Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Călărași - 13 iunie 2015-

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • stanciusilviu
    a răspuns



    finala open....

    Lasă un comentariu:


  • emipeter
    a răspuns
    Postat în original de gabikr Vezi post
    Ptii drace....nu a spus nimeni ca nu ai acest drept, ci doar ca modul tau de a-ti "semna" fotografiile cu numele tau scris mare fix pe mijloc, incat la unele nu prea se distingea bine figura "fericitului", nu e tocmai normal....o semnatura decenta intr-un colt era suficient, ca la tablouri....dar nu care cumva sa se bucure vre-un concurent cu o poza de-a lui fara sa plateasca....au fost multe concursuri, au fost postate mii de fotografii, dar nimeni nu a facut acest gest (ca sa nu spun "mizerie"), care spune multe...si cu asta ma opresc aici, cu comentariiile

    Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk
    asemanator cu ... si ma opresc aici.

    - - - Actualizat - - -

    Postat în original de gabikr Vezi post
    Ptii drace....nu a spus nimeni ca nu ai acest drept, ci doar ca modul tau de a-ti "semna" fotografiile cu numele tau scris mare fix pe mijloc, incat la unele nu prea se distingea bine figura "fericitului", nu e tocmai normal....o semnatura decenta intr-un colt era suficient, ca la tablouri....dar nu care cumva sa se bucure vre-un concurent cu o poza de-a lui fara sa plateasca....au fost multe concursuri, au fost postate mii de fotografii, dar nimeni nu a facut acest gest (ca sa nu spun "mizerie"), care spune multe...si cu asta ma opresc aici, cu comentariiile

    Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk
    asemanator cu ... si ma opresc aici.

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    poze turneu....

    Lasă un comentariu:


  • gabikr
    a răspuns
    ...si...daca o faceai din placere nu te gandeai sa pui ditamai "semnatura" pe mijlocul fotografiilor

    Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • gabikr
    a răspuns
    Ptii drace....nu a spus nimeni ca nu ai acest drept, ci doar ca modul tau de a-ti "semna" fotografiile cu numele tau scris mare fix pe mijloc, incat la unele nu prea se distingea bine figura "fericitului", nu e tocmai normal....o semnatura decenta intr-un colt era suficient, ca la tablouri....dar nu care cumva sa se bucure vre-un concurent cu o poza de-a lui fara sa plateasca....au fost multe concursuri, au fost postate mii de fotografii, dar nimeni nu a facut acest gest (ca sa nu spun "mizerie"), care spune multe...si cu asta ma opresc aici, cu comentariiile

    Trimis de pe al meu UTOK_430Q folosind Tapatalk

    Lasă un comentariu:


  • emipeter
    a răspuns
    [QUOTE=gabikr;259790]foarte frumos din partea ta sa le scrii si numele celor fotografiati....totusi, curioasa coincidenta, pe toti ii cheama la fel, Emil Vasilescu!!
    [/QU

    LEGEA nr. 8/1996, Actualizata 2014, privind dreptul de autor si drepturile conexe. Imi da voie sa-mi protejez munca. Am facut din placere acest lucru. Cui nu-i place, asta e...

    Lasă un comentariu:


  • GeluBv
    a răspuns
    Daca aveti nemotivati va rog sa-i mentionati (Numele si localitatea) aici :

    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...010#post258010

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Clasament amatori:
    1. ZELENCIUC SERGHEI-SLOBOZIA
    2. DENA CORNELIU-GIURGIU
    3. STANCIU STELIAN-CALARASI
    3.BALAN IONEL-CALARASI
    5-8
    GHEORGHE NICOLAE-CALARASI
    CONSTANTIN IOAN-EFORIE
    VASILESCU EMIL-CALARASI
    VESTINEANU IONUT-SLOBOZIA
    9-16
    VASILE MARIUS-CALARASI
    DONTU IONUT-CALARASI
    SOLCAN FLORIN-CONSTANTA
    CURELEA PETRE-LEHLIU
    ANESCU ANDU-DRAGASANI
    DOSPINESCU GEORGE-BUCURESTI
    ANDREI VIOREL-CALARASI
    IONASCU GABRIEL-BUCURESTI
    17.BERBECE BIANCA-BACAU
    18-27
    TRANDAF DANIEL-CALARASI
    DUMITRACHE GABRIEL-GIURGIU
    JAQUIR KHALED-BUCURESTI
    PRESURA MARIN-SLOBOZIA
    TRANDAFIR RADU CATALIN-GIURGIU
    SILVIU NICULAE-BUCURESTI
    NICOLA MARIAN-CONSTANTA
    VISAN BOGDAN-TARGOVISTE
    DINU GHEORGHE-BUCURESTI
    PANAIT ADRIAN-Brăila
    28-32
    PASCU GABRIEL-Brăila
    TATARANU MIRCEA –CALARASI
    SERBANICA VALENTIN-LEHLIU
    BADULESCU MARIO-GIURGIU
    MEDELEANU STEFAN-CONSTANTA
    33-37
    POPESCU ANDREI-CONSTANTA
    PATRASCU TRAIAN-LEHLIU
    MARIN GEORGE-CALARASI
    BADULESCU RAFAEL-GIURGIU
    CARJAN DUMITRU-BUCURESTI
    38-41
    NEAGU CRISTIAN-SLOBOZIA
    MOISE VIOREL-Brăila
    VASILE PETRE-SLOBOZIA
    HUTANU ADRIAN-SLOBOZIA

    Lasă un comentariu:


  • gabikr
    a răspuns
    Postat în original de emipeter Vezi post
    foarte frumos din partea ta sa le scrii si numele celor fotografiati....totusi, curioasa coincidenta, pe toti ii cheama la fel, Emil Vasilescu!!
    Ultima editare de gabikr; 15.iun.2015, 11:49.

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Postat în original de Chirita Cristian Vezi post
    Felicitari lui Alin Stanciu pentru evolutia lui.A obtinut victorii la jucatori cu mare experienta(Corcoz,Cornel Dumitrescu).
    Ai uitat de Ceacarescu...,plus ca a jucat foarte bine si cu Giol...

    Lasă un comentariu:


  • Chirita Cristian
    a răspuns
    Felicitari lui Alin Stanciu pentru evolutia lui.A obtinut victorii la jucatori cu mare experienta(Corcoz,Cornel Dumitrescu).

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Astazi am aflat si eu mai multe despre comportamentul foarte urat manifestat de un om aflat in stare euforica,in tribuna,imi cer eu scuze si promit ca data viitoare ,daca se mai repeta,incercam sa il evacuam....

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Azi...

    Lasă un comentariu:


  • gapas
    a răspuns
    Amatori...cand

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Clasament open:
    1 .uta adrian-bucuresti
    2.giol mihai-braila
    3.lukasz klimas-poiesti
    3.gogu gabriel-cluj napoca
    5-8
    enciu alex-slobozia
    stanciu alin-calarasi
    neagu mircea-constanta
    macarenco mario-bucuresti
    9-12
    dinca dorinel-calarasi
    corcoz costin –focsani
    stanciu silviu-calarasi
    dumitrescu cornel-bucuresti
    13-19
    faur laurentiu-calarasi
    dumitru gheorghe-bucuresti
    fratea aurel-constanta
    bularda iulian-barlad
    chiscop bogdan-braila
    ceacarescu cristian-slobozia
    filimon bogdan-bucuresti
    20-24
    niculae dan-bucuresti
    cionoiu cristian-bucuresti
    popescu ionut-bucuresti
    costache claudiu-clarasi
    toma iulian-braila
    25-26
    chirita cristian-calarasi
    craciunica gabriel-calarasi
    27-31
    mocanu marius-bucuresti
    damian ioana-barlad
    vlase gheorghe-slobozia
    leolea andrei-constanta
    mercioiu constantin-bucuresti

    Lasă un comentariu:


  • gabi.gogu
    a răspuns
    Turneu A - Călărași - 13 iunie 2015-

    Sala este, intr-adevar, superba! Ofera conditii foarte bune de lumina artificiala, pardoseala superba si aer conditionat foarte eficient!
    Singura problema, rezolvabila de altfel, a fost cea a numarului insuficient de mese profesioniste.
    Dar, pentru mine, a contat foarte mult si revederea cu prietenii din AmaTur, din zona aceasta de sud a tarii, cu care ma vad mai rar.
    Imi pare foarte bine ca, distanta de la Constanța (unde am fost cu trebuiri de serviciu) la Cluj-Napoca, am fragmentat-o cu o vizita la Călărași [emoji2]

    Felicitari celor doi finalisti de la Open (Adi Uta si Giol), dar si celor doi finalisti de la Amatori, pe care cred ca valoara lor ii recomanda si pentru turneele de la Open!
    Ultima editare de gabi.gogu; 14.iun.2015, 18:49.

    Lasă un comentariu:


  • emipeter
    a răspuns
    Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
    Joaca fiecare cu fetele care i se potrivesc cel mai bine. Mi-a facut placere sa joc cu tine, ai fost mai bun. Daca eram eu mai bun, as fi stiut sa te bat. Felicitari!
    Și mie mi-a făcut plăcere. Data viitoare sa ne vedem la o bere sau cafea.

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Revin cu clasamentul mai pe seara...

    Lasă un comentariu:


  • GeorgeDospinescu
    a răspuns
    Postat în original de emipeter Vezi post
    Imi cer scuze ca nu ti-a placut paleta mea...
    Joaca fiecare cu fetele care i se potrivesc cel mai bine. Mi-a facut placere sa joc cu tine, ai fost mai bun. Daca eram eu mai bun, as fi stiut sa te bat. Felicitari!

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    https://www.facebook.com/media/set/?...1844486&type=3

    POZE TURNEU......

    Lasă un comentariu:


  • emipeter
    a răspuns
    FOTOGRAFII TURNEU
    https://www.facebook.com/media/set/?...1844486&type=3
    Ultima editare de emipeter; 14.iun.2015, 16:03.

    Lasă un comentariu:


  • stanciusilviu
    a răspuns
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    "Numarul de mese: 10 ( YASAKA ITTF + DONIC ITTF+BTY-ITTF ,KETLER+SPONETA)."

    In Regulamentul Amatur nu se prevede calitatea meselor,de altfel nu este nici o competitie sub egida ITTF ,de aceea omologarea ITTF nu cred ca este necesara pt astfel de turnee.Omologarea ITTF este de fapt o taxa platita de catre producator catre ITTF si nici decum stampila de calitate a produsului.Dar in anuntul turneului este foarte clar mentionata denumirea meselor si fiecare participant stia lucrul acesta.De aceea comentarile acestea nu sunt bine venite si nici constructive.
    Nu a mentionat nimeni ca In regulament sunt prevazute obligatoriu 12 mese si astfel este incalcat regulamentul.Imi cer scuze ca poluez acest topic dar la o analiza a ultimelor turnee din Amatur aproape la fiecare nu s-a respectat Regulamentul cu ceva.Deci nu stiu daca mai intereseaza pe cineva sa respecte ceva atata timp cat nu se i-au masuri de nici un fel.

    EMI
    Multumesc,asa este, dar nu am vrut sa gasesc o scuza in asta......

    Lasă un comentariu:


  • emipeter
    a răspuns
    O clipa de tandrețeClick pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	EPV_6088 (Medium).jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,9 KB 
ID:	773381
    Ultima editare de emipeter; 14.iun.2015, 16:05.

    Lasă un comentariu:


  • Zosim1
    a răspuns
    Postat în original de Rafael Vezi post
    Au venit openistii sa dam amatorii la o parte de la mesele bune , amatorii sa joace la mese de grătar (ketler , sponeta, active , joola outdoor etc) . Cum se pune problema ? Banii lor valorează mai mult ? Nu mai exista egalitate în drepturi ? Noi venim de la 7 de pe drum si ei vin la ora 1 ? Cine raspunde de organizare , să organizeze de acum incolo turneul strict pentru cele 5 mese bune .
    "Numarul de mese: 10 ( YASAKA ITTF + DONIC ITTF+BTY-ITTF ,KETLER+SPONETA)."

    In Regulamentul Amatur nu se prevede calitatea meselor,de altfel nu este nici o competitie sub egida ITTF ,de aceea omologarea ITTF nu cred ca este necesara pt astfel de turnee.Omologarea ITTF este de fapt o taxa platita de catre producator catre ITTF si nici decum stampila de calitate a produsului.Dar in anuntul turneului este foarte clar mentionata denumirea meselor si fiecare participant stia lucrul acesta.De aceea comentarile acestea nu sunt bine venite si nici constructive.
    Nu a mentionat nimeni ca In regulament sunt prevazute obligatoriu 12 mese si astfel este incalcat regulamentul.Imi cer scuze ca poluez acest topic dar la o analiza a ultimelor turnee din Amatur aproape la fiecare nu s-a respectat Regulamentul cu ceva.Deci nu stiu daca mai intereseaza pe cineva sa respecte ceva atata timp cat nu se i-au masuri de nici un fel.

    EMI

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Too Much Ain't Enough Love

    Postat în original de emipeter

    Lasă un comentariu:

Who has read this thread:
Procesare...
X