Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A "Cupa ARIA editia II " Sibiu 16.05.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • da poti

    esti inscris la amatori

    Comentariu


    • Multumesc
      Victoria Cristina

      Comentariu


      • La amatori e nr fix de participanți sau se mai poate sa crească ? Mulțumesc in numele celor care se afla pe lista de așteptare .La condițiile pe care le am vazut la sibiu cred totuși ca se poate creste nr de participanți ..

        Comentariu


        • Din Agnita la amatori Nicula Dumitru.

          Comentariu


          • Postat în original de ivan catalin Vezi post
            La amatori e nr fix de participanți sau se mai poate sa crească ? Mulțumesc in numele celor care se afla pe lista de așteptare .La condițiile pe care le am vazut la sibiu cred totuși ca se poate creste nr de participanți ..
            cu parere de rău nr de jucatori nu se modifică

            Comentariu


            • Se retrage Vela Gabriel, Caransebeș.

              Comentariu


              • Farcas Vlad - Open


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                GEWO TABLE TENNIS

                Comentariu


                • Kriszta Arpad sa retrage
                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                  BH: DHS GoldArc 8

                  Comentariu


                  • Din Arad:
                    Balog Andreea - open
                    Kaposta Victor - amator.

                    Comentariu


                    • Postat în original de kvictors Vezi post
                      Din Arad:
                      Balog Andreea - open
                      Kaposta Victor - amator.


                      Victor , nu vad turneu in zona Sibiului fara tine
                      Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                      Pe spate: Tenergy 80
                      Pe fata.: Tenergy 64

                      Comentariu


                      • Postat în original de cule Vezi post
                        Victor , nu vad turneu in zona Sibiului fara tine
                        Oriunde sunt turnee de tenis de masă, incerc sa fiu prezent de fiecare data.

                        Comentariu


                        • Vad ca sunt multi inscrisi la Open pe lista de asteptare si încă se mai înscriu.
                          In speranța ca organizatorul va suplimenta numărul de locuri, ma înscriu si eu:
                          Cristian Cionoiu - București - open.
                          Blog de tenis de masă

                          Comentariu


                          • Din Sibiu: Chivu Adrian -Amatur

                            Comentariu


                            • O actualizare a insctierilor,daca se poate.

                              Comentariu


                              • Acum am vazut si eu ce valori sunt pe lista de asteptare la open, asa ca si eu propun suplimentarea locurilor la open. E pacat sa ramina pe dinafara atitia jucatori valorosi.

                                Comentariu


                                • Spatiul de la Aria nu prea permite suplimentarea meselor,doar in cazul in care se mai gaseste o locatie pentru una dintre sectiuni ar fi o varianta?

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de grasomega Vezi post
                                    Vad ca sunt multi inscrisi la Open pe lista de asteptare si încă se mai înscriu.
                                    In speranța ca organizatorul va suplimenta numărul de locuri, ma înscriu si eu:
                                    Cristian Cionoiu - București - open.
                                    Postat în original de coco68 Vezi post
                                    Acum am vazut si eu ce valori sunt pe lista de asteptare la open, asa ca si eu propun suplimentarea locurilor la open. E pacat sa ramina pe dinafara atitia jucatori valorosi.
                                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                    Spatiul de la Aria nu prea permite suplimentarea meselor,doar in cazul in care se mai gaseste o locatie pentru una dintre sectiuni ar fi o varianta?

                                    Am numarat la Reghin 85 de retrageri (aprox),si stiu ce eforturi a facut Rares si Ocsi alergand in stanga si in dreapta dupa logistica pregatind sala si totul pentru 24 de grupe si au fost rasplatiti cu 18 grupe.Eu cred ,si recomand luarea unor decizi urgente in aceasta privinta,si recomand organizatorilor nesuplimentarea de locuri .

                                    Comentariu


                                    • Acum ar fi momentul sa anuntati ca organizatorii se retrag pentru ca vor sa mearga la iarba verde, la un gratar

                                      Scuze de off-topic, as fi spus asta la un turneu de-al meu, dar mai este mult pana la toamna.
                                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • data viitoare vom încerca să mulțumim pe toată lumea
                                        deși cred ca acest lucru nu se va întâmpla niciodata

                                        totuși vom încerca la următorul turneu de la Sibiu să fie mai multe locuri

                                        dar la acest turneu nu vom suplimenta nr de locuri

                                        nu vrem să fie un turneu cu mulți jucători și TOȚI nemultumiți

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                          Acum ar fi momentul sa anuntati ca organizatorii se retrag pentru ca vor sa mearga la iarba verde, la un gratar

                                          Scuze de off-topic, as fi spus asta la un turneu de-al meu, dar mai este mult pana la toamna.
                                          Asa este Florin.Daca este frumos poate mergem cu totii la un gratar!Dar imi este tare frica ca...vor fi si nemultumiti!

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                          Am numarat la Reghin 85 de retrageri (aprox),si stiu ce eforturi a facut Rares si Ocsi alergand in stanga si in dreapta dupa logistica pregatind sala si totul pentru 24 de grupe si au fost rasplatiti cu 18 grupe.Eu cred ,si recomand luarea unor decizi urgente in aceasta privinta,si recomand organizatorilor nesuplimentarea de locuri .
                                          Ai dreptate Emi!Cat timp am facut sport mi-a placut sa respect regulamentul si fair-play-ul.La Sibiu nu se schimba regula in timpul jocului.Atata poate duce sala si atat eu cat si Adonis am demonstrat ca la Sibiu se fac turnee de calitate.Asa ne place noua!Si cred ca si altora...
                                          Cum a spus si Adonis,nu se va suplimenta schema de joc.
                                          Va multumim pentru intelegere!
                                          Alex Mureșanu

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de AlexSB Vezi post
                                            Asa este Florin.Daca este frumos poate mergem cu totii la un gratar!Dar imi este tare frica ca...vor fi si nemultumiti!

                                            - - - Actualizat - - -



                                            Ai dreptate Emi!Cat timp am facut sport mi-a placut sa respect regulamentul si fair-play-ul.La Sibiu nu se schimba regula in timpul jocului.Atata poate duce sala si atat eu cat si Adonis am demonstrat ca la Sibiu se fac turnee de calitate.Asa ne place noua!Si cred ca si altora...
                                            Cum a spus si Adonis,nu se va suplimenta schema de joc.
                                            Va multumim pentru intelegere!
                                            Alex Mureșanu

                                            Multumim pentru anunt.
                                            Nu-mi ramane decat sa ma retrag. Nu cred ca se vor retrage chiar toti cei dinaintea mea si nu as face deplasarea la Sibiu, daca nu stiu sigur ca am posibilitatea sa joc.
                                            Distractie placuta jucatorilor!
                                            Blog de tenis de masă

                                            Comentariu


                                            • Hutanu Alin - Open
                                              Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                              FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                              BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de grasomega Vezi post
                                                Multumim pentru anunt.
                                                Nu-mi ramane decat sa ma retrag. Nu cred ca se vor retrage chiar toti cei dinaintea mea si nu as face deplasarea la Sibiu, daca nu stiu sigur ca am posibilitatea sa joc.
                                                Distractie placuta jucatorilor!
                                                Cristi, stim cu totii ca, la fiecare turneu se imbulzesc multi la inscriere,dar, tot la fel de bine stim ca pina la final se retrag foarte multi. Parerea mea este sa nu te grabesti cu retragerea, caci, mai mult ca sigur, vei prinde loc.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                                  Cristi, stim cu totii ca, la fiecare turneu se imbulzesc multi la inscriere,dar, tot la fel de bine stim ca pina la final se retrag foarte multi. Parerea mea este sa nu te grabesti cu retragerea, caci, mai mult ca sigur, vei prinde loc.
                                                  Nea Titi ,nu toti isi permit sa isi planifice timpul ca pensionarii,si sa astepte pana in ultima clipa.Eu cred ca Cristi a procedat corect si asa ar trebui sa procedeze toti.As vrea sa stiu si parerea matale daca ti se pare in regula ca la un turneu cu 110 participanti sa fie 85 de retrageri cum a fost la ultimul.Mie nu ,si nu pot fii de acord nici in ruptul capului.
                                                  emi

                                                  Comentariu


                                                  • Eu trebuie sa stiu cu macar 4 zile inainte, altfel nu primesc Green Card
                                                    Blog de tenis de masă

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X