Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Turneu A "Cupa FIT.FEEL?, Odorheiu Secuiesc, 30.05.2015., Open+Amatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • iuliu zedler
    a răspuns
    Odochean Razvan (15 ani),Vatra Dornei - 1030 - 6.25 - A si Cocinschi Emanuel (12 ani), Vatra Dornei - 1365 - 10.5 - AJ sunt ambii la centrul olimpic BISTRITA, de un an.

    Pe Emanuel l-am cunoscut anul trecut in Tabara de tenis de la Gura Humorului si l-am remarcat imediat ... dupa pozitia (corecta) pe care o avea la masa de joc inainte de orice serviciu si dupa modul "profesionist" in care privea mingea si studia adversarul, semn ca avea pregatire profi... L-am vazut si la concursul copiilor din duminica de dupa tabara (27 iulie 2014), unde s-a clasat pe 5-8 (finala jucand-o Bence Farkas cu Toporas Cosmin - Suceava). Sambata, la concursul de amatori, ocupase locul 3 in superioare (Razvan obtinea o singura victorie in inferioare !!!).
    Si nu a trecut nici un an ...!!!
    Iata inca o dovada a faptului ca seriozitatea si munca asidua (indrumata), adaugate la talent, netezesc drumul catre gloria sportiva, atat de ravnita.
    Felicitari tinerilor ... si la mai mare !

    Lasă un comentariu:


  • daviris
    a răspuns
    Cine nu a participat la acest turneu si citeste tot filmul postat de Paly de la inceput pana la sfarsit,are imaginea completa a ceea ce sa intamplat la Odorhei.Este cel mai complet reporter al Amaturu-lui.Am fost acolo si stiu ce spun.Felicitari!.Remarc si eu ca Vatra Dornei a mai scos 2 asi din maneca.La mai multi si la mai mare!

    Lasă un comentariu:


  • Popa Mircea
    a răspuns
    Postat īn original de csabazedler Vezi post
    O performanta deosebita pentru tanarul Razvan Odochean!
    Sunt tare curios sa aflu daca a mai existat un asemenea caz in Amatur:un jucator de 15 ani cu MP 6,25,cu 4 turnee A jucate anul trecut fara nici o performanta notabila(calificare in superioare macar!) dupa aproape un an sa castige un turneu A la amatori in fata multor softisti experimentati si multi ierbari cu state vechi in Amatur!Extraordinar!!!!BRAVO tinere!!!
    Hei....despre ce vorbesti tu aici tinere" !!! ???....ai mare dreptate , avem deja un trecut - 10 ani - avem deja referinte si puncte de reper , o sa fim tot mai des surprinsi sa ne uitam la lupii " tineri si talentati....eu sunt chiar surprins placut . Sa auzim numai de bine ! !

    Lasă un comentariu:


  • mandelafree
    a răspuns
    Cateva schimburi de mingi:









    Ultima editare de mandelafree; 01.iun.2015, 20:05.

    Lasă un comentariu:


  • Zosim1
    a răspuns
    Postat īn original de marcu vasile Vezi post
    Poate nu ,poate da ,dar as vrea sa mentionez un fapt foarte important in activitatea acestui tanar .
    Este adevarat ca nu a mai participat timp de un an de zile in competitie ,dar pregatirea lui a fost mai serioasa cu antrenori de exceptie ,cu un program incarcat la centrul olimpic BISTRITA.
    Eu nu am facut mare lucru in cele 6-7 luni care s-a pregatit la mine ,dar un an la centru olimpic unde antrenamentele si pregatirea fizica a sportivilor este litera de lege.Nimeni si nimic nu se poate impotrivi acolo,seriozitatea antrenorilor ,atentia sportivilor,programele stricte nu face altceva decat performanta ca atare in sensul foarte bun al cuvantului.
    Daca as putea da timpul inapoi acolo as vrea sa ma pregatesc cu antrenorii actuali de acolo.

    Modestia vad ca este in continuare una dintre cele mai mari calitati al tale ,Nea Marcu,dar ori cat de departe ,si ori unde vor ajunge acesti sportivi Odochean Razvan si Cocinschi Emanuel (deocamdata) ,lumea trebuie sa stie ca acestia sunt copii pe care i-a descoperit,i-a indrumat si le-a aratat tainele tenisului de masa MARCU VASILE ,care a simtit momentul cand sa se desparta si sa le deschida noi drumuri acestora.O atitudine care personal ma face in continuare sa "scot palaria" ori de cate ori in fata lui "Marcu cel ceu Arcu".

    Felicitari Nea Marcu.

    Acelasi EMI

    Lasă un comentariu:


  • marcu vasile
    a răspuns
    Postat īn original de csabazedler Vezi post
    O performanta deosebita pentru tanarul Razvan Odochean!
    Sunt tare curios sa aflu daca a mai existat un asemenea caz in Amatur:un jucator de 15 ani cu MP 6,25,cu 4 turnee A jucate anul trecut fara nici o performanta notabila(calificare in superioare macar!) dupa aproape un an sa castige un turneu A la amatori in fata multor softisti experimentati si multi ierbari cu state vechi in Amatur!Extraordinar!!!!BRAVO tinere!!!
    Poate nu ,poate da ,dar as vrea sa mentionez un fapt foarte important in activitatea acestui tanar .
    Este adevarat ca nu a mai participat timp de un an de zile in competitie ,dar pregatirea lui a fost mai serioasa cu antrenori de exceptie ,cu un program incarcat la centrul olimpic BISTRITA.
    Eu nu am facut mare lucru in cele 6-7 luni care s-a pregatit la mine ,dar un an la centru olimpic unde antrenamentele si pregatirea fizica a sportivilor este litera de lege.Nimeni si nimic nu se poate impotrivi acolo,seriozitatea antrenorilor ,atentia sportivilor,programele stricte nu face altceva decat performanta ca atare in sensul foarte bun al cuvantului.
    Daca as putea da timpul inapoi acolo as vrea sa ma pregatesc cu antrenorii actuali de acolo.

    Lasă un comentariu:


  • csabazedler
    a răspuns
    O performanta deosebita pentru tanarul Razvan Odochean!
    Sunt tare curios sa aflu daca a mai existat un asemenea caz in Amatur:un jucator de 15 ani cu MP 6,25,cu 4 turnee A jucate anul trecut fara nici o performanta notabila(calificare in superioare macar!) dupa aproape un an sa castige un turneu A la amatori in fata multor softisti experimentati si multi ierbari cu state vechi in Amatur!Extraordinar!!!!BRAVO tinere!!!

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    Inscrieri Amatori combinat cu Clasament Amatori - on 30/05/2015 at 09:00:00-09:00:00

    1. Sipos Ferenc, Targu Mures - 292 - 17.71 - AW // loc 2.
    2. Barabas Sandor, Toplita - 148 - 17.62 - A // loc 5 -- 8.
    3. Stefan Andrei, Tarnaveni - 365 - 17 - A // loc 25 -- 36.
    4. Pitac Ovidiu, Brasov - 263 - 16.35 - AW // loc 5 -- 8.
    5. Tipser Gabriel, Sighisoara - 255 - 16.28 - A // loc 25 -- 36.
    6. Ciobanu Daniel, Blaj - 225 - 15.89 - A // loc 9 -- 16.
    7. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 420 - 15.86 - A // loc 9 -- 16.
    8. Antal Denes, Brasov - 158 - 15.71 - AW // loc 9 -- 16.
    9. Popa Mircea, Brasov - 188 - 15.54 - AW // loc 9 -- 16.
    10. Meszar Razvan, Arad - 296 - 15.3 - A // loc 17 -- 24.
    11. Miko Istvan, Targu Mures - 602 - 15 - AW // loc 5 -- 8.
    12. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 221 - 14.8 - A // loc 9 -- 16.
    13. Kezdi Janos, Corund - 272 - 14.56 - A // loc 9 -- 16.
    14. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 276 - 14.56 - AW // loc 3 -- 4.
    15. Padurariu Costel, Brasov - 214 - 14.32 - A // loc 17 -- 24.
    16. Dragos Florin, Brasov - 371 - 14 - A // loc 25 -- 36.
    17. Tarau Vasile, Brasov - 309 - 13.74 - A // loc 37 -- 48.
    18. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 252 - 13.7 - A // loc 25 -- 36.
    19. Marin Floricel, Brasov - 260 - 13.58 - AW // loc 9 -- 16.
    20. Zoltan Tibor, Targu Mures - 347 - 13.58 - AW // loc 17 -- 24.
    21. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 472 - 13.5 - A // loc 9 -- 16.
    22. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 403 - 13.45 - A // loc 17 -- 24.
    23. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 621 - 13.25 - A // loc 17 -- 24.
    24. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 1122 - 13 - A // loc 37 -- 48.
    25. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1021 - 12.5 - A // loc 25 -- 36.
    26. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 692 - 12.25 - A // loc 3 -- 4.
    27. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 1695 - 12 - A // loc 37 -- 48.
    28. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 478 - 11.88 - A // loc 25 -- 36.
    29. Samoila Florin, Sighisoara - 596 - 11.8 - A // loc 25 -- 36.
    30. Bartha Levente, Odorheiu Secuiesc - 781 - 11.75 - A // loc 25 -- 36.
    31. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 597 - 11.71 - A // loc 37 -- 48.
    32. Veres Janos, Targu Mures - 410 - 11.7 - A // loc 25 -- 36.
    33. Pacurar Cornel, Blaj - 551 - 11.57 - A // loc 49 -- 51.
    34. Puiulet Iosif, Agnita - 869 - 11.2 - A // loc 37 -- 48.
    35. Motorga Dorin, Targu Mures - 411 - 11.11 - A // loc 17 -- 24.
    36. Erdo Istvan, Vanatori - 1524 - 11 - A // loc 49 -- 51.
    37. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 1774 - 11 - A // loc 25 -- 36.
    38. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 581 - 10.86 - A // loc 37 -- 48.
    39. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 792 - 10.75 - A // loc 17 -- 24.
    40. Fulop Attila, Aiud - 541 - 10.71 - A // loc 25 -- 36.
    41. Derzsi Lorand, Targu Mures - 552 - 10.67 - A // loc 25 -- 36.
    42. Cocinschi Emanuel, Vatra Dornei - 1365 - 10.5 - AJ // loc 5 -- 8.
    43. Colcer Nicolae, Toplita - 803 - 10.44 - A // loc 17 -- 24.
    44. Onet Nicolae, Sighisoara - 635 - 10.17 - A // loc 37 -- 48.
    45. Peter Laszlo, Brasov - 1005 - 10 - A // loc 37 -- 48.
    46. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 506 - 9.75 - A // loc 57 -- 68.
    47. Simon Robert, Gheorgheni - 1062 - 9.67 - A // loc 37 -- 48.
    48. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 695 - 9.6 - A // loc 37 -- 48.
    49. Bokor Zoltan, Brasov - 1109 - 9.5 - AJ // loc 57 -- 68.
    50. Mitrofan Petrica, Brasov - 845 - 9 - AW // loc 57 -- 68.
    51. Bokor Zoltan Jr, Brasov - 1228 - 8.67 - AJ // loc 37 -- 48.
    52. Ujica Marin, Toplita - 696 - 8.6 - A // loc 57 -- 68.
    53. Babics Tamas, Gheorgheni - 951 - 8.5 - A // loc 52 -- 56.
    54. Zedler Iuliu, Blaj - 688 - 8.25 - AW // loc 52 -- 56.
    55. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 655 - 8.14 - A // loc 49 -- 51.
    56. Iliescu Lucian, Toplita - 1094 - 8 - A // loc 52 -- 56.
    57. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1291 - 7.5 - A // loc 37 -- 48.
    58. Kis Istvan, Brasov - 1369 - 7 - A // loc 57 -- 68.
    59. Odochean Razvan, Vatra Dornei - 1030 - 6.25 - A // loc 1.
    60. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 838 - 6 - AF // loc 52 -- 56.
    61. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1578 - 6 - A // loc 57 -- 68.
    62. Cotfas Gabriel, Toplita - 1722 - 6 - A // loc 57 -- 68.
    63. Sarcani Andrei, Targu Mures - 840 - 5.8 - A // loc 57 -- 68.
    64. Bardas Nelutu, Sighisoara - 1235 - 5.33 - A // loc 57 -- 68.
    65. Campean Zoltan, Toplita - 2511 - 5 - A // loc 52 -- 56.
    66. Szekely Gheorghe, Blaj - 3092 - 0 - AW // loc 57 -- 68.
    67. Medrea Mihai, Sighisoara - nou - 0 - A // loc 57 -- 68.
    68. Bogdan Horatiu, Sighisoara - nou - 0 - A // loc 57 -- 68.

    Cu rosu cei care si-au depasit predestinatia de sambata, iar cu albastrui cei care au facut-o binisor de tot...

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    Iata si "filmul" de la amatori:

    Inscrieri Amatori - on 30/05/2015 at 09:00:00

    1. Sipos Ferenc, Targu Mures - 292 - 17.71 - AW
    2. Barabas Sandor, Toplita - 148 - 17.62 - A
    3. Stefan Andrei, Tarnaveni - 365 - 17 - A
    4. Pitac Ovidiu, Brasov - 263 - 16.35 - AW
    5. Tipser Gabriel, Sighisoara - 255 - 16.28 - A
    6. Ciobanu Daniel, Blaj - 225 - 15.89 - A
    7. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 420 - 15.86 - A
    8. Antal Denes, Brasov - 158 - 15.71 - AW
    9. Popa Mircea, Brasov - 188 - 15.54 - AW
    10. Meszar Razvan, Arad - 296 - 15.3 - A
    11. Miko Istvan, Targu Mures - 602 - 15 - AW
    12. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 221 - 14.8 - A
    13. Kezdi Janos, Corund - 272 - 14.56 - A
    14. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 276 - 14.56 - AW
    15. Padurariu Costel, Brasov - 214 - 14.32 - A
    16. Dragos Florin, Brasov - 371 - 14 - A
    17. Tarau Vasile, Brasov - 309 - 13.74 - A
    18. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 252 - 13.7 - A
    19. Marin Floricel, Brasov - 260 - 13.58 - AW
    20. Zoltan Tibor, Targu Mures - 347 - 13.58 - AW
    21. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 472 - 13.5 - A
    22. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 403 - 13.45 - A
    23. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 621 - 13.25 - A
    24. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 1122 - 13 - A
    25. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1021 - 12.5 - A
    26. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 692 - 12.25 - A
    27. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 1695 - 12 - A
    28. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 478 - 11.88 - A
    29. Samoila Florin, Sighisoara - 596 - 11.8 - A
    30. Bartha Levente, Odorheiu Secuiesc - 781 - 11.75 - A
    31. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 597 - 11.71 - A
    32. Veres Janos, Targu Mures - 410 - 11.7 - A
    33. Pacurar Cornel, Blaj - 551 - 11.57 - A
    34. Puiulet Iosif, Agnita - 869 - 11.2 - A
    35. Motorga Dorin, Targu Mures - 411 - 11.11 - A
    36. Erdo Istvan, Vanatori - 1524 - 11 - A
    37. Stekbauer Arpad, Miercurea Ciuc - 1774 - 11 - A
    38. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 581 - 10.86 - A
    39. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 792 - 10.75 - A
    40. Fulop Attila, Aiud - 541 - 10.71 - A
    41. Derzsi Lorand, Targu Mures - 552 - 10.67 - A
    42. Cocinschi Emanuel, Vatra Dornei - 1365 - 10.5 - AJ
    43. Colcer Nicolae, Toplita - 803 - 10.44 - A
    44. Onet Nicolae, Sighisoara - 635 - 10.17 - A
    45. Peter Laszlo, Brasov - 1005 - 10 - A
    46. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 506 - 9.75 - A
    47. Simon Robert, Gheorgheni - 1062 - 9.67 - A
    48. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 695 - 9.6 - A
    49. Bokor Zoltan, Brasov - 1109 - 9.5 - AJ
    50. Mitrofan Petrica, Brasov - 845 - 9 - AW
    51. Bokor Zoltan Jr, Brasov - 1228 - 8.67 - AJ
    52. Ujica Marin, Toplita - 696 - 8.6 - A
    53. Babics Tamas, Gheorgheni - 951 - 8.5 - A
    54. Zedler Iuliu, Blaj - 688 - 8.25 - AW
    55. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 655 - 8.14 - A
    56. Iliescu Lucian, Toplita - 1094 - 8 - A
    57. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1291 - 7.5 - A
    58. Kis Istvan, Brasov - 1369 - 7 - A
    59. Odochean Razvan, Vatra Dornei - 1030 - 6.25 - A
    60. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 838 - 6 - AF
    61. Rusz Eva, Odorheiu Secuiesc - 1578 - 6 - A
    62. Cotfas Gabriel, Toplita - 1722 - 6 - A
    63. Sarcani Andrei, Targu Mures - 840 - 5.8 - A
    64. Bardas Nelutu, Sighisoara - 1235 - 5.33 - A
    65. Campean Zoltan, Toplita - 2511 - 5 - A
    66. Szekely Gheorghe, Blaj - 3092 - 0 - AW
    67. Medrea Mihai, Sighisoara - nou - 0 - A
    68. Bogdan Horatiu, Sighisoara - nou - 0 - A

    Grupe inferioare Amatori
    1 Sipos Ferenc Szanto Lajos Raduly Ovidiu Simon Robert Bokor Zoltan
    2 Barabas Sandor Lorincz Ferenc Attila Szabo Szilard Ciurca Ovidiu Mitrofan Petrica
    3 Stefan Andrei Zakarias Szabolcs Kulcsar Lorand Losonczi Denes Bokor Zoltan Jr
    4 Pitac Ovidiu Gyorfi Szabolcs Samoila Florin Cocinschi Emanuel Ujica Marin
    5 Tipser Gabriel Zoltan Tibor Bartha Istvan Zsolt Peter Laszlo Babics Tamas Szekely Gheorghe
    6 Ciobanu Daniel Marin Floricel Bartha Levente Colcer Nicolae Chibulcutean Ioan Medrea Mihai
    7 Keresztes Zoltan Pelaghie Ioan Bartha Zsolt Attila Onet Nicolae Kis Istvan Campean Zoltan
    8 Antal Denes Imecs Attila Veres Janos Fulop Attila Iliescu Lucian Bogdan Horatiu
    9 Popa Mircea Kezdi Janos Pacurar Cornel Derzsi Lorand Gered Ferenc Bardas Nelutu
    10 Meszar Razvan Padurariu Costel Puiulet Iosif Palamaru Emil Zedler Iuliu Sarcani Andrei
    11 Miko Istvan Tarau Vasile Erdo Istvan Lovasz Vilmos Odochean Razvan Rusz Eva
    12 Polotca Stefan Dragos Florin Motorga Dorin Stekbauer Arpad Mihaly Eva Cotfas Gabriel
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIPOS FERENC TARGU MURES
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
    3 RADULY OVIDIU FANTANELE
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 SIMON ROBERT GHEORGHENI
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 BOKOR ZOLTAN BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARABAS SANDOR TOPLITA
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    3 SZABO SZILARD ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
    4 CIURCA OVIDIU TARGU MURES
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 MITROFAN PETRICA BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN ANDREI TARNAVENI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 KULCSAR LORAND SANPAUL
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    6
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
    2 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
    2
    3 SAMOILA FLORIN SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 COCINSCHI EMANUEL VATRA DORNEI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 UJICA MARIN TOPLITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 ZOLTAN TIBOR TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    4 PETER LASZLO BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 BABICS TAMAS GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    6 SZEKELY GHEORGHE BLAJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIOBANU DANIEL BLAJ
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MARIN FLORICEL BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 BARTHA LEVENTE ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 COLCER NICOLAE TOPLITA
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 CHIBULCUTEAN IOAN TARNAVENI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    6 MEDREA MIHAI SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    3-0
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 ONET NICOLAE SIGHISOARA
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 CAMPEAN ZOLTAN TOPLITA
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Grupa inferioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ANTAL DENES BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 VERES JANOS TARGU MURES
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 FULOP ATTILA AIUD
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 ILIESCU LUCIAN TOPLITA
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BOGDAN HORATIU SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA MIRCEA BRASOV
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 KEZDI JANOS CORUND
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 PACURAR CORNEL BLAJ
    3-2
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    4 DERZSI LORAND TARGU MURES
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
    5 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    4
    6 BARDAS NELUTU SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa inferioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MESZAR RAZVAN ARAD
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PUIULET IOSIF AGNITA
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 ZEDLER IULIU BLAJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    6 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Grupa inferioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIKO ISTVAN TARGU MURES
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
    2
    2 TARAU VASILE BRASOV
    2-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 ERDO ISTVAN VANATORI
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    4 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4
    5 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    6 RUSZ EVA ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 DRAGOS FLORIN BRASOV
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    3 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    3-0
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 STEKBAUER ARPAD MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 MIHALY EVA ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    6 COTFAS GABRIEL TOPLITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Calificati in superioare - Amatori
    1 Sipos Ferenc Raduly Ovidiu Simon Robert Szanto Lajos
    2 Szabo Szilard Barabas Sandor Lorincz Ferenc Attila Ciurca Ovidiu
    3 Stefan Andrei Zakarias Szabolcs Kulcsar Lorand Bokor Zoltan Jr
    4 Cocinschi Emanuel Gyorfi Szabolcs Pitac Ovidiu Samoila Florin
    5 Bartha Istvan Zsolt Tipser Gabriel Zoltan Tibor Peter Laszlo
    6 Ciobanu Daniel Marin Floricel Colcer Nicolae Bartha Levente
    7 Keresztes Zoltan Pelaghie Ioan Bartha Zsolt Attila Onet Nicolae
    8 Antal Denes Veres Janos Imecs Attila Fulop Attila
    9 Popa Mircea Kezdi Janos Derzsi Lorand Gered Ferenc
    10 Padurariu Costel Meszar Razvan Palamaru Emil Puiulet Iosif
    11 Odochean Razvan Miko Istvan Tarau Vasile Lovasz Vilmos
    12 Motorga Dorin Polotca Stefan Stekbauer Arpad Dragos Florin
    Grupe superioare Amatori
    1 Sipos Ferenc Pelaghie Ioan Pitac Ovidiu Gered Ferenc
    2 Szabo Szilard Veres Janos Zoltan Tibor Puiulet Iosif
    3 Stefan Andrei Kezdi Janos Colcer Nicolae Lovasz Vilmos
    4 Cocinschi Emanuel Meszar Razvan Bartha Zsolt Attila Dragos Florin
    5 Bartha Istvan Zsolt Miko Istvan Imecs Attila Szanto Lajos
    6 Ciobanu Daniel Polotca Stefan Derzsi Lorand Ciurca Ovidiu
    7 Keresztes Zoltan Raduly Ovidiu Palamaru Emil Bokor Zoltan Jr
    8 Antal Denes Barabas Sandor Tarau Vasile Samoila Florin
    9 Popa Mircea Zakarias Szabolcs Stekbauer Arpad Peter Laszlo
    10 Padurariu Costel Gyorfi Szabolcs Simon Robert Bartha Levente
    11 Odochean Razvan Tipser Gabriel Lorincz Ferenc Attila Onet Nicolae
    12 Motorga Dorin Marin Floricel Kulcsar Lorand Fulop Attila
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIPOS FERENC TARGU MURES
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3 PITAC OVIDIU BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 GERED FERENC MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZABO SZILARD ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 VERES JANOS TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3 ZOLTAN TIBOR TARGU MURES
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 PUIULET IOSIF AGNITA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STEFAN ANDREI TARNAVENI
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2 KEZDI JANOS CORUND
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    1
    3 COLCER NICOLAE TOPLITA
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    2
    4 LOVASZ VILMOS GHEORGHENI
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COCINSCHI EMANUEL VATRA DORNEI
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 MESZAR RAZVAN ARAD
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BARTHA ZSOLT ATTILA AITA MARE
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 DRAGOS FLORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2 MIKO ISTVAN TARGU MURES
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    2
    3 IMECS ATTILA MIERCUREA CIUC
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 SZANTO LAJOS MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOBANU DANIEL BLAJ
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 DERZSI LORAND TARGU MURES
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CIURCA OVIDIU TARGU MURES
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 7

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 KERESZTES ZOLTAN GHEORGHENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 RADULY OVIDIU FANTANELE
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 PALAMARU EMIL VATRA DORNEI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa superioara nr. 8

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ANTAL DENES BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BARABAS SANDOR TOPLITA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 TARAU VASILE BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 SAMOILA FLORIN SIGHISOARA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    Grupa superioara nr. 9

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA MIRCEA BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 STEKBAUER ARPAD MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 PETER LASZLO BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 10

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 GYORFI SZABOLCS GHEORGHENI
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 SIMON ROBERT GHEORGHENI
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 BARTHA LEVENTE ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Grupa superioara nr. 11

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ODOCHEAN RAZVAN VATRA DORNEI
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 ONET NICOLAE SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 12

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOTORGA DORIN TARGU MURES
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 MARIN FLORICEL BRASOV
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 KULCSAR LORAND SANPAUL
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 FULOP ATTILA AIUD
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    Calificati in eliminatorii - Amatori
    1 Sipos Ferenc Pitac Ovidiu
    2 Szabo Szilard Zoltan Tibor
    3 Kezdi Janos Colcer Nicolae
    4 Cocinschi Emanuel Meszar Razvan
    5 Imecs Attila Miko Istvan
    6 Ciobanu Daniel Polotca Stefan
    7 Keresztes Zoltan Palamaru Emil
    8 Barabas Sandor Antal Denes
    9 Popa Mircea Zakarias Szabolcs
    10 Padurariu Costel Gyorfi Szabolcs
    11 Odochean Razvan Lorincz Ferenc Attila
    12 Marin Floricel Motorga Dorin
    Eliminatorii Amatori
    1. Sipos Ferenc
    ------------------------- Sipos Ferenc 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Sipos Ferenc 3-1
    17. Zoltan Tibor
    ------------------------- Polotca Stefan 1-3
    16. Polotca Stefan
    --------------------------------------------------------------------------- Sipos Ferenc 3-1
    9. Popa Mircea
    ------------------------- Popa Mircea 3-0
    24. Colcer Nicolae
    -------------------------------------------------- Barabas Sandor 0-3
    25. Bye
    ------------------------- Barabas Sandor 0-3
    8. Barabas Sandor

    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Sipos Ferenc 3-2

    5. Imecs Attila
    ------------------------- Imecs Attila 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
    21. Palamaru Emil
    ------------------------- Marin Floricel 0-3
    12. Marin Floricel
    --------------------------------------------------------------------------- Imecs Attila 3-0
    13. Lorincz Ferenc Attila
    ------------------------- Gyorfi Szabolcs 0-3
    20. Gyorfi Szabolcs
    -------------------------------------------------- Cocinschi Emanuel 0-3
    29. Bye
    ------------------------- Cocinschi Emanuel 0-3
    4. Cocinschi Emanuel



    3. Kezdi Janos
    ------------------------- Kezdi Janos 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Pitac Ovidiu 0-3
    19. Pitac Ovidiu
    ------------------------- Pitac Ovidiu 3-0
    14. Meszar Razvan
    --------------------------------------------------------------------------- Odochean Razvan 1-3
    11. Odochean Razvan
    ------------------------- Odochean Razvan 3-2
    22. Zakarias Szabolcs
    -------------------------------------------------- Odochean Razvan 3-1
    27. Bye
    ------------------------- Ciobanu Daniel 0-3
    6. Ciobanu Daniel

    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Odochean Razvan 3-0

    7. Keresztes Zoltan
    ------------------------- Keresztes Zoltan 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Miko Istvan 0-3
    23. Miko Istvan
    ------------------------- Miko Istvan 3-1
    10. Padurariu Costel
    --------------------------------------------------------------------------- Szabo Szilard 0-3
    15. Motorga Dorin
    ------------------------- Antal Denes 0-3
    18. Antal Denes
    -------------------------------------------------- Szabo Szilard 2-3
    31. Bye
    ------------------------- Szabo Szilard 0-3
    2. Szabo Szilard

    Finala - Amatori
    Sipos Ferenc
    ------------------------- Odochean Razvan 0-3
    Odochean Razvan

    Clasament Amatori

    1. Odochean Razvan - Vatra Dornei
    2. Sipos Ferenc - Targu Mures
    3 -- 4
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Barabas Sandor - Toplita
    Miko Istvan - Targu Mures
    Cocinschi Emanuel - Vatra Dornei



    9 -- 16
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Antal Denes - Brasov
    Marin Floricel - Brasov
    Kezdi Janos - Corund
    Popa Mircea - Brasov
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    17 -- 24
    Padurariu Costel - Brasov
    Meszar Razvan - Arad
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Colcer Nicolae - Toplita
    25 -- 36 1v gr.sup.
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Dragos Florin - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Fulop Attila - Aiud
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Samoila Florin - Sighisoara
    Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Stekbauer Arpad - Miercurea Ciuc
    37 -- 48 0v gr.sup.
    Tarau Vasile - Brasov
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Puiulet Iosif - Agnita
    Peter Laszlo - Brasov
    Simon Robert - Gheorgheni
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Pacurar Cornel - Blaj
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Erdo Istvan - Vanatori
    52 -- 56 1v gr.inf.
    Zedler Iuliu - Blaj
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Iliescu Lucian - Toplita
    Campean Zoltan - Toplita
    57 -- 68 0v gr.inf.
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Ujica Marin - Toplita
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Bokor Zoltan - Brasov
    Bardas Nelutu - Sighisoara
    Kis Istvan - Brasov
    Rusz Eva - Odorheiu Secuiesc
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Szekely Gheorghe - Blaj
    Medrea Mihai - Sighisoara
    Bogdan Horatiu - Sighisoara

    Lasă un comentariu:


  • telekizsolt
    a răspuns
    BraVo!!!! Flicitari Barni (Barabas)

    Lasă un comentariu:


  • Alexandrel Bv13
    a răspuns
    Bravooo Liviu!!! Felicitari ptr acest premiu,era si timpul sa confirmi Bravo si cat mai multe clasari pe podium la turneele viitoare.
    Bravo si Dl Dan Tecuschi ptr acest loc 3 la open. Felicitari ptr meciul cu Farkas.
    Conditiile de la Odorhei sunt la cel mai inalt nivel.
    Felicitari prt cei care au pus umarul organizari acestui turneu.

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    Merci mult pentru pozele reusite si graitoare, Iuliu!

    In contrapartida, voi mai realiza si "filmul" turneului amatorilor, si daca voi avea timp suficient - pentru amatorii de statistici - voi face si comparatia insrieri/clasament, asemanator celui pe care o gasiti mai jos in cazul openului:

    Inscrieri Open combinat cu Clasament Open - on 30/05/2015 at 13:50:00-22:14:00

    1. Bauer Lajos, Targu Mures - 517 - 27.33 - OW // loc 3 -- 4
    2. Farkas Gabor, Targu Mures - 16 - 26.64 - O // loc 5 -- 8
    3. Macovei Liviu, Brasov - 84 - 25.58 - O // loc 1
    4. Apian Florin, Bistrita - 22 - 25.51 - O // loc 2
    5. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 788 - 25 - O // loc 5 -- 8
    6. Laszlo Zsolt, Odorheiu Secuiesc - 1015 - 24 - O // loc 14 -- 19 - 1v gr.sup.
    7. Vida Attila, Cristuru Secuiesc - 1016 - 23 - O // loc 14 -- 19 - 1v gr.sup.
    8. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 357 - 22.96 - O // loc 20 -- 24 - 0 v gr.sup.
    9. Tecuschi Dan, Brasov - 630 - 22.87 - OW // loc 3 -- 4
    10. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 56 - 22.48 - OW // loc 14 -- 19 - 1v gr.sup.
    11. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 53 - 22.09 - O // loc 9 -- 12
    12. Fazakas Attila, Toplita - 85 - 21.36 - O // loc 26 -- 30 - 1 v gr.inf.
    13. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 52 - 21.34 - OW // loc 14 -- 19 - 1v gr.sup.
    14. Muntean Alin, Tarnaveni - 208 - 21.29 - O // loc 9 -- 12
    15. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 176 - 21.28 - O // loc 31 -- 33 - 0 v gr.inf.
    16. Denes Ferenc, Praid - 94 - 21.09 - OW // loc 9 -- 12
    17. Bodin Ion, Tecuci - 130 - 20.64 - OW // loc 9 -- 12
    18. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 372 - 20.24 - O // loc 14 -- 19 - 1v gr.sup.
    19. Irsai Istvan, Targu Mures - 160 - 19.5 - O // loc 5 -- 8
    20. Lunca Razvan, Tarnaveni - 244 - 19.43 - O // loc 14 -- 19 - 1v gr.sup.
    21. Marandici Adrian, Brasov - 141 - 19.08 - OW // loc 26 -- 30 - 1 v gr.inf.
    22. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 137 - 18.98 - O // loc 26 -- 30 - 1 v gr.inf.
    23. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 82 - 18.72 - O // loc 20 -- 24 - 0 v gr.sup.
    24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 151 - 18.67 - OW // loc 20 -- 24 - 0 v gr.sup.
    25. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 445 - 18.4 - O // loc 31 -- 33 - 0 v gr.inf.
    26. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 790 - 18 - O // loc 20 -- 24 - 0 v gr.sup.
    27. Munteanu Octavian, Tecuci - 223 - 16.33 - AW // loc 20 -- 24 - 0 v gr.sup.
    28. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 332 - 14.73 - A // loc 5 -- 8
    29. Toader George, Agnita - 532 - 12 - A // loc 26 -- 30 - 1 v gr.inf.
    30. Losoncz Laszlo, Dealu - 836 - 10.9 - A // loc 26 -- 30 - 1 v gr.inf.
    31. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1542 - 6.5 - A // loc 31 -- 33 - 0 v gr.inf.
    32. Oprea Nicolae, Brasov - 1372 - 0 - O // loc 25 - 2v gr.inf.
    33. Marton Zoltan, Odorheiu Secuiesc - nou - 0 - A // loc 13 - 2v gr.sup.

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    "Filmul" openului:

    Lista finala - inscrieri Open - on 30/05/2015 at 13:50:00

    1. Bauer Lajos, Targu Mures - 517 - 27.33 - OW
    2. Farkas Gabor, Targu Mures - 16 - 26.64 - O
    3. Macovei Liviu, Brasov - 84 - 25.58 - O
    4. Apian Florin, Bistrita - 22 - 25.51 - O
    5. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 788 - 25 - O
    6. Laszlo Zsolt, Odorheiu Secuiesc - 1015 - 24 - O
    7. Vida Attila, Cristuru Secuiesc - 1016 - 23 - O
    8. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 357 - 22.96 - O
    9. Tecuschi Dan, Brasov - 630 - 22.87 - OW
    10. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 56 - 22.48 - OW
    11. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 53 - 22.09 - O
    12. Fazakas Attila, Toplita - 85 - 21.36 - O
    13. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 52 - 21.34 - OW
    14. Muntean Alin, Tarnaveni - 208 - 21.29 - O
    15. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 176 - 21.28 - O
    16. Denes Ferenc, Praid - 94 - 21.09 - OW
    17. Bodin Ion, Tecuci - 130 - 20.64 - OW
    18. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 372 - 20.24 - O
    19. Irsai Istvan, Targu Mures - 160 - 19.5 - O
    20. Lunca Razvan, Tarnaveni - 244 - 19.43 - O
    21. Marandici Adrian, Brasov - 141 - 19.08 - OW
    22. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 137 - 18.98 - O
    23. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 82 - 18.72 - O
    24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 151 - 18.67 - OW
    25. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 445 - 18.4 - O
    26. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 790 - 18 - O
    27. Munteanu Octavian, Tecuci - 223 - 16.33 - AW
    28. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 332 - 14.73 - A
    29. Toader George, Agnita - 532 - 12 - A
    30. Pacurar Cornel, Blaj - 551 - 11.57 - A
    31. Losoncz Laszlo, Dealu - 836 - 10.9 - A
    32. Babics Tamas, Gheorgheni - 951 - 8.5 - A
    33. Katona Sandor, Odorheiu Secuiesc - 1542 - 6.5 - A
    34. Bardas Nelutu, Sighisoara - 1235 - 5.33 - A
    35. Oprea Nicolae, Brasov - 1372 - 0 - O
    36. Marton Zoltan, Odorheiu Secuiesc - nou - 0 - A

    Grupe inferioare Open
    1 Bauer Lajos Fazakas Attila Marcu Vasile Lakatos Zsolt Sass Imre Marton Zoltan
    2 Farkas Gabor Moldovan Cristian Petho Mihaly Tokos Pal Jozsa Zoltan Oprea Nicolae
    3 Macovei Liviu Tamas Nagy Jeno Muntean Alin Nistor Iosif Munteanu Octavian Bardas Nelutu
    4 Apian Florin Tecuschi Dan Denes Ferenc Lunca Razvan Toader George Katona Sandor
    5 Pal Zoltan Biro Attila Bodin Ion Marandici Adrian Moldovan Alexandru Babics Tamas
    6 Laszlo Zsolt Vida Attila Farkas Lorant Irsai Istvan Pacurar Cornel Losoncz Laszlo
    Grupa inferioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BAUER LAJOS TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    2
    4 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 SASS IMRE MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6 MARTON ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    3-1
    3-2
    1-3
    3-1
    3
    4
    Grupa inferioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    5
    1
    2 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    2
    3 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
    5 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
    6 OPREA NICOLAE BRASOV
    2-3
    3-0
    3-2
    0-3
    1-3
    2
    Grupa inferioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 MUNTEAN ALIN TARNAVENI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 NISTOR IOSIF MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 BARDAS NELUTU SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    2 TECUSCHI DAN BRASOV
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 DENES FERENC PRAID
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 TOADER GEORGE AGNITA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 KATONA SANDOR ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Grupa inferioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    3-2
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    4
    1
    2 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    3 BODIN ION TECUCI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    2
    4 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    5 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    6 BABICS TAMAS GHEORGHENI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa inferioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LASZLO ZSOLT ODORHEIU SECUIESC
    3-0
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 VIDA ATTILA CRISTURU SECUIESC
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    3 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    5 PACURAR CORNEL BLAJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 LOSONCZ LASZLO DEALU
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Calificati in superioare - Open
    1 Bauer Lajos Marcu Vasile Lakatos Zsolt Marton Zoltan
    2 Farkas Gabor Moldovan Cristian Jozsa Zoltan Tokos Pal
    3 Macovei Liviu Muntean Alin Tamas Nagy Jeno Munteanu Octavian
    4 Tecuschi Dan Denes Ferenc Lunca Razvan Apian Florin
    5 Pal Zoltan Bodin Ion Biro Attila Moldovan Alexandru
    6 Irsai Istvan Farkas Lorant Laszlo Zsolt Vida Attila
    Grupe superioare Open
    1 Bauer Lajos Denes Ferenc Tamas Nagy Jeno Tokos Pal
    2 Farkas Gabor Bodin Ion Lunca Razvan Munteanu Octavian
    3 Macovei Liviu Farkas Lorant Biro Attila Apian Florin
    4 Tecuschi Dan Marcu Vasile Laszlo Zsolt Moldovan Alexandru
    5 Pal Zoltan Moldovan Cristian Lakatos Zsolt Vida Attila
    6 Irsai Istvan Muntean Alin Jozsa Zoltan Marton Zoltan
    Grupa superioara nr. 1

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BAUER LAJOS TARGU MURES
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 DENES FERENC PRAID
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TAMAS NAGY JENO MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 2

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FARKAS GABOR TARGU MURES
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BODIN ION TECUCI
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Grupa superioara nr. 3

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 FARKAS LORANT MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    3 BIRO ATTILA MIERCUREA CIUC
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    4 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Grupa superioara nr. 4

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TECUSCHI DAN BRASOV
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 LASZLO ZSOLT ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    1
    Grupa superioara nr. 5

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PAL ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    4 VIDA ATTILA CRISTURU SECUIESC
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Grupa superioara nr. 6

    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 MUNTEAN ALIN TARNAVENI
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    1
    3 JOZSA ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 MARTON ZOLTAN ODORHEIU SECUIESC
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    Calificati in eliminatorii - Open
    1 Bauer Lajos Denes Ferenc
    2 Farkas Gabor Bodin Ion
    3 Macovei Liviu Apian Florin
    4 Moldovan Alexandru Tecuschi Dan
    5 Moldovan Cristian Pal Zoltan
    6 Muntean Alin Irsai Istvan
    Eliminatorii Open
    1. Bauer Lajos
    ------------------------- Bauer Lajos 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Bauer Lajos 3-1
    9. Irsai Istvan
    ------------------------- Irsai Istvan 3-0
    8. Bodin Ion
    --------------------------------------------------------------------------- Apian Florin 0-3
    5. Moldovan Cristian
    ------------------------- Apian Florin 0-3
    12. Apian Florin
    -------------------------------------------------- Apian Florin 3-1
    13. Bye
    ------------------------- Moldovan Alexandru 0-3
    4. Moldovan Alexandru

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Macovei Liviu 2-3

    3. Macovei Liviu
    ------------------------- Macovei Liviu 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Macovei Liviu 3-0
    11. Pal Zoltan
    ------------------------- Pal Zoltan 3-1
    6. Muntean Alin
    --------------------------------------------------------------------------- Macovei Liviu 3-0
    7. Tecuschi Dan
    ------------------------- Tecuschi Dan 3-2
    10. Denes Ferenc
    -------------------------------------------------- Tecuschi Dan 3-2
    15. Bye
    ------------------------- Farkas Gabor 0-3
    2. Farkas Gabor


    Clasament Open

    1. Macovei Liviu - Brasov
    2. Apian Florin - Bistrita
    3 -- 4
    Tecuschi Dan - Brasov
    Bauer Lajos - Targu Mures
    5 -- 8
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Irsai Istvan - Targu Mures
    9 -- 12
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Denes Ferenc - Praid
    Bodin Ion - Tecuci
    Muntean Alin - Tarnaveni



    13 -- 2v gr.sup.
    Marton Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    14 -- 19 1v gr.sup.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    Laszlo Zsolt - Odorheiu Secuiesc
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    25 -- 2v gr.inf.
    Oprea Nicolae - Brasov
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Fazakas Attila - Toplita
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Marandici Adrian - Brasov
    Toader George - Agnita
    Losoncz Laszlo - Dealu
    31 -- 33 0v gr.inf.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc

    Lasă un comentariu:


  • iuliu zedler
    a răspuns
    AMATUR - Turneu A Odorhei 30.05.2015 in imagini - I




    Sorry ! That's all, Folks!
    Ultima editare de FlorinBN; 31.mai.2015, 21:37.

    Lasă un comentariu:


  • barabassandor
    a răspuns
    Felicitări Organizatorilor ptr Turneul reușit ca īn totdeauna cum au fost toate turneele de la Odorhei, promtitudine la rugamințile concurenților, deci totul a fost frumos!!!

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X