Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B ?EMI-TT? - Dumbravita 02 Mai 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B ?EMI-TT? - Dumbravita 02 Mai 2015

    Turneu B “EMI-TT” - Dumbravita 02 Mai 2015


    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita Jud TIMIS
    ADRESA Strada Pethofi Sandor
    In spatele Primariei Dumbravita
    DATA: SIMBATA 02 Mai 2015

    NR MESE. 6 Joola Olymp,3000 sc


    CATEGORIILE TURNEULUI
    1.Turneu Copii-pana la 10 ani (nascuti dupa 01.01.2005)
    -10-14 aniNascuti intre 01.01.2001si 31.01.2004
    Nr participanti recomandat 24
    Ora de incepere 9.00
    2.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 10,99
    Nr participanti .Recomandat 16
    Ora de incepere 11.00
    3.Turneu Categoria Avansati+Open-toti participantii cu media peste 11
    Nr participanti recomandat 16
    Ora de incepere 14.00
    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament).
    In cazul in care inscrierile depasesc nr recomandat vom anunta din timp limitarile si orele de incepere a turneului.


    TAXA PARTICIPARE .-20 Lei adulti,10 lei copii , 1 leu catre AMATUR
    FACILITATI. Dulciuri,fursecuri, apa, cafea.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 5 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP
    -Grupe sup de 3 pentru prima parte a clasamentului,iar cei de pe locurile 4-5 in grupe de pozitionare pt partea a doua a clasamentului(inclusive meci de ocupare a primelor 2 pozitii)
    -Eliminatori pt prima jumatate a clasamentului
    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Forum,telefonic pana in data de 1.05.2015 Vineri ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 1.05.2015 Vineri ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    .
    Multumesc de intelegere
    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-2 Trofee+Premii+Diploma
    Locurile 3-4 Medalie+Diploma
    Locurile 5-8 Diploma
    Primele 2 locuri din repozitionare-Premiu de consolare

    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121
    ORGANIZATORI. EMI-TT si ASC Dumbravita_Sectia Tenis de Masa
    Ultima editare de Zosim1; 28.apr.2015, 10:07.

  • #2
    Rezervat inscrieri
    Turneu B Dumbravita 2.05.2015 Copii sub 10 Ani - Turneu - Local
    Lista înscrieri - Copii sub 10 Ani - 5/1/2015 21:07

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
    1 . Stanusila Oana - Nou - Dumbravita - - Nou
    2 . Stanusila Alexia - Nou - Dumbravita - - Nou
    3 . Moldovan Dora - Nou - Dumbravita - - Nou
    4 . Badea Teodora - Nou - Dumbravita - - Nou
    5 . Novacescu Andrei - Nou - Lugoj - TM - Nou
    Turneu B Dumbravita 2.05.2015 Copii 10-14 Ani - Turneu - Local
    Lista înscrieri - Copii 10-14 Ani - 5/2/2015 9:04

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
    1 . Gavrilovici David - 3381 - Caransebes - CS - 0.00
    2 . Gavrilovici Lidia - 3383 - Caransebes - CS - 0.00
    3 . Gavrilovici Nicu - 3384 - Caransebes - CS - 0.00
    4 . Stanusila Razvan - Nou - Dumbravita - - Nou
    5 . Struna Adela - Nou - Arad - AR - Nou
    6 . Neamtu Andreea - Nou - Arad - AR - Nou
    7 . Struna Ionut - Nou - Arad - AR - Nou
    8 . Oancea Eduard - Nou - Arad - AR - Nou
    9 . Moldovan Daniel - Nou - Dumbravita - - Nou
    10 . Badea Bogdan - Nou - Dumbravita - - Nou
    11 . Tarhuna Alin - Nou - Dumbravita - - Nou
    12 . Tanase Antonio - Nou - Dumbravita - - Nou
    13 . Steopan David - Nou - Dumbravita - - Nou
    14 . Ionita Paul - Nou - Timisoara - TM - Nou
    15 . Lascu Mihai - Nou - Dumbravita - - Nou
    16 . Ilia Andrei - Nou - Dumbravita - - Nou
    17 . Voinic Vlad - Nou - Dumbravita - - Nou



    Lista înscrieri - Incepatori - 5/2/2015 8:57

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
    1 . Jichici Svetozar - 1376 - Timisoara - TM - 7.00
    2 . Stoica Ioan Florin - 1583 - Lugoj - TM - 7.00
    3 . Belgun Ionut - 1766 - Timisoara - TM - 11.00
    4 . Gavrilovici Estera - 3382 - Caransebes - CS - 0.00
    5 . Gavrilovici Timotei - 3385 - Caransebes - CS - 0.00
    6 . Piscoiu Viorel Dorel - Nou - Buzias - - Nou
    7 . Pica Leonard - Nou - Buzias - - Nou
    8 . Cojocaru Mircea - Nou - Buzias - - Nou
    9 . Pirvu Constantin - Nou - Buzias - - Nou
    10 . Heius Ovidiu - Nou - Timisoara - TM - Nou
    11 . Duplea Madalin - Nou - Timisoara - TM - Nou
    12 . Motec Stefan - Nou - Timisoara - TM - Nou
    13 . Hangic Mircea - Nou - Dumbravita - - Nou
    14 . Stoica Armando - Nou - Dumbravita - - Nou
    15 . Badea Catalin - Nou - Dumbravita - - Nou
    16 . Balint Tiberiu - Nou - Timisoara - TM - Nou
    17 . Razvan Tudor - Nou - Dumbravita - - Nou
    18 . Iova Nelu - Nou - Dumbravita - - Nou
    Turneu B Dumbravita 2.05.2015 Amatori +Open - Turneu - Local
    Lista înscrieri - Amatori+Open - 4/30/2015 23:33

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
    1 . Schiopulescu Ion - 1065 - Lugoj - TM - 18.00
    2 . Ticu Sorin - 1273 - Lugoj - TM - 18.00
    3 . Pop Ioan - 1294 - Timisoara - TM - 6.00
    4 . Cecan Vasile - 1363 - Timisoara - TM - 13.00
    5 . Mitrache Simion - 1547 - Timisoara - TM - 15.00
    6 . Oprea Adrian - 1653 - Lugoj - TM - 12.00
    7 . Iancu Marinel - 1716 - Timisoara - TM - 5.00
    8 . Manea Adrian - Nou - Timisoara - TM - Nou
    9 . Tanase Antonio - Nou - Dumbravita - - Nou
    10 . Steopan Denis - Nou - Dumbravita - - Nou
    11 . Steopan Darius - Nou - Dumbravita - - Nou
    12 . Tarhuna Alin - Nou - Dumbravita - - Nou
    13 . Badea Bogdan - Nou - Dumbravita - - Nou
    14 . Moldovan Daniel - Nou - Dumbravita - - Nou
    15 . Balint Andreea - Nou - Dumbravita - - Nou

    Clasamentele oficiale pe categorii.



    Clasament Copii sub 10 ani

    1.Stanusila Oana Dumbravita
    2.Moldovan Dora Dumbravita
    3.Novacescu Andrei Lugoj
    4.Badea Teodora Dumbravita
    5.Iova Alexandru Dumbravita
    6.Stanusila Alexia Dumbravita
    7.Manini Valentina Italia

    Clasament Copii 10-14 Ani

    1.Badea Bogdan Dumbravita
    2.Moldovan Daniel Dumbravita
    3.Tanasa Antonio Dumbravita
    4.Tarhuna Alin Dumbravita

    5-8

    Struna Ionut Arad
    Oancea Eduard Arad
    Neamtu Andreea Arad
    Struna Adela Arad

    9-12

    Stanusila Razvan Dumbravita
    Gavrilovici Nicu Caransebes
    Gavrilovici David Caransebes
    Gavrilovici Lidia Caransebes

    13-17

    Steopan David Dumbravita
    Ilia Andrei Dumbravita
    Lascu Mihai Dumbravita
    Voicu Vlad Dumbravita
    Ionita Paul Dumbravita


    Clasament Incepatori

    1.Manea Adrian Timisoara
    2.Belgun Ionut Timisoara
    3.Jichici Svetozar Timisoara
    4.Stoica Ioan Timisoara

    5-8
    Cojocaru Mircea Buzias
    Gavrilovici Estera Caransebes
    Lascu Marius
    Hancig Mircea Dumbravita

    9-12

    Balint Tiberiu Timisoara
    Parvu Constantin Buzias
    Gavrilovici Timotei Caransebes
    Razvan Tudor Dumbravita

    13-18
    loc 3 in superioare

    Novacescu Adrian Florin Lugoj
    Sandulescu Daniel Timisoara
    Motec Stefan Timisoara
    Duplea Madalin Timisoara
    Piscoi Viorel Dorel Buzias
    Pica Leonard Buzias

    19-24
    0 v inferioare

    Novacescu Andrei Lugoj
    Stanusila Ovidiu Dumbravita
    Badea Catalin Dumbravita
    Stoica Armando Dumbravita
    Heius Ovidiu Timisoara
    Iova Nelu

    Clasament Amatori+Open


    1.Moldovan Daniel Dumbravita
    2.Badea Bogdan Dumbravita
    3.Balint Andreea Dumbravita
    4.Mitrache Simion Timisoara

    5-8

    Steopan Darius Dumbravita
    Struna Ionut Arad
    Tanasa Antonio Dumbravita
    Steopan Denis Dumbravita

    9-12

    Tarhuna Alin Dumbravita
    Oprea Adrian Lugoj
    Ticu Sorin Lugoj
    Schiopulescu Ion Lugoj

    13-16
    Loc 4 superioare

    Beltechi Dumitru Victoria
    Neamtu Andreea Arad
    Oancea Eduard Arad
    Cecan Vasile Timisoara

    17-20
    0 v inferioare

    Bocanel Nicolae Lugoj
    Iancu Marinel Timisoara
    Struna Adela Arad
    Pop Ioan Timisoara
    Ultima editare de Zosim1; 24.mai.2015, 18:03.

    Comentariu


    • #3
      Nea Emi, este vorba despre localitatea Dumbravita din Timis?

      Comentariu


      • #4
        Da Nicule
        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

        Comentariu


        • #5
          Bravo Dumbravita! Ma bucur sa vad ca in zona noastră de vest, mai apar iubitori a acestui sport nobil. Voi susține cu vehementa activitatea din aceasta parte a județului Timiș , bineînțeles sa nu încurcam pe alții . La următorul turneu voi fi si eu prezent. Sa aveți parte de un turneu cât mai frumos
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            Din cate stim acolo este doamna Nicoleta Huszar...daca este asa, va multumim muuult de tot! Deci ne inscriem la categoria 10-14 ani, Lidia Gavrilovici, Ana Gavrilovici, David Gavrilovici si Nicu Gavrilovici iar la categoria incepatori, Estera Gavrilovici si Timotei Gavrilovici. Multumim organizatorilor...si va dorim multa sanatate...

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Zosim1 Vezi post
              Rezervat inscrieri
              Inscrieri Copii 10-14 Ani - on 4/27/2015 at 9:47:01 PM

              1. Gavrilovici Ana, Caransebes - 3380 - 0 - AJF
              2. Gavrilovici David, Caransebes - 3381 - 0 - AJ
              3. Gavrilovici Lidia, Caransebes - 3383 - 0 - AJF
              4. Gavrilovici Nicu, Caransebes - 3384 - 0 - AJ

              Turneu B Dumbravita 2.05.2015 Incepatori - Turneu - Local
              Lista înscrieri - Incepatori - 4/28/2015 16:29

              Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
              1 . Gavrilovici Estera - 3382 - Caransebes - CS - 0.00
              2 . Gavrilovici Timotei - 3385 - Caransebes - CS - 0.00
              3 . Piscoiu Viorel Dorel - Nou - Buzias - - Nou
              4 . Pica Leonard - Nou - Buzias - - Nou
              5 . Cojocaru Mircea - Nou - Buzias - - Nou
              6 . Pirvu Constantin - Nou - Buzias - - Nou
              7 . Heius Ovidiu - Nou - Timisoara - TM - Nou
              8 . Andronic Andrei - Nou - Timisoara - TM - Nou
              9 . Motec Stefan - Nou - Timisoara - TM - Nou
              10 . Hancig Mircea - Nou - Dumbravita - - Nou
              11 . Stoica Armando - Nou - Dumbravita - - Nou
              12 . Badea Catalin - Nou - Dumbravita - - Nou
              13 . Sein Emilian - Nou - Timisoara - TM - Nou



              Clasament 4/1/2015

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Zosim1 Vezi post
                Rezervat inscrieri

                Lista înscrieri -Copii sub 10 Ani - 4/28/2015 18:24
                Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
                1 . Stanusila Oana - Nou - Dumbravita - - Nou
                2 . Stanusila Alexia - Nou - Dumbravita - - Nou
                3 . Moldovan Dora - Nou - Dumbravita - - Nou
                4 . Badea Teodora - Nou - Dumbravita - - Nou
                5 . Sein Luckas - Nou - Dumitrescu - - Nou



                Turneu B Dumbravita 2.05.2015 Copii 10-14 Ani - Turneu - Local
                Lista înscrieri - Copii 10-14 Ani - 4/28/2015 18:47

                Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
                1 . Gavrilovici Ana - 3380 - Caransebes - CS - 0.00
                2 . Gavrilovici David - 3381 - Caransebes - CS - 0.00
                3 . Gavrilovici Lidia - 3383 - Caransebes - CS - 0.00
                4 . Gavrilovici Nicu - 3384 - Caransebes - CS - 0.00
                5 . Stanusila Razvan - Nou - Dumbravita - - Nou
                6 . Szasz David - Nou - Dumbravita - - Nou
                7 . Struna Adela - Nou - Arad - AR - Nou
                8 . Neamtu Andreea - Nou - Arad - AR - Nou
                9 . Sirb Ana-Maria - Nou - Arad - AR - Nou
                10 . Struna Ionut - Nou - Arad - AR - Nou
                11 . Oancea Eduard - Nou - Arad - AR - Nou
                12 . Moldovan Daniel - Nou - Dumbravita - - Nou
                13 . Badea Bogdan - Nou - Dumbravita - - Nou
                14 . Tarhuma Alin - Nou - Dumbravita - - Nou
                15 . Tanase Antonio - Nou - Dumbravita - - Nou

                Lista înscrieri - Incepatori - 4/28/2015 16:29

                Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
                1 . Gavrilovici Estera - 3382 - Caransebes - CS - 0.00
                2 . Gavrilovici Timotei - 3385 - Caransebes - CS - 0.00
                3 . Piscoiu Viorel Dorel - Nou - Buzias - - Nou
                4 . Pica Leonard - Nou - Buzias - - Nou
                5 . Cojocaru Mircea - Nou - Buzias - - Nou
                6 . Pirvu Constantin - Nou - Buzias - - Nou
                7 . Heius Ovidiu - Nou - Timisoara - TM - Nou
                8 . Andronic Andrei - Nou - Timisoara - TM - Nou
                9 . Motec Stefan - Nou - Timisoara - TM - Nou
                10 . Hancig Mircea - Nou - Dumbravita - - Nou
                11 . Stoica Armando - Nou - Dumbravita - - Nou
                12 . Badea Catalin - Nou - Dumbravita - - Nou
                13 . Sein Emilian - Nou - Timisoara - TM - Nou


                Lista înscrieri - Amatori+Open - 4/28/2015 19:01

                Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament Localitatea - Judeţ - MPT -
                1 . Mitrache Simion - 1547 - Timisoara - TM - 15.00
                2 . Manea Adrian - Nou - Timisoara - TM - Nou
                3 . Tanase Antonio - Nou - Dumbravita - - Nou



                Clasament 4/1/2015
                29 de inscrisi noi la un nr total de 36 de inscrisi ,si din cei 7 ,6 cu nici o participare in ultimul an.Surprinzator

                Comentariu


                • #9
                  Hmmm! Este bine?....este rau?...asistam la un boicot? Important este ca acest turneu are loc!

                  - - - Actualizat - - -

                  Oricum, un mare bravooo !!! organizatorilor....Cu siguranta, cunoscandu-l pe Emi, cei care nu participa vor regreta...Cu siguranta va fi un turneu in care fiecare se va satura de jucat tenis. (meciuri multe, speram atractive) Sa vedem daca acum vor mai prinde si altii curaj.


                  .

                  Comentariu


                  • #10
                    La Incepatori - Jichici Svetozar - Timisoara
                    Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
                    Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
                    Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

                    Comentariu


                    • #11
                      Ma inscriu si eu la avansati, Pop Ioan - Timisoara.



                      "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                        Hmmm! Este bine?....este rau?...asistam la un boicot? Important este ca acest turneu are loc!

                        - - - Actualizat - - -

                        Oricum, un mare bravooo !!! organizatorilor....Cu siguranta, cunoscandu-l pe Emi, cei care nu participa vor regreta...Cu siguranta va fi un turneu in care fiecare se va satura de jucat tenis. (meciuri multe, speram atractive) Sa vedem daca acum vor mai prinde si altii curaj.


                        .
                        Nea Nicu ,eu o consider o performanta sa atragi intr-un turneu oameni noi,iar numarul este deja ridicat pt un turneu B in aceasta zona,iar tinand cont ca mai este un Turneu A nu departe la Oradea ,eu sunt f. multumit de receptivitatea doritorilor din zona.

                        Va asteptam cu drag .Echipa organizatoare.

                        Comentariu


                        • #13
                          Cecan Vasile - Timisoara, amatori + open.
                          Iancu Marinel - Timisoara, amatori + open.
                          BLADE: Stiga Allround Classic
                          FH: Stiga Almana Sound
                          BH: Stiga Neos Sound Synergy Tech

                          Comentariu


                          • #14
                            Ciao ! De la Lugoj se inscriu Schiopulescu ion,Ticu Sorin,Stoica Ioan Florin,Oprea Adrian si Novacescu Andrei la copii !!!

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de florinlugoj Vezi post
                              Ciao ! De la Lugoj se inscriu Schiopulescu ion,Ticu Sorin,Stoica Ioan Florin,Oprea Adrian si Novacescu Andrei la copii !!!
                              Florine te rog specifica la ce categorie de copii se inscriu.Avem 2 categori -sub 10 ani si 10 14 ani .Mersi astept raspuns sa pot actualiza listele.

                              EMI

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X