Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A Targu Mures 27 iunie 2015 open - amatori - CUPA TT CONCEPT ADIAL Targu Mures

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Colcer Nicolae probleme de sanatate a facut febra

    Comentariu


    • Grupe inferioare Amatori
      1 Beica Florin Sandulescu Adrian Decean Darian Lupescu Nicolae Sabau Alex Aurelian
      2 Vita Istvan Muresanu Alex Veres Janos Zedler Iuliu Chibulcutean Bogdan
      3 Miko Istvan Samoila Florin Motorga Dorin Sabau Gheorghe Pralea Constantin
      4 Teleki Zsolt Raduly Ovidiu Damian Mircea Szilagyi Bela Sabau Mircea
      5 Moldovan Alexandru Nicula Dumitru Kulcsar Lorand Capra Arthur Tigaroi Florin Trandafir Vasile
      6 Kantor Imre Zoltan Toader George Coroian Claudiu Flore Claudiu Roseti Ionut Oltean Octavian
      7 Tipser Gabriel Garaz Mircea Bumbu Pavel Vass Sandor Baban Aurelian Bernat Miklos
      8 Hodis Andrei Biro Istvan Filea Adonis Badaluta Marian Moldovan Flavia Csorbai Lorand
      9 Dabacan Dorin Predescu Levente Puiulet Iosif Chibulcutean Ioan Sufletel Emil Sr Avram Rares
      10 Petenchi Edmond Keszeg Lorand Barabas Claudiu Losonczi Denes Boeriu Cezara Mogosiu Felix
      11 Ban Peter Pall Jozsef Attila Onet Nicolae Muresan Codrean Daniel Istvan Sr Szabo Tamas
      12 Barac Marius Lorincz Ferenc Attila Derzsi Lorand Vajda Erno Sicoe Ioan Lob Sandor
      13 Pelaghie Ioan Bucur Alin Adrian Vaduva Dan Peter Laszlo Bardas Nelutu Boicu Liviu
      14 Zoltan Tibor Cont Cosmin Galfi Levente Vana Florin Sarcani Andrei Suciu Cristian
      Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
      https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
      Va rog sa aveti o viata frumoasa.

      Comentariu


      • mor de ciuda ca am pierdut acest Turneu , am fost si anul trecut si mi a placut mult, 2 sali cu lumina buna si cu gazde foarte ospitaliere ,,,

        mii de scuze daca am creat probleme,,, ochii mei au vazut ca in luna Iulie este acest Turneu, ( si el era acum in iunie, data ce vine am sa intreb pe cineva in ce luna este )

        si azi dimneata am fost trezit la Tel. de dl. Pralea Constantin sa ma intrebe unde sunt ca trebuie sa vin sa joc... si atunci am realizat ca trebuia sa fiu la concurs... Imi pare rau... este prima data cand patesc asa ceva...


        Bafta tuturor!!! Si multe meciuri cu un fair play curat


        si va astept cu placere sambata ce vine la Turneul A+ de la Arad!
        Ultima editare de leo33; 27.iun.2015, 11:48.
        Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

        Comentariu


        • Grupe inferioare OPEN
          1 Sicoe Rodica Irsai Istvan Zidar Victor Suciu Cristian Bleoca Marius
          2 Simon Csaba Daneliuc Gabi Barsan Mircea Barabas Sandor Pop Danut
          3 Bauer Lajos Moldovan Cristian Lunca Razvan Migea Cornel Polotca Stefan
          4 Apian Florin Muntean Alin Farkas Bence Puscas Arpad Cherhat Dumitru
          5 Sufletel Radu Maxim Valentin Benyi Crinel Sipos Ferenc Kriszta Arpad Lorand Buta Denisa
          6 Farkas Gabor Ciurca Sorin Pop Zoltan Georgiu Dragos Bartha Fruzsina Comsa Dan
          7 Oroszlan Richard Andone Claudiu Fazakas Attila Zelariu Petru Medve Mihai Radu Constantin
          Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
          https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
          Va rog sa aveti o viata frumoasa.

          Comentariu


          • Grupe superioare Amatori
            1 Beica Florin Bumbu Pavel Capra Arthur Puiulet Iosif
            2 Vita Istvan Hodis Andrei Roseti Ionut Losonczi Denes
            3 Miko Istvan Avram Rares Garaz Mircea Onet Nicolae
            4 Teleki Zsolt Keszeg Lorand Filea Adonis Vajda Erno
            5 Moldovan Alexandru Pall Jozsef Attila Dabacan Dorin Vaduva Dan
            6 Kantor Imre Zoltan Derzsi Lorand Barabas Claudiu Cont Cosmin
            7 Tipser Gabriel Pelaghie Ioan Szabo Tamas Lupescu Nicolae
            8 Biro Istvan Vana Florin Barac Marius Chibulcutean Bogdan
            9 Predescu Levente Sandulescu Adrian Peter Laszlo Motorga Dorin
            10 Petenchi Edmond Veres Janos Galfi Levente Sabau Mircea
            11 Ban Peter Samoila Florin Decean Darian Kulcsar Lorand
            12 Lorincz Ferenc Attila Damian Mircea Muresanu Alex Coroian Claudiu
            13 Bucur Alin Adrian Nicula Dumitru Sabau Gheorghe Baban Aurelian
            14 Zoltan Tibor Toader George Szilagyi Bela Badaluta Marian
            Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

            Comentariu


            • Eliminatorii Amatori
              1. Beica Florin
              ------------------------- Beica Florin 3-0
              32. Bye
              --------------------------------------------------
              17. Avram Rares
              -------------------------
              16. Kantor Imre Zoltan
              ---------------------------------------------------------------------------
              9. Predescu Levente
              -------------------------
              24. Pelaghie Ioan
              --------------------------------------------------
              25. Roseti Ionut
              -------------------------
              8. Barac Marius

              A. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

              5. Dabacan Dorin
              -------------------------
              28. Zoltan Tibor
              --------------------------------------------------
              21. Samoila Florin
              -------------------------
              12. Lorincz Ferenc Attila
              ---------------------------------------------------------------------------
              13. Bucur Alin Adrian
              -------------------------
              20. Galfi Levente
              --------------------------------------------------
              29. Bye
              ------------------------- Teleki Zsolt 0-3
              4. Teleki Zsolt



              3. Garaz Mircea
              ------------------------- Garaz Mircea 3-0
              30. Bye
              --------------------------------------------------
              19. Motorga Dorin
              -------------------------
              14. Toader George
              ---------------------------------------------------------------------------
              11. Ban Peter
              -------------------------
              22. Capra Arthur
              --------------------------------------------------
              27. Nicula Dumitru
              -------------------------
              6. Cont Cosmin

              B. ----------------------------------------------------------------------------------------------------

              7. Tipser Gabriel
              -------------------------
              26. Keszeg Lorand
              --------------------------------------------------
              23. Moldovan Alexandru
              -------------------------
              10. Veres Janos
              ---------------------------------------------------------------------------
              15. Biro Istvan
              -------------------------
              18. Muresanu Alex
              --------------------------------------------------
              31. Bye
              ------------------------- Vita Istvan 0-3
              2. Vita Istvan
              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

              Comentariu


              • Eliminatorii Amatori
                1. Beica Florin
                ------------------------- Beica Florin 3-0
                32. Bye
                -------------------------------------------------- Avram Rares 1-3
                17. Avram Rares
                ------------------------- Avram Rares 3-2
                16. Kantor Imre Zoltan
                --------------------------------------------------------------------------- Predescu Levente 1-3
                9. Predescu Levente
                ------------------------- Predescu Levente 3-1
                24. Pelaghie Ioan
                -------------------------------------------------- Predescu Levente 3-0
                25. Roseti Ionut
                ------------------------- Barac Marius 1-3
                8. Barac Marius

                A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Teleki Zsolt 1-3

                5. Dabacan Dorin
                ------------------------- Zoltan Tibor 0-3
                28. Zoltan Tibor
                -------------------------------------------------- Zoltan Tibor 3-2
                21. Samoila Florin
                ------------------------- Samoila Florin 3-2
                12. Lorincz Ferenc Attila
                --------------------------------------------------------------------------- Teleki Zsolt 0-3
                13. Bucur Alin Adrian
                ------------------------- Bucur Alin Adrian 3-0
                20. Galfi Levente
                -------------------------------------------------- Teleki Zsolt 0-3
                29. Bye
                ------------------------- Teleki Zsolt 0-3
                4. Teleki Zsolt



                3. Garaz Mircea
                ------------------------- Garaz Mircea 3-0
                30. Bye
                -------------------------------------------------- Toader George 0-3
                19. Motorga Dorin
                ------------------------- Toader George 0-3
                14. Toader George
                --------------------------------------------------------------------------- Toader George 3-2
                11. Ban Peter
                ------------------------- Ban Peter 3-0
                22. Capra Arthur
                -------------------------------------------------- Ban Peter 3-1
                27. Nicula Dumitru
                ------------------------- Nicula Dumitru 3-1
                6. Cont Cosmin

                B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Toader George 3-0

                7. Tipser Gabriel
                ------------------------- Tipser Gabriel 3-0
                26. Keszeg Lorand
                -------------------------------------------------- Tipser Gabriel 3-1
                23. Moldovan Alexandru
                ------------------------- Veres Janos 0-3
                10. Veres Janos
                --------------------------------------------------------------------------- Vita Istvan 2-3
                15. Biro Istvan
                ------------------------- Muresanu Alex 0-3
                18. Muresanu Alex
                -------------------------------------------------- Vita Istvan 0-3
                31. Bye
                ------------------------- Vita Istvan 0-3
                2. Vita Istvan
                Ultima editare de mandelafree; 27.iun.2015, 19:19.
                Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                Comentariu


                • Hai George Toder ! Hai Tipseru'!

                  Comentariu


                  • Finala - Amatori
                    Teleki Zsolt
                    -------------------------
                    Toader George
                    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                    Comentariu


                    • Hai George !

                      - - - Actualizat - - -

                      Bravo Ciobi !

                      Comentariu


                      • Eliminatorii OPEN
                        1. Sicoe Rodica
                        ------------------------- Sicoe Rodica 3-0
                        16. Bye
                        --------------------------------------------------
                        9. Simon Csaba
                        -------------------------
                        8. Oroszlan Richard
                        ---------------------------------------------------------------------------
                        5. Sufletel Radu
                        -------------------------
                        12. Barsan Mircea
                        --------------------------------------------------
                        13. Irsai Istvan
                        -------------------------
                        4. Muntean Alin

                        . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                        3. Sipos Ferenc
                        -------------------------
                        14. Andone Claudiu
                        --------------------------------------------------
                        11. Zidar Victor
                        -------------------------
                        6. Georgiu Dragos
                        ---------------------------------------------------------------------------
                        7. Maxim Valentin
                        -------------------------
                        10. Pop Zoltan
                        --------------------------------------------------
                        15. Bye
                        ------------------------- Farkas Gabor 0-3
                        2. Farkas Gabor
                        Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                        https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                        Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                        Comentariu


                        • Hai Ando !

                          Comentariu


                          • Finala - Amatori
                            Teleki Zsolt
                            ------------------------- Toader George 0-3
                            Toader George
                            Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                            https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                            Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                            Comentariu


                            • Clasament Amatori

                              1. Toader George - Agnita
                              2. Teleki Zsolt - Cluj Napoca
                              3 -- 4
                              Vita Istvan - Reghin
                              Predescu Levente - Miercurea Ciuc
                              5 -- 8
                              Ban Peter - Cluj Napoca
                              Zoltan Tibor - Targu Mures
                              Tipser Gabriel - Sighisoara
                              Avram Rares - Targu Mures
                              9 -- 16
                              Garaz Mircea - Bistrita
                              Bucur Alin Adrian - Targu Mures
                              Muresanu Alex - Sibiu
                              Barac Marius - Sibiu
                              Nicula Dumitru - Agnita
                              Samoila Florin - Sighisoara
                              Veres Janos - Targu Mures
                              Beica Florin - Gherla
                              17 -- 28
                              Kantor Imre Zoltan - Reghin
                              Pelaghie Ioan - Targu Mures
                              Moldovan Alexandru - Tarnaveni
                              Dabacan Dorin - Tarnaveni
                              Motorga Dorin - Targu Mures
                              Cont Cosmin - Gherla
                              Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
                              Keszeg Lorand - Tarnaveni
                              Biro Istvan - Reghin
                              Galfi Levente - Cluj Napoca
                              Capra Arthur - Vatra Dornei
                              Roseti Ionut - Lugoj
                              29 -- 2v gr.sup.
                              Bumbu Pavel - Razboieni
                              30 -- 43 1v gr.sup.
                              Petenchi Edmond - Roman
                              Decean Darian - Sibiu
                              Damian Mircea - Razboieni
                              Hodis Andrei - Gherla
                              Derzsi Lorand - Targu Mures
                              Miko Istvan - Targu Mures
                              Vana Florin - Turda
                              Sabau Gheorghe - Tarnaveni
                              Vaduva Dan - Bistrita
                              Szilagyi Bela - Targu Mures
                              Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
                              Vajda Erno - Reghin
                              Peter Laszlo - Brasov
                              Szabo Tamas - Miercurea Ciuc
                              44 -- 56 0v gr.sup.
                              Filea Adonis - Sibiu
                              Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
                              Barabas Claudiu - Bistrita
                              Coroian Claudiu - Gherla
                              Onet Nicolae - Sighisoara
                              Puiulet Iosif - Agnita
                              Sandulescu Adrian - Targu Mures
                              Sabau Mircea - Tarnaveni
                              Kulcsar Lorand - Sanpaul
                              Pall Jozsef Attila - Sanpaul
                              Badaluta Marian - Vatra Dornei
                              Baban Aurelian - Tarnaveni
                              Lupescu Nicolae - Reghin
                              57 -- 58 2v gr.inf.
                              Daniel Istvan Sr - Targu Mures
                              Csorbai Lorand - Sanpaul
                              59 -- 67 1v gr.inf.
                              Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
                              Vass Sandor - Beclean
                              Flore Claudiu - Bistrita
                              Raduly Ovidiu - Fantanele
                              Sarcani Andrei - Targu Mures
                              Boicu Liviu - Vatra Dornei
                              Boeriu Cezara - Targu Mures
                              Lob Sandor - Targu Mures
                              Trandafir Vasile - Targu Mures
                              68 -- 80 0v gr.inf.
                              Pralea Constantin - Alba Iulia
                              Zedler Iuliu - Blaj
                              Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
                              Sabau Alex Aurelian - Tarnaveni
                              Bardas Nelutu - Sighisoara
                              Tigaroi Florin - Cluj Napoca
                              Moldovan Flavia - Tarnaveni
                              Muresan Codrean - Targu Mures
                              Sicoe Ioan - Turda
                              Suciu Cristian - Baciu CJ
                              Bernat Miklos - Targu Mures
                              Oltean Octavian - Targu Mures
                              Mogosiu Felix - Borsec
                              Ultima editare de mandelafree; 27.iun.2015, 21:02.
                              Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                              https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                              Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                              Comentariu


                              • Eliminatorii OPEN
                                1. Sicoe Rodica
                                ------------------------- Sicoe Rodica 3-0
                                16. Bye
                                -------------------------------------------------- Oroszlan Richard 0-3
                                9. Simon Csaba
                                ------------------------- Oroszlan Richard 0-3
                                8. Oroszlan Richard
                                ---------------------------------------------------------------------------
                                5. Sufletel Radu
                                ------------------------- Sufletel Radu 3-1
                                12. Barsan Mircea
                                --------------------------------------------------
                                13. Irsai Istvan
                                ------------------------- Muntean Alin 1-3
                                4. Muntean Alin

                                . ----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                3. Sipos Ferenc
                                ------------------------- Andone Claudiu 1-3
                                14. Andone Claudiu
                                -------------------------------------------------- Andone Claudiu 3-0
                                11. Zidar Victor
                                ------------------------- Georgiu Dragos 2-3
                                6. Georgiu Dragos
                                --------------------------------------------------------------------------- Andone Claudiu 3-1
                                7. Maxim Valentin
                                ------------------------- Maxim Valentin 3-2
                                10. Pop Zoltan
                                -------------------------------------------------- Farkas Gabor 0-3
                                15. Bye
                                ------------------------- Farkas Gabor 0-3
                                2. Farkas Gabor
                                Ultima editare de mandelafree; 27.iun.2015, 20:52.
                                Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
                                https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
                                Va rog sa aveti o viata frumoasa.

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X