Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A -TOP TENIS ARENA CUPA www.tenisdemasa.ro - 30 mai 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • TURNEU A -TOP TENIS ARENA CUPA www.tenisdemasa.ro - 30 mai 2015

    TURNEU A - CUPA www.tenisdemasa.ro

    LOCALITATEA: BUCURESTI - TOP TENIS ARENA
    DATA: 30 mai 2015
    ADRESA+INDICATII ACCES: Statia de metrou Semanatoarea, in incinta SEmaParc
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21,30
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Amatori 118+2Wildcard - OPEN 58+2Wildcard, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 23 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Taraflex Table Tennis
    INDICATII DE ACCES: de la Statia de metrou Petrache Poenaru (fosta Semanatoarea) se merge pe cheiul Dimbovitei spre Grozavesti (Carefour Orhideea) aprox 50m, pina la strada care intra in SEMA PARC cu bariere auto. Se urmaresc panourile indicatoare cu directia. Puncte de reper : service-ul auto Mechanikus, Pagini Aurii.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, spatiu dedicat (inchis) pt fumatori, minibar complet
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 29 mai ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 25 Lei (+ 2 lei pentru parcare). Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 2 lei/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:
    - AMATORI: 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - OPEN: 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13.15


    TURNEUL PENTRU AMATORI –ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<18.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 - 7, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza clasamentului in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    Program turneu:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri AMATORI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare AMATORI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare AMATORI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii AMATORI
    19,30 PREMIERE AMATORI


    TURNEUL OPEN – ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 18p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<18 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sort


    Program turneu:
    ora 13-13,15 inscrieri OPEN
    ora 13,30- 17,30 grupe inferioare OPEN
    ora 17,30 - 19,30 grupe superioare OPEN
    ora 19,30-21,30 eliminatorii OPEN
    ora 21,30 PREMIERE OPEN


    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală ,
    MASA – contra cost, catering in incinta salii, pe baza de comanda;
    ORGANIZATORI: Valentin Mircea (ValiGTI) 0748 468 288 , Dan Bodeanu tel 0722 653 355, Catalin Dutu (la receptia salii)

    IMPORTANT:
    Turneul este dedicat aniversarii a 10 ani de la aparitia site-ului www.tenisdemasa.ro, gazda intalnirilor noastre de fiecare zi.
    Detalii aici:
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...868#post255868

    ALTE INFORMATII:

    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!

    Ca de obicei domnul doctor Gigi Nastase o sa ne asiste pe perioada desfasurarii turneului pentru eventualele probleme medicale si din nou ii multumim ca este alaturi de noi.
    Ultima editare de Dan2; 22.mai.2016, 21:47.

  • #2
    Clasament OPEN

    1 -- 4
    Craioveanu Mihai - Bucuresti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Bularda Iulian - Barlad
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    5 -- 8
    Giol Mihai - Braila
    Uta Adrian - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Corcoz Costin - Focsani
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Macarenco Mario - Bucuresti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Catinean Vasile - Petrila
    Iancu George - Ploiesti
    Radu Costica - Galati
    17 -- 22
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Banescu Dragos - Pitesti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Stanciu Alin - Calarasi
    Guceanu Raluca - Bucuresti
    Dutu Daniel - Bucuresti
    23 -- 33 loc 3 gr.sup.
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Movileanu Darius - Targoviste
    Mereuta Rares - Bucuresti
    Visan Tudor - Bucuresti
    Iacob Bogdan - Bucuresti
    Mercioiu Constantin - Bucuresti
    Frasineanu Adrian - Bucuresti
    34 -- 44 loc 4 gr.sup.
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Luta Petre - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Toma Iulian - Braila
    Valceanu Daniel - Topoloveni
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Bejinariu Alexandra - Bucuresti
    Bordea Mihnea - Bucuresti
    Mihaila Aurel - Bucuresti
    45 -- 49 2v gr.inf.
    Bocaniala Norocel - Galati
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Mocanu Marius - Bucuresti
    Bodeanu Mihai - Bucuresti (org)
    Voiculescu Alex - Bucuresti
    50 -- 56 1v gr.inf.
    ON HO - Bucuresti
    Niculae Dan - Bucuresti
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Tepelea Ioana - Bucuresti
    Pietris Adrian - Bucuresti
    57 -- 66 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Berbece Bianca - Bacau
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Damian Ioana - Barlad
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti

    Clasament AMATORI

    1 -- 4
    Miron Andrei - Bucuresti
    Damian Alin - Campia Turzii
    Dumitrescu Matei - Bucuresti Spartac
    Drenea Calin - Bucuresti
    5 -- 8
    Dumitru Lazar - Petrila
    Acatrinei Lucian Marian - Roman
    Petenchi Edmond - Roman
    Micuda Mihai - Bucuresti
    9 -- 16
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Miron Lucian - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    Lazar Ion - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Uta Gheorghe - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Railean Vlad - Ramnicu Valcea
    17 -- 30
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Matei Razvan - Bucuresti
    Mihai Bianca - Pitesti
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Neculcea Alexandru - Moreni
    Stanescu Raluca - Pitesti
    Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
    Pandele Ionel - Giurgiu
    Voin Doru - Bucuresti
    Iordache Marian - Dragasani
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Milos Gianni - Alexandria
    Presura Eugen - Slobozia
    31 -- 45 loc 3 gr.sup.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Cucu Cristin - Targoviste
    Rosu Marius Lucian - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Cocala Claudia - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Tiosea Nicolae - Bucuresti
    Androne Daniel - Petrila
    Palaloga Sebastian - Bucuresti
    46 -- 60 loc 4 gr.sup.
    Radu Constantin - Sibiu
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Popescu George - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Presura Marin - Slobozia
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Serban Bogdan - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Sirbu Madalin - Focsani
    Scraba Marius - Alexandria
    Chivu Octav - Bucuresti
    61 -- 5v gr.inf.
    Guceanu Raluca - Bucuresti Retrasa
    62 -- 67 2v gr.inf.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Baca Stefan - Bucuresti
    68 -- 77 1v gr.inf.
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Ileanu Bogdan - Targu Jiu
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Gramaticu Sorin - Bucuresti
    Badulescu Mario - Giurgiu
    Muresan Andrei - Sibiu
    Olteanu Ion - Bucuresti
    Mihai Ion - Bucuresti
    78 -- 89 0v gr.inf.
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Velcea Cristina - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Naulea Gabriela - Ramnicu Valcea
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Musat Catalin - Alexandria
    Rasnoveanu Lucian - Bucuresti
    Secu Laurentiu - Bucuresti
    Balanean Mihai - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Burghina Alexandru - Bucuresti

    90 Bodeanu Dan (org) - in afara concursului
    Ultima editare de Dan2; 31.mai.2015, 08:54.

    Comentariu


    • #3
      Dena Corneliu-Giurgiu-Amatori

      Comentariu


      • #4
        Ma inscriu si eu printre primii doar jucam acasa Nedelcu Florin amatori

        Comentariu


        • #5
          Micuda Mihai, Bucuresti, amatori
          Blade: Viscaria
          FH: Tenergy05
          BH: Tenergy05

          Comentariu


          • #6
            Velcea Cristina - Bucuresti - amatori

            Comentariu


            • #7
              Arabagiu marius - bucuresti- amatori.

              Comentariu


              • #8
                Acatrinei Lucian Marian, Roman, Amatori

                Comentariu


                • #9
                  Gramaticu Sorin, Bucuresti, Amatori
                  Blade: Stiga Hybrid Wood NCT
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Rakza 7 soft

                  Comentariu


                  • #10
                    Cocală Claudia Adriana / București / Amatori
                    Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Popescu Remus din Rm. Valcea - Amatori
                      Echipament: www.tenismasa.ro

                      Comentariu


                      • #12
                        Rasnoveanu Daniel, Bucuresti, Amatori
                        Blade-Darker speed 90
                        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                        Bh- Testing

                        Comentariu


                        • #13
                          Amatori-Dima Nicu-Buc

                          Comentariu


                          • #14
                            filimon bogdan open dumitrescu cornel open mercioiu constantin open

                            Comentariu


                            • #15
                              Koszorus Adrian, Bucuresti, Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X