Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 09 mai 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 09 mai 2015

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 09 MAI 2015

    EDITIA A VII -a

    LOCALITATEA: Reghin

    DATA: 09.05.2015

    TAXA : 25 Lei (2 lei/pers vor fi directionati catre fondul Amatur

    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)Indicatii de acces:

    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.

    Turneul se va organiza pe 2 categorii :

    AMATORI - Ora inceperii: 09:00 - inscrieri pana la ora 8:30

    OPEN - Ora inceperii: 14:00 - inscrieri pana la 13:30

    AM MARIT LIMITA MAXIMA DE JUCATORI :


    OPEN : 72 (12 grupe de 6)

    AMATORI 144 ( 24 grupe de 6 )


    Inscrierile se vor efectua pe sistemul : Primul venit, primul servit!

    VA RUGAM SA ANUNTATI DIN TIMP EVENTUALELE RETRAGERI PANA JOI 8 MAI , ORA 18

    NR MESE : 24
    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, schema 1324 la Open si 1648 la Amatori - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din superioare.




    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe si diplome pentru locurile 1-4 , medalii si diplome pentru locurile 5-8

    Firmele Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) si Butterfly Romania ( www.tt-shop.ro) vor prezente cu standuri bogate de articole de tenis de masa.


    MASA: Dimineata vom servi produse de patiserie , mere , apa plata , minerala , suc de mere
    La amiaza vom face un gulas unguresc

    ORGANIZATORI:
    Apian Florin (organizator tehnic)
    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Ultima editare de FlorinBN; 25.nov.2015, 11:24.

  • #2
    Clasament Open

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Farcas Vlad - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Corcoz Costin - Focsani
    5 -- 8
    Toma Florin - Pitesti
    Moldovan Cristian - Bistrita
    Apian Florin - Bistrita
    Nistor Dorel - Bistrita
    9 -- 16
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    Sicoe Rodica - Cugir
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Leorda Rares - Reghin
    Oroszlan Richard - Targu Mures
    17 -- 24
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Cocean Valer - Baraolt
    Simon Csaba - Targu Mures
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Tira Viorel - Bistrita
    25 -- 2v gr.sup.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    26 -- 36 1v gr.sup.
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Andone Claudiu - Cugir
    Zidar Victor - Reghin
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Pop Zoltan - Dej
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Ursulean Vasile - Straja
    Moldovan Liviu - Sighetu Marmatiei
    Buruiana Petru - Piatra Neamt
    Nagy Lorincz - Carei
    37 -- 44 0v gr.sup.
    Nica Ionut - Brasov
    Fazakas Attila - Toplita
    Migea Cornel - Sibiu
    Denes Ferenc - Praid
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Barsan Mircea - Tarnaveni
    45 -- 48 2v gr.inf.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Groza Florin - Cluj Napoca
    49 -- 56 1v gr.inf.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Marian Florin - Reghin
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Radu Constantin - Sibiu
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Cseke Alexandru - Targu Mures
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    57 -- 65 0v gr.inf.
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Marian Calin - Reghin
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Koloman Todor - Dej
    Bleoca Marius - Tarnaveni

    Clasament Amatori

    1. Lunca Razvan - Tarnaveni
    2. Suciu Cristian - Dej
    3 -- 4
    Puscas Arpad - Gherla
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    5 -- 8
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Opris Dora - Ludus
    9 -- 16
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Pop Danut - Dej
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Pascu Adrian - Cluj Napoca
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    17 -- 32
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Vita Istvan - Reghin
    Bardocz Szilard - Capeni
    Hodis Andrei - Gherla
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Moldovan Doru - Dej
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Miko Istvan - Targu Mures
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Nagy Endre - Reghin
    33 -- 36
    Janosi Attila - Targu Mures
    Dragan Mihai - Bistrita
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    37 -- 2v gr.sup.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    38 -- 56 1v gr.sup.
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Socaci Sorin - Panciu
    Veres Janos - Targu Mures
    Cont Cosmin - Gherla
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Medve Mihai - Reghin
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Biro Istvan - Reghin
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Cazacu Florin - Vatra Dornei
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    Preda Sile - Focsani
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    57 -- 72 0v gr.sup.
    Dani Leo - Arad
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Damian Mircea - Razboieni
    Zavaski Ioan - Dej
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Fulop Attila - Aiud
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Coroian Claudiu - Gherla
    Maxim Cristian - Bistrita
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Istrate Adrian - Bistrita
    Flore Claudiu - Bistrita
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Dumbrava Ovidiu - Focsani
    Sosdean Cosmin - Bistrita
    Lupescu Nicolae - Reghin
    73 -- 77 2v gr.inf.
    Garaz Mircea - Bistrita
    Pacurar Cornel - Blaj
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Rus Tiberiu - Bistrita
    78 -- 94 1v gr.inf.
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Strugar Ioan - Deda
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Dirlea Ioan - Aiud
    Suciu Iacob - Blaj
    Zedler Iuliu - Blaj
    Ujica Marin - Toplita
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Damian Vasile - Nasaud
    Sutu Dorel - Bistrita
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    Tornea Daniel - Toplita
    Oncioiu Gabriel - Toplita
    Baban Aurelian - Tarnaveni
    Moldovan Sidonia - Ludus
    95 -- 111 0v gr.inf.
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Ambrus Szilard - Ludus
    Teglas Andreea - Ludus
    Spermezan Dorel - Nasaud
    Vita Emil - Toplita
    Cabuz Marcel - Deda
    Kocsis Laszlo - Toplita
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Miron George - Reghin
    Papai Zsolt - Reghin
    Miklos Bernat - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Friciu Radu - Reghin
    Harap Adrian - Nasaud
    Campean Zoltan - Toplita
    Lirca Mihai - Reghin
    Ultima editare de FlorinBN; 10.mai.2015, 12:29.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri

      Inscrieri Open - 12 grupe - on 08-May-15 at 17:48:49

      1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 5 - 32.25 - O
      2. Moldovan Cristian, Bistrita - 602 - 31.5 - O
      3. Nistor Dorel, Bistrita - 9 - 29.36 - O
      4. Corcoz Costin, Focsani - 10 - 29.16 - O
      5. Nascu Serban, Cluj Napoca - 21 - 28.89 - O
      6. Toma Florin, Pitesti - 12 - 28.4 - OW
      7. Leorda Rares, Reghin - 23 - 27.91 - O
      8. Sicoe Rodica, Cugir - 44 - 27.56 - OFW
      9. Simon Csaba, Targu Mures - 260 - 27 - O
      10. Bauer Lajos, Targu Mures - 693 - 27 - OW
      11. Mocean Dan, Cluj Napoca - 18 - 26.33 - O
      12. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 19 - 26.07 - O
      13. Sufletel Radu, Alba Iulia - 35 - 24.89 - OL
      14. Simion Boby, Cluj Napoca - 28 - 24.6 - OH
      15. Apian Florin, Bistrita - 24 - 24.05 - O
      16. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei - 127 - 23.31 - O
      17. Andone Claudiu, Cugir - 36 - 23.12 - O
      18. Oroszlan Richard, Targu Mures - 345 - 23 - OJ
      19. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 346 - 22.96 - O
      20. Zidar Victor, Reghin - 49 - 22.78 - O
      21. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 54 - 22.31 - OW
      22. Catinean Vasile, Petrila - 755 - 22 - O
      23. Muresan Iulian, Cluj Napoca - 57 - 21.8 - O
      24. Daneliuc Gabi, Sibiu - 162 - 21.77 - O
      25. Vitan Vasile, Tarnaveni - 452 - 21.5 - O
      26. Buruiana Petru, Piatra Neamt - 756 - 21.5 - O
      27. Benyi Crinel, Tarnaveni - 263 - 21.32 - O
      28. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 74 - 21.24 - O
      29. Nica Ionut, Brasov - 62 - 21.02 - O
      30. Carpaci Alexandru, Ludus - 320 - 21 - OLW
      31. Fazakas Attila, Toplita - 84 - 20.96 - O
      32. Ursulean Vasile, Straja - 78 - 20.93 - O
      33. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 169 - 20.9 - O
      34. Denes Ferenc, Praid - 94 - 20.87 - OW
      35. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 53 - 20.74 - OW
      36. Pop Zoltan, Dej - 60 - 20.6 - O
      37. Muntean Alin, Tarnaveni - 237 - 20.17 - O
      38. Migea Cornel, Sibiu - 87 - 20 - O
      39. Dumbrava Daniel, Focsani - 68 - 19.84 - OW
      40. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 63 - 19.64 - O
      41. Marian Florin, Reghin - 82 - 19.44 - O
      42. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei - 413 - 19.4 - O
      43. Cocean Valer, Baraolt - 166 - 19.33 - O
      44. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei - 508 - 19.25 - O
      45. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 153 - 19.18 - O
      46. Nagy Lorincz, Carei - 965 - 19 - O
      47. Bleoca Marius, Tarnaveni - 1247 - 19 - O
      48. Farkas Bence, Targu Mures - 79 - 18.93 - OJ
      49. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 134 - 18.87 - O
      50. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 91 - 18.72 - O
      51. Parcalab Mihai, Bistrita - 386 - 18.4 - O
      52. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 18.4 - O
      53. Tira Viorel, Bistrita - 276 - 18 - OW
      54. Groza Florin, Cluj Napoca - 768 - 18 - O
      55. Rusin Iaroslav, Ucraina - 778 - 18 - O
      56. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 975 - 18 - O
      57. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 249 - 16.75 - A
      58. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 233 - 15.56 - A
      59. Macelaru Eugen, Bucuresti - 896 - 15.5 - A
      60. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 177 - 14.96 - A
      61. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 212 - 14.8 - A
      62. Marian Calin, Reghin - 398 - 14.37 - A
      63. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei - 393 - 14 - A
      64. Radu Constantin, Sibiu - 226 - 12.97 - AW
      65. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 373 - 12.97 - A
      66. Scurtu Nicolae, Bistrita - 437 - 12.83 - AW
      67. Cseke Alexandru, Targu Mures - 730 - 10.5 - AJ
      68. Barsan Mircea, Tarnaveni - 2588 - 0 - A
      69. Dumitru Lazar, Petrila - 3748 - 0 - A

      Inscrieri Amatori - 19 grupe - on 08-May-15 at 17:49:26

      1. Vita Istvan, Reghin - 307 - 17.51 - A
      2. Sipos Ferenc, Targu Mures - 308 - 17.5 - AW
      3. Puscas Arpad, Gherla - 334 - 17.43 - A
      4. Stefan Andrei, Tarnaveni - 351 - 17.17 - A
      5. Pop Danut, Dej - 100 - 17.13 - A
      6. Zelariu Petru, Tarnaveni - 326 - 16.83 - A
      7. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 327 - 16.57 - A
      8. Maerean Claudiu, Bistrita - 372 - 16.43 - A
      9. Lunca Razvan, Tarnaveni - 409 - 16 - A
      10. Dan Andrei, Piatra Neamt - 343 - 15.98 - AW
      11. Muntean Mircea, Baia Mare - 222 - 15.91 - A
      12. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 267 - 15.82 - A
      13. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 232 - 15.76 - A
      14. Suciu Cristian, Dej - 138 - 15.6 - A
      15. Nagy Endre, Reghin - 460 - 15.53 - A
      16. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 167 - 15.46 - A
      17. Ciobanu Daniel, Blaj - 230 - 15.33 - A
      18. Bardocz Szilard, Capeni - 348 - 15.23 - A
      19. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 213 - 14.86 - A
      20. Hodis Andrei, Gherla - 449 - 14.57 - A
      21. Miko Istvan, Targu Mures - 702 - 14.5 - AW
      22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 289 - 14.42 - AW
      23. Ban Peter, Cluj Napoca - 298 - 14.38 - A
      24. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 450 - 14.2 - A
      25. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 219 - 14.08 - AH
      26. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 278 - 14 - AW
      27. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 912 - 14 - A
      28. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1218 - 14 - A
      29. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 483 - 13.83 - A
      30. Moldovan Doru, Dej - 362 - 13.8 - A
      31. Dani Leo, Arad - 205 - 13.73 - AH
      32. Medve Mihai, Reghin - 545 - 13.6 - A
      33. Janosi Attila, Targu Mures - 311 - 13.56 - A
      34. Zoltan Tibor, Targu Mures - 337 - 13.45 - AW
      35. Opris Dora, Ludus - 590 - 13.4 - AF
      36. Modarco Daniel, Ucraina - 937 - 13.33 - A
      37. Constantinovici Ciprian, Liteni - 665 - 13.3 - A
      38. Cont Cosmin, Gherla - 461 - 13.23 - A
      39. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 546 - 13.08 - A
      40. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 1095 - 13 - A
      41. Costevici Vasile, Ucraina - 1195 - 13 - A
      42. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 215 - 12.85 - A
      43. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 640 - 12.8 - A
      44. Dirlea Ioan, Aiud - 655 - 12.6 - AH
      45. Biro Istvan, Reghin - 769 - 12.5 - A
      46. Istrate Adrian, Bistrita - 824 - 12.33 - A
      47. Grecu Gheorghe, Bistrita - 495 - 12.17 - AW
      48. Veres Janos, Targu Mures - 378 - 12.08 - A
      49. Socaci Sorin, Panciu - 350 - 12.07 - A
      50. Dragan Mihai, Bistrita - 479 - 12 - A
      51. Sutu Dorel, Bistrita - 998 - 12 - A
      52. Garaz Mircea, Bistrita - 480 - 11.85 - AW
      53. Roman Ovidiu, Nasaud - 464 - 11.71 - A
      54. Bumbu Pavel, Razboieni - 363 - 11.67 - A
      55. Pacurar Cornel, Blaj - 537 - 11.67 - A
      56. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 485 - 11.38 - A
      57. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 598 - 11.29 - A
      58. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 505 - 11.14 - A
      59. Maxim Cristian, Bistrita - 780 - 11 - A
      60. Singeorzan Traian, Nasaud - 853 - 11 - A
      61. Iovdi Gheorghe, Ucraina - 1311 - 11 - A
      62. Damian Mircea, Razboieni - 333 - 10.94 - A
      63. Spaller Tiberiu, Nasaud - 300 - 10.88 - A
      64. Fulop Attila, Aiud - 538 - 10.83 - A
      65. Coroian Claudiu, Gherla - 570 - 10.83 - A
      66. Galfi Levente, Cluj Napoca - 781 - 10.8 - AW
      67. Zavaski Ioan, Dej - 456 - 10.55 - A
      68. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 903 - 10.5 - A
      69. Motorga Dorin, Targu Mures - 403 - 10.44 - A
      70. Derzsi Lorand, Targu Mures - 612 - 10.4 - A
      71. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 553 - 10.14 - A
      72. Barabas Claudiu, Bistrita - 482 - 10.13 - A
      73. Colcer Nicolae, Toplita - 917 - 10.05 - A
      74. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 1067 - 10 - A
      75. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 512 - 9.71 - A
      76. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 854 - 9.67 - A
      77. Strugar Ioan, Deda - 614 - 9.5 - A
      78. Pralea Constantin, Alba Iulia - 390 - 9.27 - AW
      79. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 625 - 9.14 - A
      80. Cazacu Florin, Vatra Dornei - 905 - 9 - A
      81. Oncioiu Gabriel, Toplita - 1922 - 9 - A
      82. Ujica Marin, Toplita - 733 - 8.87 - A
      83. Szilagyi Bela, Targu Mures - 651 - 8.67 - AW
      84. Suciu Iacob, Blaj - 676 - 8.67 - A
      85. Zedler Iuliu, Blaj - 677 - 8.13 - AW
      86. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 636 - 8 - A
      87. Flore Claudiu, Bistrita - 885 - 8 - A
      88. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - 1347 - 8 - A
      89. Preda Sile, Focsani - 943 - 7.9 - A
      90. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1267 - 7.5 - A
      91. Cotfas Gabriel, Toplita - 2147 - 7 - A
      92. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 754 - 6.86 - AJ
      93. Sarcani Andrei, Targu Mures - 931 - 6.33 - A
      94. Ambrus Szilard, Ludus - 1058 - 6.33 - A
      95. Teglas Andreea, Ludus - 1059 - 6 - AJF
      96. Tornea Daniel, Toplita - 1702 - 6 - A
      97. Damian Vasile, Nasaud - 922 - 5.75 - A
      98. Ghioc Stefan, Nasaud - 987 - 5.75 - A
      99. Dumbrava Ovidiu, Focsani - 1239 - 5 - A
      100. Vita Emil, Toplita - 1562 - 5 - A
      101. Kocsis Laszlo, Toplita - 1851 - 5 - A
      102. Lupescu Nicolae, Reghin - 2434 - 5 - A
      103. Sosdean Cosmin, Bistrita - 1451 - 0 - A
      104. Baban Aurelian, Tarnaveni - 2310 - 0 - A
      105. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 2316 - 0 - A
      106. Moldovan Sidonia, Ludus - 2660 - 0 - AF
      107. Turdean Ionut, Bistrita - 2741 - 0 - A
      108. Miron George, Reghin - 2830 - 0 - AJ
      109. Papai Zsolt, Reghin - 2831 - 0 - AJ
      110. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 3896 - 0 - A
      111. Miklos Bernat, Targu Mures - nou - 0 - A
      112. Cuesdean Rares, Reghin - nou - 0 - A
      113. Friciu Radu, Reghin - nou - 0 - A
      114. Harap Adrian, Nasaud - nou - 0 - A
      Ultima editare de FlorinBN; 08.mai.2015, 17:49.
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • #4
        Kriszta Arpad Lorand- Sanpaul-open
        Lemne: DHS Hurricane Long W997
        FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
        BH: DHS GoldArc 8

        Comentariu


        • #5
          Garaz Mircea - Bistrita - amatori

          Nistor Dorel - Bistrita - open
          Ultima editare de FlorinBN; 28.apr.2015, 11:53.
          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

          Rule no.1 - The ball must reach the table
          Rule no.2 - The ball will return on the table


          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

          Comentariu


          • #6
            TELEKI Zsolt CLUJ amatori
            BAN Peter CLUJ amatori
            CAMARASIU Tiberiu CLUJ amatori
            DRAGAN Mihai CLUJ amatori
            Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

            Comentariu


            • #7
              Trece ma si pe mine cu Mosu.
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #8
                Din Arad:
                Balog Andreea - open
                Kaposta Victor - amator.

                Comentariu


                • #9
                  Se inscriu din Hunedoara, la amatori: Botea Fabian, Pavel Calin, David Cosmin.
                  Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • #10
                    se inscriu la amatori din Blaj:
                    Ciobanu Daniel
                    Suciu Iacob
                    Pacurar Cornel

                    Comentariu


                    • #11
                      Gogu Gabriel, Cluj Napoca, Open

                      Comentariu


                      • #12
                        cu mare palcere,,, > Dani Leo > Amatori> Arad>
                        Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

                        Comentariu


                        • #13
                          Se inscrie Flore Claudiu - Bistrita - Amatori

                          - - - Actualizat - - -

                          Se inscriu la amatori Maxim Cristian si Claudiu Maierean din Bistrita.
                          FH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Bistrita:
                            * la Open : Tira Viorel;
                            * la Amatori:
                            - Scurtu Nicolae;
                            - Joldes Adrian
                            - Barabas Claudiu.
                            Ultima editare de dennis; 28.apr.2015, 12:21.

                            Comentariu


                            • #15
                              Se inscrie la amatori GRECU GHEORGHE BISTRITA.
                              FH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X