Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Ploiesti 20.06.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A Ploiesti 20.06.2015

    TURNEU A -Ploiesti Prahova

    LOCALITATEA: Ploiesti - Sala Tel George Junior
    DATA: 20 iunie 2015
    ADRESA+INDICATII ACCES: Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland -
    http://distanta.ro/44.938701,25.9608...8800,25.987991
    RECOMANDARE - cei care vin din directia Bucuresti, Buzau, Brasov este recomandat datorita lucrarilor de reabilitare a strazilor sa foloseasca centurile orasului.
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 21,30

    NUMĂR PARTICIPANȚI: Amatori 118+2Wildcard - OPEN 46+2Wildcard, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Table Tennis si parchet


    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 19 iunie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 25 Lei Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron.
    Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare.
    Câte 2 lei/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:

    - AMATORI: 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - OPEN: 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13.15


    TURNEUL PENTRU AMATORI –ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<18.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 - 7, se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza clasamentului in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    Program turneu:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri AMATORI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare AMATORI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare AMATORI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii AMATORI
    19,30 PREMIERE AMATORI


    TURNEUL OPEN – ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 18p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<18 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sort


    Program turneu:

    ora 13-13,15 inscrieri OPEN
    ora 13,30- 17,30 grupe inferioare OPEN
    ora 17,30 - 19,30 grupe superioare OPEN
    ora 19,30-21,30 eliminatorii OPEN
    ora 21,30 PREMIERE OPEN


    Se asigură : mingi de joc, apă plată/minerală ,

    MASA – Servire masa pe baza de comanda, se serveste la ora 13:15 - 13:30 pret 12lei
    1. Piept pui+cartofi+salata
    2.Schnitzel pui+ cartofi+salata
    3.Cotlet porc+cartofi+salata


    ORGANIZATORI: Dumitrescu Mircea 0722.658.987 Bozga Lucian 0723.062.403, Dan Bodeanu tel 0722 653 355,

    IMPORTANT:

    Turneul este dedicat Inaugurarii Complexul Sportiv ” Tel George Junior ” in circuitul Amatur


    ALTE INFORMATII:
    Firma ANDROGIR S.R.L. ( http://www.tenismasa.ro) reprezentata de Irina si Gelu Popescu va fi prezenta la acest turneu cu un stand bogat in echipament pentru tenis de masa, si va avea EXCLUSIVITATE pentru vanzarea de materiale sportive in interiorul salii de sport.
    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!
    Ultima editare de mike29; 12.iun.2015, 08:14.

  • #2
    Inscrieri OPEN - on 17.06.2015 at 01:17:59

    1. Petrescu Liviu, Pitesti - 2 - 33,38 - OW
    2. Lukasz Klimas, Ploiesti - 3 - 33,22 - O
    3. Giol Mihai, Braila - 43 - 33,2 - OL
    4. Uta Adrian, Bucuresti - 11 - 32,5 - OL
    5. Enciu Alexandru, Slobozia - 8 - 30,93 - OL
    6. Corcoz Costin, Focsani - 10 - 29,65 - O
    7. Toma Florin, Pitesti - 13 - 29,22 - OW
    8. Ion Marius, Braila - 17 - 28,62 - OL
    9. Bularda Iulian, Barlad - 16 - 27,32 - OL
    10. Caloianu Iuliana, Ploiesti - 831 - 27 - OF
    11. Radu Costica, Galati - 36 - 26,56 - OL
    12. Zamfir Ionel, Bucuresti - 27 - 25,71 - O
    13. Dumitrescu Cornel, Bucuresti - 152 - 24,71 - OW
    14. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 48 - 24,66 - OL
    15. Aftenii Daniel, Bucuresti - 31 - 24,43 - O
    16. Dinca Daniel, Bucuresti - 32 - 24,35 - OH
    17. Macarenco Mario, Bucuresti - 194 - 24,33 - OL
    18. Iancu George, Ploiesti - 63 - 24,18 - OW
    19. Filimon Bogdan, Bucuresti - 41 - 22,85 - O
    20. Bozga Lucian, Baicoi - 166 - 22,67 - O
    21. Popescu Valentin, Bucuresti - 47 - 22,47 - O
    22. Banescu Dragos, Pitesti - 51 - 21,95 - O
    23. Draganescu Viorel, Ploiesti - 334 - 21,8 - O
    24. Balan Cristian, Ramnicu Valcea - 154 - 21,55 - O
    25. Dascalasu Viorel, Bucuresti - 138 - 20,93 - O
    26. Soare Valentin, Valenii De Munte - 491 - 20,55 - O
    27. Mereuta Rares, Bucuresti - 183 - 20,08 - O
    28. Oprea Nicolae, Brasov - 971 - 20 - O
    29. Mihaila Nicolae, Breaza - 81 - 19,96 - O
    30. ON HO, Bucuresti - 69 - 19,9 - O
    31. Movileanu Darius, Targoviste - 155 - 19,73 - OJ
    32. Mercioiu Constantin, Bucuresti - 623 - 19,25 - O
    33. Dracea Gabriel, Sinaia - 139 - 19,24 - O
    34. Gorum Adrian, Topoloveni - 193 - 19,18 - O
    35. Grigore Alexandru, Campina - 94 - 19,16 - O
    36. Mostovoi Andrei, Campina - 111 - 19,13 - OW
    37. Suditu Andrei, Campina - 199 - 19,08 - O
    38. Cobeanu Marius, Breaza - 624 - 19 - O
    39. Mos Florin, Filipesti Targ - 181 - 18,75 - OW
    40. Bacanu Paulian, Brasov - 189 - 18,42 - O
    41. Ciuca Dan, Pitesti - 317 - 18,17 - OW
    42. Vlase Gheorghe, Slobozia - 140 - 18 - O
    43. Puiu Dragos, Urlati - 450 - 18 - O
    44. Macelaru Eugen, Bucuresti - 550 - 16,75 - A
    45. Totpal Marius, Busteni - 354 - 16,17 - A
    46. Movileanu Flavius, Targoviste - 176 - 15,66 - AW
    47. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 178 - 15,16 - A
    48. Oprea Luca, Bucuresti - 714 - 10,4 - AJ
    49. Dima Nicu, Bucuresti - 548 - 9,69 - A
    50. Istrate Andrei, Bucuresti - 1040 - 9,5 - AJ
    51. Damian Ioana, Barlad - 490 - 8,66 - AF
    52. Birligea Gabriel, Baicoi - 2975 - 0 - O

    MT=28,46
    P=28+2=30
    P1=30+11=41

    Inscrieri AMATORI - on 17.06.2015 at 01:18:21

    1. Ivan Valentin, Campina - 108 - 16,93 - A
    2. Avram Nicolae, Nedelea - 131 - 16,1 - A
    3. Miron Liviu, Campina - 135 - 17,7 - A
    4. Trocan Nicolae, Mioveni - 179 - 15 - AW
    5. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 186 - 14,6 - AW
    6. Brulea Petre, Ploiesti - 198 - 15,22 - AW
    7. Pitac Ovidiu, Brasov - 205 - 16,76 - AW
    8. Ispas Victor, Turnu Magurele - 206 - 14,04 - AW
    9. Moise Mihai, Alexandria - 211 - 17,13 - A
    10. Stoica Mihai, Mioveni - 215 - 14,13 - AW
    11. Papacu Bejoli, Bucuresti - 216 - 13,94 - AW
    12. Micuda Mihai, Bucuresti - 217 - 16,11 - A
    13. Panaitescu Stefan, Izvoarele - 221 - 17,38 - AW
    14. Trocan Alexa, Mioveni - 239 - 14,24 - AF
    15. Rusea Gheorghe, Breaza - 245 - 12,76 - A
    16. Diaconescu Lucian, Targoviste - 249 - 13,02 - A
    17. Dinu Adrian, Darmanesti - 250 - 12,44 - A
    18. Dena Corneliu, Giurgiu - 252 - 17,28 - A
    19. Dospinescu George, Bucuresti - 255 - 13,9 - AW
    20. Dinicescu Ion, Pitesti - 258 - 14,96 - AW
    21. Cucu Cristin, Targoviste - 268 - 12,93 - AW
    22. Bratescu Adrian, Targoviste - 280 - 15,69 - AW
    23. Socaci Sorin, Panciu - 282 - 12,58 - A
    24. Muresanu Alex, Sibiu - 287 - 13 - A
    25. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti - 293 - 14,7 - A
    26. Laur Boro, Sinaia - 315 - 16,69 - A
    27. Popescu George, Bucuresti - 340 - 14,2 - A
    28. Doba Vasile, Pitesti - 355 - 13,58 - AW
    29. Dumitrescu Mircea, Ploiesti - 364 - 12,65 - A
    30. Silviu Niculae, Bucuresti - 368 - 10,02 - AW
    31. Dragos Florin, Brasov - 371 - 13,89 - A
    32. Voin Doru, Bucuresti - 384 - 12,82 - A
    33. Neculcea Alexandru, Moreni - 388 - 16,33 - A
    34. Iordachi Adrian, Adjud - 394 - 13,45 - A
    35. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 399 - 13,02 - A
    36. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 400 - 9,94 - AF
    37. Parvu Nicolae, Cornu - 406 - 10,11 - A
    38. Sorescu Mircea, Paulesti - 410 - 11,33 - A
    39. Coman Emil, Breaza - 414 - 16,03 - A
    40. Bozga Razvan, Baicoi - 441 - 15,6 - A
    41. Carjan Dumitru, Bucuresti - 455 - 9,58 - AW
    42. Bodea Vasile, Panciu - 472 - 11,2 - A
    43. Panait Adrian, Braila - 489 - 8,82 - AW
    44. Marian Bogdan, Ploiesti - 499 - 11 - A
    45. Viciu Dragos, Pitesti - 511 - 11,08 - A
    46. Anescu Andu, Dragasani - 512 - 10,5 - A
    47. Moraru Constantin, Bucuresti - 523 - 10,14 - AW
    48. Sarbu Dan, Ploiesti - 535 - 10,29 - AW
    49. Panait Genu, Teisani - 539 - 14,5 - A
    50. Manta Viorel, Baicoi - 541 - 12 - A
    51. Dima Nicu, Bucuresti - 548 - 9,69 - A
    52. Velcea Cristina, Bucuresti - 549 - 7,56 - AF
    53. Panait Constantin, Mizil - 594 - 9,57 - A
    54. Cocala Claudia, Bucuresti - 601 - 8,71 - AF
    55. Ionascu Gabriel, Bucuresti - 611 - 11,29 - A
    56. Grama Mihai, Azuga - 613 - 14,1 - AW
    57. Dima Victor, Azuga - 615 - 13,52 - A
    58. Marin Iulian, Campina - 617 - 11 - A
    59. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea - 621 - 8,33 - A
    60. Fratila Robert, Filipesti Targ - 647 - 11,75 - AJ
    61. Visan Bogdan, Targoviste - 649 - 9,17 - A
    62. Oancea Vasile, Buzau - 650 - 8,96 - A
    63. Pascu Gabriel, Braila - 681 - 8,37 - AW
    64. Mihaila Robert, Breaza - 703 - 11,6 - AJ
    65. Cuna Gheorghe, Buzau - 726 - 13,53 - A
    66. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos - 727 - 12,33 - A
    67. Nitescu Horia, Ploiesti - 744 - 15 - A
    68. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu - 747 - 7,43 - A
    69. Lazar Dumitru, Mizil - 768 - 7,29 - A
    70. Barbu Vasile, Brasov - 813 - 9,36 - A
    71. Mitrofan Petrica, Brasov - 815 - 8,33 - AW
    72. Vasiliu Dan, Panciu - 826 - 14 - A
    73. Badulescu Mario, Giurgiu - 842 - 10,4 - AJ
    74. Badulescu Rafael, Giurgiu - 845 - 8,14 - A
    75. Irimia Madalin, Baicoi - 884 - 6,6 - AJ
    76. Bitoiu Horia, Azuga - 922 - 9,25 - A
    77. Railean Vlad, Ramnicu Valcea - 956 - 14 - A
    78. Ipate Virgil, Valenii De Munte - 964 - 9,33 - A
    79. Duma Gheorghe, Ploiesti - 968 - 7,67 - A
    80. Dogaru Bianca, Baicoi - 977 - 6 - AJF
    81. Banuta Dumitru, Ploiesti - 999 - 8 - A
    82. Corbu Darius, Valenii de Munte - 1001 - 6,25 - A
    83. Tigau Aurelia, Ploiesti - 1037 - 14 - AF
    84. Cojocaru Cornel, Ploiesti - 1083 - 7 - A
    85. Tudosie Marcel, Ploiesti - 1086 - 5,67 - A
    86. Boaca Danut, Buzau - 1098 - 7,93 - A
    87. Balbaie Madalin, Baicoi - 1102 - 5,6 - A
    88. Iamandei Sebastian, Valenii De Munte - 1121 - 5,25 - A
    89. Stanciu Viorel, Ploiesti - 1182 - 7 - A
    90. Bivolaru Marius, Ploiesti - 1216 - 0 - A
    91. Sandu Danut, Ramnicu Sarat - 1225 - 12,2 - A
    92. Piperea Florin, Campina - 1234 - 10 - A
    93. Voinea Florin, Salciile - 1243 - 6 - A
    94. Popa Alexandru Iulian, Buzau - 1256 - 14 - A
    95. Leiba Romeo, Varbilau - 1261 - 10,5 - A
    96. Polen Costin, Comarnic - 1305 - 12 - A
    97. Vatafu Marian, Baicoi - 1319 - 5,33 - A
    98. Cioraneanu Ovidiu, Ploiesti - 1346 - 5,67 - A
    99. Stan Stefan, Ploiesti - 1349 - 5 - A
    100. Trache Bogdan, Valenii De Munte - 1350 - 5 - A
    101. Dinu Cristian, Mizil - 1397 - 7 - A
    102. Moldovanu Dragos Stefan, Brasov - 1446 - 6,33 - A
    103. Moise Bianca, Filipesti Targ - 1477 - 6 - AF
    104. Dumitrache Gabriel, Giurgiu - 1543 - 8 - A
    105. Ciobanu Daniel, Ploiesti - 1590 - 7 - A
    106. Sandu Octav Emilian, Ramnicu Sarat - 1624 - 6,1 - A
    107. Nedea Florin, Salciile - 1680 - 5 - A
    108. Pascal Liviu, Urziceni - 1746 - 6 - A
    109. Manea Alexandru, Comarnic - 1789 - 11 - A
    110. Costache Valentin, Salciile - 1842 - 5 - A
    111. Florea Flavian, Valenii de Munte - 1910 - 0 - A
    112. Moise Viorel, Braila - 1981 - 5 - A
    113. Nicolae Andrei, Ploiesti - 2006 - 0 - A
    114. Nitu Ioan, Brasov - 2018 - 8 - A
    115. Banuta Bogdan, Ploiesti - 2173 - 7 - A
    116. Barbatel Eduard, Ploiesti - 2307 - 0 - A
    117. Conda Gabriel, Baicoi - 2314 - 0 - A
    118. Ionita Cristian, Ploiesti - 3906 - 0 - AJ
    119. Stancescu Sebastian, Ploiesti - nou - 0 - A
    120. Lazar Marian, Mizil - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tarlea Marcel, Panciu - - -

    MP=16,30
    P=16+4=20
    P1=20+9=29
    Ultima editare de mike29; 17.iun.2015, 00:53.

    Comentariu


    • #3
      Clasament OPEN

      1. Lukasz Klimas - Ploiesti
      2. Boaca Valentin - Bucuresti
      3 -- 4
      Enciu Alexandru - Slobozia
      Corcoz Costin - Focsani
      5 -- 8
      Toma Florin - Pitesti
      Uta Adrian - Bucuresti
      Zamfir Ionel - Bucuresti
      Petrescu Liviu - Pitesti
      9 -- 16
      Giol Mihai - Braila
      Filimon Bogdan - Bucuresti
      Caloianu Iuliana - Ploiesti
      Oprea Nicolae - Brasov
      Calin Mihai - Barlad
      Bularda Iulian - Barlad
      Macelaru Eugen - Bucuresti
      Balan Cristian - Ramnicu Valcea
      17 -- 2v gr.sup.
      Iancu George - Ploiesti
      18 -- 25 1v gr.sup.
      Andone Claudiu - Cugir
      Ceacarescu Cristian - Slobozia
      Banescu Dragos - Pitesti
      Vlase Gheorghe - Slobozia
      Bozga Lucian - Baicoi
      Gorum Adrian - Topoloveni
      Macarenco Mario - Bucuresti
      Mercioiu Constantin - Bucuresti
      26 -- 32 0v gr.sup.
      Dinca Daniel - Bucuresti
      Popescu Valentin - Bucuresti
      Grigore Alexandru - Campina
      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
      Popescu Ionut - Bucuresti
      Draganescu Viorel - Ploiesti
      Soare Valentin - Valenii De Munte
      33 -- 36 2v gr.inf.
      Dracea Gabriel - Sinaia
      Ciuca Dan - Pitesti
      Totpal Marius - Busteni
      Damian Ioana - Barlad
      37 -- 45 1v gr.inf.
      ON HO - Bucuresti
      Mihaila Nicolae - Breaza
      Mostovoi Andrei - Campina
      Dascalasu Viorel - Bucuresti
      Dumitru Gheorghe - Bucuresti
      Ivan Sorin Ioan - Targoviste
      Mos Florin - Filipesti Targ
      Suditu Andrei - Campina
      Puiu Dragos - Urlati
      46 -- 50 0v gr.inf.
      Dragoi Andrei - Azuga
      Dima Nicu - Bucuresti
      Cobeanu Marius - Breaza
      Oprea Luca - Bucuresti
      Istrate Andrei - Bucuresti

      Clasament AMATORI

      1. Neculcea Alexandru - Moreni
      2. Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
      3 -- 4
      Miron Liviu - Campina
      Moise Mihai - Alexandria
      5 -- 8
      Fratila Robert - Filipesti Targ
      Micuda Mihai - Bucuresti
      Ivan Valentin - Campina
      Voin Doru - Bucuresti
      9 -- 16
      Cucu Cristin - Targoviste
      Panaitescu Stefan - Izvoarele
      Brulea Petre - Ploiesti
      Grama Mihai - Azuga
      Popa Alexandru Iulian - Buzau
      Laur Boro - Sinaia
      Coman Emil - Breaza
      Dima Victor - Azuga
      17 -- 32
      Sorescu Mircea - Paulesti
      Pitac Ovidiu - Brasov
      Dena Corneliu - Giurgiu
      Manta Viorel - Baicoi
      Popescu George - Bucuresti
      Tobosaru Gheorghe - Brasov
      Cuna Gheorghe - Buzau
      Silviu Niculae - Bucuresti
      Barbu Vasile - Brasov
      Trocan Nicolae - Mioveni
      Ionascu Gabriel - Bucuresti
      Dragos Florin - Brasov
      Doba Vasile - Pitesti
      Anescu Andu - Dragasani
      Bodeanu Dan - Bucuresti
      Dinu Gheorghe - Bucuresti
      33 -- 34
      Dinicescu Ion - Pitesti
      Leiba Romeo - Varbilau
      35 -- 36 2v gr.sup.
      Sterie Georgiana - Filipesti Targ
      Badulescu Rafael - Giurgiu
      37 -- 54 1v gr.sup.
      Avram Nicolae - Nedelea
      Ispas Victor - Turnu Magurele
      Stoica Mihai - Mioveni
      Rusea Gheorghe - Breaza
      Dinu Adrian - Darmanesti
      Dospinescu George - Bucuresti
      Dumitrescu Mircea - Ploiesti
      Parvu Nicolae - Cornu
      Marian Bogdan - Ploiesti
      Viciu Dragos - Pitesti
      Cocala Claudia - Bucuresti
      Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
      Nitescu Horia - Ploiesti
      Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
      Badulescu Mario - Giurgiu
      Railean Vlad - Ramnicu Valcea
      Barbatel Eduard - Ploiesti
      Stancescu Sebastian - Ploiesti
      55 -- 68 0v gr.sup.
      Papacu Bejoli - Bucuresti
      Trocan Alexa - Mioveni
      Bozga Razvan - Baicoi
      Carjan Dumitru - Bucuresti
      Moraru Constantin - Bucuresti
      Sarbu Dan - Ploiesti
      Velcea Cristina - Bucuresti
      Marin Iulian - Campina
      Ileanu Bogdan - Targu Jiu
      Mihaila Robert - Breaza
      Lazar Dumitru - Mizil
      Ipate Virgil - Valenii De Munte
      Tigau Aurelia - Ploiesti
      Popa Ion - Ploiesti
      69 -- 72 2v gr.inf.
      Diaconescu Lucian - Targoviste
      Duma Gheorghe - Ploiesti
      Bivolaru Marius - Ploiesti
      Ciocan Georgeta - Ploiesti
      73 -- 88 1v gr.inf.
      Panait Constantin - Mizil
      Visan Bogdan - Targoviste
      Oancea Vasile - Buzau
      Irimia Madalin - Baicoi
      Dogaru Bianca - Baicoi
      Banuta Dumitru - Ploiesti
      Ionescu Adrian - Ploiesti
      Cojocaru Cornel - Ploiesti
      Tudosie Marcel - Ploiesti
      Stanciu Viorel - Ploiesti
      Sandu Danut - Ramnicu Sarat
      Piperea Florin - Campina
      Voinea Florin - Salciile
      Cioraneanu Ovidiu - Ploiesti
      Dumitrache Gabriel - Giurgiu
      Costache Valentin - Salciile
      89 -- 103 0v gr.inf.
      Bitoiu Horia - Azuga
      Balbaie Madalin - Baicoi
      Iamandei Sebastian - Valenii De Munte
      Vatafu Marian - Baicoi
      Dinu Cristian - Mizil
      Moldovanu Dragos Stefan - Brasov
      Moise Bianca - Filipesti Targ
      Sandu Octav Emilian - Ramnicu Sarat
      Nedea Florin - Salciile
      Pascal Liviu - Urziceni
      Conda Gabriel - Baicoi
      Bogdan Danut - Ploiesti
      Ionita Cristian - Ploiesti
      Lazar Marian - Mizil
      Enache Alexandru - Ploiesti
      Ultima editare de mike29; 20.iun.2015, 23:24.

      Comentariu


      • #4
        Munteanu Octavian Tecuci Open
        Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

        Comentariu


        • #5
          Turneul asta sper sa nu-l mai ratez...

          Visan Bogdan, Targoviste, amatori

          Comentariu


          • #6
            Brulea Petre -Ploiesti -amatori

            Comentariu


            • #7
              Micuda Mihai, Bucuresti, amatori
              Blade: Viscaria
              FH: Tenergy05
              BH: Tenergy05

              Comentariu


              • #8
                Moldovanu Dragos Stefan
                Tobosaru Gheorghe
                Ambii din Brasov - amatori
                Blade: Nittaku Acoustic;
                FH: Butterfly Tenergy 05;
                BH: Victas Stiff.

                Comentariu


                • #9
                  Dinu Adrian, Darmanesti - amatori
                  Donic Waldner Senso Ultra Carbon
                  FH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm
                  BH: Donic Baracuda 2.0mm

                  Comentariu


                  • #10
                    Din Bucuresti
                    Vasile Gelu Iulian si
                    Dospinescu George - Ambii la Amatori

                    Comentariu


                    • #11
                      Draganescu Viorel Ploiesti Open

                      Comentariu


                      • #12
                        Avram Nicolae-Nedelea-Amatori
                        FH:Butterfly-Tackinfire Drive
                        BLADE: Butterfly-MazeAdvance-ALL+
                        BH:Stiga Energy Absorber

                        Comentariu


                        • #13
                          Voinea Florin -Salciile PH -amatori

                          - - - Actualizat - - -

                          Manta Viorel -Baicoi -amatori

                          Comentariu


                          • #14
                            George iancu - ploiesti - open

                            Comentariu


                            • #15
                              Sarbu Dan - Ploiesti - Amatori

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X