Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa "ZNSt" Ediţia a I-a - Turneu B, SUCEAVA ? 23 mai 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa "ZNSt" Ediţia a I-a - Turneu B, SUCEAVA ? 23 mai 2015

    Cupa "ZNSt" (Zilele şi Nopţile Studenţeşti), Ediţia a I-a - Turneu B, Suceava – 23 mai 2015



    Localitatea: Suceava, jud.Suceava
    DATA: sambata 23 mai 2015
    SALA: Sala de Sport a UNIVERSITĂŢII “ŞTEFAN CEL MARE” SUCEAVA
    INDICATII ACCES: Vizavi de Stadionul ARENI, Strada Universității nr.13
    (se poate folosi parcarea de la bazinul din Complexul de Nataţie şi Kinetoterapie al Universităţii „Ştefan cel Mare” din Suceava)

    Organizatori:
    Ianoş Valentin – 0745848225
    Moroşanu Vasile - 0727322073
    SUPORT TEHNIC:
    Chirap Dan - 0749475893

    Cu sprijinul:

    Casei de Cultură a Studenţilor Suceava

    Se vor organiza turneele:

    - Cupa Studenţilor, ora 9.00
    - Amatori, ora 9.00
    - Open, ora 14.00

    LOGISTICĂ: 9 mese aprobate ITTF, mingi Donic;
    TAXA: Adulți - 20 Lei, Studenţii, elevii, pensionarii şi persoanele cu dizabilităţi - 0 Lei.
    1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur cu excepţia celor cu participare gratuită;
    Se asigură apă plată şi cafea;

    MATERIALE PREMIERE:
    Locurile 1-4 – cupe, diplome, locurile 5-8 diplome.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - dimineața la sală în limita locurilor disponibile.

    SISTEMUL DE JOC:
    - Amatori – maxim 36 de participanți
    - Open – maxim 36 de participanţi
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1534;
    - Tablou eliminatoriu de 12 la Amatori şi de 12 la OPEN;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi.

    În funcţie de numărul înscrierilor ne rezervăm dreptul să modificăm sistemul de joc !!!
    Vă rog anunţaţi telefonic sau pe site de eventualele întârzieri sau neprezentări în timp util !!!
    Ultima editare de Adrian's; 20.mai.2015, 09:25.

  • #2
    Clasament Open

    1. Nemaciuc Mihai - Suceava
    2. Aga Alexandru - Botosani
    3 -- 4
    Orza Catalin - Suceava
    Nemtoi Gabriel - Suceava
    5 -- 8
    Hasna Cosmin - Straja
    Valcu Alin - Botosani
    Morosanu Vasile - Suceava
    Ilies Ioan - Radauti
    9 -- 12
    Tiganas Mihai - Radauti
    Ursulean Vasile - Straja
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    13 -- 18 loc 3 gr.sup.
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Vaculisteanu Ionut - Suceava
    Balauca Cornel - Botosani
    Coroiu Andrei - Roman
    Bujoreanu Neculai - Falticeni
    Halip Rares - Botosani
    19 -- 24 loc 4 gr.sup.
    Toporas Cosmin - Suceava
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Subcinski Alexandru - Suceava
    Rusti Catalin - Suceava
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    25 -- 2v gr.inf.
    Rosca Adela - Galanesti
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Duceac Catalin - Botosani
    Morosan Marian - Suceava
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Rosca Niculai - Galanesti
    Ursan Viorel - Radauti
    31 -- 35 0v gr.inf.
    Mironescu Adrian - Botosani
    Mahu Bogdan - Pascani
    Salavastru Petru - Botosani
    Rosca Mihai - Galanesti
    Plesca Ionel - Vicovu de Jos

    Clasament Amatori

    1. Ungureanu Florin - Suceava
    2. Corocaescu Cristian - Suceava
    3 -- 4
    Sofian Corneliu - Suceava
    Grigoriu Vlad - Suceava
    5 -- 8
    Balanescu Florin - Botosani
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Condur Iulian - Suceava
    Lucic Corneliu - Suceava
    9 -- 12
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Cotoara Toader - Suceava
    Alexandru Liviu - Botosani
    Stefanachi Bogdan - Botosani
    13 -- 18 loc 3 gr.sup.
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Marcean Ovidiu - Botosani
    Romascan Victor - Suceava
    Ujeniuc Dan - Suceava
    Pinzar Alin - Suceava
    Macovei Bogdan - Suceava
    19 -- 24 loc 4 gr.sup.
    Ianos Valentin - Suceava
    Majeru Gabriel - Radauti
    Grosu Alexandru - Botosani
    Majeru Adrian - Radauti
    Robciuc Doru - Suceava
    Lazarovici Constantin - Suceava
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Gafitescu Andrei - Radauti
    Andronic Ioan - Suceava
    27 -- 1v gr.inf.
    Romascan Constantin - Suceava
    28 -- 32 0v gr.inf.
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Rosu Livia - Suceava
    Fagaras Cristian - Suceava
    Chirica Mugurel - Botosani
    Pralea Marius - Botosani
    Ultima editare de Dakiro; 26.mai.2015, 10:28.
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • #3
      Succes tuturor participantilor!!!
      Ultima editare de Adrian's; 20.mai.2015, 16:50.

      Comentariu


      • #4
        Ungureanu Adrian -Suceava-open
        Ungureanu Florin-Suceava-amatori

        - - - Actualizat - - -

        Condur Iulian-Suceava-amatori
        Cotoara Toader-Suceava-amatori

        Comentariu


        • #5
          Văculişteanu Ionuţ - open
          Văculişteanu Ana - Cupa Studenţilor

          Comentariu


          • #6
            Zamfiroaia Sorin- Dolhestii Mari-amatori

            - - - Actualizat - - -

            Barbalata Lorin -Suceava-amatori
            Rosu Livia-Suceava-amatori

            - - - Actualizat - - -

            Lucic Corneliu-Suceava-amatori

            - - - Actualizat - - -

            Grigoriu Vlad-Suceava-amatori

            Comentariu


            • #7
              Nemaciuc Ovidiu - Amatori
              Nemaciuc Mihai - Open ( Sper sa poata ajunge ..., in caz contrar am sa anunt in timp util )
              Blade: Butterfly Timo Boll ALC
              Bh: Tenergy 64
              Fh: Tenergy 05

              Comentariu


              • #8
                Balauca Cornel,Open;
                Halip Rares;
                Stefanache Bogdan;
                Grosu Octavian;
                Grosu Alexandru;
                Marcean Ovidiu;
                Buzila Ioan;
                Pralea Marius la pachet toti din Botosani,Amatori

                Comentariu


                • #9
                  Ciprian Constantinovici Open
                  BLADE: NITTAKU SEPTEAR
                  FF: XIOM VEGA EUROPE MAX
                  BH: XIOM VEGA EUROPE MAX

                  jucam tenis ... si asta ne ocupa tot timpul

                  Comentariu


                  • #10
                    Corocaescu Cristian
                    Robciuc Doru ambii amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Cojocaru Stefan amatori

                      Comentariu


                      • #12
                        mahu bogdan din pascani multumesc frumos

                        - - - Actualizat - - -

                        doar la open

                        Comentariu


                        • #13
                          din Botoșani se inscriu Alin Vâlcu, Ciprian Onufrei si Adi Mironescu toti la open.

                          Comentariu


                          • #14
                            In sfârșit un turneu si la Suceava!!! Va multumim domnule Director Ianos!!!

                            Comentariu


                            • #15
                              Toporas Cosmin-Open
                              Blade: Butterfly Primorac
                              FH: Butterfly Sriver G3
                              BH: Butterfly Roundell

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X