Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?EMI-TT?- VICTORIA 21 Martie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?EMI-TT?- VICTORIA 21 Martie 2015

    Turneu A “EMI-TT”- VICTORIA 21 Martie 2015

    LOCUL DE DESFASURARE:Orasul Victoria
    ADRESA Strada Primaverii Sala de sport nr 221 Tip Nastase
    La a doua intrare in oras,treceti de Lidl circa 50 m si faceti prima pe dreapta ,mergeti pana in capatul strazi circa 50m si faceti dreapta si parcati.
    DATA: SIMBATA 21 Martie 2015

    NR MESE. 12 -16 per sala.(Sunt doua Sali la 100 m distanta)


    CATEGORIILE-Turneului
    1.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 10,99
    Nr participanti .Recomandat 32
    Ora de incepere 9.30
    2.Turneu Categoria Avansati-toti participantii cu media intre 11 si 17,99
    Nr participanti recomandat 96
    Ora de incepere 10.00
    3.Turneu Categoria Open-toti participantii cu media peste 18
    Nr participanti recomandat 32
    Ora de incepere 14.00
    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    NR PARTICIPANTI.NELIMITAT (Posibilitatea dotarii a 2 salii la distanta de 100 m)
    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,10 lei copii , 2 lei catre AMATUR
    FACILITATI. Gustare, masa de pranz, apa, cafea, etc.(La preturi promotionale)
    Prezenta unui chiosc in incinta salii.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 5 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP
    -Grupe sup de 3 pentru prima parte a clasamentului,iar cei de pe locurile 4-5 in grupe de pozitionare pt partea a doua a clasamentului.
    -Eliminatori pt prima jumatate a clasamentului

    Retragerea din timpul turneului se incadreaza in articolul 6.3. din Regulamentul Amatur 2015.Citez” In situatia in care jucatorul respectiv nu anunta organizatorul, sau daca organizatorul considera motivul retragerii neintemeiat, in clasamentul final jucatorul retras va fi inregistrat cu 0 victorii si primeste avertisment, iar in caz de recidiva va fi suspendat pe termen de 6 luni. Avertismentul poate fi retras in cazuri de forta majora, prin vot.”




    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Forum,telefonic pana in data de 19.03.2015 JOI ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 19.03.2015 JOI ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Fiind un turneu fara limita de locuri avem rugamintea sa va inscrieti in momentul in care sunteti siguri ca ne puteti onora cu prezenta.Retragerile nu sunt agreeate,mai ales cele din ultimul moment.Turneele de la Victoria au o lista a tuturor retragerilor de pana acuma care este f bine gestionata de mine si imi asum raspunderea de a nu da curs validarii inscrierilor persoanelor ce au la activ mai multe retrageri sau au inscris mai multi participanti si apoi i-a retras.
    Multumesc de intelegere

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Medalii si diploma
    Si alte premii surpriza.


    ORGANIZATORI. EMI-TT si Club Sportiv VICTORIA-Sectia Tenis de Masa
    Care ofera PREMII IN VALOARE TOTALA DE 1700 DE LEI

    PERSOANE DE CONTACT:
    Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Gelu Vladoiu (GeluBv) 0753529773
    Pal Tokos (Tokosp)0742257995
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    ANUNT IMPORTANT

    AM HOTARAT CREEAREA UNUI TURNEU DE COPII SEPARAT PE 2 CATEGORII.
    COPII CLASELE I-IV
    COPII CLASELE V-VIII


    De aceea avem rugamintea toti cei ce au inscris copii sa isi exprime dorinta participarii lor la Turneul de copii sau la Turneul de incepatori,deoarece amandoua Turnee vor incepe in acelasi timp in sali diferite(circa 100 metri distanta).Inscrierea copiilor se poate face pana la ora 8.45 Sambata dimineata.
    Multumim de intelegere

    EMI


    Daca am uitat ceva revenim ulterior cu completari.
    Ultima editare de Zosim1; 16.mar.2015, 21:46.

  • #2
    Rezervat Clasament
    Ultima editare de Zosim1; 16.mar.2015, 22:40.

    Comentariu


    • #3
      Si sa revenim la oil... problemele noastre... Iata esenta la un loc:

      Clasament Copii I-IV.

      1 -- 4
      Iepure Teodor Calin - Aiud
      Cristea Andrei Cosmin - Aiud
      Sferlea Alesia - Oradea
      Comsa Maria - Sibiu
      5 -- 8
      Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
      Leon Milton - Victoria
      Stoian Sebastian - Victoria
      Botezan Raul - Aiud
      repozitionare
      9 -- (2V)
      Dragos Matei - Brasov
      10 -- (1V)
      Dalbea Nicole - Agnita
      11 -- (0V)
      Popa Mara - Victoria

      Clasament Copii V-VIII.

      1 -- 4
      Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
      Toader Valentin - Agnita
      Veltan Victor - Fagaras
      Kondort Arpad - Agnita
      5 -- 8
      Pica Horia - Fagaras
      Gabor Claudiu - Agnita
      Cioca Raul - Agnita
      Crisan Casian - Agnita
      9 -- 12
      Tanase Stefan - Fagaras
      Timofta Rares - Victoria
      Ulmet Andrei - Victoria
      Telea Daniel - Victoria
      repozitionare
      13 -- (2V)
      Hotea Darius - Agnita
      14 -- (1V)
      Ionas Maria - Agnita
      15 -- (0V)
      Miclea Giulio - Victoria

      Clasament Incepatori

      1 -- 4
      Popa Gheorghe - Aiud
      Banu Nicolae - Ocna Sibiului
      Serban Mircea - Brasov
      Fulop Attila - Aiud
      5 -- 8
      Botian Radu - Sibiu
      Onet Nicolae - Sighisoara
      Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
      Raduly Ovidiu - Fantanele
      9 -- 16
      Samoila Florin - Sighisoara
      Ciky Cornel - Fagaras
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Bucur Alin Adrian - Targu Mures
      Popa Cristian - Victoria
      Bugneriu Marcel - Brasov
      Kondort Dan - Sibiu
      17 -- 32
      Comanariu Stefan - Fagaras
      Jecu Ciprian - Victoria
      Maier Catalin - Brasov
      Bokor Zoltan Jr - Brasov
      Miklos Imre - Bradesti
      Derzsi Lorand - Targu Mures
      Dragomir Paul - Sibiu
      Vacaru Liviu - Victoria
      Ludwig Arthur - Victoria
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Fiscu Calin - Sibiu
      Cristea Virgil - Cugir
      Motorga Dorin - Targu Mures
      Butnar Bogdan - Brasov
      Buta Denisa - Tarnaveni
      Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
      33 -- 40
      Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
      Manitiu Florin - Sibiu
      Mitrofan Petrica - Brasov
      Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
      Hasa Davanian - Brasov
      Samu Dorel - Cirta
      Kis Istvan - Brasov
      Miko Magdalena - Fagaras
      41 -- loc 3 gr.sup. - 1 vict
      Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
      42 -- 60 loc 3 gr.sup. - 0 vict
      Pralea Constantin - Alba Iulia
      Muscan Ioan - Sibiu
      Movileanu Neculae - Brasov
      Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
      Banea Radu - Sibiu
      Marica Dan - Brasov
      Roghina Razvan - Sibiu
      Malene Petru - Fagaras
      Clontea Mircea - Victoria
      Balan Claudia - Brasov
      Pietraru Sorin - Victoria
      Nicusan Claudiu - Sibiu
      Muresan Adrian - Victoria
      Givan Cristian - Sibiu
      Tunsoiu Costinel - Sinca Noua
      Restea Lucian Constantin - Fagaras
      Sarsama Flavius - Brasov
      Darrout Elian - Brasov
      Mihai Adrian Cristian - Fagaras
      repozitionare
      61 -- (5V)
      Veltan Alexandru - Fagaras
      62 -- 65 (4V)
      Markos Hunor - Targu Mures
      Stan Adrian - Brasov
      Henegar Gabriel - Brasov
      Szabo Attila - Fagaras
      66 -- 70 (3V)
      Niculescu Marin - Bucuresti
      Vasu Alexandru - Victoria
      Koos Attila - Targu Mures
      Nagy Levente - Fagaras
      Muresanu Mihaela - Sibiu
      71 -- 73 (2V)
      Zaharie Adelin - Lunca Calnicului
      Chima Filon Gheorghe - Sinca Noua
      Arsentea Niculae - Victoria (de corectat in Arsentea Ionel in cls.)
      74 -- 78 (1V)
      Pechier Christian - Cirtisoara
      Rus Tiberiu - Victoria
      Cristea Darius - Brasov
      Bardas Nelutu - Sighisoara
      Movileanu Adrian - Brasov
      79 -- 82 (0V)
      Butnar Daniel - Brasov
      Marginean Florin - Victoria
      Aprodu Paul - Sibiu
      Negrea Adrian - Victoria

      Clasament Avansati

      1 -- 4
      Bondoc Alex - Brasov
      Padurariu Costel - Brasov
      Benyovski Bela - Sibiu
      Dragomir Mitica - Sibiu
      5 -- 8
      Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
      Galiu Mihai - Brasov
      Todarcea Ioan - Sibiu
      Popa Mircea - Brasov
      9 -- 16
      Tipser Gabriel - Sighisoara
      Rosu Alexandru - Mioveni
      Dragos Florin - Brasov
      Marandici Adrian - Brasov
      Bardocz Szilard - Capeni
      Toader George - Agnita
      Kezdi Janos - Corund
      Antal Denes - Brasov
      17 -- 24
      Beches Andrei - Sibiu
      Nicula Dumitru - Agnita
      Tarau Vasile - Brasov
      Vestineanu Ionut - Slobozia
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Cernejenco Constantin - Sibiu
      Nechita Alexandru - Agnita
      Csaky Tiberiu - Resita
      25 -- 36 loc 3 gr.sup.
      Matei Dumitru - Deva
      Radu Constantin - Sibiu
      Kromek Iulian - Cugir
      Timaru Ilie - Ocna Sibiului
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Comsa Dan - Sibiu
      Matei Mirel - Brasov
      Weiss Simona - Cisnadie
      Orac Teodor - Ramnicu Valcea
      Franculescu Marius - Sinaia
      Turburan Ion - Resita
      repozitionare
      37 -- 39 (3V)
      Ursu Claudiu - Victoria
      Barac Marius - Sibiu
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      40 -- 41 (2V)
      Zedler Iuliu - Blaj
      Dirlea Ioan - Aiud
      42 -- 46 (1V)
      Somlea Darian - Cisnadie
      Muresanu Alex - Sibiu
      Marin Floricel - Brasov
      Filea Adonis - Sibiu
      Bucur Dan - Cisnadie
      47 -- 48 (0V)
      Luca Eugen - Aiud
      Dobrila Ion - Arpas

      Clasament Open

      1 -- 4
      Sorescu Deian - Resita
      Roman Iulian - Brasov
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      Andone Claudiu - Cugir
      5 -- 8
      Sufletel Radu - Alba Iulia
      Sicoe Rodica - Cugir
      Rus Traian - Cluj Napoca
      Dragan Valentin - Mioveni
      9 -- 14
      Gogu Gabriel - Cluj Napoca
      Farcas Vlad - Cluj Napoca
      Anita Dorel - Brasov
      Grigore Alexandru - Campina
      Vaduva Gabriel - Mioveni
      Rus Andrei - Brasov
      15 -- 21 loc 3 gr.sup.
      Moldovan Cristian - Tarnaveni
      Hutanu Alin - Brasov
      Sferlea Marius - Oradea
      Muresan Iulian - Cluj Napoca
      Ciublea Vichente - Oravita
      Mitzea Alexandru - Sibiu
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      22-23 (3v)
      Darie Aron
      Vladoiu Gelu - org
      24-25(2v)
      Tokos Pal - org
      Zedler Csaba
      26-27 (1V)
      Munteanu Octavian
      Iancu Sorin
      28-30(0v)
      Bacanu Paulian
      Nica Ionut
      Ban Peter

      **********************
      **********************
      **********************

      Inscrieri Open - on 20.03.2015 at 17:16:43

      1. Roman Iulian, Brasov - 1 - 36,87 - OL
      2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 8 - 31,47 - O
      3. Sorescu Deian, Resita - 5 - 31,4 - OL
      4. Sicoe Rodica, Cugir - 39 - 26,67 - OFW
      5. Cruceru Sergiu, Targu Jiu - 26 - 25,72 - O
      6. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 18 - 25,57 - O
      7. Mocean Dan, Cluj Napoca - 23 - 25,13 - O
      8. Vaduva Gabriel, Mioveni - 218 - 24 - OL
      9. Govoreanu Florin, Cisnadie - 33 - 23,9 - O
      10. Sufletel Radu, Alba Iulia - 36 - 23,52 - OL
      11. Olteanu Mihai, Brasov - 832 - 23,5 - O
      12. Dragan Valentin, Mioveni - 424 - 23,33 - OL
      13. Vladoiu Gelu, Brasov - 38 - 21,33 - OW
      14. Andone Claudiu, Cugir - 71 - 21,18 - O
      15. Anita Dorel, Brasov - 66 - 20,49 - O
      16. Migea Cornel, Sibiu - 98 - 20,24 - O
      17. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 174 - 20,15 - O
      18. Nica Ionut, Brasov - 77 - 19,58 - O
      19. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 62 - 19,45 - O
      20. Grigore Alexandru, Campina - 134 - 19,33 - O
      21. Rus Andrei, Brasov - 338 - 19,08 - OW
      22. Ciublea Vichente, Oravita - 113 - 19 - O
      23. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 72 - 18,8 - O
      24. Muresan Iulian, Cluj Napoca - 108 - 18,76 - O
      25. Bacanu Paulian, Brasov - 129 - 18,58 - O
      26. Zedler Csaba, Agnita - 175 - 18,57 - OW
      27. Mitzea Alexandru, Sibiu - 176 - 18,54 - O
      28. Hutanu Alin, Brasov - 81 - 18,26 - O
      29. Sferlea Marius, Oradea - 89 - 17,07 - A
      30. Munteanu Octavian, Tecuci - 191 - 16 - AW
      31. Iancu Sorin, Sibiu - 332 - 15,33 - A
      32. Ban Peter, Cluj Napoca - 290 - 13,82 - A
      33. Rus Traian, Cluj Napoca - nou - 0 - A

      Inscrieri Avansati - on 2015.03.21. at 1:02:13

      1. Marandici Adrian, Brasov, 223 - 17,27 - AW
      2. Todarcea Ioan, Sibiu, 370 - 16,24 - A
      3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 147 - 16,1 - A
      4. Tipser Gabriel, Sighisoara, 272 - 16,03 - A
      5. Turburan Ion, Resita, 1183 - 16 - A
      6. Somlea Darian, Cisnadie, 133 - 15,64 - A
      7. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 244 - 15,6 - A
      8. Antal Denes, Brasov, 154 - 15,4 - AW
      9. Iancu Sorin, Sibiu, 332 - 15,33 - A
      10. Vestineanu Ionut, Slobozia, 443 - 14,93 - A
      11. Dragomir Mitica, Sibiu, 623 - 14,67 - A
      12. Bardocz Szilard, Capeni, 342 - 14,66 - A
      13. Padurariu Costel, Brasov, 150 - 14,64 - A
      14. Kezdi Janos, Corund, 192 - 14,36 - A
      15. Matei Dumitru, Deva, 188 - 14,31 - AW
      16. Kromek Iulian, Cugir, 292 - 14,16 - A
      17. Nechita Alexandru, Agnita, 682 - 14 - A
      18. Weiss Simona, Cisnadie, 790 - 14 - AF
      19. Beches Andrei, Sibiu, 194 - 13,98 - A
      20. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 386 - 13,83 - A
      21. Popa Mircea, Brasov, 227 - 13,78 - AW
      22. Benyovski Bela, Sibiu, 345 - 13,7 - A
      23. Rosu Alexandru, Mioveni, 702 - 13,67 - AJ
      24. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 404 - 13,08 - A
      25. Radu Constantin, Sibiu, 202 - 13,05 - AW
      26. Barac Marius, Sibiu, 249 - 12,94 - AW
      27. Dragos Florin, Brasov, 329 - 12,85 - A
      28. Matei Mirel, Brasov, 683 - 12,8 - A
      29. Muresanu Alex, Sibiu, 361 - 12,7 - A
      30. Nicula Dumitru, Agnita, 299 - 12,67 - AW
      31. Dirlea Ioan, Aiud, 885 - 12,33 - AH
      32. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 886 - 12,33 - A
      33. Tarau Vasile, Brasov, 352 - 12,2 - A
      34. Marin Floricel, Brasov, 368 - 12,07 - AW
      35. Bucur Dan, Cisnadie, 767 - 12 - A
      36. Franculescu Marius, Sinaia, 907 - 12 - A
      37. Csaky Tiberiu, Resita, 1386 - 12 - A
      38. Luca Eugen, Aiud, 1452 - 12 - A
      39. Filea Adonis, Sibiu, 537 - 11,72 - A
      40. Puiulet Iosif, Agnita, 722 - 11,4 - A
      41. Comsa Dan, Sibiu, 511 - 11,33 - A
      42. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 308 - 11,13 - A
      43. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 468 - 11,13 - A
      44. Ursu Claudiu, Victoria, 1457 - 11 - A
      45. Galiu Mihai, Brasov, 1705 - 11 - A
      46. Toader George, Agnita, 659 - 9,8 - A
      47. Zedler Iuliu, Blaj, 679 - 8 - AW
      48. Bondoc Alex , Brasov, nou - 0 - A
      49. Bratu Andrei, Brasov, nou - 0 - A

      Inscrieri Incepatori - on 2015.03.21. at 1:02:46

      1. Cristea Virgil, Cugir, 405 - 10,67 - A
      2. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 430 - 10,23 - A
      3. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 592 - 10,14 - A
      4. Motorga Dorin, Targu Mures, 431 - 10 - A
      5. Popa Gheorghe, Aiud, 1025 - 10 - A
      6. Maier Catalin, Brasov, 1358 - 10 - A
      7. Carjan Dumitru, Bucuresti, 552 - 9,86 - AW
      8. Butnar Bogdan, Brasov, 598 - 9,76 - A
      9. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 498 - 9,5 - A
      10. Onet Nicolae, Sighisoara, 631 - 9,5 - A
      11. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 660 - 9,33 - A
      12. Samoila Florin, Sighisoara, 911 - 9,33 - A
      13. Popa Cristian, Victoria, 714 - 9,2 - A
      14. Fiscu Calin, Sibiu, 986 - 9 - A
      15. Ciky Cornel, Fagaras, 423 - 8,88 - AW
      16. Pralea Constantin, Alba Iulia, 410 - 8,8 - AW
      17. Fulop Attila, Aiud, 688 - 8,8 - A
      18. Mitrofan Petrica, Brasov, 839 - 8,8 - AW
      19. Derzsi Lorand, Targu Mures, 1147 - 8,5 - A
      20. Botian Radu, Sibiu, 602 - 8,29 - A
      21. Muscan Ioan, Sibiu, 617 - 8,27 - A
      22. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 611 - 8,14 - A
      23. Marica Dan, Brasov, 831 - 8,04 - A
      24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 650 - 8 - A
      25. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 1941 - 8 - AJ
      26. Serban Mircea, Brasov, 1945 - 8 - A
      27. Buta Denisa, Tarnaveni, 821 - 7,75 - AF
      28. Miklos Imre, Bradesti, 896 - 7,5 - A
      29. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 842 - 7,4 - A
      30. Dumitrescu Sorin, Brasov, 569 - 7,34 - A
      31. Manitiu Florin, Sibiu, 633 - 7,14 - A
      32. Movileanu Neculae, Brasov, 716 - 7,14 - A
      33. Vacaru Liviu, Victoria, 1342 - 7 - A
      34. Banea Radu, Sibiu, 780 - 6,33 - A
      35. Roghina Razvan, Sibiu, 865 - 6,2 - A
      36. Kondort Dan, Sibiu, 788 - 6 - A
      37. Butnar Daniel, Brasov, 1433 - 6 - AJ
      38. Hasa Davanian, Brasov, 1898 - 6 - AJ
      39. Kis Istvan, Brasov, 2209 - 6 - A
      40. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 743 - 5,9 - AW
      41. Niculescu Marin, Bucuresti, 795 - 5,7 - AW
      42. Muresanu Mihaela, Sibiu, 1371 - 5,67 - AF
      43. Malene Petru, Fagaras, 868 - 5,6 - A
      44. Movileanu Adrian, Brasov, 935 - 5,43 - A
      45. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 914 - 5,2 - AF
      46. Clontea Mircea, Victoria, 1196 - 5 - A
      47. Marginean Florin, Victoria, 1677 - 5 - A
      48. Bardas Nelutu, Sighisoara, 1907 - 5 - A
      49. Aprodu Paul, Sibiu, 1997 - 5 - A
      50. Ludwig Arthur, Victoria, 1519 - 0 - A
      51. Dragomir Paul, Sibiu, 1580 - 0 - A
      52. Balan Claudia, Brasov, 1682 - 0 - AJF
      53. Comanariu Stefan, Fagaras, 1928 - 0 - A
      54. Pietraru Sorin, Victoria, 2022 - 0 - A
      55. Nicusan Claudiu, Sibiu, 2151 - 0 - A
      56. Muresan Adrian, Victoria, 2153 - 0 - A
      57. Samu Dorel, Cirta, 2171 - 0 - A
      58. Szabo Attila, Fagaras, 2181 - 0 - A
      59. Givan Cristian, Sibiu, 2309 - 0 - A
      60. Jecu Ciprian, Victoria, 2325 - 0 - A
      61. Pechier Christian, Cirtisoara, 2642 - 0 - A
      62. Nagy Levente, Fagaras, 2652 - 0 - A
      63. Arsentea Niculae, Victoria, 2694 - 0 - A
      64. Rus Tiberiu, Victoria, 2698 - 0 - A
      65. Vasu Alexandru, Victoria, 2699 - 0 - A
      66. Bugneriu Marcel, Brasov, 3109 - 0 - A
      67. Stan Adrian, Brasov, 3133 - 0 - A
      68. Veltan Alexandru, Fagaras, 3478 - 0 - A
      69. Chima Filon Gheorghe, Sinca Noua, nou - 0 - A
      70. Ungureanu Marius, Sinca Noua, nou - 0 - A
      71. Henegar Gabriel, Brasov, nou - 0 - A
      72. Tunsoiu Costinel, Sinca Noua, nou - 0 - A
      73. Cristea Darius, Brasov, nou - 0 - A
      74. Miko Magdalena, Fagaras, nou - 0 - A
      75. Restea Lucian Constantin, Fagaras, nou - 0 - A
      76. Sarsama Flavius, Brasov, nou - 0 - A
      77. Raduly Ovidiu, Fantanele, nou - 0 - A
      78. Zaharie Adelin, Lunca Calnicului, nou - 0 - A
      79. Darrout Elian, Brasov, nou - 0 - A
      80. Mihai Adrian Cristian, Fagaras, nou - 0 - A
      81. Markos Hunor, Targu Mures, nou - 0 - A
      82. Negrea Adrian, Victoria, nou - 0 - A
      83. Koos Attila, Targu Mures, nou - 0 - A

      Inscrieri Copii I-IV. - on 2015.03.21. at 1:03:02

      1. Sferlea Alesia, Oradea, 1250 - 7 - AJF
      2. Comsa Maria, Sibiu, 1511 - 5 - A
      3. Stoian Sebastian, Victoria, 2473 - 0 - AJ
      4. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 2581 - 0 - AJF
      5. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 2894 - 0 - AJ
      6. Iepure Teodor Calin, Aiud, 2895 - 0 - AJ
      7. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 2953 - 0 - AJ
      8. Popa Mara, Victoria, 2964 - 0 - AJF
      9. Timofta Alexandra Maria, Victoria, nou - 0 - A
      10. Dragos Matei, Brasov, nou - 0 - A
      11. Botezan Raul, Aiud, nou - 0 - A
      12. Dalbea Nicole, Agnita, nou - 0 - A

      Inscrieri Copii V-VIII. - on 2015.03.21. at 1:03:15

      1. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 756 - 6,71 - AJ
      2. Kondort Arpad, Agnita, 1430 - 6 - A
      3. Toader Valentin, Agnita, 1908 - 0 - AJ
      4. Crisan Casian, Agnita, 2240 - 0 - AJ
      5. Cioca Raul, Agnita, 2474 - 0 - A
      6. Gabor Claudiu, Agnita, 2617 - 0 - A
      7. Veltan Victor, Fagaras, 2653 - 0 - AJ
      8. Timofta Rares, Victoria, 2884 - 0 - A
      9. Hotea Darius, Agnita, nou - 0 - A
      10. Ionas Maria, Agnita, nou - 0 - A

      ---

      Earlier edit:

      La incepatori: Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc;
      la amatori: Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc si Kezdi Janos - Corund;
      iar la open: Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc.
      Ultima editare de PaliHR; 25.mar.2015, 10:29.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Din Ramnicu Valcea-Lupsa Bogdan la incepatori si Orac teodor la avansati.

        Comentariu


        • #5
          Munteanu Octavian Tecuci Open
          Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

          Comentariu


          • #6
            Salut cu respect initiativa cu incepatorii.O selectie naturala a valorilor, devine normalitate.
            Pralea Constantin-Alba iulia- incepatori.

            Comentariu


            • #7
              Anitei Marcel Rozenfeld CRistian amatori. Si Cherhat Dumitru open ddin Cluj.

              Comentariu


              • #8
                Beches Andrei amatori-avansati, Sibiu. Multumesc
                ZJ-SZLC
                fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                Comentariu


                • #9
                  Retragem pe Rozenfel Cristian

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Sibiu la Amatori:
                    Radu C-tin
                    Benyovski Bela

                    La Open:
                    Mitzea Alexandru

                    - - - Actualizat - - -

                    Din Sibiu la Avansati:
                    Radu C-tin
                    Benyovski Bela

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Agnita se inscriu urmatorii:
                      Open-Zedler Csaba
                      Avansati-Nechita Alexandru,Toader George
                      Incepatori-Kondort Arpad,Malancravean Razvan,Sarbu Alin,Toader Valentin,Crisan Casian
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Cluj-Napoca se inscrie la incepatori-Rozenfeld Robert,avansati-Rozenfeld Cristian(Nu am nevoie de ,,secretar,,pentru inscrieri fara stirea mea,mai am si eu ,,din greseala,, un smart,tableta,laptop+2 clase ca si trenul)multumesc!
                        LEMN:MAZE(Old Tag)
                        Fh:TEN. 05
                        Bh:,TEN. 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Bucur Alin Adrian, Tg.Mures, 633, MP 9,33

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Sibiu, se inscriu la incepatori: Roghina Razvan, Banea Radu, Bugarin Martin, Givan Cristian (nou).
                            Cele bune!
                            Limba este întâiul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                            Comentariu


                            • #15
                              Moldovanu Dragos Stefan - incepatori
                              Tobosaru Gheorghe - avansati,
                              Ambii din Brasov
                              Blade: Nittaku Acoustic;
                              FH: Butterfly Tenergy 05;
                              BH: Victas Stiff.

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X