Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B-Falticeni -sambata 04.aprilie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #91
    La amatori e pe gata finala,Volostiuc Marius-Aldea Iulian
    Openul a inceput la orele 13.45..Orzacu(care sta in sufletul meu langa pc) ma forteaza sa scriu ca a furnizat prima surpiza a openului batandu-l pe Misu Tiganasu cu 3-1
    De acu nu prea mai am timp sa postez

    Aveti tabloul la Amatori
    Eliminatorii Amatori
    1 SOFIAN CORNELIU,149
    ------------------------- SOFIAN CORNELIU,149 3-1
    16 VOLOSTIUC CATALIN
    -------------------------------------------------- COROCAESCU CRISTIAN,589 2-3
    9 LUCIC CORNELIU
    ------------------------- COROCAESCU CRISTIAN,589 0-3
    8 COROCAESCU CRISTIAN,589
    --------------------------------------------------------------------------- VOLOSTIUC MARIUS 2-3
    5 BARBALATA LORIN,1004
    ------------------------- POTURU IOAN 1-3
    12 POTURU IOAN
    -------------------------------------------------- VOLOSTIUC MARIUS 0-3
    13 VOLOSTIUC MARIUS
    ------------------------- VOLOSTIUC MARIUS 3-0
    4 UNGUREANU FLORIN,446

    1

    3 ROSCA ADELA,523
    ------------------------- ROSCA ADELA,523 3-2
    14 DAMIAN IOANA
    -------------------------------------------------- ZAMFIROAIA SORIN,519 0-3
    11 NEMACIUC OVIDIU
    ------------------------- ZAMFIROAIA SORIN,519 2-3
    6 ZAMFIROAIA SORIN,519
    --------------------------------------------------------------------------- ALDEA IULIAN 1-3
    7 CIOBAN CORNEL,1092
    ------------------------- CIOBAN CORNEL,1092 3-2
    10 RUSU RADU
    -------------------------------------------------- ALDEA IULIAN 1-3
    15 COJOCARU STEFAN
    ------------------------- ALDEA IULIAN 2-3
    2 ALDEA IULIAN,1239
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • #92
      a castigat Volo cu 3-1
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • #93
        Grupe superioare OPEN

        1. David Dorin, Morosanu Vasile, Ursan Viorel, Rosca Niculai
        2. Corcoz Costin, Avram Gabriel, Ciubotariu Ioan, Ungureanu Adrian
        3. Mosneagu Marius, Duceac Catalin, Balauca Cornel, Munteanu Silviu
        4. Bularda Iulian, Vaculisteanu Ionut, Rusti Catalin, Mironescu Adrian
        5. Mugur Germania, Purdila Dan, Tiganas Mihai, Corneanu Sorin
        6. Cozma Catalin, Hasna Cosmin, Ursulean Vasile, Ilies Ioan
        7. Orza Catalin, Polocoser Cristian, Ciobanu Gabriel, Constantinovici Ciprian
        8. Carpovici Boris, Toporas Cosmin, Chirap Dan, Bujoreanu Neculai
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #94
          Cateva poze



          - - - Actualizat - - -

          Postat în original de cata_60 Vezi post
          a castigat Volo cu 3-1
          Volo a castigat cu 3-2.
          Blade : Butterfly Photino ST
          Bh : Xion Yanus DF 1,5
          Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

          Comentariu


          • #95
            Un turneu pe gustul meu: am jucat pe mese bune,suprafata de joc excelenta,lumina la înăltime,sala încălzită bine,mâncare si băutură de ne ruga domnu' Cozma in permanenta sa nu facem pauza,...
            Personal tin sa multumesc organizatorilor si tuturor celor implicati pentru efortul depus.
            Respect.

            Comentariu


            • #96
              eLIMINATORIILE oPEN

              Eliminatorii OPEN
              1 DAVID DORIN,3
              ------------------------- DAVID DORIN,3 3-0
              16 POLOCOSER CRISTIAN
              -------------------------------------------------- DAVID DORIN,3 3-1
              9 avram gabriel
              ------------------------- CARPOVICI BORIS,101 1-3
              8 CARPOVICI BORIS,101
              --------------------------------------------------------------------------- DAVID DORIN,3 3-1
              5 TIGANAS MIHAI,74
              ------------------------- TIGANAS MIHAI,74 3-0
              12 DUCEAC CATALIN
              -------------------------------------------------- COZMA CATALIN 1-3
              13 COZMA CATALIN
              ------------------------- COZMA CATALIN 3-1
              4 BULARDA IULIAN,20

              ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 CORCOZ COSTIN,10 2-3

              3 MOSNEAGU MARIUS,13
              ------------------------- MOSNEAGU MARIUS,13 3-1
              14 TOPORAS COSMIN
              -------------------------------------------------- HASNA COSMIN,90 2-3
              11 PURDILA
              ------------------------- HASNA COSMIN,90 1-3
              6 HASNA COSMIN,90
              --------------------------------------------------------------------------- CORCOZ COSTIN,10 2-3
              7 ORZA CATALIN,593
              ------------------------- ORZA CATALIN,593 3-2
              10 MOROSANU VASILE
              -------------------------------------------------- CORCOZ COSTIN,10 1-3
              15 RUSTI CATALIN
              ------------------------- CORCOZ COSTIN,10 0-3
              2 CORCOZ COSTIN,10


              Restul cls maine
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #97
                felicitari pascaneanului Poturu Ioan pt locul 5,la mai mare

                Comentariu


                • #98
                  Bravo! Bravo! Bravo!
                  Un turneu reusit, din toate punctele de vedere...
                  Multumim pentru tot: mici, carnati, prajituri, etc...etc...
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #99
                    Mi- am adus aminte sa retraiesc in amatur. Bravo ! Un turneu reusit din toate punctele de vedere.
                    Dan Chirap
                    www.sportdakiro.com
                    email: contact@sportdakiro.com

                    Comentariu


                    • Organizarea acestui concurs a fost la SUPERLATIV.A avut de toate..
                      Partea culinara (mancare diversificata si bautura-de diferite grade)la discretie.Eliminarea timpilor morti la mesele de joc=fluiditate.Meciuri la sectiunea open deosebit de disputate,as enumera cateva dintre ele..
                      Mosneagu Marius-Hasna Cosmin,Cozma Catalin cu Bularda Iulian-Tiganas Mihai si David Dorin,Morosanu Vasile-Orza Catalin,Corcoz Costin-Hasna Cosmin,multe dintre ele incheindu-se cu 3-2.De mentionat si victoria tanarului Ungureanu la castigatorul turneului de la open-Corcoz Costin cu 3-2 in grupele superioare.Practic o victorie de moral,sigur acest tanar va deveni in viitor un adversar redutabil pentru multi openisti.In concluzie,ORICE turneu organizat la Faltineni,NU trebuie ratat.Bravo Falticeni,cinste organizatorilor.
                      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                      Comentariu


                      • Totul a decurs excelent. Sala incalzita, lumina ok, gazde extrem de primitoare. Cum sa nu revii la Falticeni !? Bravo.
                        Blade: lemn off...ce lemn !
                        Bh: cu tepi
                        Fh: fara tepi

                        Comentariu


                        • Clasament OPEN

                          1 -- 4
                          Corcoz Costin - Focsani
                          David Dorin - Barlad
                          Hasna Cosmin - Straja
                          Cozma Catalin-Falticeni(org)
                          4 -- 8
                          Orza Catalin - Suceava
                          Carpovici Boris - Falticeni
                          Mosneagu Marius - Falticeni(org)
                          Tiganas Mihai - Radauti
                          9--16
                          Polocoser Cristian-Suceava
                          Avram Gabriel-Radauti
                          Duceac Catalin-Botosani
                          Bularda Iulian-Barlad
                          Toporas Cosmin-Suceava
                          Purdila Dan-Falticeni
                          Rusti Catalain-Suceava
                          Morosanu Vasile-Suceava
                          17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                          Ursulean Vasile - Straja
                          Corneanu Sorin - Botosani
                          Mironescu Adrian - Botosani
                          Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
                          Chirap Dan - Gura Humorului
                          Rosca Niculai - Galanesti
                          Ciubotariu Ioan - Preutesti
                          Munteanu Silviu - Suceava
                          25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                          Ilies Ioan - Radauti
                          Ungureanu Adrian - Suceava
                          Balauca Cornel - Botosani
                          Bujoreanu Neculai - Falticeni
                          Vaculisteanu Ionut - Suceava
                          Ursan Viorel - Radauti
                          Constantinovici Ciprian - Liteni
                          Mugur Germania - Dornesti



                          Clasament Amatori

                          1--4
                          Volostiuc Marius
                          Aldea Iulian - Falticeni
                          Corocaescu Cristian - Suceava
                          Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
                          5--8
                          Cioban Cornel - Suceava
                          Sofian Corneliu - Suceava
                          Rosca Adela - Galanesti
                          Poturu Ioan-Pascani
                          9--16
                          Cojocaru Stefan-Suceava
                          Rusu Radu-Falticeni
                          Nemaciuc Ovidiu-Suceava
                          Damian Ioana-Barlad
                          Volostiuc Catalin-Suceava
                          Lucic Corneliu-Suceava
                          Ungureanu Florin - Suceava
                          Barbalata Lorin - Suceava
                          17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                          Rosca Nicolae - Galanesti
                          Rosca Mihai - Galanesti
                          Ianos Valentin - Suceava
                          Zamfirache Ioan - Botosani
                          Ghiurea Viorel - Piatra Neamt
                          Majeru Gabriel - Radauti
                          Aldea Nelu - Falticeni
                          Majeru Adrian - Radauti
                          25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                          Cazacu Florin - Vatra Dornei
                          Portariuc Gheorghe - Botosani
                          Gora Madalin - Radauti
                          Morosan Ionel - Granicesti
                          Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
                          Dumitru Eugen - Falticeni
                          Morosan Mihai - Granicesti
                          Gafencu Gabriel - Granicesti
                          Ultima editare de cata_60; 05.apr.2015, 12:13.
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • Postat în original de cata_60 Vezi post
                            Clasament OPEN

                            1 -- 4
                            Corcoz Costin - Focsani
                            David Dorin - Barlad
                            Hasna Cosmin - Straja
                            Cozma Catalin-Falticeni(org)
                            4 -- 8
                            Orza Catalin - Suceava
                            Carpovici Boris - Falticeni
                            Mosneagu Marius - Falticeni(org)
                            Tiganas Mihai - Radauti
                            Bularda Iulian - Barlad
                            17 -- 24 loc 3 gr.sup.
                            Ursulean Vasile - Straja
                            Corneanu Sorin - Botosani
                            Mironescu Adrian - Botosani
                            Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
                            Chirap Dan - Gura Humorului
                            Rosca Niculai - Galanesti
                            Ciubotariu Ioan - Preutesti
                            Munteanu Silviu - Suceava
                            25 -- 32 loc 4 gr.sup.
                            Ilies Ioan - Radauti
                            Ungureanu Adrian - Suceava
                            Balauca Cornel - Botosani
                            Bujoreanu Neculai - Falticeni
                            Vaculisteanu Ionut - Suceava
                            Ursan Viorel - Radauti
                            Constantinovici Ciprian - Liteni
                            Mugur Germania - Dornesti
                            Lipsesc jucatorii clasati pe locurile 9-16.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • acu le editez..in 10 min se rezolva
                              of all the things i lost i miss my mind the most

                              Comentariu


                              • Clasamentele le gasiti pe prima pagina.
                                Nu au fost absente nemotivate sau intarzieri
                                Felicitari castigatorilor,multumim tuturor participantilor!
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X