Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Chindia ,editia a-5-a ,Targoviste ,28.03.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Chindia ,editia a-5-a ,Targoviste ,28.03.2015

    TURNEU A - TARGOVISTE - 28 martie 2015

    LOCATIA: Sala de sport a Sc gen nr. 11.Prof. Paul Banica.
    ADRESA:Str. Moldovei nr.3 ; Parcarea masinilor se poate face langa curtea salii.
    INDICATII DE ACCES: Dinspre Sala Sporturilor (vechea locatie ),200 m.pe Bul.Unirii,prima la st.,inca 100 m.,apoi dr.,inainte aprox.300 m.pe st. se vede sala.
    -dinspre Gaesti.Coborati podul si virati st.pana in peco Agip ,dupa primul giratoriu prima la dr.dupa aprox.200 .m,apoi st.20m.inca 100m,iar dr.30 m.,st.aprox.200 m.sala pe dr.

    DATA: simbata 28 martie 2015
    LOGISTICA: 16 mese (ITTF approved)
    TAXA PARTICIPARE: 25 lei/jucator (2 lei/jucator merg la fondul Amatur)
    Se asigura apa plata si mingii de joc
    PREMII: CUPE + MEDALII + DIPLOME pentru primii 4 de la AMATORI si OPEN

    ORGANIZARE TURNEU: AMATORI + OPEN
    AMATORI: participa orice jucator cu media < 18
    Ora de incepere 9:30 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 8:30 – 9:00)
    Numar maxim de participant: 92 + 4 Wild Card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    OPEN: participa jucatorii legitimati in div B, jucatorii cu MP>18, precum si jucatori cu MP<18, ( sunt rugati sa-si anunte optiunea de a juca la OPEN)
    Ora de incepere: 14.00 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 13:00 – 13:30)
    Numar maxim de participant: 46 + 2 Wild card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)

    SISTEMUL DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 (7) jucatori – se califica primii 4
    - Grupe superioare de 3(4) jucatori – se califica primii 2
    - Eliminatoriu
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare se va face dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR
    - pe forum pana joi 26 martie ora 20.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;

    ORGANIZATORI: Manoiu Claudiu (0722534596) si Tarascu Alex.(0723581585)

    COORDONATOR: Lazaroiu Adrian (0733920481)



    Clasament Open

    1 -- 4
    Toma Florin - Pitesti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Uta Adrian - Bucuresti
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    5 -- 8
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Traistaru Marius - Topoloveni
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Andone Claudiu - Cugir
    9 -- 14
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Nica Ionut - Brasov
    Migea Cornel - Sibiu
    15 -- 21 loc 3 gr.sup.
    Banescu Dragos - Pitesti
    Iancu George - Ploiesti
    Vasiliu Remus - Mioveni
    Badea Daniel - Targoviste
    Bozga Lucian - Baicoi
    Luta Petre - Bucuresti
    Miron Andrei - Campina
    22 -- 28 loc 4 gr.sup.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Mostovoi Andrei - Campina
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Mereuta Rares - Bucuresti
    Ilie Marian - Targoviste
    29 -- 3v gr.inf.
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    30 -- 31 2v gr.inf.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    32 -- 37 1v gr.inf.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Staicu Dan - Constanta
    Totpal Marius - Busteni
    38 -- 43 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Cobeanu Marius - Breaza
    Oprea Luca - Bucuresti
    Macelaru Eugen - Bucuresti


    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Niculae Dan - Bucuresti
    Neculcea Alexandru - Moreni
    Pop Alexandru - Campina
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    5 -- 8
    Dragoi Andrei - Azuga
    Bozga Razvan - Baicoi
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Berbece Bianca - Bacau
    9 -- 16
    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
    Marin Adrian - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Coman Emil - Breaza
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Avram Nicolae - Nedelea
    Olaru Cristian - Targoviste
    Ivan Valentin - Campina
    17 -- 32
    Brulea Petre - Ploiesti
    Iliescu Dan - Pitesti
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Popa Mircea - Brasov
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Safta Alexandru - Targoviste
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Doba Vasile - Pitesti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Dima Victor - Azuga
    Sultan Valentin - Craiova
    Florea Marian - Targoviste
    Mihaila Robert - Breaza
    33 -- 48 loc 3 gr.sup.
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Darmaz Ion - Targoviste
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Padurariu Costel - Brasov
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Stoica Mihai - Mioveni
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Cucu Cristin - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Panait Genu - Teisani
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Cazacu Valentin - Pitesti
    49 -- 64 loc 4 gr.sup.
    Antal Denes - Brasov
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Tarau Vasile - Brasov
    Marin Floricel - Brasov
    Parvu Nicolae - Cornu
    Rosu Marius Lucian - Bucuresti
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Dima Nicu - Bucuresti
    Moaghen George - Pitesti
    Zavricescu Geo - Curtea de Arges
    Mocanu Adrian - Targoviste
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Taru Alex - Targoviste
    Ipate Virgil - Valenii De Munte
    65 -- 67 2v gr.inf.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Anescu Andu - Dragasani
    68 -- 78 1v gr.inf.
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Butan Marius - Stefanesti Arges
    Marin Iulian - Campina
    Bitoiu Horia - Azuga
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Irimia Madalin - Baicoi
    Balbaie Madalin - Baicoi
    Bica Gheorghe - Targoviste
    Preda Vasilica - Curtea de Arges
    Glavan Alexandru - Targoviste
    79 -- 93 0v gr.inf.
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Visan Bogdan - Targoviste
    Dumitrache Petrut - Azuga
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Tudosie Marcel - Ploiesti
    Mocanu Daniela - Baicoi
    Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
    Trache Bogdan - Valenii De Munte
    Mocanu Stefan - Targoviste
    Movileanu Laurentiu - Targoviste
    Nedelcu Valentin - Targoviste
    Drejoi Natanael - Pitesti
    Glavan Andrei - Targoviste
    Ultima editare de Adrian Lazaroiu; 31.mar.2015, 17:27.

  • #2
    se inscriu Olaru Cristian, Ivan Sorin Ioan, Mocanu Adrian, Diaconescu Lucian, Bratescu Adrian si Darmaz Ion la amatori din Targoviste
    Ultima editare de ivamaistru; 13.mar.2015, 19:14.
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

    Comentariu


    • #3
      Ivan Valentin-Campina-amatori

      Comentariu


      • #4
        Dena Corneliu-Giurgiu-amatori

        Comentariu


        • #5
          Din Campina la Open ;Mostovoi Andrei
          La Amatori;Tugui Florin,Neicu Mihai,Poteca Luiza,Pop Alexandru.

          Din Bucuresti la Open;Macelaru Gelu
          Din Sibiu la Open;Danieliuc Gabi.
          Ultima editare de Adrian Lazaroiu; 14.mar.2015, 06:02.

          Comentariu


          • #6
            Matei Razvan
            Poenaru Adrian,amatori
            Luta Petre,open
            toti din Bucuresti,multumesc

            Comentariu


            • #7
              Vranceanu Mihai, Zamfir Ionel, Aftenii Daniel open Bucuresti

              Comentariu


              • #8
                Miron Liviu-Campina-open

                - - - Actualizat - - -

                Suditu Andrei-Campina-open

                Comentariu


                • #9
                  Marian Florea - Târgovişte - în gaşca Amatorilor

                  Comentariu


                  • #10
                    Bucsan Romeo din Pitesti,la Amatori.
                    Melnerovici Dan din Stefanesti-Arges,la Amatori.

                    Comentariu


                    • #11
                      Din Sibiu la open
                      Mitzea Alexandru

                      Comentariu


                      • #12
                        Laurentiu Ciucur, Sibiu, amatori

                        Comentariu


                        • #13
                          Visan Bogdan, amatori.

                          Comentariu


                          • #14
                            filimon bogdan open

                            Comentariu


                            • #15
                              Dima Nicu-Bucuresti-Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X