Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Regional, Ziua Națională Amatur - Zona 1, Gura Humorului, 5.09.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Mihai Nemaciuc si Mihai Marola
    Blade: Butterfly Primorac
    FH: Butterfly Sriver G3
    BH: Butterfly Roundell

    Comentariu


    • Postat în original de gabriel1962 Vezi post
      Nu stiu cine sunteti dar daca faceti asemenea afirmatii inseamna ca nu a-ti jucat nici o data cu Nicu Grosan din Peamt, ierbar - open sau cu Rares Leorda sau cu vesnicb tanarul Mihai sumulea din Iași ( 72 ani -ierbar) !
      Asa e, doar ca la Open sunt mai putini ierbari..Ideea e ca open-istii stiu sa joace impotriva ierburilor si e clar ca, in general e mai greu sa te descurci la Open cu iarba, sa stai aproape lipit de masa si sa faci block asa cum face Mihai Marola, insa nu e imposibil sa castigi si cateva meciuri care sa te faca sa te mentii la mult doritul si visatul ... Open.
      Nittaku Acoustic
      FH - Xiom Omega V Tour
      BH - Xiom Omega V Tour

      Comentariu


      • Scuze Cosmin ! Imi place mesajul tau.Am apasat gresit.Felicitari si din partea mea castigatorilor!!!

        Comentariu


        • Felicitări organizatorilor .Mai mult de atât tre sa dau sucul Mihai .Felicitări câștigătorilor.Va așteptăm la Comănești acuș prieteni.

          Trimis de pe al meu HTC One M8 folosind Tapatalk
          Blade: Xiom Strato
          FH: Tenergy 05
          BH: Tenergy 05

          Comentariu


          • Felicitări Mihai Nemaciuc pentru locul I la Openul de sâmbăta si pentru locul I la Crosul Sucevei care a avut loc duminica, unde a primit ca premiu un Smart TV. Bravo Mihai, răm?i mereu pe locul I!

            Felicitări si lui Florin Ungureanu pentru locul IV la amatori si colegilor de antrenament din top 10 (Iulian, Ionuț si Petrică)

            Comentariu


            • Felicitari Dan pentru organizare!
              Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor!
              Sa ne revedem cu bine!

              Comentariu


              • Multumiri tuturor participantilor ! Felicitari castigatorilor! Prin acest regal al tenisului de masa amator am demonstrat ca in toate cele 8 zone sau desfasurat concursuri tari si ca iubim TENISUL DE MASA.
                HAI AI NOSTRI !
                Dan Chirap
                www.sportdakiro.com
                email: contact@sportdakiro.com

                Comentariu


                • Mulțumesc pentru filmulețele postate. în ceea ce privește finala la amatori mi s-au părut ciudate multele pauze foarte lungi. Regulamentul spune altceva despre pauze și time aut.
                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                  FH: Butterfly - Dignics 80
                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X