Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU " A+ " Cupa Bacau TT - 6 iunie 2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU " A+ " Cupa Bacau TT - 6 iunie 2015

    Turneu A+ "Cupa Bacau TT" Incepatori , Avansati si Open

    LOCALITATEA: BACAU ;
    DATA: Sâmbătă 06 iunie 2015;
    CATEGORII: Open + Amatori+ Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI si Incepatori - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 12.30 - 13.15– validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;

    SALA I : Sala Polivalenta , Strada Stadionului nr.1, Bacău 600154;
    SALA II: Sala de sport a Scolii Gimnaziale nr. 10, zona Tic-Tac, str. Pictor Andreescu, nr. 1, Bacău



    LOGISTICĂ: 20 mese + 9 mese(sala a II-a) (Butterfly, Joola, Tibhar) aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 960 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet stratificat pentru competitii;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 3 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome ,locurile 5-8 diplome
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome ,locurile 5-8 diplome
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe + diplome + locurile 5-8 diplome
    - Premii surpriză - Vor fi prezentate pe parcursul înscrierilor.

    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere Joi 4 iunie 2015, ora 20,00;
    - ultima retragere Vineri 5 iunie 2015, ora 18,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;

    PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A TURNEULUI:

    - Rog fiecare participant sa menționeze categoria la care dorește să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur
    - Sunt locuri suficiente ,așa că înscrierea se poate face dupa ce vă hotărâți, mai ales că prioritatea nu o poate lua nimeni, fiind dată de poziția Dvs. din clasament.


    SISTEMUL DE JOC:


    INCEPATORI: Atentie !!!

    SALA: Sala de sport a Scolii Gimnaziale nr. 10, zona Tic-Tac, str. Pictor Andreescu, nr. 1, Bacău
    LOGISTICĂ: 9 mese (Donic Waldner 25) aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 500 mp, încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 11;
    - Număr maxim de participanţi: 54 (52 + 2 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .....;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Incepatori

    AMATORI:

    -SALA: Sala Polivalenta ,Strada Stadionului nr.1, Bacău 600154 ;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 18;
    - Număr maxim de participanţi: 120 (118 + 2 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: ......;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    OPEN:

    -SALA: Sala Polivalenta , Strada Stadionului nr.1, Bacău 600154;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 18 precum si jucatorii amatori cu MP 11-18 (care sunt rugati să-şi anunte optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile, prioritate la această categorie având OPEN-iştii;
    - Număr maxim de participanţi: 60 (58 + 2 wild-card);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .......;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;


    Finalele la Amatori și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).

    MASĂ PRÂNZ:
    Posibilitatea de a comanda de la o firma de Catering(vom reveni cu detalii)

    ORGANIZATORI:

    -Rojnita Sebastian- tel.0742 910 126\
    -Berbece Bianca - tel.0749 699 111
    -Corcoz Costin - tel. 0760.541 264
    -Marcel Giosan - tel. 0723.283.701;
    -Tokos Pal - tel.0741 308 148 ;


    ECHIPAMENT:



    De la acest turneu nu putea lipsi Dl. Rasvan Crișan, reprezentantul Butterfly România, cu ultimele materiale pentru tenis de masă apărute pe piață.
    Butterfly - Table Tennis for You


    La turneu vor fi prezenți Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU, cu materiale profesionale de tenis de masă.




    www.tenismasa.ro

    La turneu va fi prezent și Dl. Dumitru Beltechi care va pune la dispoziția participanților un stand cu produse profesionale de tenis de masă.


    Emi TT - Pentru campionul din tine!




    Posibilitati de cazare Bacău:

    1. Hotel Sport - www.dsjbacau.ro camere de 1, 2, 3, 4, 5, 6 și 7 persoane: 30 lei patul pentru sportivi legitimați la cluburi din subordinea MTS și 45 lei patul pentru sportivi AmaTur. Aer condiționat, televizor, frigider, Rezervări la tel. 0372.776.458 / 0720.021.377;

    2. Cămin CSS Bacău - camere 6 persoane: 25 lei patul. Rezervări la tel. 0742.910.126 - Sebi Rojniță;

    3. Hotel Studio - www.pensiuneastudio.ro 120 lei single, 130 lei double, 130 lei 3-4 persoane. Rezervări la tel. 0730.823.283;

    4. Vila Royal - www.pensiunebacau.ro 130 lei single, 150 lei double. Rezervări la tel. 0744.953.899;

    5. Vila Tosca - www.vilatosca.ro 130 lei single, 160 lei double. Rezervări la tel. 0234.530.300;

    6. Hotel Karo "Hanul dintre vii" - www.clubkaro.ro 150 lei single, 200 lei double, 360 lei suite (4 pers.). Rezervări la tel. 0234.511.808;

    7. Hotel Decebal - www.hoteldecebal.ro 180 lei single, 215 lei double. Rezervări la tel. 0234.570.030.
    Ultima editare de Corcoz Costin; 03.iun.2015, 13:40.

  • #2
    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 05.06.2015 at 18:50:45

    1. Roman Iulian, Brasov - 1 - 36,24 - OL
    2. Boaca Valentin, Bucuresti - 5 - 31,91 - OL
    3. Corcoz Costin, Focsani - 9 - 30,07 - O
    4. Enciu Alexandru, Slobozia - 10 - 30,64 - OL
    5. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 11 - 28,32 - O
    6. Mosneagu Marius, Falticeni - 12 - 29,02 - OL
    7. Uta Adrian, Bucuresti - 13 - 31,22 - OL
    8. Toma Florin, Pitesti - 14 - 29,5 - OW
    9. Calin Mihai, Barlad - 15 - 29,91 - OL
    10. Bularda Iulian, Barlad - 16 - 26,4 - OL
    11. Ion Marius, Braila - 17 - 28,84 - OL
    12. Farkas Gabor, Targu Mures - 21 - 26,14 - O
    13. Leorda Rares, Reghin - 25 - 27,64 - O
    14. Wischegg Robert, Galati - 26 - 25,06 - O
    15. Zamfir Ionel, Bucuresti - 27 - 25,4 - O
    16. Cozma Catalin, Falticeni - 28 - 24,22 - OLW
    17. Vardi Dan, Ramnicu Valcea - 29 - 31,47 - OLW
    18. Govoreanu Florin, Cisnadie - 30 - 25,16 - O
    19. Sufletel Radu, Alba Iulia - 32 - 25,62 - OL
    20. Aftenii Daniel, Bucuresti - 34 - 24,04 - O
    21. Dinca Daniel, Bucuresti - 35 - 23,95 - OH
    22. Morosanu Vasile, Suceava - 37 - 24,62 - OW
    23. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 38 - 23,73 - O
    24. Filimon Bogdan, Bucuresti - 39 - 23,27 - O
    25. Tomica Andrei, Bucuresti - 42 - 25,58 - OJ
    26. Popescu Valentin, Bucuresti - 45 - 23,04 - O
    27. Banescu Dragos, Pitesti - 46 - 22,15 - O
    28. Radu Costica, Galati - 47 - 25,2 - OL
    29. Vladoiu Gelu, Brasov - 49 - 21,23 - OW
    30. Bocaniala Norocel, Galati - 50 - 22,91 - OL
    31. Zidar Victor, Reghin - 51 - 22,38 - O
    32. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 54 - 20,94 - OW
    33. Vranceanu Mihai, Bucuresti - 60 - 23,84 - O
    34. Dumbrava Daniel, Focsani - 62 - 21,2 - OW
    35. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 64 - 22,2 - OW
    36. ON HO, Bucuresti - 69 - 19,67 - O
    37. Tiganas Mihai, Radauti - 70 - 25,9 - O
    38. Giol Mihai, Braila - 71 - 32,73 - OL
    39. Ursulean Vasile, Straja - 73 - 22,16 - O
    40. Anita Dorel, Brasov - 74 - 20,82 - O
    41. Daneliuc Gabi, Sibiu - 76 - 22,58 - O
    42. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 77 - 18,97 - O
    43. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 78 - 24,2 - OL
    44. Niculae Dan, Bucuresti - 81 - 19,14 - O
    45. Hutanu Alin, Brasov - 82 - 18,64 - O
    46. Fodoran Cosmin, Bucuresti - 83 - 28,08 - OL
    47. Farkas Bence, Targu Mures - 84 - 19,02 - OJ
    48. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 86 - 21,91 - O
    49. Balog Andreea, Arad - 87 - 28,06 - OF
    50. Birtalan Laszlo, Oradea - 89 - 18,47 - O
    51. Hasna Cosmin, Straja - 90 - 24,35 - O
    52. Birtalan Robert, Oradea - 91 - 21,51 - O
    53. Suciu Cristian, Dej - 92 - 18,9 - O
    54. Grigore Alexandru, Campina - 94 - 19,36 - O
    55. Denes Ferenc, Praid - 95 - 21,98 - OW
    56. Wild Card 1, Romania - 100 - -
    57. Wild Card 2, Romania - 100 - -
    58. Bucsan Romeo, Pitesti - 102 - 18,87 - OW
    59. Cionoiu Cristian, Bucuresti - 104 - 24,91 - O
    60. Axinte Bogdan, Iasi - 109 - 24,48 - O
    61. Constantin Teodor, Bucuresti - 114 - 22,05 - O
    62. Rojnita Sebastian, Bacau - 115 - 20,07 - O
    63. Bodin Ion, Tecuci - 119 - 21,31 - OW
    64. Vlase Gheorghe, Slobozia - 126 - 18,72 - O
    65. Albu Catalin, Pascani - 145 - 20,23 - O
    66. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 152 - 19,68 - O

    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    67. Balauca Cornel, Botosani - 155 - 21,33 - O
    68. Ionita Valentin, Galati - 156 - 19,18 - O
    69. Onufrei Ciprian, Botosani - 165 - 23,06 - O

    70. Iordaniu Aurel, Panciu - 170 - 20,89 - O
    71. Mereuta Rares, Bucuresti - 174 - 20,08 - O
    72. Dumitru Gheorghe, Bucuresti - 182 - 19,68 - O
    73. Coroiu Andrei, Roman - 185 - 24,43 - O
    74. Duceac Catalin, Botosani - 191 - 19,45 - O
    75. Carpovici Boris, Falticeni - 226 - 25,12 - OLW
    76. Ditu Daniel, Onesti - 245 - 23,1 - O
    77. Kovacs Ferenc, Ungaria - 254 - 22,57 - O
    78. Pascu Paul, Tecuci - 280 - 20,14 - O
    79. Rusti Catalin, Suceava - 289 - 18,5 - O
    80. Polocoser Cristian, Suceava - 297 - 22 - O
    81. Guceanu Raluca, Bucuresti - 349 - 18,14 - OLJF
    82. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 399 - 23,05 - O
    83. Tiganisteanu Adrian, Bacau - 415 - 24,33 - O
    84. Anghel Alexandru, Iasi - 455 - 34 - OL
    85. Barsa Ioan, Moinesti - 541 - 23 - O
    86. Orza Catalin, Suceava - 563 - 23,5 - O
    87. Cristovici Viorel, Tecuci - 564 - 20,1 - O
    88. Bujor Dragos, Bucuresti - 573 - 14,2 - AJ
    89. Cretu Florin, Iasi - 640 - 24,33 - O
    90. Spanu Vasile, Vicovu de Jos - 880 - 22 - O
    91. Marcu Rares, Iasi - 1404 - 19 - O


    Cu rosu - Confirmat prezenta.
    Cu albastru - Asteptam confirmare.
    Cu verde - Wild-card-urile.

    Clasament Open

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Radu Costica - Galati
    Giol Mihai - Braila
    5 -- 8
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Uta Adrian - Bucuresti
    Calin Mihai - Barlad
    Tomica Andrei - Bucuresti
    9 -- 16
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Corcoz Costin - Focsani
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Balog Andreea - Arad
    17 -- 22
    Toma Florin - Pitesti
    Ion Marius - Braila
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Tiganas Mihai - Radauti
    Kovacs Ferenc - Ungaria
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Bularda Iulian - Barlad
    Leorda Rares - Reghin
    25 -- 35 1v gr.sup.
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Wischegg Robert - Galati
    Cozma Catalin - Falticeni
    Zidar Victor - Reghin
    Birtalan Robert - Oradea
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Hutanu Alin - Brasov
    Hasna Cosmin - Straja
    Denes Ferenc - Praid
    Balauca Cornel - Botosani
    36 -- 44 0v gr.sup.
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Bocaniala Norocel - Galati
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Farkas Bence - Targu Mures
    Ursulean Vasile - Straja
    Grigore Alexandru - Campina
    Axinte Bogdan - Iasi
    Albu Catalin - Pascani
    Orza Catalin - Suceava
    45 -- 47 2v gr.inf.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    ON HO - Bucuresti
    Niculae Dan - Bucuresti
    48 -- 56 1v gr.inf.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Bodin Ion - Tecuci
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    57 -- 66 0v gr.inf.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Anita Dorel - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Suciu Cristian - Dej
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Ultima editare de marcelgiosan; 07.iun.2015, 19:33.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Rezervat înscrieri și clasament Avansati

      Inscrieri Avansați - on 05.06.2015 at 22:27:30

      1. Pop Danut, Dej - 99 - 17,76 - A
      2. Kaposta Victor, Arad - 105 - 16,73 - A
      3. Ivan Valentin, Campina - 120 - 16,44 - A
      4. Colesniuc Romeo, Botosani - 121 - 16,83 - AW
      5. Avram Nicolae, Nedelea - 125 - 15,57 - A
      6. Curpas Ioan, Oradea - 131 - 16,98 - AW
      7. Berbece Bianca, Bacau - 135 - 15,98 - AF
      8. Niculescu Gabriel, Bucuresti - 139 - 16,24 - AH
      9. Corneanu Sorin, Botosani - 140 - 16,07 - A
      10. Pintilie Nela, Galati - 144 - 17,29 - ALF
      11. Lefter Costel, Galati - 149 - 16,52 - AW
      12. Volostiuc Marius, Suceava - 161 - 16,84 - A
      13. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 172 - 15,86 - A
      14. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 195 - 14,31 - A
      15. Brulea Petre, Ploiesti - 197 - 14,95 - AW
      16. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 207 - 15,4 - A
      17. Munteanu Octavian, Tecuci - 213 - 17 - AW
      18. Mircea Ionel, Ploiesti - 214 - 14,32 - A
      19. Chirap Dan, Gura Humorului - 222 - 17,63 - A
      20. Muntean Mircea, Baia Mare - 223 - 17,02 - A
      21. Ticu Dorin, Bacau - 224 - 15,67 - A
      22. Mahu Bogdan, Pascani - 234 - 13,7 - A
      23. Rusea Gheorghe, Breaza - 236 - 13,08 - A
      24. Morosan Marian, Suceava - 239 - 12,96 - A
      25. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 240 - 15,67 - AW
      26. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 247 - 13,8 - A
      27. Salavastru Petru, Botosani - 256 - 13,54 - AW
      28. Firu Marian, Vatra Dornei - 263 - 16,48 - A
      29. Zarinschi Catalin, Galati - 264 - 16,35 - A
      30. Dinu Adrian, Darmanesti - 266 - 11,71 - A
      31. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 270 - 15,2 - AW
      32. Ursulescu Ioan, Bacau - 277 - 13,48 - AW
      33. Lucic Corneliu, Suceava - 278 - 11,62 - AW
      34. Nistor Florin, Comanesti - 281 - 17,34 - A
      35. Papacu Bejoli, Bucuresti - 284 - 13,36 - AW
      36. Giosan Marcel, Galati - 302 - 11,58 - A
      37. Stamate Eduard, Tecuci - 310 - 16,2 - A
      38. Serban Liviu, Onesti - 314 - 12,47 - A
      39. Chetronie Liviu, Tecuci - 321 - 13,13 - A
      40. Florea Gigi, Galati - 322 - 12,84 - AW
      41. Aberle Ildiko, Oradea - 327 - 12,8 - AF
      42. Stolearenco Igor, Galati - 335 - 11,52 - A
      43. Dan Andrei, Piatra Neamt - 342 - 16,73 - AW
      44. Socaci Sorin, Panciu - 348 - 12,29 - A
      45. Chiscop Bogdan, Galati - 356 - 12,98 - AJ
      46. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 358 - 16,83 - A
      47. Rosu Gabriel, Comanesti - 367 - 15,57 - A
      48. Acatrinei Lucian Marian, Roman - 368 - 15,14 - A
      49. Petenchi Edmond, Roman - 380 - 13,86 - A
      50. Martz Sebastian, Comanesti - 391 - 14,67 - A
      51. Marola Dan, Bacau - 394 - 15,67 - A
      52. Marian Calin, Reghin - 395 - 14,8 - A
      53. Baisan Paul, Roman - 403 - 13,86 - A
      54. Marola Mihai, Bacau - 407 - 14,83 - AJ
      55. Szabo Lajos, Ungaria - 417 - 15 - A
      56. Corocaescu Cristian, Suceava - 425 - 12,43 - A
      57. Valeanu Vlad, Bacau - 430 - 14,29 - AJ
      58. Iordachi Adrian, Adjud - 431 - 14 - A
      59. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 445 - 9,98 - AF
      60. Iacob Gabriel, Iasi - 467 - 12,35 - AW
      61. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 471 - 13,6 - A
      62. Tanu Mihai, Tecuci - 477 - 12,54 - A
      63. Voin Doru, Bucuresti - 479 - 12,03 - A
      64. Rosca Niculai, Galanesti - 484 - 17 - A
      65. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari - 494 - 14,75 - A
      66. Cocea Catalin, Iasi - 495 - 14 - A
      67. Gasner Paul, Iasi - 505 - 12,53 - A
      68. Derzsi Lorand, Targu Mures - 507 - 11 - A
      69. Valeanu Cosmin, Bacau - 512 - 11,71 - AJ
      70. Vieru Costica, Botosani - 517 - 12,29 - AW
      71. Turcu Viorel, Piatra Neamt - 523 - 13,6 - AW
      72. Constantinovici Ciprian, Liteni - 530 - 13,04 - A
      73. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 537 - 13,67 - A
      74. Marcean Ovidiu, Botosani - 545 - 12,8 - A
      75. Robu Mihai, Mogosesti - 568 - 10,43 - A
      76. Munteanu Ion, Comanesti - 572 - 16 - A
      77. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 584 - 11,67 - A
      78. Halip Rares, Botosani - 597 - 13,6 - AJ
      79. Velcea Cristina, Bucuresti - 607 - 7,3 - AF
      80. Stoica Sandel, Focsani - 614 - 12,56 - A
      81. Rosca Adela, Galanesti - 616 - 12 - AF
      82. Dirlau Ionut, Bacau - 627 - 9,71 - A
      83. Nicu Constantin, Iasi - 635 - 10,67 - A
      84. Rosca Nicolae, Galanesti - 690 - 9,6 - A
      85. Sumanaru Catalin, Iasi - 716 - 12,8 - A
      86. Dodu Costica, Focsani - 722 - 13,05 - A
      87. Precu Sergiu, Iasi - 731 - 10,33 - A
      88. Ivanov Sorin, Piatra Neamt - 738 - 13 - A
      89. Rosca Mihai, Galanesti - 741 - 9 - AJ
      90. Poturu Ioan, Pascani - 774 - 13,67 - AW
      91. Pintilie Vlad, Iasi - 777 - 11,4 - A
      92. Spoiala Cristinel, Focsani - 785 - 12,53 - A
      93. Isaic Radu, Bacau - 794 - 7,8 - A
      94. Chiriac Marius, Botosani - 803 - 9,8 - A
      95. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 926 - 14,33 - A
      96. Tocariu Sebastian, Botosani - 949 - 7,8 - A
      97. Postelnicu Ciprian, Tecuci - 1106 - 14,2 - A
      98. Bogza Dragos, Iasi - 1133 - 11 - A
      99. Filip Dan, Comanesti - 1171 - 15 - A
      100. Leteanu Marius, Bacau - 1184 - 9,33 - A
      101. Berila Radu, Bacau - 1212 - 9 - AJ
      102. Balanescu Florin, Botosani - 1278 - 13 - A
      103. Gontariu Florin, Bacau - 1393 - 6 - A
      104. Maximus Gabriel, Bacau - 1407 - 14 - A
      105. Carpovici Sergiu, Falticeni - 1460 - 13,6 - A
      106. Maghiar Ioana, Brasov - 1745 - 11 - AF
      107. Dragan Petru Ioan, Iasi - 2047 - 0 - A
      108. Butacu Dan, Bacau - 4317 - 0 - A

      Cu albastru - retrasi dupa termenul limita.


      Clasament Avansați

      1. Surmei Boby - Bacau
      2. Kaposta Victor - Arad
      3 -- 4
      Halip Rares - Botosani
      Pintilie Nela - Galati
      5 -- 8
      Zelenciuc Serghei - Slobozia
      Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
      Chiscop Bogdan - Galati
      Baisan Paul - Roman
      9 -- 16
      Acatrinei Lucian Marian - Roman
      Lefter Costel - Galati
      Marola Mihai - Bacau
      Muntean Mircea - Baia Mare
      Ivan Valentin - Campina
      Constantinovici Ciprian - Liteni
      Chirap Dan - Gura Humorului
      Petenchi Edmond - Roman
      17 -- 32
      Chetronie Liviu - Tecuci
      Berbece Bianca - Bacau
      Firu Marian - Vatra Dornei
      Imecs Attila - Miercurea Ciuc
      Nicu Constantin - Iasi
      Munteanu Octavian - Tecuci
      Ursulescu Ioan - Bacau
      Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
      Voin Doru - Bucuresti
      Ticu Dorin - Bacau
      Sumanaru Catalin - Iasi
      Stamate Eduard - Tecuci
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Pop Danut - Dej
      Kantor Imre Zoltan - Reghin
      Bulubasa Nicusor - Comanesti
      33 -- 36
      Curpas Ioan - Oradea
      Fancsali Kalman - Lunca de Sus
      Szabo Lajos - Ungaria
      Valeanu Vlad - Bacau
      37 -- 2v gr.sup.
      Volostiuc Marius - Suceava
      38 -- 61 1v gr.sup.
      Colesniuc Romeo - Botosani
      Avram Nicolae - Nedelea
      Corneanu Sorin - Botosani
      Brulea Petre - Ploiesti
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Pelaghie Ioan - Targu Mures
      Salavastru Petru - Botosani
      Zarinschi Catalin - Galati
      Nistor Florin - Comanesti
      Serban Liviu - Onesti
      Aberle Ildiko - Oradea
      Dan Andrei - Piatra Neamt
      Socaci Sorin - Panciu
      Rosu Gabriel - Comanesti
      Martz Sebastian - Comanesti
      Marola Dan - Bacau
      Marian Calin - Reghin
      Corocaescu Cristian - Suceava
      Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
      Turcu Viorel - Piatra Neamt
      Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
      Munteanu Ion - Comanesti
      Ivanov Sorin - Piatra Neamt
      Maghiar Ioana - Brasov
      62 -- 72 0v gr.sup.
      Mircea Ionel - Ploiesti
      Morosan Marian - Suceava
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Lucic Corneliu - Suceava
      Rosca Niculai - Galanesti
      Valeanu Cosmin - Bacau
      Vieru Costica - Botosani
      Marcean Ovidiu - Botosani
      Stoica Sandel - Focsani
      Balanescu Florin - Botosani
      Maximus Gabriel - Bacau
      73 -- 77 2v gr.inf.
      Mahu Bogdan - Pascani
      Iacob Gabriel - Iasi
      Tanu Mihai - Tecuci
      Spoiala Cristinel - Focsani
      Postelnicu Ciprian - Tecuci
      78 -- 93 1v gr.inf.
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Giosan Marcel - Galati
      Florea Gigi - Galati
      Stolearenco Igor - Galati
      Iordachi Adrian - Adjud
      Sterie Georgiana - Filipesti Targ
      Braniste George - Bacau
      Cocea Catalin - Iasi
      Gasner Paul - Iasi
      Derzsi Lorand - Targu Mures
      Robu Mihai - Mogosesti
      Velcea Cristina - Bucuresti
      Rosca Adela - Galanesti
      Dodu Costica - Focsani
      Berila Radu - Bacau
      Dragan Petru Ioan - Iasi
      94 -- 108 0v gr.inf.
      Palamaru Emil - Vatra Dornei
      Dirlau Ionut - Bacau
      Rosca Nicolae - Galanesti
      Precu Sergiu - Iasi
      Rosca Mihai - Galanesti
      Poturu Ioan - Pascani
      Pintilie Vlad - Iasi
      Isaic Radu - Bacau
      Chiriac Marius - Botosani
      Tocariu Sebastian - Botosani
      Bogza Dragos - Iasi
      Leteanu Marius - Bacau
      Gontariu Florin - Bacau
      Carpovici Sergiu - Falticeni
      Butacu Dan - Bacau
      Ultima editare de marcelgiosan; 07.iun.2015, 19:32.
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Rezervat înscrieri și clasament Începători

        Inscrieri Începători - on 05.06.2015 at 22:29:52

        1. Robu Valentin, Botosani - 389 - 10,82 - AW
        2. Ciky Cornel, Fagaras - 428 - 8,85 - AW
        3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 450 - 8 - AW
        4. Constantinescu Rares, Braila - 468 - 10,23 - AJ
        5. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 488 - 10,71 - A
        6. Carjan Dumitru, Bucuresti - 499 - 9,58 - AW
        7. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 514 - 9,38 - A
        8. Hanganu George, Focsani - 561 - 9,54 - A
        9. Panait Adrian, Braila - 562 - 8,23 - AW
        10. Bodea Vasile, Panciu - 569 - 10,4 - A
        11. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 576 - 10,14 - A
        12. Sava Sinel, Focsani - 578 - 9,6 - A
        13. Oancea Marian, Bacau - 580 - 8,6 - A
        14. Movileanu Neculae, Brasov - 617 - 8,43 - A
        15. Budescu Marian, Galati - 710 - 6,87 - A
        16. Zamfirache Ioan, Botosani - 717 - 8 - AW
        17. Balaita Mihai, Bacau - 779 - 9,5 - AJ
        18. Anton Dragos, Focsani - 788 - 10 - A
        19. Neculai Radu, Focsani - 832 - 7,96 - A
        20. Movileanu Adrian, Brasov - 865 - 5,83 - A
        21. Husarciuc Beniamin, Suceava - 875 - 6,4 - A
        22. Avram Matei, Barcea - 899 - 9,5 - A
        23. Padurariu Ciprian, Roman - 919 - 7,75 - A
        24. Sisca Nicusor, Comanesti - 1012 - 5,8 - AW
        25. Ciobica Teodora, Bacau - 1024 - 6,5 - AJF
        26. Stefanachi Bogdan, Botosani - 1061 - 8,5 - AJ
        27. Portariuc Gheorghe, Botosani - 1140 - 7,67 - A
        28. Mirt Alexandru, Pascani - 1468 - 10 - A
        29. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 1511 - 10 - A
        30. Dragan Dan, Pascani - 1555 - 7,5 - A
        31. Pinzar Alin, Suceava - 1567 - 0 - A
        32. Porosnicu Catalin, Onesti - 1590 - 7 - A
        33. Tufa Gigi, Galati - 1642 - 6 - A
        34. Lita Bogdan, Bacau - 1936 - 5 - A
        35. Caltea Liviu, Pascani - 1995 - 8 - A
        36. Donisan Costel, Pascani - 1996 - 8 - A
        37. Ciobanu Cosmin, Bacau - 2068 - 7 - A
        38. Galatanu Silviu, Bacau - 2069 - 7 - A
        39. Stoean Mircea, Bacau - 2071 - 7 - A
        40. Tarcau Andrei, Bacau - 2073 - 7 - AJ
        41. Tarcau Tiberiu, Bacau - 2074 - 7 - AJ
        42. Bunduchi Andrei, Solont - 2470 - 5 - A
        43. Tarcau Remus, Bacau - 2502 - 0 - A
        44. Sestac Stefana, Vatra Dornei - 2669 - 0 - AJF
        45. Pralea Marius, Botosani - 2714 - 0 - A
        46. Laic Mihai, Roman - 4317 - 0 - A
        47. Hrusca Radu, Pascani - 4321 - 0 - A
        48. Doncila Ionel, Botosani - 4322 - 0 - A
        49. Gherghel Adrian, Bacau - 4323 - 0 - A
        50. Stanculescu Marius, Buzau - 4325 - 0 - A
        51. Bobarnac Denis, Bacau - 4326 - 0 - A
        52. Ciobica Cristi, Bacau - 4327 - 0 - A
        53. Alupoaie Tiberiu, Panciu - 4328 - 0 - A

        Cu albastru - retrasi dupa termenul limita.


        Clasament Începători

        1. Bodea Vasile - Panciu
        2. Boicu Gabriel - Vatra Dornei
        3 -- 4
        Stoean Mircea - Bacau
        Padurariu Ciprian - Roman
        5 -- 8
        Balaita Mihai - Bacau
        Hanganu George - Focsani
        Pinzar Alin - Suceava
        Galatanu Silviu - Bacau
        9 -- 16
        Carjan Dumitru - Bucuresti
        Panait Adrian - Braila
        Robu Valentin - Botosani
        Budescu Marian - Galati
        Donisan Costel - Pascani
        Mirt Alexandru - Pascani
        Movileanu Neculae - Brasov
        Anton Dragos - Focsani
        17 -- 18
        Oancea Marian - Bacau
        Laic Mihai - Roman
        19 -- 2v gr.sup.
        Constantinescu Rares - Braila
        20 -- 29 1v gr.sup.
        Ciky Cornel - Fagaras
        Pralea Constantin - Alba Iulia
        Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
        Sava Sinel - Focsani
        Zamfirache Ioan - Botosani
        Avram Matei - Barcea
        Ciobica Teodora - Bacau
        Stefanachi Bogdan - Botosani
        Badaluta Marian - Vatra Dornei
        Dragan Dan - Pascani
        30 -- 36 0v gr.sup.
        Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
        Husarciuc Beniamin - Suceava
        Porosnicu Catalin - Onesti
        Ciobanu Cosmin - Bacau
        Sestac Stefana - Vatra Dornei
        Pralea Marius - Botosani
        Alupoaie Tiberiu - Panciu
        37 -- 2v gr.inf.
        Caltea Liviu - Pascani
        38 -- 44 1v gr.inf.
        Tufa Gigi - Galati
        Lita Bogdan - Bacau
        Tarcau Tiberiu - Bacau
        Bunduchi Andrei - Solont
        Tarcau Remus - Bacau
        Gherghel Adrian - Bacau
        Bobarnac Denis - Bacau
        45 -- 53 0v gr.inf.
        Neculai Radu - Focsani
        Movileanu Adrian - Brasov
        Sisca Nicusor - Comanesti
        Portariuc Gheorghe - Botosani
        Tarcau Andrei - Bacau
        Hrusca Radu - Pascani
        Doncila Ionel - Botosani
        Stanculescu Marius - Buzau
        Ciobica Cristi - Bacau
        Ultima editare de marcelgiosan; 07.iun.2015, 16:24.
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #5
          Balog Andreea - open - Arad
          Kaposta Victor - amator - Arad.

          Comentariu


          • #6
            Muntean Mircea Baia Mare, Cristi Suciu si Pop Danut din Dej la amatori si Pop Zoltan open Dej

            Comentariu


            • #7
              Marola Mihai-Bacau-Avansati

              Comentariu


              • #8
                Orza Catalin Suceava Open
                TB SPIRIT
                TGY 05
                TGY 05 FX

                Comentariu


                • #9
                  Vatra Dornei-MARCU VASILE-open -PALAMARU EMIL-amator
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Munteanu Octavian Tecuci Open
                    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                    Comentariu


                    • #11
                      Constantinescu Rares din Braila la începători .
                      Respect.

                      Comentariu


                      • #12
                        Lefter Costel, Galati, avansati.
                        blade: Zhang Jike Super ZLC
                        fh: Butterfly Tenergy 05
                        bh: Dr. Neubauer Killer

                        Comentariu


                        • #13
                          voin doru, bucuresti, amatori
                          One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
                          (Benjamin Franklin)

                          Comentariu


                          • #14
                            Din Nasaud la amatori;
                            Spaller Tiberiu
                            Singeorzan Traian
                            La incepatori;
                            Damian Vasile.

                            Comentariu


                            • #15
                              Axinte Bogdan Open

                              Trimis de pe al meu LG-F310L folosind Tapatalk
                              Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                              Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                              Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X