Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B-Amatori+Open Cupa Buti I,Sighetu Marmatiei,29 aprilie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B-Amatori+Open Cupa Buti I,Sighetu Marmatiei,29 aprilie 2015

    Descrierea Turneului
    Turneu B-Amatori+open Cupa Buti
    Open + amatori la gramada
    Data: 29 aprilie 2015 - miercuri
    Ora: 17.00
    Nr. maxim de jucatori: 24
    Inscrieri pe forum sau la telefon:0741169304
    Sistem de joc: grupe inferioare ,grupe superioare si eliminatorii
    Material de premiere: diplome si medalii - locurile 1-4
    Locatie :Sala Buti ,Strada Simion Barnutiu .
    ORGANIZATOR: Tintas Adrian Tel :0741169304
    Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
    http://www.tenismasa.ro/

  • #2
    Inscrieri Open/Amatori - on 4/28/2015 at 10:12:16 PM

    1. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei - 143 - 23.31 - O
    2. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei - 365 - 16.45 - AW
    3. Muntean Mircea, Baia Mare - 355 - 15.5 - A
    4. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 264 - 15.22 - A
    5. Maran Petru, Sighetu Marmatiei - 922 - 15 - A
    6. Plopisan Liviu, Sighetu Marmatiei - 969 - 15 - A
    7. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei - 437 - 14 - A
    8. Nistor Alexandru, Sighetu Marmatiei - 1428 - 9 - AJ
    9. Heder Andrei, Sighetu Marmatiei - 1020 - 7.1 - AW
    10. Lupsac Vasile, Sighetu Marmatiei - 1829 - 5 - A
    11. Szasz Claudiu Stefan, Sighetu Marmatiei - 1839 - 5 - A
    12. Radu Alexandru, Sighetu Marmatiei - nou - 0 - A
    Ultima editare de flowmaster; 28.apr.2015, 21:13.
    Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
    http://www.tenismasa.ro/

    Comentariu


    • #3
      Se Inscriu:Hotico Ciprian,Antohi Ioan ,Florea Vasile, Tintas Adrian, Plopisan Liviu , Maran Petru-Sighet
      Modarco Daniel, Rusin Iaroslav -Ucraina
      Ultima editare de flowmaster; 23.apr.2015, 11:03.
      Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
      http://www.tenismasa.ro/

      Comentariu


      • #4
        Muntean Mircea -Baia Mare
        Szasz Claudiu Stefan -Sighet
        Lupsac Vasile-Sighet
        Ultima editare de flowmaster; 26.apr.2015, 19:17.
        Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
        http://www.tenismasa.ro/

        Comentariu


        • #5
          Nistor Alexandru-Amatori

          Comentariu


          • #6
            Costevici Vasile -Ucraina
            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
            http://www.tenismasa.ro/

            Comentariu


            • #7
              Heder Andrei - Sighetu Marmatiei
              BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
              BUTTERFLY TENERGY 05 HARD / BUTTERFLY TENERGY 05

              Comentariu


              • #8
                Radu Alexandru - Sighetu Marmatiei - Amatori
                Blade : DEF Butterfly Power Defence
                FH : Nittaku - Hurricane
                BH : Giant Dragon - Giant Long

                Comentariu


                • #9
                  Se retrag domnii: Rusin Iaroslav, Modarco Daniel si Costevici Vasile din Ucraina
                  BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
                  BUTTERFLY TENERGY 05 HARD / BUTTERFLY TENERGY 05

                  Comentariu


                  • #10
                    Grupe inferioare Open/Amatori
                    1 Hotico Ciprian Plopisan Liviu Florea Vasile Radu Alexandru Iancu Dorin
                    2 Antohi Ioan Maran Petru Nistor Alexandru Szasz Claudiu Stefan Stetco Teodor
                    3 Muntean Mircea Tintas Adrian Heder Andrei Lupsac Vasile Lilea Nicolae
                    Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                    http://www.tenismasa.ro/

                    Comentariu


                    • #11
                      Grupa inferioara nr. 1

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 HOTICO CIPRIAN SIGHETU MARMATIEI
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 PLOPISAN LIVIU SIGHETU MARMATIEI
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      3
                      3 FLOREA VASILE SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      4 RADU ALEXANDRU SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      5 IANCU DORIN SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4
                      6
                      Grupa inferioara nr. 2

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 ANTOHI IOAN SIGHETU MARMATIEI
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 MARAN PETRU SIGHETU MARMATIEI
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      3 NISTOR ALEXANDRU SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      4 SZASZ CLAUDIU STEFAN SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      5 STETCO TEODOR SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4
                      6
                      Grupa inferioara nr. 3

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MUNTEAN MIRCEA BAIA MARE
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 TINTAS ADRIAN SIGHETU MARMATIEI
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      2
                      3 HEDER ANDREI SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4
                      4 LUPSAC VASILE SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      3
                      5 LILEA NICOLAE SIGHETU MARMATIEI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6
                      Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                      http://www.tenismasa.ro/

                      Comentariu


                      • #12
                        Eliminatorii Open/Amatori
                        1. Hotico Ciprian
                        ------------------------- Hotico Ciprian 3-0
                        16. Bye
                        -------------------------------------------------- Hotico Ciprian 3-1
                        9. Plopisan Liviu
                        ------------------------- Plopisan Liviu 3-0
                        8. Lupsac Vasile
                        ---------------------------------------------------------------------------
                        5. Florea Vasile
                        ------------------------- Florea Vasile 3-0
                        12. Iancu Dorin
                        -------------------------------------------------- Florea Vasile 3-2
                        13. Radu Alexandru
                        ------------------------- Tintas Adrian 0-3
                        4. Tintas Adrian

                        . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                        3. Muntean Mircea
                        ------------------------- Muntean Mircea 3-0
                        14. Szasz Claudiu Stefan
                        -------------------------------------------------- Muntean Mircea 3-2
                        11. Heder Andrei
                        ------------------------- Maran Petru 0-3
                        6. Maran Petru
                        ---------------------------------------------------------------------------
                        7. Nistor Alexandru
                        ------------------------- Nistor Alexandru 3-1
                        10. Stetco Teodor
                        -------------------------------------------------- Antohi Ioan 1-3
                        15. Lilea Nicolae
                        ------------------------- Antohi Ioan 0-3
                        2. Antohi Ioan
                        Ultima editare de flowmaster; 29.apr.2015, 20:57.
                        Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                        http://www.tenismasa.ro/

                        Comentariu


                        • #13
                          Eliminatorii Open/Amatori
                          1. Hotico Ciprian
                          ------------------------- Hotico Ciprian 3-0
                          16. Bye
                          -------------------------------------------------- Hotico Ciprian 3-1
                          9. Plopisan Liviu
                          ------------------------- Plopisan Liviu 3-0
                          8. Lupsac Vasile
                          --------------------------------------------------------------------------- Hotico Ciprian 3-1
                          5. Florea Vasile
                          ------------------------- Florea Vasile 3-0
                          12. Iancu Dorin
                          -------------------------------------------------- Florea Vasile 3-2
                          13. Radu Alexandru
                          ------------------------- Tintas Adrian 0-3
                          4. Tintas Adrian

                          . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Muntean Mircea 2-3

                          3. Muntean Mircea
                          ------------------------- Muntean Mircea 3-0
                          14. Szasz Claudiu Stefan
                          -------------------------------------------------- Muntean Mircea 3-2
                          11. Heder Andrei
                          ------------------------- Maran Petru 0-3
                          6. Maran Petru
                          --------------------------------------------------------------------------- Muntean Mircea 3-0
                          7. Nistor Alexandru
                          ------------------------- Nistor Alexandru 3-1
                          10. Stetco Teodor
                          -------------------------------------------------- Antohi Ioan 1-3
                          15. Lilea Nicolae
                          ------------------------- Antohi Ioan 0-3
                          2. Antohi Ioan
                          Ultima editare de flowmaster; 29.apr.2015, 21:38.
                          Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                          http://www.tenismasa.ro/

                          Comentariu


                          • #14
                            Finala Hotico Ciprian -Muntean Mircea
                            Set 1: 0-1,1-1,1-2,1-3,1-4,2-4,3-4,3-5,3-6,4-6,5-6,6-6,7-6,8-6,8-7,8-8,9-8,10-8,11-8
                            Set2: 1-0,2-0,2-1,3-1,3-2,4-2,4-3,4-4,4-5,4-6,4-7,4-8,4-9,5-9,5-10 aplauze,6-10,7-10,8-10,8-11
                            Set3: 1-0,2-0,3-0,3-1,4-1,5-1,5-2,5-3,6-3,6-4,7-4,7-5,7-6,8-6,8-7,9-7,9-8,10-8,11-8 net
                            Set4: 0-1,0-2,1-2,2-2,2-3,3-3,3-4,3-5,4-5,4-6,5-6,5-7,5-8,5-9,6-9,palpitant,7-9,7-10,7-11
                            Set5:1-0,2-0,2-1,2-2,2-3,3-3,4-3,5-3,5-4,5-5,6-5,6-6,7-6,8-6,8-7,8-8,8-9,9-9,9-10,9-11
                            Mircea intoarce fenomenal meciul Multumim!
                            Ultima editare de flowmaster; 29.apr.2015, 21:37.
                            Lemn:Levi Off Fh:Tibhar Evolution,Bh: TSP Curl P-4 Chop
                            http://www.tenismasa.ro/

                            Comentariu


                            • #15
                              hai Cipri!!!

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X