Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU ''A'' - Cupa PRO AKTIV FOCSANI - 21 martie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU ''A'' - Cupa PRO AKTIV FOCSANI - 21 martie 2015

    Localitatea: FOCSANI - jud. VRANCEA
    DATA: sambata 21 martie 2015
    SALA: Salile Liceelor Nr.1 si Nr. 4 Focsani. (adresa str. 1 Decembrie 1918. nr. 10, Focsani )

    INDICATII ACCES: https://maps.google.ro/maps?oe=utf-8...ed=0CDQQrwswAA

    Din directia Bucuresti: se intra in oras, se merge numai inainte circa 1km,la sensul giratoriu se face la dreapta,mergeti inainte...,la circa 500 m pe partea dreapta sunt liceele. Se intra prin curte. Sala este in capatul aleii pe partea stangă
    .
    Din directia Adjud,Bacau: Nu intrati in oras. Se merge pe centura ocolitoare spre Bucuresti, treceti de giratoriul de la Carrefur, apoi inainte la intersectia semaforizata,la urmatorul giratoriu se face la dreapta,ajungeti la un alt giratoriu unde faceti la stanga(pe langa Kaufland), mergeti inainte circa 300 m si ajungeti in fata Liceului Nr.1 pe partea stanga.Se intra prin curte. Sala este in capatul aleii pe partea stangă.

    Se vor organiza doua turnee:

    - turneu amatori: ora 9.30
    - turneu Open: ora 13.30


    Numarul de mese: 16 ( Butterfly ITTF + Joola ITTF+ Donic ITTF).
    Spatiul de joc: bun
    Lumina: sala de sport
    Ora de incepere: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).


    Sistemul de joc:
    - clasic (grupe inferioare, superioare, eliminatorii),
    - grupe inferioare de 6 jucatori sau 2 grupe de 4 jucatori / masa - dupa MP , regula sarpelui;
    - stabilirea capilor de serie se face conform MP din clasamentul AmaTur la zi;
    - grupe superioare de 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare) - se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara, dupa o schema aleatorie;
    - eliminatorii - locurile 1 dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti(se vor putea intalni doar in finala cu locurile 1 corespondente din grupele superioare)
    - se va juca 3 din 5 seturi.


    Numarul maxim de jucatori: 96 Amatori si 48 OPEN
    Taxa de participare: 25 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 10 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    Taxa de 2 RON/participant(mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) va fi achitata de organizatori catre Amatur.

    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc,
    - material de premiere: cupe,medalii, diplome pentru locurile 1-3 si medalie + diploma pentru locul 4


    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 20.03.2015, orele 20,00.
    Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora-limita.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat.

    Organizatori:
    CORCOZ COSTIN -0760541264
    DUMBRAVA DANIEL-0723385534



    Firma Androgir Bucuresti http://www.tenismasa.ro reprezentata de Domnul Gelu Popescu va fi prezenta la acest turneu cu un stand bogat in echipament pentru tenis de masa si va asigura mingile de concurs DONIC 3* - oferite gratuit
    Ultima editare de Corcoz Costin; 18.mar.2015, 14:00.

  • #2
    Inscrieri Amatori - on 3/20/2015 at 7:56:31 PM

    1. Rojnita Sebastian, Bacau - 153 - 16.51 - A
    2. Berbece Bianca, Bacau - 130 - 16.44 - AF
    3. Radu George, Marasesti - 773 - 16 - A
    4. Arion Costel, Marasesti - 216 - 15.76 - A
    5. Vasiliu Dan, Panciu - 606 - 15.5 - A
    6. Avram Nicolae, Nedelea - 125 - 15.05 - A
    7. Stamate Eduard, Tecuci - 314 - 14.94 - A
    8. Niculae Dan, Bucuresti - 208 - 14.76 - A
    9. Valeanu Vlad, Bacau - 782 - 14.5 - AJ
    10. Chetronie Liviu, Tecuci - 256 - 14.36 - A
    11. Ursulescu Ioan, Bacau - 245 - 14.28 - AW
    12. Ciornulet Cosmin, Marasesti - 647 - 14.27 - A
    13. Brulea Petre, Ploiesti - 193 - 14.15 - AW
    14. Gaitan Tiberiu, Braila - 844 - 14 - A
    15. Ticu Dorin, Bacau - 252 - 13.89 - A
    16. Zarinschi Catalin, Galati - 344 - 13.73 - A
    17. Mircea Ionel, Ploiesti - 225 - 13.34 - A
    18. Serban Liviu, Onesti - 239 - 12.88 - A
    19. Stoica Sandel, Focsani - 577 - 12.56 - A
    20. Braniste George, Bacau - 816 - 12.5 - A
    21. Dodu Costica, Focsani - 721 - 12.3 - A
    22. Scanteie Iulian, Buzau - 1409 - 12 - A
    23. Tanu Mihai, Tecuci - 588 - 11.96 - A
    24. Mitu Manuel, Galati - 551 - 11.8 - A
    25. Socaci Sorin, Panciu - 284 - 11.78 - A
    26. Bodea Vasile, Panciu - 440 - 11.63 - A
    27. Iordachi Adrian, Adjud - 524 - 11.57 - A
    28. Staicu Adrian, Galati - 436 - 11.54 - A
    29. Stolearenco Igor, Galati - 327 - 11.16 - A
    30. Sava Sinel, Focsani - 454 - 11.1 - A
    31. Dumitrescu Victor, Onesti - 1304 - 11 - A
    32. Spoiala Cristinel, Focsani - 805 - 10.53 - A
    33. Lascan Mirel, Umbraresti - 1088 - 10.5 - A
    34. Simulescu Adrian, Focsani - 806 - 10.4 - A
    35. Panait Constantin, Mizil - 566 - 10.33 - A
    36. Ilie Stefan, Buzau - 818 - 10.33 - A
    37. Chirila Viorel, Panciu - 847 - 10.33 - A
    38. Fratila Robert, Filipesti Targ - 826 - 10 - AJ
    39. Geamanu Pompiliu, Adjud - 1772 - 10 - A
    40. Anghel Adrian, Braila - 808 - 9.75 - A
    41. Cuna Gheorghe, Buzau - 1026 - 9.6 - A
    42. Anghelache Nicusor, Focsani - 1089 - 9.5 - A
    43. Muresan Ioan, Galati - 513 - 9.4 - AW
    44. Oancea Vasile, Buzau - 754 - 8.95 - A
    45. Munteanu Constantin, Ramnicu Sarat - 944 - 8.73 - A
    46. Preda Sile, Focsani - 888 - 8.65 - A
    47. Dragan Romeo, Marasesti - 1091 - 8.5 - A
    48. Panait Adrian, Braila - 583 - 8.23 - AW
    49. Lazar Dumitru, Mizil - 851 - 8.2 - A
    50. Poiana Marian, Focsani - 1027 - 8.13 - A
    51. Anton Dragos, Focsani - 1054 - 8 - A
    52. Dumbrava Ovidiu, Focsani - 1076 - 8 - A
    53. Stoian Nicolae, Braila - 1166 - 8 - A
    54. Avram Matei, Barcea - 1240 - 8 - A
    55. Constantinescu Rares, Braila - 661 - 7.86 - AJ
    56. Oancea Marian, Bacau - 603 - 7.83 - A
    57. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 604 - 7.73 - AF
    58. Neculai Radu, Focsani - 852 - 7.7 - A
    59. Vasiloiu Mihai, Focsani - 1007 - 7.53 - A
    60. Hanganu George, Focsani - 763 - 7.36 - A
    61. Budescu Marian, Galati - 864 - 7.05 - A
    62. Dobre Neculai, Focsani - 1219 - 6.73 - A
    63. Isaic Radu, Bacau - 1283 - 6.67 - A
    64. Toader Nicolae, Umbraresti - 1619 - 5 - A
    65. Ioncea Rares, Bucuresti - 2269 - 0 - A
    66. Grama Victor, Adjud - 2966 - 0 - A
    67. Zaharia Catalin, Adjud - 2968 - 0 - A
    68. Tabacaru Jenica, Focsani - 3491 - 0 - A
    69. Oncioiu Stelian , Marasesti - nou - 0 - A

    Inscrieri Juniori - on 3/20/2015 at 7:56:47 PM

    1. Marola Mihai, Bacau - 748 - 13 - AJ
    2. Munteanu Stefan Alin, Ramnicu Sarat - 925 - 11.2 - AJ
    3. Valeanu Cosmin, Bacau - 927 - 10.5 - AJ
    4. Constantinescu Rares, Braila - 661 - 7.86 - AJ
    5. Balaita Mihai, Bacau - 989 - 7.5 - AJ
    6. Miscoveanu Madalina, Cotesti - 1603 - 7.2 - AJF
    7. Ionescu Vlad, Braila - 1095 - 7 - AJ
    8. Barac Andreea, Braila - 1096 - 7 - AF
    9. Lipan Miruna, Braila - 1896 - 7 - AJF
    10. Toma Andrei, Braila - 1287 - 6.33 - AJ
    11. Vasile Bogdan, Braila - 1481 - 5 - A
    12. Vasile Razvan, Braila - 2357 - 5 - A
    13. Ciobica Teodora, Bacau - 1681 - 0 - AJF
    14. Mocanu Anca, Braila - 1924 - 0 - AJF
    15. Iusein Erol, Braila - 2937 - 0 - AJ
    16. Pascu Delia, Cotesti - nou - 0 - A
    17. Maftei Alexandra, Cotesti - nou - 0 - A
    18. Stefan Ionut, Cotesti - nou - 0 - A
    19. Nita Valentin, Cotesti - nou - 0 - A
    20. Mustatea Diana, Cotesti - nou - 0 - A
    21. Jantea Serena , Ramnicu Sarat - nou - 0 - A
    22. Draghici Laurian, Braila - nou - 0 - A
    23. Mihai Alex, Braila - nou - 0 - A


    Inscrieri open - on 3/20/2015 at 7:57:12 PM

    1. David Dorin, Barlad - 3 - 32.91 - OL
    2. Ion Marius, Braila - 13 - 28.49 - OL
    3. Calin Mihai, Barlad - 16 - 28.11 - OL
    4. Leorda Rares, Reghin - 21 - 27.62 - O
    5. Corcoz Costin, Focsani - 17 - 26.82 - O
    6. Bularda Iulian, Barlad - 24 - 24.75 - OL
    7. Ditu Daniel, Onesti - 506 - 23.53 - O
    8. Motoroi Costin, Bucuresti - 68 - 23.35 - OL
    9. Pizlaru Ionel, Focsani - 64 - 22.44 - O
    10. Iancu George, Ploiesti - 49 - 21.72 - OW
    11. Parnica Leonid, Moinesti - 662 - 20.5 - OW
    12. Iordaniu Aurel, Panciu - 100 - 19.78 - O
    13. Bodin Ion, Tecuci - 112 - 19.76 - OW
    14. Dumbrava Daniel, Focsani - 63 - 19.05 - OW
    15. Voinea Sorin, Galati - 243 - 18.97 - O
    16. Pascu Paul, Tecuci - 365 - 17.67 - A
    17. Ionita Valentin, Galati - 205 - 17.55 - A
    18. Irimia Sorin, Moinesti - 798 - 15 - A
    19. David Madalina, Barlad - 220 - 14.89 - ALF
    20. Barsa Ioan, Moinesti - 420 - 14.43 - A
    21. Chiscop Bogdan, Galati - 388 - 12.23 - AJ
    22. Damian Ioana, Barlad - 504 - 9.76 - AF
    Ultima editare de Corcoz Costin; 20.mar.2015, 18:57.

    Comentariu


    • #3
      Clasament open

      1 -- 4
      Calin Mihai - Barlad
      Ion Marius - Braila
      Bularda Iulian - Barlad
      Corcoz Costin - Focsani (org)
      5 -- 8
      Dumbrava Daniel - Focsani (org)
      Leorda Rares - Reghin
      David Dorin - Barlad
      Barsa Ioan - Moinesti
      9 -- 2v gr.sup.
      Iancu George - Ploiesti
      10 -- 12 1v gr.sup.
      Pizlaru Ionel - Focsani
      Voinea Sorin - Galati
      Ditu Daniel - Onesti
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Motoroi Costin - Bucuresti
      Iordaniu Aurel - Panciu
      Ionita Valentin - Galati
      Parnica Leonid - Moinesti
      17 -- 2v gr.inf.
      Bodin Ion - Tecuci
      18 -- 19 1v gr.inf.
      David Madalina - Barlad
      Chiscop Bogdan - Galati
      20 -- 22 0v gr.inf.
      Pascu Paul - Tecuci
      Damian Ioana - Barlad
      Irimia Sorin - Moinesti


      Clasament Amatori

      1 -- 4
      Rojnita Sebastian - Bacau (org)
      Radu George - Marasesti
      Arion Costel - Marasesti
      Oncioiu Stelian - Marasesti
      5 -- 8
      Stamate Eduard - Tecuci
      Ticu Dorin - Bacau (org)
      Gaitan Tiberiu - Braila
      Cuna Gheorghe - Buzau
      9 -- 16
      Dragan Romeo - Marasesti
      Brulea Petre - Ploiesti
      Spoiala Cristinel - Focsani
      Iordachi Adrian - Adjud
      Grama Victor - Adjud
      Carnu Eugen - Bacau
      Braniste George - Bacau
      Tanu Mihai - Tecuci
      17 -- 24
      Avram Nicolae - Nedelea
      Serban Liviu - Onesti
      Chetronie Liviu - Tecuci
      Socaci Sorin - Panciu
      Zarinschi Catalin - Galati
      Vasiliu Dan - Panciu
      Ciornulet Cosmin - Marasesti
      Anton Dragos - Focsani
      25 -- 2v gr.sup.
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      26 -- 38 1v gr.sup.
      Berbece Bianca - Bacau
      Niculae Dan - Bucuresti
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Stolearenco Igor - Galati
      Stoica Sandel - Focsani
      Constantinescu Rares - Braila
      Oancea Vasile - Buzau
      Valeanu Vlad - Bacau
      Chirila Viorel - Panciu
      Avram Matei - Barcea
      Dumitrescu Victor - Onesti
      Tabacaru Jenica - Focsani
      Mircea Ionel - Ploiesti
      39 -- 48 0v gr.sup.
      Bodea Vasile - Panciu
      Panait Adrian - Braila
      Sterie Georgiana - Filipesti Targ
      Hanganu George - Focsani
      Simulescu Adrian - Focsani
      Vasiloiu Mihai - Focsani
      Poiana Marian - Focsani
      Stoian Nicolae - Braila
      Scanteie Iulian - Buzau
      Tarlea Marcel - Panciu
      49 -- 50 2v gr.inf.
      Muresan Ioan - Galati
      Lascan Mirel - Umbraresti
      51 -- 59 1v gr.inf.
      Mitu Manuel - Galati
      Panait Constantin - Mizil
      Oancea Marian - Bacau
      Ilie Stefan - Buzau
      Preda Sile - Focsani
      Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
      Geamanu Pompiliu - Adjud
      Ioncea Rares - Bucuresti
      Zaharia Catalin - Adjud
      60 -- 71 0v gr.inf.
      Staicu Adrian - Galati................ Absent nemotivat
      Sava Sinel - Focsani
      Anghel Adrian - Braila
      Lazar Dumitru - Mizil
      Neculai Radu - Focsani
      Dumbrava Ovidiu - Focsani
      Anghelache Nicusor - Focsani
      Podasca Traian - Galati
      Dobre Neculai - Focsani
      Isaic Radu - Bacau
      Darlau Ionut - Bacau
      Hulubina Viorel - Focsani


      Clasament Juniori

      1 -- 4
      Marola Mihai - Bacau
      Constantinescu Rares - Braila
      Balaita Mihai - Bacau
      Munteanu Stefan Alin - Ramnicu Sarat
      5 -- 8
      Nita Valentin - Cotesti
      Ionescu Vlad - Braila
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Stefan Ionut - Cotesti
      9 -- 12 3v gr.inf.
      Barac Andreea - Braila
      Nechifor Madalin - Cotesti
      Toma Andrei - Braila
      Lipan Miruna - Braila
      13 -- 16 2v gr.inf.
      Ciobica Teodora - Bacau
      Mocanu Anca - Braila
      Vasile Razvan - Braila
      Iusein Erol - Braila
      17 -- 21 1v gr.inf.
      Vasile Bogdan - Braila
      Pascu Delia - Cotesti
      Maftei Alexandra - Cotesti
      Draghici Laurian - Braila
      Mihai Alex - Braila
      22 -- 24 0v gr.inf.
      Miscoveanu Madalina - Cotesti
      Mustatea Diana - Cotesti
      Jantea Serena - Ramnicu Sarat
      Ultima editare de Corcoz Costin; 22.mar.2015, 20:03.

      Comentariu


      • #4
        Lefter Costel, Galati, amatori.
        blade: Zhang Jike Super ZLC
        fh: Butterfly Tenergy 05
        bh: Dr. Neubauer Killer

        Comentariu


        • #5
          Inscriere concurs

          Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
          Rezervat Inscrieri
          - - - Actualizat - - -

          Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
          Rezervat Inscrieri

          Comentariu


          • #6
            Constantinescu Rareș din Braila la amatori.
            Multumesc.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de chirila Vezi post
              Înscriere concurs
              Chirila Viorel, Panciu - Amatori.
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                filimon bogdan open

                Comentariu


                • #9
                  Isaic Radu din Bacau la amatori. Multumesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Stolearenco Igor, din Galati, amatori.
                    blade: Zhang Jike Super ZLC
                    fh: Butterfly Tenergy 05
                    bh: Dr. Neubauer Killer

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Tecuci Chetronie Liviu amator.

                      Comentariu


                      • #12
                        Din Galati , Muresan Ioan - Amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Neculai Radu din Focsani, la amatori.
                          FH: Yasaka RAKZA 7 Soft
                          BLADE: Timo Boll ZLF
                          BH: Tenergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Arion Costel - Marasesti - amatori
                            Bl: Primorac off+
                            fh: Tibhar evolution MX-P
                            bh: Tibhar evolution MX-P

                            Comentariu


                            • #15
                              Panait Adrian- Braila-amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X