Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU B TOP TENIS ARENA 21 martie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU B TOP TENIS ARENA 21 martie 2015

    TURNEU B PENTRU COPII, INCEPATORI, AMATORI, OPEN

    LOCALITATEA: Bucuresti, Top Tenis Arena
    DATA: 21 martie 2015
    ADRESA+INDICATII ACCES: Sala de tenis TOP TENIS ARENA, in incinta SEMA PARC
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,00 - 21:00



    TURNEU COPII - ORA 9,00

    TAXA DE PARTICIPARE 10 lei
    Numar preconizat de copii 48;
    Numar de mese rezervat 12


    DESFASURARE:
    Turneul se va desfasura pe 3 grupe de varsta:
    Grupa 6-8 ani (an nastere 2007 sau mai mici)
    -Grupa 9-10 ani (an nastere 2005 sau mai mici)
    -Grupa 11-13 ani (an nastere 2002 sau mai mici)
    In faza superioara se califica toti copiii, in doua categorii valorice.
    Se acorda cupa pentru locul 1, medalii, diplome.



    TURNEU AMATORI INCEPATORI – ORA 9,30

    TAXA DE PARTICIPARE – 15 lei; Participantii cu dizabilitati –fara taxa;
    Numar maxim de participanti – 48
    Numar de mese rezervat: 10
    Poate participa orice jucator amator cu media MP <11

    DESFASURARE:
    Turneul se desfasoara in doua etape:
    - Grupe de 5 - 6 jucatori
    - Faza Eliminatorie
    Toti participantii se califica in faza eliminatorie, pe doua categorii valorice.
    Se acorda cupa pentru locul 1, medalii, diplome.


    TURNEU OPEN+AMATORI – ORA 14,00

    TAXA DE PARTICIPARE16 lei; Participantii cu dizabilitati –fara taxa; Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    Numar maxim de participanti –72
    Numar de mese rezervat: 12
    Poate participa orice jucator amator sau OPEN-ist, indiferent de medie.
    Se pot inscrie si participantii la turneele de dimineata, pentru care taxa este 10 lei.


    DESFASURARE:
    Turneul se desfasoara in doua etape:
    - Grupe de 6 jucatori
    - Faza Eliminatorie
    Primii 2 se califica la categoria OPEN, urmatorii 2 la categoria Amatori; participantii cu MP>=18 care nu se califica intre primii 2 nu pot participa la cat Amatori, in locul sau se califca urmatorul clasat.
    Se acorda cupa pentru locul 1 OPEN si AMATORI, , medalii, diplome


    ORGANIZATORI: Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0722 653 355, Catalin Dutu (la receptia salii)


    CLASAMENTE

    Clasament OPEN

    1 -- 4
    Uta Adrian - Bucuresti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Radu Costica - Galati
    5 -- 8
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Barbu Ana - Bucuresti
    Mereuta Rares - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    9--12 loc 3 gr.sup.
    Luta Petre - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Udila Petrisor - Voluntari
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    13--16 loc 4 gr.sup.
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Badache Cristinel - Galati
    Cioata Daniel - Bucuresti

    Clasament AMATORI

    1 -- 4
    Secu Valeriu - Bucuresti
    Rosu Marius Lucian - Bucuresti
    Guceanu Raluca - Bucuresti
    Bujor Dragos Alexandru - Bucuresti
    5 -- 8
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    9 -- 12 loc 3 gr.sup.
    Muntoiu Theodor - Pitesti
    Gramaticu Sorin - Bucuresti
    Dica Constantin - Craiova
    Cazacu Valentin Bucuresti
    13 -- 16 loc 4 gr.sup.
    Acatrinei Lucian Marian - Roman
    Popescu George - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Sultana Denis - Mioveni
    17 -- 19 1v gr.inf.
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Velcea Cristina - Bucuresti
    Pricop Dan - Bucuresti
    20 -- 26 0v gr.inf.
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Ionita Alexandra - Bucuresti
    Nicolae Bogdan Ionut - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Marin Constantin - Bucuresti
    Munteanu Liviu - Bucuresti



    Amatori I


    1 Dima Nicu Bucuresti
    2 Milos Cristian Alexandria
    3-4 Cocala Claudia Bucuresti
    3-4 Rosioara Razvan Alexandria
    5-6 Munteanu Liviu Bucuresti
    5-6 Berindei Cristian Bucuresti
    7 Velcea Cristina Castigatoare a turneului de consolare
    8 Enculescu Dan Bucuresti
    9 Nedelea Virgil
    10 Pantelimon Andi Bucuresti
    11 Acu Paul Bucuresti
    12-15 Constantinescu Giani Bucuresti
    12-15 Aldea Adrian Bucuresti
    12-15 Vreme Viorel Bucuresti
    12-15 Zaharia Puiu Bucuresti

    copii 6-8 ani

    1 Garlea Mihai Bucuresti
    2 Pantelimon Eric Bucuresti
    3-4 Marcu Matei Bucuresti
    3-4 Popoaca Mircea Bucuresti
    5-8 Stanescu Maria Giurgiu
    5-8 Baiasu Andreea Bucuresti
    5-8 Braicau Eduard
    5-8 Chivu Andrei Bucuresti
    9- Popoaca Paul Bucuresti Castigator turneu consolare
    10 Popoaca Claudia Bucuresti
    11-12 Polangeanu Iris Giurgiu
    11-12 Vulpe Radu Bucuresti
    13-14 Nica Vlad Bucuresti
    13-14 Felecan Razvan Bucuresti


    copii 9-10 ani

    1 Bujor Dragos Bucuresti
    2 Stan Razvan Bucuresti
    3-4 Oprea Luca Bucuresti
    3-4 Bobi Mario Bucuresti
    5-8 Cosovan Vlad Bucuresti
    5-8 Filip Ioan Bucuresti
    5-8 Baiasu Ioana Bucursti
    5-8 Oprea Gavril Bucuresti
    9 Amran Kerim Bucuresti castigator al turneului de consolare
    10 Garlea Maria Bucuresti
    11-12 Achitei Nicolae Bucuresti
    11-12 Ionita Maria Bucuresti
    13-16 Ghinescu Adrian Bucuresti
    13-16 Mosu Tudor Bucuresti
    13-16 Rosu Gabriel Bucuresti
    13-16 Udrea David
    17-21 Dumitru Alexandra Madalina
    17-21 Vulpe Teodora
    17-21 Grosu Radu
    17-21 Ghinescu Maria Bucuresti
    17-21 Baboi Maria


    Copii 11-13 ani

    1 Barbu Ana Bucuresti
    2 Muntoiu Theodor Pitesti
    3-4 Istrate Andrei Bucuresti
    3-4 Pavel Alexandra Giurgiu
    5-8 Ioan Antonio Bucuresti
    5-8 Carabulea Dragos Giurgiu
    5-8 Negrila Bianca Giurgiu
    5-8 Botarca Daniel Bucuresti
    9 Timisan Timotei Bucuresti - castigator al turneului de consolare
    10 Sultana Denis Pitesti
    11-12 Mihalache Andreea Bucuresti
    11-12 Pavel Andreea Giurgiu
    13-16 Grecu Stefan Bucuresti
    13-16 Stefanescu Tudor Bucuresti
    13-16 Ioan Maxim Bucuresti
    13-16 Mangeac Alexandru
    17-18 Velicu Bogdan Bucuresti
    17-18 Minica Rares Giurgiu
    Ultima editare de Dan2; 22.mar.2015, 19:24.

  • #2
    Rosu Marius Lucian, amatori, Bucuresti

    Comentariu


    • #3
      Rasnoveanu Daniel- Bucuresti, amatori
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • #4
        Multumim frumos pentru faptul ca va-ti gandit sa organizati si pentru copii un turneu in Bucuresti.Se inscrie Oprea Luca-Andrei cat.9-10 ani.

        Comentariu


        • #5
          Ionascu Gabriel, amator, Bucuresti
          Nicolae Bogdan Ionut, amator, Bucuresti
          Calin Ion, amator, Bucuresti
          Pricop Dan, amator, Bucuresti
          Ispir Catalin, amator, Bucuresti

          Comentariu


          • #6
            Bănuță Dumitru la amatori ,Prahova .

            Comentariu


            • #7
              Cocală Claudia Adriana - București (amatori)

              Vă rog să mă înscrieți la ambele turnee dacă se poate (de la ora 09.30 și ora 14.00).
              Mulțumesc.
              Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Costin Ilie, Bucuresti - incepatori (9:30) si amatori (14:00) - as vrea sa particip la ambele sectiuni daca se poate.

                Comentariu


                • #9
                  Dima Nicu-Bucuresti-Amatori

                  Comentariu


                  • #10
                    Constantin Teodor - Bucuresti
                    Lemn: Bty BalsaCarbo X5 FL...?Be the change that you wish to see in the world.? - Gandhi
                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                    BH: Palio Aeolus 2.2 45* ................"Form is temporary. Class is permanent"

                    Comentariu


                    • #11
                      Copilul din mine spune prezent la acest concUrs.
                      Poți vorbi neîntrebat dar nu întreba nevorbit.

                      Comentariu


                      • #12
                        Bobi Mario Andrei - 9-10 ani
                        Blade: Timo Boll ALC
                        Fh:Palio AK 47 Red
                        Bh:Palio AK 47 Red

                        Comentariu


                        • #13
                          Vor fi prezenti copii de la CSS1 Bucuresti impreuna cu doamna Olimpia Purendea.Maine vom revenii cu lista completa(nume,prenume,categorie).

                          Comentariu


                          • #14
                            Secu Valeriu - Bucuresti Amatori

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de nick Vezi post
                              Dima Nicu-Bucuresti-Amatori
                              Postat în original de Valeriu Vezi post
                              Secu Valeriu - Bucuresti Amatori
                              Va rog sa precizati si categoria (incepatori sau O+A) (ora 9,30 amatori incepatori, sau/si ora 14 OPEN+amatori)

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X