Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Medias - 26 sep 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Zakarias Szabolocs s-a retras?
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

    Comentariu


    • Scuze; mersi de atentionare, am sarit un patratel ... de obicei verific la sfarsit toate rezultatele ...
      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

      Rule no.1 - The ball must reach the table
      Rule no.2 - The ball will return on the table


      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

      Comentariu


      • Nu de alta dar i-l vedeam printre top 3 "favoriti"..
        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
        Pe spate: Tenergy 80
        Pe fata.: Tenergy 64

        Comentariu


        • Postat în original de FlorinBN Vezi post
          Grupa inferioara nr. 9

          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MATEI DUMITRU DEVA
          1-3
          3-2
          0-3
          3-0
          3-2
          3
          4
          2 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          5
          1
          3 PUIULET IOSIF AGNITA
          2-3
          0-3
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          4 MIHU DOREL MEDIAS
          3-0
          0-3
          3-1
          0-3
          3-2
          3
          3
          5 MANITIU FLORIN SIBIU
          0-3
          0-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          2
          6 CAMPEAN OLIVIU TARNAVENI
          2-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0-3
          0
          Edited: Cule a fost mai rapid si a observat ca trecusem locul 1 cu o treapta mai jos.
          Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 11:39.

          Comentariu


          • Bafta Florine asteptam si gr.inf. open
            P.S. Inseamna ca sunt urmarite cu atentie postarile.

            Comentariu


            • Bravo Ioji Puiuleț pentru victorie.

              E numai una, da-i a ta!

              Comentariu


              • Pasiunea e mult prea mare pt ping pong..macar forumul sa-l urmaresc daca deocamdata nu mai pot merge la turnee..iar cand ai la "butoane" pe FlorinBn,PaliHR,GeluBv,marcelgiosan..si altii..nu ai cum sa nu le urmaresti activitatea
                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                Pe spate: Tenergy 80
                Pe fata.: Tenergy 64

                Comentariu


                • Grupe superioare Amatori
                  1 Pascu Adrian Cristea Virgil Botea Fabian Pralea Marius
                  2 Bradusca Cornel Bucur Alin Adrian Pelaghie Ioan Matei Dumitru
                  3 Zalar Marin Dordea Lucian Serban Marian Eftimie Adrian
                  4 Baltag Alin Manitiu Florin Sutoris Cornel Pall Jozsef Attila
                  5 Ciobanu Daniel Samoila Florin Barac Marius Ciucur Laurentiu
                  6 Beches Andrei Ban Peter Mihu Dorel Farcasiu Florin
                  7 Benyovski Bela Lorincz Ferenc Attila Fulop Attila Sabau Gheorghe
                  8 Kezdi Janos Horvath Mircea Ciurca Ovidiu Toader Valentin
                  9 Zakarias Szabolcs Cernejenco Constantin Pacurar Cosmin Zdrenghea Mircea
                  Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 12:44.
                  TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                  When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                  Rule no.1 - The ball must reach the table
                  Rule no.2 - The ball will return on the table


                  Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                  Comentariu


                  • Rezultate superioare Amatori

                    Grupa superioara nr. 1

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PASCU ADRIAN CLUJ NAPOCA
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 CRISTEA VIRGIL CUGIR
                    2-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    3 BOTEA FABIAN HUNEDOARA
                    0-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    4 PRALEA MARIUS BOTOSANI
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    Grupa superioara nr. 2

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BRADUSCA CORNEL TARGU JIU
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 BUCUR ALIN ADRIAN TARGU MURES
                    1-3
                    2-3
                    3-2
                    1
                    3
                    3 PELAGHIE IOAN TARGU MURES
                    0-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    4 MATEI DUMITRU DEVA
                    0-3
                    2-3
                    0-3
                    0
                    Grupa superioara nr. 3

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 ZALAR MARIN TARNAVENI
                    1-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    2
                    2 DORDEA LUCIAN MEDIAS
                    3-1
                    3-0
                    0-3
                    2
                    1
                    3 SERBAN MARIAN ORASTIE
                    1-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 EFTIMIE ADRIAN AGNITA
                    1-3
                    3-0
                    0-3
                    1
                    Grupa superioara nr. 4

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALTAG ALIN MEDIAS
                    3-0
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    2 MANITIU FLORIN SIBIU
                    0-3
                    3-2
                    3-1
                    2
                    2
                    3 SUTORIS CORNEL MEDIAS
                    2-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    3
                    4 PALL JOZSEF ATTILA SANPAUL
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    Grupa superioara nr. 5

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CIOBANU DANIEL BLAJ
                    3-1
                    3-2
                    3-1
                    3
                    1
                    2 SAMOILA FLORIN SIGHISOARA
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    3 BARAC MARIUS SIBIU
                    2-3
                    3-0
                    3-2
                    2
                    2
                    4 CIUCUR LAURENTIU SIBIU
                    1-3
                    3-1
                    2-3
                    1
                    3
                    Grupa superioara nr. 6

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BECHES ANDREI SIBIU
                    3-1
                    3-1
                    2-3
                    2
                    1
                    2 BAN PETER CLUJ NAPOCA
                    1-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    2
                    3 MIHU DOREL MEDIAS
                    1-3
                    1-3
                    1-3
                    0
                    4 FARCASIU FLORIN ALBA IULIA
                    3-2
                    1-3
                    3-1
                    2
                    3
                    Grupa superioara nr. 7

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BENYOVSKI BELA SIBIU
                    1-3
                    3-2
                    1-3
                    1
                    2 LORINCZ FERENC ATTILA SANPAUL
                    3-1
                    3-1
                    3-2
                    3
                    1
                    3 FULOP ATTILA AIUD
                    2-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    4 SABAU GHEORGHE TARNAVENI
                    3-1
                    2-3
                    0-3
                    1
                    3
                    Grupa superioara nr. 8

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 KEZDI JANOS CORUND
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 HORVATH MIRCEA ORASTIE
                    0-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    3 CIURCA OVIDIU TARGU MURES
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    4 TOADER VALENTIN AGNITA
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    Grupa superioara nr. 9

                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 ZAKARIAS SZABOLCS ODORHEIU SECUIESC
                    3-2
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 CERNEJENCO CONSTANTIN SIBIU
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    3 PACURAR COSMIN BLAJ
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    4 ZDRENGHEA MIRCEA ORASTIE
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 17:02.
                    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                    Rule no.1 - The ball must reach the table
                    Rule no.2 - The ball will return on the table


                    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                    Comentariu


                    • Inscrieri finale Open - on 26-Sep-15 at 14:08:25 - 37 prezenti, 7 retrasi

                      1. Sicoe Rodica, Cugir - 7 - 33.58 - OFW
                      2. Govoreanu Florin, Cisnadie - 17 - 29.51 - O
                      3. Apian Florin, Bistrita - 20 - 28.1 - O
                      4. Muntean Alin, Tarnaveni - 97 - 27.75 - O
                      5. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 52 - 27.47 - O
                      6. Capusan Sorin, Tarnaveni - 823 - 27 - O
                      7. Irsai Istvan, Targu Mures - 127 - 25.95 - O
                      8. Andone Claudiu, Cugir - 34 - 24.96 - O
                      9. Lunca Razvan, Tarnaveni - 249 - 24.86 - O
                      10. Daneliuc Gabi, Sibiu - 53 - 24.68 - O
                      11. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 88 - 24.64 - O
                      12. Aron Darie, Sibiu - 56 - 24.06 - O
                      13. Crainic Adrian, Orastie - 809 - 23 - O
                      14. Pinzar Andrei, Medias - 563 - 22.5 - OJ
                      15. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 301 - 22.43 - O
                      16. Curut Gabriel, Timisoara - 125 - 22.28 - O
                      17. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc - 1196 - 22 - O
                      18. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 99 - 21.76 - O
                      19. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 91 - 20.87 - O
                      20. Mitzea Alexandru, Sibiu - 119 - 20.7 - O
                      21. Migea Cornel, Sibiu - 144 - 20.02 - O
                      22. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 132 - 19.46 - O
                      23. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 357 - 19.43 - O
                      24. Molnar Tihamer, Tarnaveni - 679 - 19.25 - O
                      25. Ratiu Valer, Sibiu - 1397 - 19.2 - O
                      26. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 188 - 18.84 - O
                      27. Damian Alin, Campia Turzii - 280 - 18.78 - O
                      28. Toader George, Agnita - 370 - 18.78 - O
                      29. Tipser Gabriel, Sighisoara - 285 - 18.53 - O
                      30. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 316 - 18.48 - O
                      31. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 276 - 18.36 - O
                      32. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 265 - 18.34 - O
                      33. Iancu Sorin, Sibiu - 229 - 17.56 - A
                      34. Bleoca Marius, Tarnaveni - 970 - 17.33 - A
                      35. Radu Constantin, Sibiu - 205 - 15.58 - AW
                      36. Bumbu Pavel, Razboieni - 340 - 13.6 - A
                      37. Buta Denisa, Tarnaveni - 695 - 10 - AF
                      TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                      When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                      Rule no.1 - The ball must reach the table
                      Rule no.2 - The ball will return on the table


                      Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                      Comentariu


                      • Grupe inferioare Open
                        1 Sicoe Rodica Aron Darie Crainic Adrian Molnar Tihamer Ratiu Valer Bumbu Pavel Buta Denisa
                        2 Govoreanu Florin Moldovan Cristian Pinzar Andrei Dabacan Dorin Polotca Stefan Radu Constantin
                        3 Apian Florin Daneliuc Gabi Baciu Gabriel Kriszta Arpad Lorand Damian Alin Iaru Horatiu
                        4 Muntean Alin Lunca Razvan Curut Gabriel Migea Cornel Toader George Rozenfeld Cristian
                        5 Maxim Valentin Andone Claudiu Szabo Szilard Mitzea Alexandru Tipser Gabriel Bleoca Marius
                        6 Capusan Sorin Irsai Istvan Teleki Zsolt Tokos Pal Moldovan Alexandru Iancu Sorin
                        TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                        When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                        Rule no.1 - The ball must reach the table
                        Rule no.2 - The ball will return on the table


                        Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                        Comentariu


                        • Calificati in eliminatorii - Amatori
                          1 Pascu Adrian Cristea Virgil
                          2 Bradusca Cornel Pelaghie Ioan Bucur Alin Adrian
                          3 Dordea Lucian Zalar Marin Serban Marian
                          4 Baltag Alin Manitiu Florin Sutoris Cornel
                          5 Ciobanu Daniel Barac Marius Ciucur Laurentiu
                          6 Beches Andrei Ban Peter Farcasiu Florin
                          7 Lorincz Ferenc Attila Fulop Attila Sabau Gheorghe
                          8 Kezdi Janos Horvath Mircea
                          9 Zakarias Szabolcs Cernejenco Constantin
                          Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 17:03.
                          TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                          When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                          Rule no.1 - The ball must reach the table
                          Rule no.2 - The ball will return on the table


                          Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                          Comentariu


                          • Eliminatorii Amatori
                            1. Pascu Adrian
                            ------------------------- Pascu Adrian 3-0
                            32. Bye
                            -------------------------------------------------- Pascu Adrian 3-0
                            17. Zalar Marin
                            ------------------------- Zalar Marin 3-2
                            16. Pelaghie Ioan
                            --------------------------------------------------------------------------- Pascu Adrian 3-2
                            9. Zakarias Szabolcs
                            ------------------------- Zakarias Szabolcs 3-1
                            24. Bucur Alin Adrian
                            -------------------------------------------------- Zakarias Szabolcs 3-1
                            25. Bye
                            ------------------------- Kezdi Janos 0-3
                            8. Kezdi Janos

                            A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Pascu Adrian 3-0

                            5. Ciobanu Daniel
                            ------------------------- Ciobanu Daniel 3-0
                            28. Bye
                            -------------------------------------------------- Ciobanu Daniel 3-2
                            21. Farcasiu Florin
                            ------------------------- Farcasiu Florin 3-2
                            12. Fulop Attila
                            --------------------------------------------------------------------------- Ban Peter 1-3
                            13. Ban Peter
                            ------------------------- Ban Peter 3-0
                            20. Serban Marian
                            -------------------------------------------------- Ban Peter 3-0
                            29. Bye
                            ------------------------- Baltag Alin 0-3
                            4. Baltag Alin



                            3. Dordea Lucian
                            ------------------------- Dordea Lucian 3-0
                            30. Bye
                            -------------------------------------------------- Barac Marius 2-3
                            19. Sabau Gheorghe
                            ------------------------- Barac Marius 0-3
                            14. Barac Marius
                            --------------------------------------------------------------------------- Cernejenco Constantin 0-3
                            11. Cernejenco Constantin
                            ------------------------- Cernejenco Constantin 3-1
                            22. Ciucur Laurentiu
                            -------------------------------------------------- Cernejenco Constantin 3-2
                            27. Bye
                            ------------------------- Beches Andrei 0-3
                            6. Beches Andrei

                            B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Cernejenco Constantin 3-2

                            7. Lorincz Ferenc Attila
                            ------------------------- Lorincz Ferenc Attila 3-0
                            26. Bye
                            -------------------------------------------------- Lorincz Ferenc Attila 3-
                            23. Sutoris Cornel
                            ------------------------- Sutoris Cornel 3-1
                            10. Cristea Virgil
                            --------------------------------------------------------------------------- Lorincz Ferenc Attila 3-0
                            15. Manitiu Florin
                            ------------------------- Horvath Mircea 1-3
                            18. Horvath Mircea
                            -------------------------------------------------- Bradusca Cornel 0-3
                            31. Bye
                            ------------------------- Bradusca Cornel 0-3
                            2. Bradusca Cornel
                            Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 19:52.
                            TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                            When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                            Rule no.1 - The ball must reach the table
                            Rule no.2 - The ball will return on the table


                            Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                            Comentariu


                            • Rezultate inferioare Open

                              Grupa inferioara nr. 1

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 SICOE RODICA CUGIR
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              6
                              1
                              2 ARON DARIE SIBIU
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              1-3
                              3-1
                              3
                              4
                              3 CRAINIC ADRIAN ORASTIE
                              0-3
                              3-1
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              5
                              2
                              4 MOLNAR TIHAMER TARNAVENI
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              3-2
                              3-1
                              3
                              5 RATIU VALER SIBIU
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              6 BUMBU PAVEL RAZBOIENI
                              0-3
                              3-1
                              0-3
                              2-3
                              3-2
                              3-2
                              3
                              3
                              7 BUTA DENISA TARNAVENI
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              Grupa inferioara nr. 2

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
                              3-1
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              5
                              1
                              2 MOLDOVAN CRISTIAN TARNAVENI
                              1-3
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              1-3
                              2
                              3 PINZAR ANDREI MEDIAS
                              0-3
                              3-1
                              2-3
                              3-2
                              3-0
                              3
                              3
                              4 DABACAN DORIN TARNAVENI
                              1-3
                              0-3
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3
                              2
                              5 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              6 RADU CONSTANTIN SIBIU
                              0-3
                              3-1
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              2
                              4
                              Grupa inferioara nr. 3

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 APIAN FLORIN BISTRITA
                              2-3
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              4
                              2
                              2 DANELIUC GABI SIBIU
                              3-2
                              2-3
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              1
                              3 BACIU GABRIEL TARNAVENI
                              0-3
                              3-2
                              3-2
                              1-3
                              3-1
                              3
                              4
                              4 KRISZTA ARPAD LORAND SANPAUL
                              1-3
                              1-3
                              2-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              5 DAMIAN ALIN CAMPIA TURZII
                              0-3
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              3-2
                              3
                              3
                              6 IARU HORATIU CLUJ NAPOCA
                              2-3
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              2-3
                              1
                              Grupa inferioara nr. 4

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 MUNTEAN ALIN TARNAVENI
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              5
                              1
                              2 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
                              1-3
                              1-3
                              3-0
                              3-1
                              3-0
                              3
                              3
                              3 CURUT GABRIEL TIMISOARA
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3-0
                              4
                              2
                              4 MIGEA CORNEL SIBIU
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              3-1
                              3-1
                              2
                              4
                              5 TOADER GEORGE AGNITA
                              1-3
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              1
                              6 ROZENFELD CRISTIAN CLUJ NAPOCA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0-3
                              0
                              Grupa inferioara nr. 5

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 MAXIM VALENTIN CLUJ NAPOCA
                              3-2
                              3-0
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              5
                              1
                              2 ANDONE CLAUDIU CUGIR
                              2-3
                              3-1
                              3-2
                              3-1
                              3-0
                              4
                              2
                              3 SZABO SZILARD ODORHEIU SECUIESC
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              3-0
                              0-3
                              1
                              4 MITZEA ALEXANDRU SIBIU
                              1-3
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              3-0
                              3
                              3
                              5 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
                              1-3
                              1-3
                              0-3
                              1-3
                              1-3
                              0
                              6 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
                              0-3
                              0-3
                              3-0
                              0-3
                              3-1
                              2
                              4
                              Grupa inferioara nr. 6

                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 CAPUSAN SORIN TARNAVENI
                              0-3
                              2-3
                              2-3
                              2-3
                              3-1
                              1
                              2 IRSAI ISTVAN TARGU MURES
                              3-0
                              3-0
                              3-1
                              1-3
                              3-2
                              4
                              1
                              3 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
                              3-2
                              0-3
                              2-3
                              3-1
                              1-3
                              2
                              4
                              4 TOKOS PAL ODORHEIU SECUIESC
                              3-2
                              1-3
                              3-2
                              3-2
                              1-3
                              3
                              3
                              5 MOLDOVAN ALEXANDRU TARNAVENI
                              3-2
                              3-1
                              1-3
                              2-3
                              2-3
                              2
                              6 IANCU SORIN SIBIU
                              1-3
                              2-3
                              3-1
                              3-1
                              3-2
                              3
                              2
                              Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 18:13.
                              TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                              When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                              Rule no.1 - The ball must reach the table
                              Rule no.2 - The ball will return on the table


                              Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                              Comentariu


                              • Calificati in superioare - Open
                                1 Sicoe Rodica Crainic Adrian Bumbu Pavel Aron Darie
                                2 Govoreanu Florin Dabacan Dorin Pinzar Andrei Radu Constantin
                                3 Daneliuc Gabi Apian Florin Damian Alin Baciu Gabriel
                                4 Muntean Alin Curut Gabriel Lunca Razvan Migea Cornel
                                5 Maxim Valentin Andone Claudiu Mitzea Alexandru Bleoca Marius
                                6 Irsai Istvan Iancu Sorin Tokos Pal Teleki Zsolt
                                Ultima editare de FlorinBN; 26.sep.2015, 18:14.
                                TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
                                When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

                                Rule no.1 - The ball must reach the table
                                Rule no.2 - The ball will return on the table


                                Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X