Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A ?Zilele Orasului Sfantu Gheorghe? Open+ Amatori, 02.05.2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A ?Zilele Orasului Sfantu Gheorghe? Open+ Amatori, 02.05.2015

    Denumirea turneului:Turneu A „Zilele Orasului Sfantu Gheorghe”.
    Categoria turneului: "A", Open + Amatori.
    Localitatea: Sfantu Gheorghe.
    Locatia: Sala Polivalenta (Szabo Kati / Ecaterina Szabo).
    Data: 2 mai 2015.
    Numarul maxim de mese: 20 (Butterfly, Donic Waldner ITTF).

    Ora de incepere turneu: 9:30 (inregistrarea participantilor pana la orele 9,00).
    La amatori participa orice jucator cu media mai mica de 18.
    La open participa orice jucator cu media de 18 si peste 18.
    Atentie! Daca la turneu se inscriu mai mult de 90 de amatori, openul va incepe de la orele 14:00.
    Concurentii sunt rugati sa se inscrie la o singura categorie, fie in categoria de baza, fie in categoria superioara, conform Regulamentului AmaTur pe anul 2015.
    Numarul maxim de jucatori: 120 la amatori, 48 la open.

    Sistemul de joc:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 6-7 jucatori dupa regula sarpelui si MP dat de clasamentul AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1749 la amatori si 1432 la open;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala).

    Taxa de participare: 25 RON.
    Copii sub 14 ani, precum si persoanele cu dizabilitati sunt scutiti de plata taxei.
    Se asigura:
    - apa,
    - cafea,
    - mingi de joc,
    - o portie de gulas secuiesc,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4 open + amatori, medalii si diplome pentru locurile 5-8 O + A.

    Taxa de 2 RON/participant (mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) se va achita catre AmaTur.

    Inscrierea participantilor: pe forum sau telefonic - pana vineri, 01.05.2015, orele 17,00.
    Inscrierile si retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat.

    Organizator: A.S.Topspin Saint George Sfantu Gheorghe.
    Organizator principal: Olah Oliver: 0744331777 / oliverjanos(at)yahoo.com
    Asistent tehnic: Tokos Pal: 0742257995
    Ultima editare de PaliHR; 17.apr.2015, 19:43.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  • #2
    Informatii utile:

    Ora de incepere la open:

    La amatori deja s-au inscris 98 de concurenti, astfel openul il vom incepe de la orele 13:30.
    Ii rugam pe openisti sa se prezinte la sala pana la orele 13:00.

    Firma Androgir va fi prezenta la turneu cu materiale de specialitate (produse Donic, Xiom, etc.), asigurand si mingile de concurs.

    Atentie!
    Mai jos gasiti caile de acces catre sala, valabile in zilele obisnuite ale anului. In acest week-end (merci pentru atentionare, wolf) insa, centrul este inchis.
    Astfel, venind din orice directie trebuie sa ocolim centrul, ajungand pe cai secundare sus pe deal.
    Cei care vin din directia Miercurea Ciuc trebuie sa ocoleasca centrul tinand la dreapta.
    Cei care vin dinspre Baraolt trebuie sa ocoleasca centrul tinand la stanga.
    Iar din directia Brasov sau Targu Secuiesc, la alegere.
    Circulatia este dirijata si de politisti. Intrebati de spital / sala sporturilor (polivalenta).

    Adresa spitalului este: Str. Stadionului 1-3. Pe harta:

    https://www.google.ro/maps/place/adr...g=dbrw&newdg=1
    sau:
    https://www.google.ro/maps/place/adr...7ad5a42a?dg=oo

    Indicatii de acces catre sala polivalenta:

    1. Din directia Brasov se ia spre Bacau - Sfantu Gheorghe E574, dupa Chichis E578 cand ajungeti in Sfantu Gheorghe veniti pe drumul principal, treceti de podul deasupra raului Olt pana la semafor, acolo mergeti tot inainte; mergeti pe drumul principal pe ruta unde merg autobuzele sus in cartierul Simeria; sala se afla langa Stadionul "Szabo Kati" si spitalul judetean.
    2. Din directia Bacau se ia spre Tg. Secuiesc, dupa Tg.Secuiesc se ia in directia Brasov E574, dupa Moacsa se ia DJ 13e spre Sfantu Gheorghe, intrati in oras, dupa o trecere de cale ferata semaforizata mergeti tot inainte pana ajungeti la un sens giratoriu, acolo virati la dreapta si treceti de podul deasupra raului Olt, mergeti inainte pana la semafor, acolo tot inainte si mergeti pe drumul principal catre cartierul Simeria; sala se afla langa Stadionul "Szabo Kati" si spitalul judetean.
    3. Din directia Sighisoara se ia in directia Brasov E60, pana la Brasov si de acolo se ia ca la punctul 1. (exista si o varianta mai scurta: din Feldioara se ia spre Haghig sau Sfantu Gh., acelasi indicator dupa Haghig spre Valcele. Din Valcele spre Sfantu Gheorghe, iar in Sfantu mergeti spre centru, la semafor luati stanga langa biserica catolica, si veniti sus in cartierul Simeria, cum venit in sus o sa vedeti spitalul in stanga si dupa spital sala se afla in dreapta.
    4. Din directia Miercurea Ciuc se ia in directia Brasov - Sfantu Gheorghe E578, cum intrati in Sfantu Gheorghe veniti drept inainte pe langa o fabrica de confectii care se afla in dreapta (nu mergeti pe varianta tirurilor), mergeti pe indicatorul centru; mergeti pe strada Ciucului pana la capat, unde luati la stanga, mergeti pe drumul principal pana treceti de un semafor care sambata nu functioneaza; dupa semafor inainte si luati prima strada la dreapta mergeti inainte, ajungeti in centru, mergeti pe drumul principal unde merg autobuzele, langa biserica catolica o luati in sus spre cartierul Simeria, in stanga o sa vedeti Spitalul Judetean, si ati si ajuns la sala.

    Posibilitati de cazare:

    404 Not Found
    Hotel Restaurant Park ***
    Pensiunea Elenis
    Home
    Pensiunea Bordas - Home
    Link
    Iar cine doreste cazare la motelul Sport situat exact langa sala polivalenta, in camere cu mai multe paturi, la 35 de lei/pers., Va rugam sa-l contactati pe Oliver la numarul de telefon de mai sus.

    Posibilitati de antrenament (vineri):

    Pentru antrenamentul din seara dinaintea turneului, se poate folosi noua sala a A.S.Topspin Saint George. (Pentru informatii, puteti sa-l contactati de asemenea pe Oliver.)

    Spicuiri din programul zilelor orasului:
    (eveniment ce se desfasoara intre 24 aprilie si 3 mai)

    Link
    Actualizează browserul | Facebook

    3 Sud Est - Vineri, 1 mai, orele 20:30, Scena principala

    Bere Gratis - Vineri, 1 mai, orele 22:00, Scena Verde (Curtea Tineretului - str. Kos Karoly)

    Uriah Heep - Sambata, 2 mai, orele 22:00, Scena principala

    Stefan Banica Jr. - Duminica, 3 mai, orele 19:00, Scena Rosie (Piata Libertatii)

    Iar pentru "vorbitorii"/ascultatorii muzicii maghiare, gasiti aici lista artistilor:
    Link

    Programul intreg il veti gasi aici:
    Link - in romana
    Link - in maghiara

    Poze despre sala:
    (decembrie '14, TF - poze by Marcel, Iuliu & Boby)

    ]http://postimg.cc/image/r7vrcq1zf/][/URL]http://postimg.cc/image/rzyfbx66j/][/URL]http://postimg.cc/image/itkq2dqbv/][/URL]http://postimg.cc/image/65vrydwnf/][/URL]http://postimg.cc/image/y4uj2znnv/][/URL]http://postimg.cc/image/ff2jm8ux7/][/URL]http://postimg.cc/image/6nvirzbm3/][/URL]http://postimg.cc/image/ceqr2tpxn/][/URL]http://postimg.cc/image/3q3lveaa3/][/URL]http://postimg.cc/image/t8d462jd7/][/URL]http://postimg.cc/image/vv6es8eq3/]"]Error 404 (Not found)[/url]
    Ultima editare de PaliHR; 30.apr.2015, 19:04.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • #3
      Rezervat inscrieri si clasament:

      Clasament Open

      1. Farkas Gabor - Targu Mures
      2. Bauer Lajos - Targu Mures
      3 -- 4
      Macovei Liviu - Brasov
      Govoreanu Florin - Cisnadie
      5 -- 8
      Banescu Dragos - Pitesti
      Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
      Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
      Dracea Gabriel - Sinaia
      9 -- 10
      Nica Ionut - Brasov
      Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
      11 -- 2v gr.sup.
      Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
      12 -- 16 1v gr.sup.
      Moldovan Cristian - Tarnaveni
      Denes Ferenc - Praid
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      Cocean Valer - Baraolt
      Nagy Magor Istvan - Sfantu Gheorghe
      17 -- 20 0v gr.sup.
      Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - (org.)
      Farkas Bence - Targu Mures
      Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
      Olteanu Mihai - Brasov
      21 -- 25 2v gr.inf.
      Grigore Alexandru - Campina
      Nistor Iosif - Siculeni (Florine, de modificat in Miercurea Ciuc)
      Biro Attila - Miercurea Ciuc
      Dragoi Andrei - Azuga
      Balazs Gergo - Sfantu Gheorghe
      26 -- 1v gr.inf.
      Vladoiu Gelu - Brasov
      27 -- 30 0v gr.inf.
      Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
      Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc
      Kelemen Laszlo - Miercurea Ciuc
      Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc

      Clasament Amatori

      1. Marandici Adrian - Brasov
      2. Sass Imre - Miercurea Ciuc
      3 -- 4
      Barabas Sandor - Toplita
      Ivan Catalin - Fagaras
      5 -- 8
      Keresztes Zoltan - Gheorgheni
      Popa Sorin - Fagaras
      Hutanu Alin - Brasov
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      9 -- 16
      Dragos Florin - Brasov
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Lovasz Vilmos - Gheorgheni
      Valeanu Vlad - Bacau
      Persa Florin - Sfantu Gheorghe
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Antal Denes - Brasov
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      17 -- 32
      Trocan Alexa - Mioveni
      Ciobanu Daniel - Blaj
      Popa Mircea - Brasov
      Stanciulescu Bogdan - Brasov
      Chirila Viorel - Panciu
      Elekes Hunor - Valea Seaca
      Palaghita Remus - Onesti
      Simon Robert - Gheorgheni
      Kezdi Janos - Corund
      Marocico Marius - Fagaras
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Ticu Dorin - Bacau
      Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
      Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Ursulescu Ioan - Bacau
      33 -- 40
      Ivan Valentin - Campina
      Marin Floricel - Brasov
      Socaci Sorin - Panciu
      Dima Victor - Azuga
      Matei Mirel - Brasov
      Miklos Imre - Bradesti
      Barbu Vasile - Brasov
      Szanto Lajos - Santimbru (Florine, de modificat in Miercurea Ciuc)
      41 -- 2v gr.sup.
      Pal Attila - Sfantu Gheorghe
      42 -- 60 1v gr.sup.
      Stoica Mihai - Mioveni
      Tarau Vasile - Brasov
      Serban Liviu - Onesti
      Janosi Attila - Targu Mures
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Anescu Andu - Dragasani
      Derzsi Lorand - Targu Mures
      Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc
      Babics Tamas - Gheorgheni
      Comanariu Stefan - Fagaras
      Serban Mircea - Brasov
      Bugneriu Marcel - Brasov
      Tarlea Marcel - Panciu
      Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
      Bartha Ferenc - Baraolt
      Zsoldos Andrei - Brasov
      61 -- 80 0v gr.sup.
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
      Dumitrescu Sorin - Brasov
      Movileanu Neculae - Brasov
      Suciu Iacob - Blaj
      Bitoiu Horia - Azuga
      Dumitrescu Victor - Onesti
      Lorinczi Bela - Gheorgheni
      Balan Claudia - Brasov
      Bokor Zoltan - Brasov
      Restea Lucian Constantin - Fagaras
      Kovacs Attila - Covasna
      Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
      Branea Sorin - Miercurea Ciuc
      Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe
      Becsei Gyula - Sfantu Gheorghe
      Kustan Barna - Sfantu Gheorghe
      Maghiar Ioana - Brasov
      Stekbauer Arpad - Miercurea Ciuc
      Kovacs Kalman - Sfantu Gheorghe
      81 -- 99 1v gr.inf.
      Butnar Bogdan - Brasov
      Movileanu Adrian - Brasov
      Todor Csaba - Gheorgheni
      Bokor Zoltan Jr - Brasov
      Hasa Davanian - Brasov
      Gered Ferenc - Santimbru (Florine, de modificat in Miercurea Ciuc)
      Mako Richard - Sfantu Gheorghe
      Toma Dan - Sfantu Gheorghe
      Rusz Eva - Odorheiu Secuiesc
      Stoica Mihnea - Sfantu Gheorghe
      Dragos Matei - Brasov
      Tanko Gabor - Sfantu Gheorghe
      Bartha Csongor - Valea Seaca
      Elekes Szilard - Valea Seaca
      Cotfas Gabriel - Toplita
      Elekes Csaba - Valea Seaca
      Florea Constantin - Brasov
      Kerekes Karoly - Sfantu Gheorghe
      Popa-Csosz Alexandru - Sfantu Gheorghe
      100 -- 118 0v gr.inf.
      Pop Alexandru - Campina
      Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
      Butnar Daniel - Brasov
      Kis Istvan - Brasov
      Farkas Yvett Bernadett - Sfantu Gheorghe
      Vita Emil - Toplita
      Fulop Laszlo - Targu Mures
      Bacso Peter - Sacele
      Bartha Laszlo - Valea Seaca
      Pal Abel - Sfantu Gheorghe
      Antonio Ardelean - Brasov
      Persa Tudor - Sfantu Gheorghe
      Lorincz-Konya Sandor - Sacele
      Trencsenyi Bence - Sfantu Gheorghe
      Bende Bence - Sfantu Gheorghe
      Jecza Attila - Sfantu Gheorghe
      Zakarias Laszlo - Sfantu Gheorghe
      Policser Robert - Sfantu Gheorghe
      Csoma Richard - Sfantu Gheorghe
      ***

      Inscrieri Open - on 01/05/2015 at 18:30:41

      1. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 804 - 26 - O
      2. Farkas Gabor, Targu Mures - 17 - 25.74 - O
      3. Bondoc Alexandru, Brasov - 1016 - 25 - O
      4. Macovei Liviu, Brasov - 161 - 24.77 - O
      5. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 419 - 23.95 - O
      6. Govoreanu Florin, Cisnadie - 36 - 23.76 - O
      7. Olteanu Mihai, Brasov - 853 - 23.5 - O
      8. Bauer Lajos, Targu Mures - 1272 - 23 - OW
      9. Banescu Dragos, Pitesti - 43 - 21.98 - O
      10. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 185 - 20.78 - O
      11. Denes Ferenc, Praid - 98 - 20.76 - OW
      12. Vladoiu Gelu, Brasov - 47 - 20.65 - OW
      13. Nica Ionut, Brasov - 72 - 20.32 - O
      14. Grigore Alexandru, Campina - 94 - 19.86 - O
      15. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 65 - 19.73 - O
      16. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 455 - 19.55 - O
      17. Cocean Valer, Baraolt - 208 - 19.09 - O
      18. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 144 - 19 - OW
      19. Dragoi Andrei, Azuga - 471 - 18.95 - O
      20. Nistor Iosif, Siculeni - 136 - 18.87 - O
      21. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 74 - 18.8 - O
      22. Dracea Gabriel, Sinaia - 137 - 18.8 - O
      23. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 538 - 18.6 - O
      24. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 1053 - 18.4 - O
      25. Farkas Bence, Targu Mures - 87 - 18.2 - OJ
      26. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc - 916 - 18 - O
      27. Macelaru Eugen, Bucuresti - 1138 - 16 - A
      28. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 394 - 13.77 - AJF
      29. Nagy Magor Istvan, Sfantu Gheorghe - 1397 - 11 - AJ
      30. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc - 1748 - 11 - A
      31. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1838 - 7 - A
      32. Balazs Gergo, Sfantu Gheorghe - 2332 - 0 - ALJ
      33. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc - 3640 - 0 - OW

      Inscrieri Amatori - on 02/05/2015 at 05:52:22

      1. Marandici Adrian, Brasov - 145 - 17.78 - AW
      2. Hutanu Alin, Brasov - 101 - 17.6 - A
      3. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 758 - 17.27 - A
      4. Palaghita Remus, Onesti - 917 - 17 - AW
      5. Ivan Valentin, Campina - 109 - 16.89 - A
      6. Pop Alexandru, Campina - 274 - 16.53 - A
      7. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 584 - 16.5 - A
      8. Barabas Sandor, Toplita - 194 - 16.02 - A
      9. Ivan Catalin, Fagaras - 221 - 15.87 - A
      10. Trocan Nicolae, Mioveni - 133 - 15.32 - AW
      11. Popa Mircea, Brasov - 197 - 15.14 - AW
      12. Ciobanu Daniel, Blaj - 245 - 15.11 - A
      13. Antal Denes, Brasov - 171 - 14.8 - AW
      14. Ticu Dorin, Bacau - 220 - 14.78 - A
      15. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 448 - 14.57 - A
      16. Kezdi Janos, Corund - 275 - 14.33 - A
      17. Ursulescu Ioan, Bacau - 227 - 14.28 - AW
      18. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 563 - 14.2 - A
      19. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 309 - 13.76 - AW
      20. Dima Victor, Azuga - 585 - 13.72 - A
      21. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 296 - 13.56 - AW
      22. Valeanu Vlad, Bacau - 568 - 13.5 - AJ
      23. Trocan Alexa, Mioveni - 254 - 13.33 - AF
      24. Dragos Florin, Brasov - 388 - 13.29 - A
      25. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 353 - 13.24 - A
      26. Popa Sorin, Fagaras - 762 - 13.2 - A
      27. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 553 - 13 - A
      28. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 406 - 12.95 - A
      29. Janosi Attila, Targu Mures - 343 - 12.78 - A
      30. Tarau Vasile, Brasov - 302 - 12.64 - A
      31. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 826 - 12.53 - A
      32. Matei Mirel, Brasov - 624 - 12.5 - A
      33. Persa Florin, Sfantu Gheorghe - 1091 - 12.5 - A
      34. Stoica Mihai, Mioveni - 249 - 12.4 - AW
      35. Serban Liviu, Onesti - 311 - 12.36 - A
      36. Marin Floricel, Brasov - 297 - 12.28 - AW
      37. Socaci Sorin, Panciu - 336 - 12.18 - A
      38. Szanto Lajos, Santimbru - 1508 - 12 - A
      39. Bugneriu Marcel, Brasov - 1658 - 12 - A
      40. Bartha Levente, Odorheiu Secuiesc - 904 - 11.67 - A
      41. Serban Mircea, Brasov - 1281 - 11.5 - A
      42. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 463 - 11.38 - A
      43. Dumitrescu Victor, Onesti - 1043 - 11.33 - A
      44. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 580 - 11 - A
      45. Tarlea Marcel, Panciu - 1750 - 11 - A
      46. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc - 1765 - 11 - A
      47. Marocico Marius, Fagaras - 424 - 10.84 - A
      48. Sorescu Mircea, Paulesti - 435 - 10.83 - A
      49. Chirila Viorel, Panciu - 697 - 10.75 - A
      50. Carjan Dumitru, Bucuresti - 464 - 10.58 - AW
      51. Derzsi Lorand, Targu Mures - 754 - 10 - A
      52. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 1368 - 10 - A
      53. Valeanu Cosmin, Bacau - 860 - 9.67 - AJ
      54. Sarbu Dan, Ploiesti - 572 - 9.57 - AW
      55. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 670 - 9.5 - A
      56. Comanariu Stefan, Fagaras - 1105 - 9.5 - A
      57. Bokor Zoltan Jr, Brasov - 1405 - 9.5 - AJ
      58. Butnar Bogdan, Brasov - 497 - 9.46 - A
      59. Ujica Marin, Toplita - 808 - 9.24 - A
      60. Balan Claudia, Brasov - 1347 - 9 - AJF
      61. Restea Lucian Constantin, Fagaras - 1407 - 8.5 - A
      62. Anescu Andu, Dragasani - 582 - 8.38 - A
      63. Bitoiu Horia, Azuga - 867 - 8.25 - A
      64. Dumitrescu Sorin, Brasov - 611 - 8.13 - A
      65. Suciu Iacob, Blaj - 719 - 8 - A
      66. Bokor Zoltan, Brasov - 1373 - 8 - AJ
      67. Hasa Davanian, Brasov - 1408 - 8 - AJ
      68. Gered Ferenc, Santimbru - 1484 - 8 - A
      69. Kis Istvan, Brasov - 1522 - 8 - A
      70. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe - 1834 - 8 - A
      71. Henegar Gabriel, Brasov - 1967 - 8 - A
      72. Toma Dan, Sfantu Gheorghe - 2007 - 8 - A
      73. Movileanu Neculae, Brasov - 643 - 7.5 - A
      74. Miklos Imre, Bradesti - 924 - 7.5 - A
      75. Ciobica Teodora, Bacau - 1047 - 7.5 - AJF
      76. Babics Tamas, Gheorgheni - 1108 - 7.33 - A
      77. Kovacs Attila, Covasna - 1632 - 7 - A
      78. Branea Sorin, Miercurea Ciuc - 1777 - 7 - A
      79. Becsei Gyula, Sfantu Gheorghe - 2152 - 7 - A
      80. Barbu Vasile, Brasov - 1315 - 6.9 - A
      81. Simon Robert, Gheorgheni - 1446 - 6.5 - A
      82. Lorincz Laszlo, Aita Mare - 1229 - 6.25 - A
      83. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 884 - 6.2 - AF
      84. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1127 - 6 - A
      85. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe - 1595 - 6 - AJF
      86. Dragos Matei, Brasov - 2237 - 6 - AJ
      87. Movileanu Adrian, Brasov - 869 - 5.48 - A
      88. Todor Csaba, Gheorgheni - 1263 - 5.25 - A
      89. Butnar Daniel, Brasov - 1322 - 5 - AJ
      90. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 2028 - 5 - A
      91. Bartha Ferenc, Baraolt - 2359 - 5 - A
      92. Tanko Gabor, Sfantu Gheorghe - 2465 - 5 - A
      93. Vita Emil, Toplita - 2488 - 5 - A
      94. Mako Richard, Sfantu Gheorghe - 1796 - 0 - AJ
      95. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe - 2074 - 0 - AJ
      96. Stoica Mihnea, Sfantu Gheorghe - 2220 - 0 - AJ
      97. Fulop Laszlo, Targu Mures - 2708 - 0 - A
      98. Bacso Peter, Sacele - 3827 - 0 - A
      99. Bartha Csongor, Valea Seaca - 4051 - 0 - AJ
      100. Bartha Laszlo, Valea Seaca - 4052 - 0 - AJ
      101. Elekes Hunor, Valea Seaca - 4053 - 0 - AJ
      102. Elekes Szilard, Valea Seaca - 4054 - 0 - AJ
      103. Pal Abel, Sfantu Gheorghe - nou - 0 - A
      104. Cotfas Gabriel, Toplita - nou - 0 - A
      105. Antonio Ardelean, Brasov - nou - 0 - A
      106. Persa Tudor, Sfantu Gheorghe - nou - 0 - A
      107. Elekes Csaba, Valea Seaca - nou - 0 - A
      108. Florea Constantin, Brasov - nou - 0 - A
      109. Maghiar Ioana, Brasov - nou - 0 - A
      110. Zsoldos Andrei, Brasov - nou - 0 - A
      111. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - nou - 0 - A
      112. Aivanesei Iulian, Onesti - nou - 0 - A
      113. Lorincz-Konya Sandor, Sacele - nou - 0 - A
      114. Trencsenyi Bence, Sfantu Gheorghe - nou - 0 - A
      115. Bende Bence, Sfantu Gheorghe - nou - 0 - A
      116. Kerekes Karoly, Sfantu Gheorghe - nou - 0 - A
      Ultima editare de PaliHR; 02.mai.2015, 22:22.
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • #4
        Padurariu Costel - Bv - Amatori

        Comentariu


        • #5
          Data[/B]: 5 mai 2015.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
            Data[/B]: 5 mai 2015.
            Turneu A „Zilele Orasului Sfantu Gheorghe” Open+ Amatori, 02.05.2015

            Comentariu


            • #7
              Lakatos Zsolt Miercurea Ciuc la Open
              László Levente, Miercurea Ciuc la amatori
              Szakáli Csaba, Miercurea Ciuc la amatori
              Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
              Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

              Comentariu


              • #8
                Din Campina la open Grigore Alexandru

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Adrian Lazaroiu Vezi post
                  OK-OK, am corectat...
                  Si dat fiind ca si targovistenii ne urmaresc cu atentie, in speranta ca macar pe Adi il prind dintre ei in inferioarele de la open, ma inscriu respectuos la turneu:
                  Tokos Pal, din Odorheiu Secuiesc.
                  Ultima editare de PaliHR; 17.apr.2015, 22:34.
                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de laky Vezi post
                    ...
                    Szakáli Csaba, Miercurea Ciuc la amatori
                    Laky, pe Csaba trebuie sa-l trec la open, ultima lui participare fiind acolo...
                    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                    Tel : 0742 257 995

                    Comentariu


                    • #11
                      Se inscrie Denes Ferenc.

                      Comentariu


                      • #12
                        Sass Imre din M-ciuc la amatori
                        Fazakas Gergely la amatori
                        Vitos Fodor Istvan la amatori
                        Biro Attila la open

                        Comentariu


                        • #13
                          Zakarias Szabolcs din Odorheiu Secuiesc, la amatori.
                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                          Tel : 0742 257 995

                          Comentariu


                          • #14
                            Mihály Éva din Odorheiu Secuiesc
                            Kézdi János din Corund,la amatori.

                            Comentariu


                            • #15
                              La amatori: Gered Ferenc si Szanto Lajos din Santimbru.
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X