Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU ''A'' Cupa TT BACAU- 14 martie 2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU ''A'' Cupa TT BACAU- 14 martie 2015

    LOCALITATEA: Bacau ,judetul Bacau
    Turneul se va desfasura pe 2 categorii OPEN + AMATORI
    DATA: 14 martie 2015
    ORA: 9.30 AMATORI (grupe alcatuite in functie MP)
    ........13.30 OPEN ......(grupe alcatuite dupa MP)

    SALA: AMATUR si OPEN : Sala de sport a scolii nr. 2, strada 9 Mai nr.64, Bacau, 600026.
    Indicatii suplimentare : aproximativ vis-a-vis de Piata Centrala Bacau ,
    -Din directia Iasi ,dupa ce treceti podul peste Bistrita la al doilea sens giratoriu virati la stanga si mai mergeti aproximativ 150 de metri si gasiti sala pe partea stanga ;
    -Din directia Bucuresti : mergeti pana la intersectia cu Mc Donald's apoi pastrati drumul principal pe partea dreapta iar dupa al 4-lea semafor o sa gasiti sala pe partea dreapta
    Parcarea este libera in fata salii

    NR. MESE: 16 Donic Waldner 25 ITTF
    SPATIU DE JOC : Taraflex
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 8,00 - pana se termina
    PREZENTA: La sala pt inscrieri obligatoriu ora 9:00-9:15 Ora inceperii: 09:30
    NUMARUL MAXIM DE JUCATORI ADMISI: 96(2 wild card) Amatori + 48(2 wild card) OPEN
    In cazul in care numarul participantilor este foarte mare atunci organizatorii vor cauta optiuni si pentru o a doua sala)

    SISTEMUL DE JOC:grupe inferioare de 6 jucatori , se califica primii 4 + grupe superioare ,se califica primii 2 + eliminatorii;
    Pentru ambele categorii se va aplica o schema aleatorie pentru trecerea in grupele superioare ; iar eventualele Bye-uri sunt acordate celor mai bine clasati din superioare in ordinea grupelor asa cum de altfel vor fi pozitionati pe tabelul eliminatoriu.
    Locurile 2 din gr superioare trag la sorti din urne diferite pentru a nu se intalni cu adversarul din superioare decat/eventual in finala.


    -Orice lipsa a unor participanti sau intarziati, NU afecteaza inceperea jocurilor, iar la sfarsitul partidelor se vor puncta absentii cu zero victorii, sigur se trec si in lista nemotivatilor;

    TAXA PARTICIPARE:
    - 25 lei / jucator( 2 Ron se virează/doneaza către Amatur);
    -10 lei / copiii sub 14 ani.
    -Persoanele cu dizabilitati locomotorii sunt scutite de plata taxei de participare.
    -Se va asigura apa si cafea .

    LOC 1 :cupa + diploma + premii surpriza
    LOC 2: cupa + diploma + premii surpriza
    LOC 3: cupa + diploma + premii surpriza
    LOC 4: diploma

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR : obligatoriu pe forum, telefonic pana vineri ORELE 20 (13 martie 2015). Cei care se inscriu si nu mai pot ajunge sunt rugati sa anunte din timp pe forum sau telefonic.

    Firma Androgir Bucuresti Echipament sportiv si accesorii Donic si Xiom pentru tenis de masa reprezentata de Domnul Gelu Popescu va fi prezenta la acest turneu cu un stand bogat in echipament pentru tenis de masa si va asigura mingile de concurs DONIC 3*


    ORGANIZATORI:

    Rojnita Sebastian 0742 910 126
    Berbece Bianca 0749 699 111
    Giosan Marcel
    Corcoz Costin 0760 541 264
    Ultima editare de Corcoz Costin; 15.mar.2015, 00:12.

  • #2
    Inscrieri Amatori - on 3/13/2015 at 11:23:31 PM

    1. Mironescu Adrian, Botosani - 132 - 17.71 - A
    2. Valeanu Vlad, Bacau - 886 - 17 - AJ
    3. Palaghita Remus, Onesti - 1170 - 17 - AW
    4. Colesniuc Romeo, Botosani - 109 - 16.48 - AW
    5. Arion Costel, Marasesti - 210 - 15.98 - A
    6. Rojnita Sebastian, Bacau - 162 - 15.84 - A
    7. Ciubotaru Carmen, Iasi - 1022 - 15.5 - AF
    8. Berbece Bianca, Bacau - 137 - 15.44 - AF
    9. Lefter Costel, Galati - 154 - 14.8 - AW
    10. Nistor Florin, Comanesti - 370 - 14.63 - A
    11. Sofian Corneliu, Suceava - 155 - 14.49 - AW
    12. Ticu Dorin, Bacau - 223 - 14.44 - A
    13. Ursulescu Ioan, Bacau - 234 - 14.28 - AW
    14. Halip Rares, Botosani - 722 - 14.25 - AJ
    15. Chetronie Liviu, Tecuci - 256 - 14.02 - A
    16. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 390 - 14 - A
    17. Marola Mihai, Bacau - 825 - 14 - AJ
    18. Marola Dan, Bacau - 943 - 14 - A
    19. Dan Andrei, Piatra Neamt - 339 - 13.98 - AW
    20. Zarinschi Catalin, Galati - 330 - 13.97 - A
    21. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 284 - 13.76 - AW
    22. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 643 - 13.5 - A
    23. Martz Sebastian, Comanesti - 371 - 13.43 - A
    24. Stamate Eduard, Tecuci - 399 - 13.43 - A
    25. Baisan Paul, Roman - 459 - 13.4 - A
    26. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 225 - 13.36 - AW
    27. Florea Gigi, Galati - 285 - 13.07 - AW
    28. Acatrinei Lucian Marian, Roman - 358 - 12.94 - A
    29. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 200 - 12.85 - A
    30. Iacob Gabriel, Iasi - 396 - 12.85 - AW
    31. Salavastru Petru, Botosani - 230 - 12.84 - AW
    32. Serban Liviu, Onesti - 235 - 12.68 - A
    33. Vieru Costica, Botosani - 498 - 12.5 - AW
    34. Sumanaru Catalin, Iasi - 770 - 12.5 - A
    35. Tanu Mihai, Tecuci - 630 - 12.45 - A
    36. Ungureanu Florin, Suceava - 499 - 12.4 - A
    37. Dodu Costica, Focsani - 791 - 12.4 - A
    38. Stoica Sandel, Focsani - 667 - 12.2 - A
    39. Cocea Catalin, Iasi - 479 - 12.14 - A
    40. Alupoaie Dumitru, Iasi - 875 - 12 - A
    41. Sava Sinel, Focsani - 400 - 11.98 - A
    42. Corocaescu Cristian, Suceava - 570 - 11.72 - A
    43. Socaci Sorin, Panciu - 277 - 11.68 - A
    44. Ghiurea Viorel, Piatra Neamt - 1028 - 11.5 - A
    45. Petenchi Edmond, Roman - 454 - 11.33 - A
    46. Aparaschivei Marcel, Botosani - 729 - 11.25 - AW
    47. Stolearenco Igor, Galati - 314 - 11.16 - A
    48. Morosan Marian, Suceava - 295 - 11.05 - A
    49. Lascan Mirel, Umbraresti - 1315 - 11 - A
    50. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 1450 - 11 - A
    51. Giosan Marcel, Galati - 311 - 10.9 - A
    52. Lucic Corneliu, Suceava - 296 - 10.71 - AW
    53. Chirila Viorel, Panciu - 946 - 10.5 - A
    54. Carnu Eugen, Bacau - 549 - 10.33 - A
    55. Condrea Emil, Iasi - 774 - 10 - A
    56. Gurgu Fabian, Halaucesti - 1047 - 10 - A
    57. Isac Daniel, Iasi - 1734 - 10 - A
    58. Porosnicu Catalin, Onesti - 1742 - 10 - A
    59. Robu Mihai, Mogosesti - 540 - 9.71 - A
    60. Stefan Alexandru, Iasi - 1073 - 9.67 - A
    61. Pintilie Vlad, Iasi - 1075 - 9.67 - A
    62. Chiriac Marius, Botosani - 730 - 9.56 - A
    63. Robu Valentin, Botosani - 406 - 9.49 - AW
    64. Ianos Valentin, Suceava - 678 - 9.4 - A
    65. Paduraru Andi, Piatra Neamt - 531 - 8.97 - A
    66. Pascu Gabriel, Braila - 528 - 8.66 - AW
    67. Tipu Vlad, Iasi - 1420 - 8.5 - A
    68. Oancea Marian, Bacau - 613 - 8.3 - A
    69. Constantinescu Rares, Braila - 623 - 8 - AJ
    70. Braniste George, Bacau - 1015 - 8 - A
    71. Balaita Mihai, Bacau - 1078 - 8 - AJ
    72. Neculai Radu, Focsani - 910 - 7.93 - A
    73. Tocariu Sebastian, Botosani - 810 - 7.76 - A
    74. Duman Iulian, Halaucesti - 727 - 7.71 - A
    75. Hanganu George, Focsani - 797 - 7.45 - A
    76. Zamfirache Ioan, Botosani - 756 - 7.43 - A
    77. Valeanu Cosmin, Bacau - 1154 - 7 - AJ
    78. Darlau Ionut, Bacau - 1520 - 7 - A
    79. Gontariu Florin, Bacau - 1674 - 7 - A
    80. Stoian Mircea, Bacau - 1997 - 7 - A
    81. Portariuc Gheorghe, Botosani - 2004 - 7 - A
    82. Sisca Nicusor, Comanesti - 1057 - 6.75 - A
    83. Cretu Cristian, Piatra Neamt - 1220 - 6.67 - A
    84. Isaic Radu, Bacau - 1461 - 6.5 - A
    85. Munteanu Costicuta, Bacau - 1463 - 6 - A
    86. Darie Gabriel, Comanesti - 1087 - 5.67 - A
    87. Cozma Gelu, Bacau - 1918 - 5 - A
    88. Ciocan Ionut Cristian, Bacau - 2257 - 5 - A
    89. Dumitriu Vasile, Bacau - 2258 - 5 - A
    90. Simon Ferenc, Lunca de Sus - 2208 - 0 - A
    91. Lita Bogdan, Bacau - 2542 - 0 - A
    92. Gherghel Petru, Bacau - 2956 - 0 - A
    93. Teris Valeriu, Comanesti - 3325 - 0 - A
    94. Galatanu Silviu, Bacau - nou - 0 - A
    95. Ciobanu Cosmin, Bacau - nou - 0 - A



    Inscrieri Open - on 3/13/2015 at 11:21:12 PM

    1. Roman Iulian, Brasov - 1 - 37.33 - OL
    2. David Dorin, Barlad - 3 - 31.82 - OL
    3. Ion Marius, Braila - 22 - 28.8 - OL
    4. Mosneagu Marius, Falticeni - 14 - 28.62 - OL
    5. Corcoz Costin, Focsani - 15 - 27.18 - O
    6. Hasna Cosmin, Straja - 85 - 24.73 - O
    7. Bularda Iulian, Barlad - 23 - 24.33 - OL
    8. Axinte Bogdan, Iasi - 104 - 24.1 - O
    9. Cozma Catalin, Falticeni - 39 - 23.58 - OLW
    10. Tiganas Mihai, Radauti - 86 - 23.53 - O
    11. Wischegg Robert, Galati - 34 - 23.52 - O
    12. Carpovici Boris, Falticeni - 113 - 23.37 - OLW
    13. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 50 - 22.42 - OW
    14. Ditu Daniel, Onesti - 663 - 22.3 - O
    15. Pizlaru Ionel, Focsani - 64 - 22.22 - O
    16. Coroiu Andrei, Roman - 468 - 21.75 - O
    17. Ilies Ioan, Radauti - 119 - 21.6 - O
    18. Tiganisteanu Adrian, Bacau - 541 - 20.5 - O
    19. Ursulean Vasile, Straja - 81 - 20.04 - O
    20. Denes Ferenc, Praid - 94 - 19.53 - OW
    21. Iordaniu Aurel, Panciu - 130 - 19.46 - O
    22. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 116 - 19.38 - OW
    23. Dumbrava Daniel, Focsani - 58 - 19.33 - OW
    24. Albu Catalin, Pascani - 159 - 19.23 - O
    25. Nistor Iosif, Siculeni - 87 - 18.94 - O
    26. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 99 - 18.69 - O
    27. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 73 - 18.55 - O
    28. Ungureanu Adrian, Suceava - 194 - 18.46 - OJ
    29. Avram Gabriel, Radauti - 89 - 18.11 - O
    30. Bodin Ion, Tecuci - 114 - 18.09 - OW
    31. Ionita Valentin, Galati - 176 - 18.05 - O
    32. Duceac Catalin, Botosani - 177 - 17.95 - A
    33. Pintilie Nela, Galati - 329 - 17.3 - ALF
    34. Cristovici Viorel, Tecuci - 761 - 17.2 - A
    35. Carnu Eugen Jr, Bacau - 316 - 17.14 - A
    36. Munteanu Octavian, Tecuci - 188 - 15.78 - AW
    37. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 567 - 15.75 - A
    38. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos - 349 - 15.29 - A
    39. Corneanu Sorin, Botosani - 144 - 14.91 - A
    40. Iordachi Adrian, Adjud - 483 - 12 - A
    41. Vitos Fodor Istvan, Miercurea Ciuc - 1658 - 11 - A
    42. Damian Ioana, Barlad - 485 - 9.85 - AF
    Ultima editare de Corcoz Costin; 13.mar.2015, 22:24.

    Comentariu


    • #3
      Clasament Open

      1 -- 4
      Roman Iulian - Brasov
      David Dorin - Barlad
      Corcoz Costin - Focsani(org)
      Bularda Iulian - Barlad
      5 -- 8
      Axinte Bogdan - Iasi
      Tiganisteanu Adrian - Bacau
      Mosneagu Marius - Falticeni
      Tiganas Mihai - Radauti
      9 -- 14
      Ion Marius - Braila
      Cozma Catalin - Falticeni
      Pizlaru Ionel - Focsani
      Carpovici Boris - Falticeni
      Coroiu Andrei - Roman
      Ditu Daniel - Onesti
      15 -- 21 Loc 3 gr.sup.
      Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
      Dumbrava Daniel - Focsani
      Ursulean Vasile - Straja
      Hasna Cosmin - Straja
      Denes Ferenc - Praid
      Bodin Ion - Tecuci
      Ilies Ioan - Radauti
      22 -- 28 Loc 4 gr.sup.
      Wischegg Robert - Galati
      Avram Gabriel - Radauti
      Bobarnac Gheorghe - Bacau
      Iordaniu Aurel - Panciu
      Albu Catalin - Pascani
      Duceac Catalin - Botosani
      Carnu Eugen Jr - Bacau
      29 -- 2v gr.inf.
      Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
      30 -- 36 1v gr.inf.
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Corneanu Sorin - Botosani
      Ionita Valentin - Galati
      Ungureanu Adrian - Suceava
      Cristovici Viorel - Tecuci
      Vitos Fodor Istvan - Miercurea Ciuc
      37 -- 42 0v gr.inf.
      Nistor Iosif - Siculeni
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Pintilie Nela - Galati
      Iordachi Adrian - Adjud
      Damian Ioana - Barlad
      Sass Imre - Miercurea Ciuc

      Clasament Amatori

      1 -- 4
      Dan Andrei - Piatra Neamt
      Stamate Eduard - Tecuci
      Ciubotaru Carmen - Iasi
      Lefter Costel - Galati
      5 -- 8
      Chetronie Liviu - Tecuci
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Berbece Bianca - Bacau(org)
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      9 -- 16
      Palaghita Remus - Onesti
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Nistor Florin - Comanesti
      Braniste George - Bacau
      Rojnita Sebastian - Bacau(org)
      Morosan Marian - Suceava
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Acatrinei Lucian Marian - Roman
      17 -- 32
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Arion Costel - Marasesti
      Mironescu Adrian - Botosani
      Paduraru Andi - Piatra Neamt
      Sofian Corneliu - Suceava
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Marola Dan - Bacau
      Cocea Catalin - Iasi
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Baisan Paul - Roman
      Petenchi Edmond - Roman
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      Serban Liviu - Onesti
      Ungureanu Florin - Suceava
      Stoica Sandel - Focsani
      33 -- 48 Loc 3 gr.sup.
      Ticu Dorin - Bacau
      Salavastru Petru - Botosani
      Socaci Sorin - Panciu
      Giosan Marcel - Galati (org)
      Zarinschi Catalin - Galati
      Martz Sebastian - Comanesti
      Vieru Costica - Botosani
      Carnu Eugen - Bacau
      Halip Rares - Botosani
      Dodu Costica - Focsani
      Marola Mihai - Bacau
      Valeanu Vlad - Bacau
      Pintilie Vlad - Iasi
      Isac Daniel - Iasi
      Simon Ferenc - Lunca de Sus
      Dumitriu Vasile - Bacau
      49 -- 64 Loc 4 gr.sup.
      Florea Gigi - Galati
      Lucic Corneliu - Suceava
      Stolearenco Igor - Galati
      Iacob Gabriel - Iasi
      Sava Sinel - Focsani
      Robu Mihai - Mogosesti
      Tanu Mihai - Tecuci
      Duman Iulian - Halaucesti
      Condrea Emil - Iasi
      Alupoaie Dumitru - Iasi
      Chirila Viorel - Panciu
      Ghiurea Viorel - Piatra Neamt
      Stefan Alexandru - Iasi
      Lascan Mirel - Umbraresti
      Tipu Vlad - Iasi
      Dobrincu Vlad - Iasi
      65 -- 2v gr.inf.
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      66 -- 83 1v gr.inf.
      Robu Valentin - Botosani
      Ianos Valentin - Suceava
      Aparaschivei Marcel - Botosani
      Chiriac Marius - Botosani
      Hanganu George - Focsani
      Sisca Nicusor - Comanesti
      Balaita Mihai - Bacau
      Neculai Radu - Focsani
      Aprodu Lucian - Bacau
      Isaic Radu - Bacau
      Munteanu Costicuta - Bacau
      Porosnicu Catalin - Onesti
      Ciocan Ionut Cristian - Bacau
      Gherghel Petru - Bacau
      Teris Valeriu - Comanesti
      Galatanu Silviu - Bacau
      Ciobanu Cosmin - Bacau
      Stoean Mircea - Bacau
      84 -- 96 0v gr.inf.
      Pascu Gabriel - Braila
      Oancea Marian - Bacau
      Constantinescu Rares - Braila
      Zamfirache Ioan - Botosani
      Tocariu Sebastian - Botosani
      Cretu Cristian - Piatra Neamt
      Gurgu Fabian - Halaucesti
      Darie Gabriel - Comanesti
      Darlau Ionut - Bacau
      Gontariu Florin - Bacau
      Cozma Gelu - Bacau
      Portariuc Gheorghe - Botosani
      Lita Bogdan - Bacau
      Ultima editare de Corcoz Costin; 15.mar.2015, 09:37.

      Comentariu


      • #4
        Din Iasi, Axinte Bogdan - Open
        Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
        Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
        Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

        Comentariu


        • #5
          Marcel Giosan, Galați - Amatori.
          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            Ion Marius,Braila,Open!

            Comentariu


            • #7
              Din Roman : Coroiu Andrei ( Open ), Baisan Paul ( Amatori ) , Petenchi Edy ( Amatori ) , Acatrinei Lucian ( Amatori ).
              Ultima editare de danmihai; 02.mar.2015, 12:08.
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • #8
                Corneanu Sorin - amatori - bt
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de danmihai Vezi post
                  Din Roman : Coroiu Andrei (Open), Baisan Paul (Amatori) si Petenchi Edy (Amatori).
                  Trupă incompletă.
                  E momentul sa începeți concursurile.
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Botosani, Adi Mironescu la amatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Munteanu Octavian Tecuci Open
                      Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                      Comentariu


                      • #12
                        Duceac Catalin-open

                        Comentariu


                        • #13
                          Marola Mihai -Bacau-Amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Bacau: Rojnita Sebastian, Ticu Dorin, Braniste George, Ursulescu Ioan.

                            Comentariu


                            • #15
                              Lita Bogdan , Bacau - Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X