TURNEU A - TARGOVISTE - 28 martie 2015
LOCATIA: Sala de sport a Sc gen nr. 11.Prof. Paul Banica.
ADRESA:Str. Moldovei nr.3 ; Parcarea masinilor se poate face langa curtea salii.
INDICATII DE ACCES: Dinspre Sala Sporturilor (vechea locatie ),200 m.pe Bul.Unirii,prima la st.,inca 100 m.,apoi dr.,inainte aprox.300 m.pe st. se vede sala.
-dinspre Gaesti.Coborati podul si virati st.pana in peco Agip ,dupa primul giratoriu prima la dr.dupa aprox.200 .m,apoi st.20m.inca 100m,iar dr.30 m.,st.aprox.200 m.sala pe dr.
DATA: simbata 28 martie 2015
LOGISTICA: 16 mese (ITTF approved)
TAXA PARTICIPARE: 25 lei/jucator (2 lei/jucator merg la fondul Amatur)
Se asigura apa plata si mingii de joc
PREMII: CUPE + MEDALII + DIPLOME pentru primii 4 de la AMATORI si OPEN
ORGANIZARE TURNEU: AMATORI + OPEN
AMATORI: participa orice jucator cu media < 18
Ora de incepere 9:30 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 8:30 – 9:00)
Numar maxim de participant: 92 + 4 Wild Card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)
OPEN: participa jucatorii legitimati in div B, jucatorii cu MP>18, precum si jucatori cu MP<18, ( sunt rugati sa-si anunte optiunea de a juca la OPEN)
Ora de incepere: 14.00 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 13:00 – 13:30)
Numar maxim de participant: 46 + 2 Wild card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)
SISTEMUL DE JOC:
- grupe inferioare de 6 (7) jucatori – se califica primii 4
- Grupe superioare de 3(4) jucatori – se califica primii 2
- Eliminatoriu
Ordinea favoritilor in grupele inferioare se va face dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul.
INSCRIEREA PARTICIPANTILOR
- pe forum pana joi 26 martie ora 20.00;
- inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
- absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
ORGANIZATORI: Manoiu Claudiu (0722534596) si Tarascu Alex.(0723581585)
COORDONATOR: Lazaroiu Adrian (0733920481)
Clasament Open
1 -- 4
Toma Florin - Pitești
Boaca Valentin - București
Uta Adrian - București
Valceanu Daniel - Topoloveni
5 -- 8
Dinca Daniel - București
Traistaru Marius - Topoloveni
Filimon Bogdan - București
Andone Claudiu - Cugir
9 -- 14
Zamfir Ionel - București
Lazaroiu Adrian - Targoviște
Aftenii Daniel - București
Vranceanu Mihai - București
Nica Ionut - Brașov
Migea Cornel - Sibiu
15 -- 21 loc 3 gr.sup.
Banescu Dragos - Pitești
Iancu George - Ploiești
Vasiliu Remus - Mioveni
Badea Daniel - Targoviște
Bozga Lucian - Baicoi
Luta Petre - București
Miron Andrei - Campina
22 -- 28 loc 4 gr.sup.
Popescu Valentin - București
Fratea Aurel - Constanța
Mihaila Nicolae - Breaza
Mostovoi Andrei - Campina
Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
Mereuta Rares - București
Ilie Marian - Targoviște
29 -- 3v gr.inf.
Dumitru Gheorghe - București
30 -- 31 2v gr.inf.
Constantin Teodor - București
Gorum Adrian - Topoloveni
32 -- 37 1v gr.inf.
Panea Ovidiu - București
Leolea Andrei - Constanța
Dracea Gabriel - Sinaia
Niculescu Gabriel - București
Staicu Dan - Constanța
Totpal Marius - Busteni
38 -- 43 0v gr.inf.
Grigore Alexandru - Campina
Botirca Sorin - Topoloveni
Mitzea Alexandru - Sibiu
Cobeanu Marius - Breaza
Oprea Luca - București
Macelaru Eugen - București
Clasament Amatori
1 -- 4
Niculae Dan - București
Neculcea Alexandru - Moreni
Pop Alexandru - Campina
Ciucur Laurentiu - Sibiu
5 -- 8
Dragoi Andrei - Azuga
Bozga Razvan - Baicoi
Bratescu Adrian - Targoviște
Berbece Bianca - Bacău
9 -- 16
Sterie Georgiana - Filipesti Targ
Marin Adrian - București
Dena Corneliu - Giurgiu
Coman Emil - Breaza
Bucsan Romeo - Pitești
Avram Nicolae - Nedelea
Olaru Cristian - Targoviște
Ivan Valentin - Campina
17 -- 32
Brulea Petre - Ploiești
Iliescu Dan - Pitești
Stan Catalin - Curtea de Argeș
Popa Mircea - Brașov
Panaitescu Stefan - Izvoarele
Micuda Mihai - București
Dinu Gheorghe - București
Diaconescu Lucian - Targoviște
Safta Alexandru - Targoviște
Preda Nicolae - Curtea de Argeș
Doba Vasile - Pitești
Dima Cristi - București
Dima Victor - Azuga
Sultan Valentin - Craiova
Florea Marian - Targoviște
Mihaila Robert - Breaza
33 -- 48 loc 3 gr.sup.
Trocan Nicolae - Mioveni
Darmaz Ion - Targoviște
Vladu Nicolae - Pitești
Padurariu Costel - Brașov
Ivan Sorin Ioan - Targoviște
Jaouir Khaled - București
Movileanu Flavius - Targoviște
Stoica Mihai - Mioveni
Papacu Bejoli - București
Dinu Adrian - Darmanesti
Cucu Cristin - Targoviște
Sorescu Mircea - Paulesti
Panait Genu - Teisani
Manoiu Claudiu - Fieni
Dobrin Adrian - Targoviște
Cazacu Valentin - Pitești
49 -- 64 loc 4 gr.sup.
Antal Denes - Brașov
Rusea Gheorghe - Breaza
Arabagiu Marius - București
Tarau Vasile - Brașov
Marin Floricel - Brașov
Parvu Nicolae - Cornu
Rosu Marius Lucian - București
Marian Bogdan - Ploiești
Carjan Dumitru - București
Dima Nicu - București
Moaghen George - Pitești
Zavricescu Geo - Curtea de Argeș
Mocanu Adrian - Targoviște
Sorescu Gabriel - Pitești
Taru Alex - Targoviște
Ipate Virgil - Valenii De Munte
65 -- 67 2v gr.inf.
Dospinescu George - București
Lazar Ion - București
Anescu Andu - Drăgășani
68 -- 78 1v gr.inf.
Silviu Niculae - București
Melnerovici Daniel - Stefanesti Argeș
Butan Marius - Stefanesti Argeș
Marin Iulian - Campina
Bitoiu Horia - Azuga
Niculescu Daniel - Pitești
Irimia Madalin - Baicoi
Balbaie Madalin - Baicoi
Bica Gheorghe - Targoviște
Preda Vasilica - Curtea de Argeș
Glavan Alexandru - Targoviște
79 -- 93 0v gr.inf.
Cocala Claudia - București
Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
Visan Bogdan - Targoviște
Dumitrache Petrut - Azuga
Dogaru Bianca - Baicoi
Corbu Darius - Valenii de Munte
Tudosie Marcel - Ploiești
Mocanu Daniela - Baicoi
Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
Trache Bogdan - Valenii De Munte
Mocanu Stefan - Targoviște
Movileanu Laurentiu - Targoviște
Nedelcu Valentin - Targoviște
Drejoi Natanael - Pitești
Glavan Andrei - Targoviște
LOCATIA: Sala de sport a Sc gen nr. 11.Prof. Paul Banica.
ADRESA:Str. Moldovei nr.3 ; Parcarea masinilor se poate face langa curtea salii.
INDICATII DE ACCES: Dinspre Sala Sporturilor (vechea locatie ),200 m.pe Bul.Unirii,prima la st.,inca 100 m.,apoi dr.,inainte aprox.300 m.pe st. se vede sala.
-dinspre Gaesti.Coborati podul si virati st.pana in peco Agip ,dupa primul giratoriu prima la dr.dupa aprox.200 .m,apoi st.20m.inca 100m,iar dr.30 m.,st.aprox.200 m.sala pe dr.
DATA: simbata 28 martie 2015
LOGISTICA: 16 mese (ITTF approved)
TAXA PARTICIPARE: 25 lei/jucator (2 lei/jucator merg la fondul Amatur)
Se asigura apa plata si mingii de joc
PREMII: CUPE + MEDALII + DIPLOME pentru primii 4 de la AMATORI si OPEN
ORGANIZARE TURNEU: AMATORI + OPEN
AMATORI: participa orice jucator cu media < 18
Ora de incepere 9:30 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 8:30 – 9:00)
Numar maxim de participant: 92 + 4 Wild Card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)
OPEN: participa jucatorii legitimati in div B, jucatorii cu MP>18, precum si jucatori cu MP<18, ( sunt rugati sa-si anunte optiunea de a juca la OPEN)
Ora de incepere: 14.00 (va rugam sa fiti prezenti pentru confirmare in intervalul 13:00 – 13:30)
Numar maxim de participant: 46 + 2 Wild card-uri (se va respecta regula primilor inscrisi pe forum)
SISTEMUL DE JOC:
- grupe inferioare de 6 (7) jucatori – se califica primii 4
- Grupe superioare de 3(4) jucatori – se califica primii 2
- Eliminatoriu
Ordinea favoritilor in grupele inferioare se va face dupa MP, regula sarpelui, cu permutari intre localitati unde este cazul.
INSCRIEREA PARTICIPANTILOR
- pe forum pana joi 26 martie ora 20.00;
- inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
- absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
ORGANIZATORI: Manoiu Claudiu (0722534596) si Tarascu Alex.(0723581585)
COORDONATOR: Lazaroiu Adrian (0733920481)
Clasament Open
1 -- 4
Toma Florin - Pitești
Boaca Valentin - București
Uta Adrian - București
Valceanu Daniel - Topoloveni
5 -- 8
Dinca Daniel - București
Traistaru Marius - Topoloveni
Filimon Bogdan - București
Andone Claudiu - Cugir
9 -- 14
Zamfir Ionel - București
Lazaroiu Adrian - Targoviște
Aftenii Daniel - București
Vranceanu Mihai - București
Nica Ionut - Brașov
Migea Cornel - Sibiu
15 -- 21 loc 3 gr.sup.
Banescu Dragos - Pitești
Iancu George - Ploiești
Vasiliu Remus - Mioveni
Badea Daniel - Targoviște
Bozga Lucian - Baicoi
Luta Petre - București
Miron Andrei - Campina
22 -- 28 loc 4 gr.sup.
Popescu Valentin - București
Fratea Aurel - Constanța
Mihaila Nicolae - Breaza
Mostovoi Andrei - Campina
Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
Mereuta Rares - București
Ilie Marian - Targoviște
29 -- 3v gr.inf.
Dumitru Gheorghe - București
30 -- 31 2v gr.inf.
Constantin Teodor - București
Gorum Adrian - Topoloveni
32 -- 37 1v gr.inf.
Panea Ovidiu - București
Leolea Andrei - Constanța
Dracea Gabriel - Sinaia
Niculescu Gabriel - București
Staicu Dan - Constanța
Totpal Marius - Busteni
38 -- 43 0v gr.inf.
Grigore Alexandru - Campina
Botirca Sorin - Topoloveni
Mitzea Alexandru - Sibiu
Cobeanu Marius - Breaza
Oprea Luca - București
Macelaru Eugen - București
Clasament Amatori
1 -- 4
Niculae Dan - București
Neculcea Alexandru - Moreni
Pop Alexandru - Campina
Ciucur Laurentiu - Sibiu
5 -- 8
Dragoi Andrei - Azuga
Bozga Razvan - Baicoi
Bratescu Adrian - Targoviște
Berbece Bianca - Bacău
9 -- 16
Sterie Georgiana - Filipesti Targ
Marin Adrian - București
Dena Corneliu - Giurgiu
Coman Emil - Breaza
Bucsan Romeo - Pitești
Avram Nicolae - Nedelea
Olaru Cristian - Targoviște
Ivan Valentin - Campina
17 -- 32
Brulea Petre - Ploiești
Iliescu Dan - Pitești
Stan Catalin - Curtea de Argeș
Popa Mircea - Brașov
Panaitescu Stefan - Izvoarele
Micuda Mihai - București
Dinu Gheorghe - București
Diaconescu Lucian - Targoviște
Safta Alexandru - Targoviște
Preda Nicolae - Curtea de Argeș
Doba Vasile - Pitești
Dima Cristi - București
Dima Victor - Azuga
Sultan Valentin - Craiova
Florea Marian - Targoviște
Mihaila Robert - Breaza
33 -- 48 loc 3 gr.sup.
Trocan Nicolae - Mioveni
Darmaz Ion - Targoviște
Vladu Nicolae - Pitești
Padurariu Costel - Brașov
Ivan Sorin Ioan - Targoviște
Jaouir Khaled - București
Movileanu Flavius - Targoviște
Stoica Mihai - Mioveni
Papacu Bejoli - București
Dinu Adrian - Darmanesti
Cucu Cristin - Targoviște
Sorescu Mircea - Paulesti
Panait Genu - Teisani
Manoiu Claudiu - Fieni
Dobrin Adrian - Targoviște
Cazacu Valentin - Pitești
49 -- 64 loc 4 gr.sup.
Antal Denes - Brașov
Rusea Gheorghe - Breaza
Arabagiu Marius - București
Tarau Vasile - Brașov
Marin Floricel - Brașov
Parvu Nicolae - Cornu
Rosu Marius Lucian - București
Marian Bogdan - Ploiești
Carjan Dumitru - București
Dima Nicu - București
Moaghen George - Pitești
Zavricescu Geo - Curtea de Argeș
Mocanu Adrian - Targoviște
Sorescu Gabriel - Pitești
Taru Alex - Targoviște
Ipate Virgil - Valenii De Munte
65 -- 67 2v gr.inf.
Dospinescu George - București
Lazar Ion - București
Anescu Andu - Drăgășani
68 -- 78 1v gr.inf.
Silviu Niculae - București
Melnerovici Daniel - Stefanesti Argeș
Butan Marius - Stefanesti Argeș
Marin Iulian - Campina
Bitoiu Horia - Azuga
Niculescu Daniel - Pitești
Irimia Madalin - Baicoi
Balbaie Madalin - Baicoi
Bica Gheorghe - Targoviște
Preda Vasilica - Curtea de Argeș
Glavan Alexandru - Targoviște
79 -- 93 0v gr.inf.
Cocala Claudia - București
Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
Visan Bogdan - Targoviște
Dumitrache Petrut - Azuga
Dogaru Bianca - Baicoi
Corbu Darius - Valenii de Munte
Tudosie Marcel - Ploiești
Mocanu Daniela - Baicoi
Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
Trache Bogdan - Valenii De Munte
Mocanu Stefan - Targoviște
Movileanu Laurentiu - Targoviște
Nedelcu Valentin - Targoviște
Drejoi Natanael - Pitești
Glavan Andrei - Targoviște
Comentariu