Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Targu Mures 27 iunie 2015 open - amatori - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Azi nu am prea putut sa postam poze si filmulete, dar vom incerca sa le urcam in cel mai scurt timp.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

    Comentariu


    • Grupe inferioare Open

      Grupa inferioara nr. 1

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SICOE RODICA CUGIR
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      2 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
      0-3
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      3
      3 ZIDAR VICTOR REGHIN
      0-3
      3-0
      3-2
      3-1
      3
      2
      4 SUCIU CRISTIAN DEJ
      1-3
      1-3
      2-3
      3-2
      1
      4
      5 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
      0-3
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      6
      Grupa inferioara nr. 2

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SIMON CSABA TARGU MURES
      3-0
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      1
      2 DANELIUC GABI SIBIU
      0-3
      3-2
      3-1
      0-3
      2
      4
      3 BARSAN MIRCEA TARNAVENI
      1-3
      2-3
      3-0
      3-2
      2
      3
      4 BARABAS SANDOR TOPLITA
      0-3
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      5 POP DANUT DEJ
      0-3
      3-0
      2-3
      3-1
      2
      2
      6
      Grupa inferioara nr. 3

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BAUER LAJOS TARGU MURES
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      4
      1
      2 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI
      0-3
      1-3
      0-3
      3-1
      1
      3 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
      0-3
      3-1
      3-2
      3-2
      3
      2
      4 MIGEA CORNEL SIBIU
      0-3
      3-0
      2-3
      1-3
      1
      3
      5 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
      1-3
      1-3
      2-3
      3-1
      1
      4
      6
      Grupa inferioara nr. 4

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 APIAN FLORIN BISTRITA
      0-3
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      2
      2 MUNTEAN ALIN TARNAVENI
      3-0
      3-0
      3-1
      3-1
      4
      1
      3 FARKAS BENCE TARGU MURES
      1-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      4 PUSCAS ARPAD GHERLA
      0-3
      1-3
      3-1
      1-3
      1
      4
      5 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
      1-3
      1-3
      1-3
      3-1
      1
      3
      6
      Grupa inferioara nr. 5

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
      3-0
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
      0-3
      1-3
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      4
      3 BENYI CRINEL TARNAVENI
      0-3
      3-1
      3-0
      0-3
      3-1
      3
      2
      4 SIPOS FERENC TARGU MURES
      0-3
      3-2
      0-3
      3-0
      3-1
      3
      3
      5 KRISZTA ARPAD LORAND SANPAUL
      1-3
      1-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      6 BUTA DENISA TARNAVENI
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      Grupa inferioara nr. 6

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 FARKAS GABOR TARGU MURES
      3-2
      3-0
      2-3
      3-1
      3-0
      4
      2
      2 CIURCA SORIN TARNAVENI
      2-3
      3-1
      0-3
      3-0
      3-0
      3
      3
      3 POP ZOLTAN DEJ
      0-3
      1-3
      1-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
      3-2
      3-0
      3-1
      3-1
      3-0
      5
      1
      5 BARTHA FRUZSINA ODORHEIU SECUIESC
      1-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      6 COMSA DAN SIBIU
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      Grupa inferioara nr. 7

      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 OROSZLAN RICHARD TARGU MURES
      3-1
      3-0
      0-3
      3-0
      3-1
      4
      2
      2 ANDONE CLAUDIU CUGIR
      1-3
      3-2
      3-2
      1-3
      3-0
      3
      3
      3 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
      0-3
      2-3
      0-3
      3-2
      3-0
      2
      4
      4 ZELARIU PETRU TARNAVENI
      3-0
      2-3
      3-0
      3-1
      3-0
      4
      1
      5 MEDVE MIHAI REGHIN
      0-3
      3-1
      2-3
      1-3
      0-3
      1
      6 RADU CONSTANTIN SIBIU
      1-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      Ultima editare de mandelafree; 28.iun.2015, 18:43.
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • Grupe superioare Open

        Grupa superioara nr. 1

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SICOE RODICA CUGIR
        3-0
        3-0
        3-2
        3
        1
        2 BENYI CRINEL TARNAVENI
        0-3
        3-0
        0-3
        1
        3 MIGEA CORNEL SIBIU
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4 POP ZOLTAN DEJ
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        2
        Grupa superioara nr. 2

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SIMON CSABA TARGU MURES
        2-3
        3-1
        3-0
        2
        2
        2 FARKAS GABOR TARGU MURES
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        1
        3 CHERHAT DUMITRU CLUJ NAPOCA
        1-3
        0-3
        1-3
        0
        4 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
        0-3
        0-3
        3-1
        1
        Grupa superioara nr. 3

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BAUER LAJOS TARGU MURES
        1-3
        2-3
        3-0
        1
        2 OROSZLAN RICHARD TARGU MURES
        3-1
        2-3
        3-1
        2
        2
        3 SIPOS FERENC TARGU MURES
        3-2
        3-2
        3-2
        3
        1
        4 SUCIU CRISTIAN DEJ
        0-3
        1-3
        2-3
        0
        Grupa superioara nr. 4

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 MUNTEAN ALIN TARNAVENI
        2-3
        3-2
        3-0
        2
        1
        2 ZIDAR VICTOR REGHIN
        3-2
        3-0
        2-3
        2
        2
        3 CIURCA SORIN TARNAVENI
        2-3
        0-3
        1-3
        0
        4 DANELIUC GABI SIBIU
        0-3
        3-2
        3-1
        2
        Grupa superioara nr. 5

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SUFLETEL RADU ALBA IULIA
        3-0
        3-2
        3-1
        3
        1
        2 POP DANUT DEJ
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        3 ANDONE CLAUDIU CUGIR
        2-3
        3-1
        3-1
        2
        2
        4 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
        1-3
        1-3
        1-3
        0
        Grupa superioara nr. 6

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        1
        2 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
        0-3
        1-3
        3-1
        1
        3 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
        2-3
        3-1
        3-1
        2
        2
        4 PUSCAS ARPAD GHERLA
        0-3
        1-3
        1-3
        0
        Grupa superioara nr. 7

        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 ZELARIU PETRU TARNAVENI
        3-2
        0-3
        1-3
        1
        2 APIAN FLORIN BISTRITA
        2-3
        3-2
        1-3
        1
        3 BARSAN MIRCEA TARNAVENI
        3-0
        2-3
        1-3
        1
        2
        4 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
        3-1
        3-1
        3-1
        3
        1
        Ultima editare de mandelafree; 28.iun.2015, 18:44.
        Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
        https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
        Va rog sa aveti o viata frumoasa.

        Comentariu


        • Grupe inferioare Amatori

          Grupa inferioara nr. 1

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BEICA FLORIN GHERLA
          3-1
          3-1
          3-2
          3-0
          4
          1
          2 SANDULESCU ADRIAN TARGU MURES
          1-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          2
          3 DECEAN DARIAN SIBIU
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          3
          4 LUPESCU NICOLAE REGHIN
          2-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          5 SABAU ALEX AURELIAN TARNAVENI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6
          Grupa inferioara nr. 2

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VITA ISTVAN REGHIN
          3-1
          3-0
          3-1
          3-0
          4
          1
          2 MURESANU ALEX SIBIU
          1-3
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          3
          3 VERES JANOS TARGU MURES
          0-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          2
          4 ZEDLER IULIU BLAJ
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          5 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI
          0-3
          1-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          6
          Grupa inferioara nr. 3

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MIKO ISTVAN TARGU MURES
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 SAMOILA FLORIN SIGHISOARA
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          2
          3 MOTORGA DORIN TARGU MURES
          1-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          4 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
          0-3
          0-3
          3-1
          3-0
          2
          3
          5 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6
          Grupa inferioara nr. 4

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          1
          2 RADULY OVIDIU FANTANELE
          0-3
          1-3
          1-3
          3-2
          1
          3 DAMIAN MIRCEA RAZBOIENI
          0-3
          3-1
          3-2
          3-0
          3
          2
          4 SZILAGYI BELA TARGU MURES
          0-3
          3-1
          2-3
          2-3
          1
          3
          5 SABAU MIRCEA TARNAVENI
          1-3
          2-3
          0-3
          3-2
          1
          4
          6
          Grupa inferioara nr. 5

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
          3-2
          3-2
          3-2
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 NICULA DUMITRU AGNITA
          2-3
          3-1
          3-1
          3-0
          3-0
          4
          2
          3 KULCSAR LORAND SANPAUL
          2-3
          1-3
          2-3
          3-0
          3-2
          2
          4
          4 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI
          2-3
          1-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          3
          5 TIGAROI FLORIN CLUJ NAPOCA
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          6 TRANDAFIR VASILE TARGU MURES
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          3-0
          1
          Grupa inferioara nr. 6

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
          3-0
          3-1
          3-1
          2-3
          3-1
          4
          1
          2 TOADER GEORGE AGNITA
          0-3
          3-0
          3-1
          3-1
          3-0
          4
          2
          3 COROIAN CLAUDIU GHERLA
          1-3
          0-3
          3-2
          1-3
          3-0
          2
          4
          4 FLORE CLAUDIU BISTRITA
          1-3
          1-3
          2-3
          1-3
          3-1
          1
          5 ROSETI IONUT LUGOJ
          3-2
          1-3
          3-1
          3-1
          3-0
          4
          3
          6 OLTEAN OCTAVIAN TARGU MURES
          1-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          Grupa inferioara nr. 7

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
          3-0
          3-0
          3-0
          3-1
          3-0
          5
          1
          2 GARAZ MIRCEA BISTRITA
          0-3
          0-3
          3-0
          3-1
          3-1
          3
          3
          3 BUMBU PAVEL RAZBOIENI
          0-3
          3-0
          3-2
          3-1
          3-0
          4
          2
          4 VASS SANDOR BECLEAN
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          3-2
          1
          5 BABAN AURELIAN TARNAVENI
          1-3
          1-3
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          6 BERNAT MIKLOS TARGU MURES
          0-3
          1-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          Grupa inferioara nr. 8

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 HODIS ANDREI GHERLA
          2-3
          3-2
          3-2
          3-0
          3-0
          4
          2
          2 BIRO ISTVAN REGHIN
          3-2
          1-3
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          1
          3 FILEA ADONIS SIBIU
          2-3
          3-1
          3-2
          3-1
          0-3
          3
          3
          4 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
          2-3
          0-3
          2-3
          3-0
          3-2
          2
          4
          5 MOLDOVAN FLAVIA TARNAVENI
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0
          6 CSORBAI LORAND SANPAUL
          0-3
          1-3
          3-0
          2-3
          3-0
          2
          Grupa inferioara nr. 9

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 DABACAN DORIN TARNAVENI
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          1-3
          3
          3
          2 PREDESCU LEVENTE MIERCUREA CIUC
          3-0
          3-0
          3-1
          3-0
          3-0
          5
          1
          3 PUIULET IOSIF AGNITA
          2-3
          0-3
          3-0
          3-0
          0-3
          2
          4
          4 CHIBULCUTEAN IOAN TARNAVENI
          0-3
          1-3
          0-3
          3-1
          0-3
          1
          5 SUFLETEL EMIL SR ALBA IULIA
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          6 AVRAM RARES TARGU MURES
          3-1
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          2
          Grupa inferioara nr. 10

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PETENCHI EDMOND ROMAN
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 KESZEG LORAND TARNAVENI
          1-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3-1
          4
          2
          3 BARABAS CLAUDIU BISTRITA
          0-3
          2-3
          3-2
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
          0-3
          0-3
          2-3
          3-1
          3-0
          2
          4
          5 BOERIU CEZARA TARGU MURES
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          6 MOGOSIU FELIX BORSEC
          0-3
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Grupa inferioara nr. 11

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BAN PETER CLUJ NAPOCA
          3-1
          3-1
          3-0
          3-1
          3-0
          5
          1
          2 PALL JOZSEF ATTILA SANPAUL
          1-3
          3-2
          3-1
          0-3
          3-1
          3
          2
          3 ONET NICOLAE SIGHISOARA
          1-3
          2-3
          3-2
          3-1
          0-3
          2
          4
          4 MURESAN CODREAN TARGU MURES
          0-3
          1-3
          2-3
          0-3
          1-3
          0
          5 DANIEL ISTVAN SR TARGU MURES
          1-3
          3-0
          1-3
          3-0
          0-3
          2
          6 SZABO TAMAS MIERCUREA CIUC
          0-3
          1-3
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          3
          Grupa inferioara nr. 12

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BARAC MARIUS SIBIU
          1-3
          1-3
          3-2
          3-1
          3-2
          3
          3
          2 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          3-2
          5
          1
          3 DERZSI LORAND TARGU MURES
          3-1
          0-3
          3-2
          3-0
          3-0
          4
          2
          4 VAJDA ERNO REGHIN
          2-3
          0-3
          2-3
          3-0
          3-1
          2
          4
          5 SICOE IOAN TURDA
          1-3
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          6 LOB SANDOR TARGU MURES
          2-3
          2-3
          0-3
          1-3
          3-2
          1
          Grupa inferioara nr. 13

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
          1-3
          3-1
          3-0
          3-1
          3-1
          4
          2
          2 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES
          3-1
          3-1
          3-2
          3-0
          3-1
          5
          1
          3 VADUVA DAN BISTRITA
          1-3
          1-3
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          4 PETER LASZLO BRASOV
          0-3
          2-3
          3-2
          3-1
          3-1
          3
          3
          5 BARDAS NELUTU SIGHISOARA
          1-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          6 BOICU LIVIU VATRA DORNEI
          1-3
          1-3
          0-3
          1-3
          3-0
          1
          Grupa inferioara nr. 14

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 ZOLTAN TIBOR TARGU MURES
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          2 CONT COSMIN GHERLA
          0-3
          0-3
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          4
          3 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA
          0-3
          3-0
          2-3
          3-0
          3-0
          3
          3
          4 VANA FLORIN TURDA
          0-3
          3-2
          3-2
          3-0
          3-0
          4
          2
          5 SARCANI ANDREI TARGU MURES
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          6 SUCIU CRISTIAN BACIU CJ
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

          Comentariu


          • Grupe superioare Amatori

            Grupa superioara nr. 1

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BEICA FLORIN GHERLA
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 BUMBU PAVEL RAZBOIENI
            3-2
            0-3
            3-0
            2
            3 CAPRA ARTHUR VATRA DORNEI
            0-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            4 PUIULET IOSIF AGNITA
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            Grupa superioara nr. 2

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 VITA ISTVAN REGHIN
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 HODIS ANDREI GHERLA
            0-3
            1-3
            3-0
            1
            3 ROSETI IONUT LUGOJ
            0-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            4 LOSONCZI DENES SANGEORGIU DE PADURE
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Grupa superioara nr. 3

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MIKO ISTVAN TARGU MURES
            1-3
            2-3
            3-1
            1
            2 AVRAM RARES TARGU MURES
            3-1
            0-3
            3-0
            2
            2
            3 GARAZ MIRCEA BISTRITA
            3-2
            3-0
            3-2
            3
            1
            4 ONET NICOLAE SIGHISOARA
            1-3
            0-3
            2-3
            0
            Grupa superioara nr. 4

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
            3-1
            3-0
            3-2
            3
            1
            2 KESZEG LORAND TARNAVENI
            1-3
            3-1
            3-2
            2
            2
            3 FILEA ADONIS SIBIU
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            4 VAJDA ERNO REGHIN
            2-3
            2-3
            3-1
            1
            Grupa superioara nr. 5

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
            3-0
            1-3
            3-1
            2
            2
            2 PALL JOZSEF ATTILA SANPAUL
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            3 DABACAN DORIN TARNAVENI
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            4 VADUVA DAN BISTRITA
            1-3
            3-0
            0-3
            1
            Grupa superioara nr. 6

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 KANTOR IMRE ZOLTAN REGHIN
            3-0
            3-0
            1-3
            2
            2
            2 DERZSI LORAND TARGU MURES
            0-3
            3-0
            1-3
            1
            3 BARABAS CLAUDIU BISTRITA
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            4 CONT COSMIN GHERLA
            3-1
            3-1
            3-0
            3
            1
            Grupa superioara nr. 7

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 SZABO TAMAS MIERCUREA CIUC
            0-3
            0-3
            3-0
            1
            4 LUPESCU NICOLAE REGHIN
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            Grupa superioara nr. 8

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BIRO ISTVAN REGHIN
            3-0
            1-3
            3-0
            2
            2
            2 VANA FLORIN TURDA
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            3 BARAC MARIUS SIBIU
            3-1
            3-0
            2-3
            2
            1
            4 CHIBULCUTEAN BOGDAN TARNAVENI
            0-3
            1-3
            3-2
            1
            Grupa superioara nr. 9

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PREDESCU LEVENTE MIERCUREA CIUC
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 SANDULESCU ADRIAN TARGU MURES
            0-3
            0-3
            0-3
            0
            3 PETER LASZLO BRASOV
            0-3
            3-0
            2-3
            1
            4 MOTORGA DORIN TARGU MURES
            0-3
            3-0
            3-2
            2
            2
            Grupa superioara nr. 10

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 PETENCHI EDMOND ROMAN
            1-3
            1-3
            3-0
            1
            2 VERES JANOS TARGU MURES
            3-1
            3-2
            3-2
            3
            1
            3 GALFI LEVENTE CLUJ NAPOCA
            3-1
            2-3
            3-1
            2
            2
            4 SABAU MIRCEA TARNAVENI
            0-3
            2-3
            1-3
            0
            Grupa superioara nr. 11

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BAN PETER CLUJ NAPOCA
            3-0
            3-1
            3-0
            3
            1
            2 SAMOILA FLORIN SIGHISOARA
            0-3
            3-0
            3-2
            2
            2
            3 DECEAN DARIAN SIBIU
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            4 KULCSAR LORAND SANPAUL
            0-3
            2-3
            0-3
            0
            Grupa superioara nr. 12

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL
            3-0
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 DAMIAN MIRCEA RAZBOIENI
            0-3
            2-3
            3-0
            1
            3 MURESANU ALEX SIBIU
            0-3
            3-2
            3-1
            2
            2
            4 COROIAN CLAUDIU GHERLA
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            Grupa superioara nr. 13

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES
            3-1
            3-1
            3-1
            3
            1
            2 NICULA DUMITRU AGNITA
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
            1-3
            0-3
            3-1
            1
            4 BABAN AURELIAN TARNAVENI
            1-3
            0-3
            1-3
            0
            Grupa superioara nr. 14

            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 ZOLTAN TIBOR TARGU MURES
            0-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            2 TOADER GEORGE AGNITA
            3-0
            3-1
            3-1
            3
            1
            3 SZILAGYI BELA TARGU MURES
            0-3
            1-3
            3-2
            1
            4 BADALUTA MARIAN VATRA DORNEI
            0-3
            1-3
            2-3
            0
            Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

            Comentariu


            • Pana la finalizarea demersurilor cu videoteca puteti sa va delectati cu istorioarele de pe canalul nostru de youtube:

              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

              Comentariu


              • Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                Comentariu


                • Multzumesc pentru poze.

                  Comentariu


                  • Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9846.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,0 KB 
ID:	773464Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9849.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,7 KB 
ID:	773465Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9850.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,2 KB 
ID:	773466Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9851.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,1 KB 
ID:	773467Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9852.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,6 KB 
ID:	773468Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9854.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,1 KB 
ID:	773469Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9855.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,5 KB 
ID:	773470Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9856.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	99,5 KB 
ID:	773471Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9858.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,5 KB 
ID:	773472Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9859.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,9 KB 
ID:	773473Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9860.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,4 KB 
ID:	773474Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9861.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,1 KB 
ID:	773475Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9862.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,3 KB 
ID:	773476

                    Postat în original de marin bada
                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9860.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,4 KB 
ID:	773474Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9861.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,1 KB 
ID:	773475Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9862.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,3 KB 
ID:	773476
                    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9866.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	77,6 KB 
ID:	773477Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9867.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,3 KB 
ID:	773478Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9868.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,2 KB 
ID:	773479Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9870.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	78,8 KB 
ID:	773480Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9871.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	81,8 KB 
ID:	773481Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9870.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	78,8 KB 
ID:	773482Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9871.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	81,8 KB 
ID:	773483Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9872.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,5 KB 
ID:	773484Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9874.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,4 KB 
ID:	773485Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9877.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,3 KB 
ID:	773486Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9878.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,2 KB 
ID:	773487Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9879.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,1 KB 
ID:	773488Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9881.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,9 KB 
ID:	773489Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9883.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,2 KB 
ID:	773490Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9884.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,2 KB 
ID:	773491Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9888.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,2 KB 
ID:	773492Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9890.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,3 KB 
ID:	773493Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9891.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,2 KB 
ID:	773494Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9892.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,2 KB 
ID:	773495Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9893.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,8 KB 
ID:	773496Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9886.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,6 KB 
ID:	773497Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9887.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,1 KB 
ID:	773498Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9894.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,2 KB 
ID:	773499Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9897.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,1 KB 
ID:	773500Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9898.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,8 KB 
ID:	773502Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9901.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,6 KB 
ID:	773501Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9902.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,4 KB 
ID:	773503Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9904.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,2 KB 
ID:	773504Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9908.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,1 KB 
ID:	773505Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9911.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,5 KB 
ID:	773506Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9916.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	79,3 KB 
ID:	773507Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9917.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,7 KB 
ID:	773508Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9918.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,7 KB 
ID:	773509Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9920.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,6 KB 
ID:	773510Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9929.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,9 KB 
ID:	773511Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0013.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	78,6 KB 
ID:	773512Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0016.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,0 KB 
ID:	773513Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	RSCN0014.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,6 KB 
ID:	773514Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	RSCN0017.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,5 KB 
ID:	773515Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	RSCN9999.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,2 KB 
ID:	773516Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0001.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,5 KB 
ID:	773517Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0006.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,5 KB 
ID:	773518Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0007.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,4 KB 
ID:	773519Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0008.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,1 KB 
ID:	773520Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	FSCN0011.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,0 KB 
ID:	773521Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9934.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,0 KB 
ID:	773522Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9935.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,9 KB 
ID:	773523Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9940.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,5 KB 
ID:	773524Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9942.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,5 KB 
ID:	773525Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9943.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,7 KB 
ID:	773526Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9948.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,3 KB 
ID:	773527Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9949.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,0 KB 
ID:	773528Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9950.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,3 KB 
ID:	773529Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9951.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,2 KB 
ID:	773530Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9953.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	101,7 KB 
ID:	773531Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9954.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,3 KB 
ID:	773532Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9955.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	88,0 KB 
ID:	773533Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9957.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,8 KB 
ID:	773534Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9958.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,9 KB 
ID:	773535Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9960.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	81,0 KB 
ID:	773536Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9963.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	87,1 KB 
ID:	773537Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9964.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	89,7 KB 
ID:	773538Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9965.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,0 KB 
ID:	773539Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9966.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,8 KB 
ID:	773540Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9967.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,6 KB 
ID:	773541Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9968.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,3 KB 
ID:	773542Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9971.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	94,9 KB 
ID:	773543Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9973.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	82,5 KB 
ID:	773544Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9976.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	85,4 KB 
ID:	773545Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9978.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	101,7 KB 
ID:	773546Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9980.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,9 KB 
ID:	773547Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9981.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,3 KB 
ID:	773548Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9985.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,4 KB 
ID:	773549Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9986.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	80,9 KB 
ID:	773550Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	DSCN9989.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,3 KB 
ID:	773551
                    Ultima editare de FlorinBN; 29.iun.2015, 15:17.

                    Comentariu


                    • Finala amatori

                      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                      Comentariu


                      • Asteptam postarea pozelor de grup .

                        Comentariu


                        • Fiind grupu' mare pozele intra mai greu.
                          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                          Comentariu


                          • Pana atunci va prezentam finala la Open.

                            Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                            Comentariu


                            • Doua poze faine.

                              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                              Comentariu


                              • Felicitari celor 4 finalisti de la ambele categorii, care s-au depasit realmente si au oferit un frumos spectacol, pe masura talentului lor.
                                Uram tuturor participantilor sa prinda astfel de momente (de forma), care sa-i aduca in postura de ... eroi de filmulete.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X