Andrei - Sibiu
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Decean Darian - Sibiu
    Stoica Mihai - Mioveni
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Cristea Virgil - Cugir
    Moaghen George - Pitesti
    33 -- 48 loc 3 gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Benyovski Bela - Sibiu
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Muresanu Alex - Sibiu
    David Cosmin - Hunedoara
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Popa Paul - Sibiu
    Visan Bogdan - Targoviste
    Dirlea Ioan - Aiud
    Melinte Eleodor - Ramnicu Valcea
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Sultan Valentin - Craiova
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Bucur Dragos - Pitesti
    Cazacu Valentin - Pitesti
    49 -- 64 loc 4 gr.sup.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Barac Marius - Sibiu
    Damian Mircea - Razboieni
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Botea Fabian - Hunedoara
    Botian Radu - Sibiu
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Naulea Gabriela - Ramnicu Valcea
    Brabete Danut - Deva
    Badulescu Teo - Ramnicu Valcea
    Parcalabu Ninel - Targu Jiu
    Rusescu Doru - Ramnicu Valcea
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    65 -- 3v gr.inf.
    Rizea Cristina - Pitesti
    66 -- 75 2v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Butan Marius - Stefanesti Arges
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Gligor George - Sibiu
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Gherghina Alexandru - Ramnicu Valcea
    Manda Andreea - Ramnicu Valcea
    Tarzianu Georgiana - Ramnicu Valcea
    Nicolau Roberto - Petrila
    76 -- 89 1v gr.inf.
    Rosianu Nicolae - Sibiu
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Dima Nicu - Bucuresti
    Muscan Ioan - Sibiu
    Fulop Attila - Aiud
    Anescu Andu - Dragasani
    Stanescu Briana - Pitesti
    Buzatu Gabriel - Ramnicu Valcea
    Preda Vasilica - Curtea de Arges
    Dumitru Teodora - Craiova
    Cimpoeru Theodor - Ramnicu Valcea
    Zidarescu Mihai - Targu Jiu
    Rosca Florin - Ramnicu Valcea
    90 -- 103 0v gr.inf.
    Kondort Dan - Sibiu
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Banea Radu - Sibiu
    Roghina Razvan - Sibiu
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Popescu Paula - Ramnicu Valcea
    Comsa Maria - Sibiu
    Rusnac Ilie - Ramnicu Valcea
    Bucureanu Matei - Ramnicu Valcea
    Stanciu Marian - Ramnicu Valcea
    Stanciu Miruna - Ramnicu Valcea
    Marculescu Mircea Sr - Dragasani
    Marculescu Mircea Jr - Dragasani
    Ticur Gheorghe - Ramnicu Valcea

    Clasament OPEN

    1 -- 4
    Barzoi Daniela - Craiova
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Toma Florin - Pitesti
    Vaduva Gabriel - Mioveni
    5 -- 8
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Grigore Alexandru - Campina
    Anghelescu Oana - Craiova
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    9 -- 12
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Raducan Bogdan - Craiova
    Dragan Valentin - Mioveni
    Iancu Alina - Craiova
    13 -- 18 loc 3 gr.sup.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Migea Cornel - Sibiu
    Popa Radu - Deva
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Catinean Vasile - Petrila
    19 -- 24 loc 4 gr.sup.
    Banescu Dragos - Pitesti
    Stancalie Doru - Craiova
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    Mustocea Andrei - Petrila
    Timoceanu Marius - Ramnicu Valcea
    Puiu Andreea - Craiova
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Toma Dorin - Pitesti
    Iancu Sorin - Sibiu
    Rada Florin - Pitesti
    Rosu Alexandru - Mioveni
    29 -- 32 1v gr.inf.
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Dobre Titus - Bucuresti
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Farcasiu Florin - Alba Iulia
    33 -- 38 0v gr.inf.
    Aron Darie - Sibiu
    Darmaz Ion - Targoviste
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Muntoiu Gabriel - Pitesti
    Sandru Lavinia - Ramnicu Valcea
    Ghisoiu Larisa - Ramnicu Valcea
    Ultima editare de florin toma; 15.mar.2015, 14:52.

    Comentariu


    • #3
      Botian Radu si Beches Andrei-amatori, Sibiu. Multumesc
      ZJ-SZLC
      fh/bh- Btf Tenergy o5fx

      Comentariu


      • #4
        Kondort Dan si Florin Manitiu amatori, din Sibiu.
        Multumesc!

        Comentariu


        • #5
          Bine a revenit pe harta amaturului orașul Ramnicu Vâlcea.

          Comentariu


          • #6
            Din Stefanesti,jud.Arges,la amatori:
            Melnerovici Daniel
            Butan Marius

            Comentariu


            • #7
              Din Ramnicu Valcea se inscriu la amatori-Lupsa Bogdan,Orac Teodor,Buzatu Gabriel,Ciobanu Laurentiu(nou),Popescu Remus,Railean Vlad,Naulea Gabriela,
              Naulea Stefania (nou)Duma Daniela(nou),Melinte Eleodor,Smeureanu Nicolae,Rusnac Ilie(nou),Nemtanu Victor(nou)
              Cojocaru Didi,Preda Florin(nou),Mihaescu Marian,Florescu Ioan,Badulescu Teo(nou) ,Bucureanu Matei(nou)Gherghina Alexandru(nou)
              Cimpoeru Theodor,Teodorescu Ion(nou),Costache Petrica(nou),Timoceanu Marius.
              Din Dragasani-la amatori-Iordache Marian.

              Comentariu


              • #8
                Bucsan Romeo,din Pitesti,la Amatori.

                Comentariu


                • #9
                  Din Sibiu, la amatori: Roghina Razvan, Banea Radu, Bugarin Martin.
                  Va multumim!
                  Limba este întâiul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                  Comentariu


                  • #10
                    Dima Nicu-Buc-Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Banu Nicolae -Ocna Sibiului- Amatori
                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                      Pe spate: Tenergy 80
                      Pe fata.: Tenergy 64

                      Comentariu


                      • #12
                        Muscan Ioan - Sibiu
                        Muscan Aurel - Sibiu
                        Vintila Marius - Sibiu- Nou
                        Toti la amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Zidarescu mihai amatur
                          parcalabu ninel amatur
                          bradusca cornel amatur
                          cruceru sergiu tg jiu open

                          Comentariu


                          • #14
                            se inscriu la amatori din Sibiu - Barac Marius , Comsa Dan . Rosianu Nicolae si Comsa Maria .

                            Comentariu


                            • #15
                              Radu Sufletel , Rodica Sicoe - OPEN , Emil Sufletel S. -Amtori

                              Comentariu


                              • #16
                                Se inscriu la Amatori ,din Sibiu ,Muresanu Alex ,Muresanu Mihaela ,Filea Adonis .

                                Comentariu


                                • #17
                                  Laurentiu Ciucur, Sibiu, amatori

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Se inscrie Negrean Ioan-Amatori-Sibiu

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Sorin Iancu - Sibiu - Open
                                      Blade : DHS Hurricane King / Butterfly M. Maze
                                      DHS Skyline TG3 (Blue Sponge) & Tibhar Evolution MX-P / JOOLA Maxxx 450
                                      Just do it !

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Cocală Claudia Adriana - București (amatori)
                                        Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie la Amatori ,din Sibiu ,Decean Darian.
                                          Multumesc

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            La amatori, George Moaghen, Pitesti

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Pralea Constantin-Alba Iulia-amatori

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                La-open-Ramnicu Valcea-Balan Cristian si Barbu Dan.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Daneliuc Gabi din Sibiu la Open...alias Mister Backhand
                                                  Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                                  Pe spate: Tenergy 80
                                                  Pe fata.: Tenergy 64

                                                  Comentariu

                                                  Cine a citit topicul
                                                  Procesare...
                                                  X